Share
Go down
Eduards Lapsiņš
Moderators
Male Dzīvoju : Babītes pagasta
Klubs : Amazones
Šauju ar : Visu, kas šauj!
Postu skaits : 6248
http://www.archery.lv

Re: Es kā apvidus loka šāvējs no Federācijas gaidu...

on Sestdiena 11 Augusts 2018, 16:35
Tātad sausais atlikums - Jānis Ronis ir reāli izveidojis vienkāršu (pat priekš manis Laughing ) Federācijas klubu apziņošanas sistēmu Facebukā!!! labs Vai viņa (un kā) darbosies redzēsim, kad pienāks laiks kaut ko reāli ziņot. Bet šis ir piemērs reālai darbībai! ylsuper

Atgādinu, ka šī nav tēma ņaudēšanai - vai, vai, vai, es tur drusku balzāmiņu trasē ierāvu un tagad skaitos baigais dzērājs, vai, vai, vai, ja mani cigarešu dūmi kādu traucē, tad viņš tak var brītiņu neelpot, vai, vai, vai, mani uzskata par otrās šķiras sportistu... Mans, Eduarda Lapsiņa (nevis Federācijas oficiālais), viedoklis ir tāds - sacensību laikā NEKĀDS ALKAHOLS, NEMAZ, NU NEMAZ NAV PIEĻAUJAMS (un arī organizatoru un tiesnešu vidū), smēķēšanai jānotiek TIKAI UN VIENĪGI speciāli tam paredzētā, no citiem nodalītā vietā un ja tu netrennējies dien dienā pa 2-6 stundām, TU VISPĀR NEESI NEKĀDS SPORTISTS!

Un lai tie ņaudētāji man pasaka tieši acīs, ka man nav taisnība! Lai man pasaka, ka netiek lietots (un nu jau pat ne slepus!), ka nestaigā ar ļuļķi zobos un ka cilvēks, kas sava prieka pēc braukā no sacensībām uz sacensībām, lai pašaudītos ir salīdzināms ar to, kas gadiem visu brīvo laiku ir veltījis, lai izkoptu savu šaušanas manieri un varēšanu.

Atgriežoties pie tēmas - piedāvāju aizmirst tādu terminu kā "apvidus loka šāvējs". Nav tāda apvidus loka šāvēja - ir loka šaušanas disciplīnas 3D, Field u.c. Varētu nodalīt IFAA sistēmas loka šāvējs, bet tie ir tikai daži cilvēki (ja tādi vispār ir). Vairums mīl šo sporta veidu un piedalās visa veida sacensībās (gan WA, gan IFAA, gan telpās, gan apvidū, gan stadionā), savu iespēju robežās.

P.S. Atbildot Mārtiņam - jā, Tev nav informācijas.

Male Dzīvoju : Grobiņa
Klubs : Curland
Šauju ar : Patīk iešaut
Postu skaits : 952
http://www.draugiem.lv/ripodl/

on Sestdiena 11 Augusts 2018, 16:50
Agate rakstīja:
Eduards Lapsiņš rakstīja:Lai Federācija beigtu draudēt ar alkometru, bet beidzot sāktu viņu izmantot visās sacensībās! Un smēķētājiem ierādītu konkrētu vietu smēķēšanai, kura labākajā gadījumā atrastos vietā, kas netraucē nesmēķētājiem un būtu prom no bērnu/jauniešu acīm.

Precīzāk būtu:
1. Lai Federācija beigtu draudēt ar alkometru, bet beidzot sāktu viņu izmantot visās sacensībās! 
2. Lai Federācija noteiktu, ka sacensību organizētājiem ir obligāti jāierāda vieta smēķētājiem, kura labākajā gadījumā atrastos vietā, kas netraucē nesmēķētājiem un būtu prom no bērnu/jauniešu acīm (neticu, ka federācijas pārstāvji brauks uz katrām sacensībām ierādīt vietas smēķētājiem...)
Pilnīgi piekrītu.Turpmāk manās sacensībās būs ierādītas vietas smēķēšanai un ceru, ka federācija atbalstīs ar alkometru.
Ceru, ka arī citu sacensību nolikumos neparādīsies kas līdzīgs 12.punktam.

Un par pateikšanu acīs, nē neteikšu, jo ir bijis.Es to spēju atzīt.
Lai šo tēmu lieki necilātu teikšu tā-kurš nav grēkojis, lai met pirmo akmeni.
Vismaz ar vienu lietu mēs esam tikuši galā.

Ja vēl izdotos uztvert pārējos Agates jautājumus tad jau to varētu saukt par progresu.
kaspers
Šauju ar : neticēsiet,ar loku
Postu skaits : 95

on Pirmdiena 13 Augusts 2018, 09:44
Skaidrs man viens,ka ES neesmu sportists,jo es nevaru atļauties trenēties katru dienu pa 2-6 stundām,tātad kas es esmu???
Un jautājums ,vai ta te nenotiek dalīšanas,baltos un melnos.Kā man justies ka aizbraucu uz sacensībām kā otrās šķiras "sportists".
Cik ta mums ir tie sportisti un kas pārējie?
Eduards Lapsiņš
Moderators
Male Dzīvoju : Babītes pagasta
Klubs : Amazones
Šauju ar : Visu, kas šauj!
Postu skaits : 6248
http://www.archery.lv

on Pirmdiena 13 Augusts 2018, 19:56
kaspers rakstīja:Skaidrs man viens,ka ES neesmu sportists,jo es nevaru atļauties trenēties katru dienu pa 2-6 stundām,tātad kas es esmu???
Un jautājums ,vai ta te nenotiek dalīšanas,baltos un melnos.Kā man justies ka aizbraucu uz sacensībām kā otrās šķiras "sportists".
Cik ta mums ir tie sportisti un kas pārējie?

Nu un!?... hvz Es arī sen jau kā neesmu sportists! Evil or Very Mad Bet es tāds BIJU!!! Twisted Evil Un vēl šodien ne vienam vien SPORTISTAM varu sadot pa ļecku! shavejs Un to arī darīšu līdz NĀVE What a Face mūs šķirs!!! kaput

Klubs : LLŠF
Postu skaits : 2

on Trešdiena 12 Septembris 2018, 14:54
Daudzi šeit mani nepazīs un teiks, kas tā tāda , kas te atļaujas izteikties. Bet es izteikšos, jo man uz to ir pat daudz lielākas tiesības nekā te dažs labs var iedomāties.
Visiem federācijas biedriem, kuri ir iestājušies federācijā kā juridiskās personas (jā, jā nebrīnieties. Sākotnēji federācijas biedri bija fiziskās personas un es esmu viena no tām, kas tajā bija pirms pieņēma citus likumus), klibo disciplīna esot federācijas biedriem. Atkārtoju VISIEM. Bet it īpaši tiem, kuri šajā federācijā ir iestājušies pēdējo gadu laikā. Vairums no tiem ir tieši apvidus loka šaušanas klubi. Pirms izsakaties kā klubu pārstāvji vai dalībnieki, paskatieties, ko reāli jūs esat devis ne tikai savam klubam (tātad faktiski sev), bet visai loka šāvēju saimei.
Visu cieņu Agatei - viņas darbu es esmu redzējusi un varu novērtēt. Eduards ir ārpus apspriežamajiem. Viņu es neapspriedīšu un ieteiktu to arī citiem nedarīt. Kāpēc? Tāpēc, ka viņš bija viens no četriem nekur publiski oficiāli (pat federācijas vēsturē) nenosauktajiem pateicoties kuriem šis viss vispār Latvijā IR. Ir ļoti viegli kritizēt atnākot uz kaut ko gatavu. Un galvenais ar milzīgām ambīcijām sākt pretendēt uz kaut ko pirms pats ir devis savu ieguldījumu tajā.
P.s. Īpaši Mārtiņam Vītolam. Man ir grūti tādus cilvēkus cienīt, kuriem patīk bakstīt ar pirkstu un kritizēt citu darbu pateicoties kuram viņš ir guvis un gūst pašlabumu.

Mārtiņš Vītols

on Trešdiena 12 Septembris 2018, 16:09
Ak tā gan.

Visu cieņu par to kas kādreiz ir ticis izdarīts, bet laiki mainās.

Tad kuriem un kas klibo?

Cik esmu ieguvis?Konkrētos skaitļos vai kā savādāk, lūdzu!
Sarmīte
Female Dzīvoju : Jūrmalā
Klubs : LLŠF
Postu skaits : 2

on Trešdiena 12 Septembris 2018, 16:56
Mārtiņ!

Sakiet lūdzu vai Jums ir problēmas ar latviešu valodu? Kas kuriem klibo ir manā tekstā rakstīts. Jeb jūs kā vienmēr redzat (izlasāt) tikai to, ko pats gribat?
Ja jūs neuzskatāt, ka tikai iespēja būt šajā visā ko sauc par šaušanu ar loku, nav jau Jūsu gūtais labums no citu ieguldītā darba, ir ļoti skumji un vispār negribas vairs ar Jums par jebko diskutēt. Kad cilvēki negrib redzēt un novērtēt citu veikumu, bet ir spējīgi uzmanību veltīt tikai sev, savām darbībām, viņi nespēj būt objektīvi.
Man ir tiesības izteikt savas domas, kuras es izteicu - disciplīnas trūkums no federācijas biedru puses. Disciplīnas trūkums daudzās lietās. Disciplīnas trūkums agri vai vēlu noved pie anarhijas. Paskaidrojumam tikai mazs piemērs - šī gada kopsapulce, kura draudēja nenotikt, jo nebija kvoruma. Kauns un negods. Jo vairāk biedru, jo lielākas problēmas ar kvorumu!
Konkrētas darbības šeit apspriest netaisos. Par Jums pateicu atklāti to ko domāju. Bieži vien ir gribējies forumā palūgt Jums labāk paklusēt. Bet Jūs noteikti neesat no tiem, kurš spētu "piebremzēt" un padomāt kāpēc cilvēks Jums aizrāda. Arī šoreiz to nespējāt.
Mārtiņš Vītols

on Trešdiena 12 Septembris 2018, 17:00
Teikšu godīgi,šoreiz gribas vienkārši pasūtīt,bet paklusēšu.Paldies!
Ināra
Moderators
Female Dzīvoju : Rīga
Klubs : Savage Archer
Postu skaits : 76

on Ceturtdiena 13 Septembris 2018, 17:15
Nu gan, Sarmīt, Jūs iebraucāt auzās!
Sponsored content

Atpakaļ uz augšu