Golden Arrow 2008 (Luea, Zviedrija)

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Post  Eduards Lapsiņš on Ceturtdiena 06 Marts 2008, 09:43

Rādās, ka sapulcēties visiem Golden Arrow 2008 dalībniekiem (no Latvijas puses) pirms brauciena vienkopus diemžēl neizdosies... Bet ir sekojoši jautājumi uz kuriem vajadzīgas atbildes:

1. Kur pulcējamies, jo jāizbrauc ap 4:00, lai paspējam uz prāmi? Prāmis mūs negaidīs!!! Un jāparedz, ka pie Tallinas varētu būt rīta sastrēgumi. Daļu varu "savākt" pa ceļam, bet ja jābrauc katram pakaļ, tad varam sākt kustēties jau iepriekšējā vakarā... Tātad katrs personīgi ar mani vienojas kur un cikos tiekamies.

2. Par ēšanu. Turp un atpakaļceļā pārtiekam ar maizītēm (uz prāmja varat dzert kafijas un ēst siltos cik tik tīk). Tai galā dzīvošana paredzēta kempingtipa mājiņās ar nelielām virtuvītēm. Netālu no mītnes vietas būs veikals. Jautājums - ēdam visi kopā vai pa kaktiem??? Tātad katrs personīgi informē mani par savu vēlmi baroties bariņā vai individuāli.

3. Par formām. Kādas ir domas par sporta formām, kurās startēsim un uzturēsimies sacensību vietā? I N-tie varianti: izlases, izlases treniņu (Umbro), vairāki varianti iepriekšējo startu formas un nupat jaunizceptās kluba formas, arī divos variantos (balta un sarkana)...

4. Par disciplīnu. Kavē izbraukšanu - paliec mājās! (uzskatam, ka ar iemaksāto naudiņu esi sponsorējis pārejiem braucienu...) Mašīnā būsim saspiesti, bet pie loga vietas ir tik cik ir... Manuprāt ir divi risinājumi: vietas numurējam un izlozējam vai vietām mainamies (piem pulksteņrād virz.) ik pēc 2 stundām (izņēmums Gints un Bogdans, pēdējam vietu ierādīšu ES!!!). Jautājumus, kuros domas dalās izlemj ar balsošanu. Mazākums piekrīt vairākumam!!! BEZ IERUNĀM!!! Nepakļaušanās gadījumā - piedāvāju fizisku iespaidošanu un izslēgšanu no kluba UZ VISIEM LAIKIEM!!! Pilnīgas nepakļaušanās gadījumā piedāvāju vainīgo (vainīgos) vienkārši izsēdināt no mašīnas un pamest... (iepriekš nedaudz fiziski iespaidojot - kas zin, var būt vēl apdomājas...) Piedāvāju pirms brauciena ar parakstu apliecināt, ka piekrīt šiem nosacījumiem. Mšīnā būs jāsēd 10-12 stundas un neapgrūtināsim jau tā ne visai komfortablo pārbraucienu!!! Mūsu mērķis ir nokļūt tai galā, maksimāli labi nostartēt, izmantot iespēju patrenēties kopā ar Zviedrijas izlasi, galvenais dzīviem un veseliem atgriezties atpakaļ!!!

Eduards Lapsiņš
Moderators

Male Dzīvoju : Babītes pagasta
Klubs : Amazones
Šauju ar : Visu, kas šauj!
Piereģistrējos : 08.02.08
Postu skaits : 5236

http://www.archery.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  mario on Ceturtdiena 06 Marts 2008, 12:40

Pulcēšanās: 04:00, klubā, bet kurā datumā?
Barošanās: pie viena galda.
Forma: jaunā "AMAZONES". Droši vien labā sportiskā formā.

mario

Male Dzīvoju : Sēne
Piereģistrējos : 12.02.08
Postu skaits : 6

Atpakaļ uz augšu Go down

Re: Golden Arrow 2008 (Luea, Zviedrija)

Post  Eduards Lapsiņš on Ceturtdiena 06 Marts 2008, 12:57

Piedodiet! 20.martā.[center]

Eduards Lapsiņš
Moderators

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Eduards Lapsiņš on Otrdiena 25 Marts 2008, 16:18

Dīvaini, tik pacietīgi un paklausīgi sportsmeni man sen nav bijuši līdzi!!!... VISIEM PALDIES!!!

Eduards Lapsiņš
Moderators

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Agate on Otrdiena 25 Marts 2008, 16:31

nu re kā darbojas draudēšana par fizisku iespaidošanu! labi! Very Happy he he