Go down
Eduards Lapsiņš
Eduards Lapsiņš
Moderators
Male Dzīvoju : Babītes pagasta
Klubs : Amazones
Šauju ar : Visu, kas šauj!
Postu skaits : 6598
http://www.archery.lv

Kurzemes bulta III 2019 (WA, 22.09.2019., Ventspils) - Page 2 Empty Re: Kurzemes bulta III 2019 (WA, 22.09.2019., Ventspils)

on Svētdena 22 Septembris 2019, 19:58
Mārtiņš Vītols rakstīja:Nezinu kurš ļaundaris iznīcināja federācijas  sacensības MPS, bet lasot šito cepšanos man parādās  jautājums.

Kādēļ klubs "Amazones" drīkst pārņemt federācijas sacensības ar visu nosaukumu un logo, cik fotogrāfijās redzu joprojām tiek lietoti arī federācijas parauga diplomi, bet citi klubi nevar izmantot pat nolikumu?

Slikti, ka nezini "kurš ļaundaris iznīcināja federācijas  sacensības MPS"!!! Mad Pats tai pasākumā aktīvi piedalījies!!! Twisted Evil Un viss sekojošais ir tikai likumsakarīgi! Twisted Evil Par Nolikumu nav cepšanās!!! Evil or Very Mad Lasi uzmanīgāk tekstus! Twisted Evil

Male Dzīvoju : Grobiņa
Klubs : Curland
Šauju ar : Patīk iešaut
Postu skaits : 1062
http://www.draugiem.lv/ripodl/

Kurzemes bulta III 2019 (WA, 22.09.2019., Ventspils) - Page 2 Empty Re: Kurzemes bulta III 2019 (WA, 22.09.2019., Ventspils)

on Svētdena 22 Septembris 2019, 20:46
Es teiktu, ka nevajag jaukt  dažus orgānus ar citiem! Very Happy

Sākam lasīt šo sadaļu sākot ar otro postu.
Eduards Lapsiņš
Eduards Lapsiņš
Moderators

on Pirmdiena 23 Septembris 2019, 12:50
Mārtiņš Vītols rakstīja:Es teiktu, ka nevajag jaukt  dažus orgānus ar citiem! Very Happy Sākam lasīt šo sadaļu sākot ar otro postu.

Nu par saviem orgāniem lai katrs atbild pats!  Twisted Evil  Tātad lasām uzmanīgi un lēnām "šo sadaļu sākot ar otro postu"!!!
bigok
Eduards Lapsiņš rakstīja:Pilna mute ar dusmām!!! shocked Tie paši tēli, What a Face kuri paziņoja, ka sacensības Mani pirmie starti ir pilnīgs mēsls deal un nevienam nevajadzīgas,uplol  paši nosper ideju, nokopē nolikumu un pasniedz kā savas sacensības!!! bur

Kas vēl nav skaidrs!?... hvz Rakstu īpaši lēnām un maksimāli tieši, lai visi spētu saprast. bigok Marija Antonova SK ODISEJS uzstājas LLŠF Kopsapulcē ar tēzi, ka sacensības Mani pirmie starti ir lieka naudas izsviešana un nevienam nevajadzīgas. LLŠF ņemot vērā savu biedru vēlmi pārtrauc sacensību Mani pirmie starti organizēšanu. Bet pēc neliela laiciņa SK ODISEJS organizē tieši tādas pašas sacensības, bet jau ar nosaukumu Kurzemes bulta! hvz Tagad saprati par ko ir "cepšanās"!?... q

on Pirmdiena 23 Septembris 2019, 13:10
3. E.Lapsiņš ziņo par situāciju, kādā nonācis klubs Amazones, kurš diemžēl
vairs nav spējīgs noorganizēt kvalitatīvi Federācijas kalendārās sacensības.
Valde pēc diskusijas nolēma pārtraukt sacensību “Mani pirmie starti”
organizēšanu un izziņot interesentu (klubu) pieteikšanos Federācijas
kalendāro sacensību organizēšanai (sacensību saraksts pielikumā).
Lēmums pieņemts vienbalsīgi.

http://archery.lv/wp-content/uploads/dokumenti/valdes_lemumi/04-Valdes-lemumi_14_05_2019.pdf

Kāds sakars ar Odiseju?
Eduards Lapsiņš
Eduards Lapsiņš
Moderators

on Pirmdiena 23 Septembris 2019, 14:21
Jāāā...Esmu bezspēcīgs!!! hvz Nu varbūt mēģini lasīt kamēr pieleks... rabbi

Female Dzīvoju : Ventspils
Klubs : Odisejs
Postu skaits : 307

on Pirmdiena 23 Septembris 2019, 14:41
Jāā, skumji lasīt! Dusmas un skaudībai!
Cik es redzu - nekādas pašcieņas un cieņas pret citiem cilvēkiem un viņu darbu.

Pēdējo reizi labojis Marija Antonova Pirmdiena 23 Septembris 2019, 20:30; labots 1 reizi
Eduards Lapsiņš
Eduards Lapsiņš
Moderators

on Pirmdiena 23 Septembris 2019, 15:47
Marija Antonova rakstīja:Jāā, skumji lasīt! Dusmas un skaudība - nav mani draugi!
Ziemas periodā grūtības ar lielākam telpām, bērniem stundām gaidīšana. Vienojās paralēli organizēt Rīgā un Liepājā, Grobiņā vai Durbē.. . Viss bija Ok. Tād sekoja Kurzemes klubiem atbalsts - 0.
Katram cilvēkam var būt kaut kāds savs viedoklis arī! Vai tas ir aizliekts ar likumu?  Vai pie mums tikai vienam cilvēkam ir teikšanas? Cik es redzu - nekādas pašcieņas un cieņas pret citiem cilvēkiem un viņu darbu.

Tiešām skumji lasīt... hvz Neviena vārda par tēmu... blabla

on Pirmdiena 23 Septembris 2019, 20:35
Pēc Kurzemes klubu un bērnu vecāku lūguma. Es piedāvāju rīkot kopējus treniņus, bet cilvēki izvēlas sacensības, lai stimulētu mazos šāvējus.
-------
Vienīgais mums (ODISEJS) ar braukšanu pie tevis ne vienmēr sanāk. Par citiem ne rakstu.
Lai veicas turpmāk!

Cieņā!
Eduards Lapsiņš
Eduards Lapsiņš
Moderators

on Otrdiena 24 Septembris 2019, 09:34
Marija Antonova rakstīja:Pēc Kurzemes klubu un bērnu vecāku lūguma. Es piedāvāju rīkot kopējus treniņus, bet cilvēki izvēlas sacensības, lai stimulētu mazos šāvējus.
-------
Vienīgais mums (ODISEJS) ar braukšanu pie tevis ne vienmēr sanāk. Par citiem ne rakstu.
Lai veicas turpmāk!

Cieņā!

Tas tak ir supper! cheers Es arī priecājos, ka mazie šāvēji tiek stimulēti un viss notiek! ylsuper Un attālums no Ventspils līdz Rīgai ir tieši tik pat liels kā no Rīgas līdz Ventspili! Twisted Evil Bet ar ko traucēja LLŠF sacensības "Mani pirmie starti" vienalga nesaprotu!!!???... hvz Kaut gan īstenībā, ko es te cepos! uplol Viss tiek mērķtiecīgi sagrauts un lēnām iet uz leju... hvz SKUMJI.... kaput

Postu skaits : 20

on Otrdiena 24 Septembris 2019, 12:41
Vēl jau šauj arī Liepājā, Durbē, Grobiņā! Šiem šāvējiem es domāju gan ir vieglāk aizbraukt līdz Ventspilij, nekā braukt uz Rīgu, kur attālums sanāk divas reizes lielāks! 🙄
Eduards Lapsiņš
Eduards Lapsiņš
Moderators

on Otrdiena 24 Septembris 2019, 16:52
Moders rakstīja:Vēl jau šauj arī Liepājā, Durbē, Grobiņā! Šiem šāvējiem es domāju gan ir vieglāk aizbraukt līdz Ventspilij, nekā braukt uz Rīgu, kur attālums sanāk divas reizes lielāks! 🙄

Nu nav tas nekāds argumets, lai likvidētu Federācijas sacensības! Evil or Very Mad Un vēl jo vairāk, nemaina arī attālumu no Rīgas līdz Ventspilij!!! Twisted Evil

Male Dzīvoju : Smiltene
Klubs : privāti
Šauju ar : visu, kas nerada blīkšķi
Postu skaits : 21

on Trešdiena 25 Septembris 2019, 00:19
Esmu iesācējs loka šaušanā, bet jau pirmajos sarīkojumos, ko apmeklēju, ievēroju vienu būtisku daudzu "lokšāvēju ar stāžu" iezīmi- šausmīga arogance! Skumji noskatīties, kā kāds "jauniņais" (ne es) ieraujas sevī pēc organizatora neiecietīgas atbildes uz parastu jautājumu, kā pieredzējušais un viszinošais loka šaušanas tehnikas un ekipējuma eksperts pieprasa samaksu par padomu, kā "tas kas man, tas ir labs,bet pārējais- sūds", un ,galu galā, pat nedaudz paverot loka šāvēju kopējās "virtuves durvis", pretī iecērtas asas smakas. Ko jūs darat?! Tā jūs popularizējat loka šaušanu? Viens otram rīkli graužot un aplejot ar samazgām. Man šķiet, ka, meklējot domubiedrus, nebūšu īsti trāpījis pareizajā virzienā, un jādodas pašam savs ceļš...
Eduards Lapsiņš
Eduards Lapsiņš
Moderators

on Trešdiena 25 Septembris 2019, 09:56
Māris Posse rakstīja:Esmu iesācējs loka šaušanā, bet jau pirmajos sarīkojumos, ko apmeklēju, ievēroju vienu būtisku daudzu "lokšāvēju ar stāžu" iezīmi- šausmīga arogance! Skumji noskatīties, kā kāds "jauniņais" (ne es) ieraujas sevī pēc organizatora neiecietīgas atbildes uz parastu jautājumu, kā pieredzējušais un viszinošais loka šaušanas tehnikas un ekipējuma eksperts pieprasa samaksu par padomu,  kā "tas kas man, tas ir labs,bet pārējais- sūds", un ,galu galā, pat nedaudz paverot loka šāvēju kopējās "virtuves durvis", pretī iecērtas asas smakas. Ko jūs darat?! Tā jūs popularizējat loka šaušanu? Viens otram rīkli graužot un aplejot ar samazgām. Man šķiet, ka, meklējot domubiedrus, nebūšu īsti trāpījis pareizajā virzienā, un jādodas pašam savs ceļš...

Jāāā puis... Nu gan nolēji!!! Twisted Evil NETICU NEVIENAM VĀRDAM!!! Evil or Very Mad Lai kāds no vecajiem atteiktu padomu, tad, lai vēl prasītu par to samaksu!!! shocked NEMŪŽAM NETICĒŠU!!!  Evil or Very Mad  Tieši otrādi - vecajie aktīvi dalās ar savu pieredzi, bieži vien paši par to vēl piemaksājot! Twisted Evil Domāju, scratch  ka tagad ir tikai divi ceļi bigok vai nu UZVĀRDU STUDIJĀ, vai atzīsti, ka esi, tā maigi sakot, nedaudz samelojies!!! Twisted Evil Pretējā gadījumā ej vien pats savu ceļu! attaa Un nemaitā šeit gaisu, kā pats saki "pat nedaudz paverot loka šāvēju kopējās "virtuves durvis", pretī iecērtas asas smakas" Evil or Very Mad

on Trešdiena 25 Septembris 2019, 14:30
Jāāā puis... Nu gan nolēji!!! Twisted Evil NETICU NEVIENAM VĀRDAM!!! Evil or Very Mad Lai kāds no vecajiem atteiktu padomu, tad, lai vēl prasītu par to samaksu!!! shocked NEMŪŽAM NETICĒŠU!!! Evil or Very Mad Tieši otrādi - vecajie aktīvi dalās ar savu pieredzi, bieži vien paši par to vēl piemaksājot! Twisted Evil Domāju, scratch ka tagad ir tikai divi ceļi bigok vai nu UZVĀRDU STUDIJĀ, vai atzīsti, ka esi, tā maigi sakot, nedaudz samelojies!!! Twisted Evil Pretējā gadījumā ej vien pats savu ceļu! attaa Un nemaitā šeit gaisu, kā pats saki "pat nedaudz paverot loka šāvēju kopējās "virtuves durvis", pretī iecērtas asas smakas" Evil or Very Mad

Jā, Lapsiņa k-gs, iešu savu ceļu! Jo šobrīd ir grūti spriest par to, ko Jūs patiesībā domājat, bet viegli uztvert to, ko runājat. Lai veicas!
Mārtiņš Vītols
Mārtiņš Vītols

on Trešdiena 25 Septembris 2019, 21:34
Māris Posse rakstīja:Esmu iesācējs loka šaušanā, bet jau pirmajos sarīkojumos, ko apmeklēju, ievēroju vienu būtisku daudzu "lokšāvēju ar stāžu" iezīmi- šausmīga arogance! Skumji noskatīties, kā kāds "jauniņais" (ne es) ieraujas sevī pēc organizatora neiecietīgas atbildes uz parastu jautājumu, kā pieredzējušais un viszinošais loka šaušanas tehnikas un ekipējuma eksperts pieprasa samaksu par padomu,  kā "tas kas man, tas ir labs,bet pārējais- sūds", un ,galu galā, pat nedaudz paverot loka šāvēju kopējās "virtuves durvis", pretī iecērtas asas smakas. Ko jūs darat?! Tā jūs popularizējat loka šaušanu? Viens otram rīkli graužot un aplejot ar samazgām. Man šķiet, ka, meklējot domubiedrus, nebūšu īsti trāpījis pareizajā virzienā, un jādodas pašam savs ceļš...

Daudz taisnības.
Arī man ir nācies saskarties ar dīvainu attieksmi.
Visticamāk es esmu daļēji vainīgs pie tās "asās smakas" kura izplūst apkārt, bet tas ir tādēļ, ka cenšos kaut ko mainīt.
Man nav tādas pilnvaras, bet atļaušos atvainoties par mūsu federācijas ģenarālsekretāra atbildi visu loka šāvēju vārdā!

Pēdējo reizi labojis Mārtiņš Vītols Trešdiena 25 Septembris 2019, 22:40; labots 1 reizi
Māris Posse
Māris Posse

on Trešdiena 25 Septembris 2019, 21:45
Cieņa! Smile
Eduards Lapsiņš
Eduards Lapsiņš
Moderators

on Ceturtdiena 26 Septembris 2019, 09:56
Mārtiņš Vītols rakstīja:Man nav tādas pilnvaras, bet atļaušos atvainoties par mūsu federācijas ģenarālsekretāra atbildi visu loka šāvēju vārdā!

Jā, nav jums tādas pilnvaras Vītola k-gs! Un arī kaut ko teikt visu lokšāvēju vārdā jums pilnvaras nav! Varat atvainoties savā vārdā, ja uzskatat, ka tiešām daudzu "lokšāvēju ar stāžu" iezīme ir šausmīga arogance un ka "jauniņie" saņem no organizatoriem neiecietīgas atbildes uz parastiem jautājumiem, un ka pieredzējušais un viszinošais loka šaušanas tehnikas un ekipējuma eksperts pieprasa samaksu par padomu. Es uzskatu, ka tādu kadru mūsu vidū nav! Un es uzskatu, ka mūs publiski apmelo! Bet var būt es kļūdos?.... Un šis "viszinošais loka šaušanas tehnikas un ekipējuma eksperts" esat jūs Vītola k-gs?...

Female Dzīvoju : Jūrmalā
Klubs : LLŠF
Postu skaits : 11

on Ceturtdiena 26 Septembris 2019, 10:41
Māri Posse , ja Jūs esat pateicis A tad varbūt sakiet arī B. Nav pieklājīgi izteikt kaut kādus abstraktus teicienus kā "kā pieredzējušais un viszinošais loka šaušanas tehnikas un ekipējuma eksperts" un nenosaukt konkrētu personāžu vai konkrētas sacensības. Tas ir spļāviens sejā patiešām pieredzējušiem loka šaušanas ekspertiem. Ja Jūs to nesapratāt, tad atvainojiet Jums vēl daudz dzīves gudrību ir jāizzin pirms izteikties. Un es ieteiktu Jums jau savlaicīgi atvainoties pat, ja Jūs savu kļūdu vēl neesat izpratis. Piebildīšu, ka par pieredzējušu ekspertu var saukties tikai cilvēks ar pietiekoši lielu pieredzes bagāžu (ne mazāk kā 15 gadu) ar nopietniem sasniegumiem gan Latvijā, gan ārpus tās un nevis cilvēks, kurš ir vienkārši ilgāku laika posmu ir bijis tuvu šim sporta veidam un pats sevi ir pasludinājis par ekspertu.
Piebildīšu, ka tā ir visnotaļ katra sportista problēma, ja viņš nezin, ka uz jebkuriem jautājumiem viņam , pirmkārt, ir jāsaņem palīdzība un atbildes no sava kluba atbildīgajam personām. Tā ir sportistu un viņu kulbu problēma nevis federācijas problēma. Sportists pārstāv klubu un klubs ir atbildīgs par katru savu sportistu nevis sacensību organizatori , lai kas tie arī nebūtu.
p.s. pieredzējis sportists ļoti labi zin, ka sacensību laikā viņš var paļauties tikai un vienīgi uz savu komandu, bet no pārējiem var sagaidīt jebkādus "pārsteigumus".

Bet šajā tēmā tika pacelts viens vienīgs jautājums - Kāpēc bija jāiznīcina federācijas radītas sacensības, lai pēc tam nokopētu un radīt savas sacensības tāda pašā formātā. Palasot diskusiju es saprotu, ka cilvēki neizprot atšķirību starp to, kas ir klubu sacensības un kas oficiālās federācijas sacensības, jo viņi ir sajaukuši jēdzienu federācija un klubs. Federācijai nepieder ne telpas, ne sporta laukumi un nekad nav piederējuši. Federācija faktiski kopš 2005.gada ir tikai juridiskais un administratīvais orgāns, kurš kā iepriekš visu savu attīstību turpināja uz atsevišķa kluba bāzes un resursiem. Federācijas valde līdz šim un turpmāk darbosies bez atalgojuma (tā paredz likums) un viss radītais ir intelektuālais īpašums, kura lietošanas tiesības ir ieguvusi federācija. Tātad , nevienam nav tiesības piesavināties un pasludināt par savu to, kas faktiski pieder citam. Šis ir tēmas saturs , bet nevis savstarpējo attiecību kārtošana ar nepatiesiem apgalvojumiem.
Mārtiņš Vītols
Mārtiņš Vītols

on Ceturtdiena 26 Septembris 2019, 10:52
Klubs Amazones nopirka patentu no LLŠF par MPS organizēšanu ar visu nosaukumu un logo?

Par darbošanos bez atalgojuma..Likums neaizliedz biedrību valdes locekļiem saņemt atalgojumu.

Neviens MPS nav iznīcinājis.Iemeslu pārtraukšanai paskatieties manis citētajā valdes lēmumā.
Eduards Lapsiņš
Eduards Lapsiņš
Moderators

on Ceturtdiena 26 Septembris 2019, 11:18
Mārtiņš Vītols rakstīja:Klubs Amazones nopirka patentu no LLŠF par MPS organizēšanu ar visu nosaukumu un  logo? SK AMAZONES izdomāja un radījā sacensību sēriju "Mani pirmie starti" ar visu logo, pārbaudīja praksē un bez atlīdzības nodeva Federācijas rīcībā.

Par darbošanos bez atalgojuma..Likums neaizliedz biedrību valdes locekļiem saņemt atalgojumu. Jā, tas būtu brīnišķīgi! Kāds ir piedāvājums? Cik maksāsim? Un no kādiem līdzekļiem?

Neviens MPS nav iznīcinājis.Iemeslu pārtraukšanai paskatieties manis citētajā valdes lēmumā. Jūsu citētais Valdes lēmums ir reakcija uz konkrētu situāciju. Kopsapulces laikā SK ODISEJS delegāts izteica kategorisku prasību pārtraukt sacensību "Mani pirmie starti" organizēšanu kā lieku laika, finanču un resursu nelietderīgu izsaimniekošanu.

on Ceturtdiena 26 Septembris 2019, 11:32
Cik nu ir iespēja pārskatīt vecos rezultātus neredzu Amazones kā MPS rīkotājus.Visur ir LLŠF.Varbūt kļūdos. Smile Vienīgās sacensības kuras organizējušas Amazones pa šiem gadiem parādās Dobeles WA 3D.

Kopsapulcē Odisejs nepieprasīja kategoriski pārtraukt MPS rīkošanu, bet pamainīt kad un kur viņus rīkot, jo pēdējā laikā MPS pārāk bieži pārklājās ar klubu sacensībām un ierosināja viņus taisīt dažādās vietās uzreiz pēc klubu sacensībām.

Ja palasam to lēmumu, tad par iemeslu tiek minēta Amazoņu tehniskās bāzes nespēja nodrošināt federācijas sacensību rīkošanu.Varbūt citiem tur burti rādās citādākā sakārtojumā.

Protams mani izbrīnīja Amazoņu spēja ar to pašu tehnisko bāzi uzrīkot Baltijas klubu čempionātu ar tādu pašu nolikumu kā federācijas Baltijas čempionātam un spēja arī MPS rīkot.
Sarmīte

on Ceturtdiena 26 Septembris 2019, 11:34
Vilsona kungs!
Pirms ko apgalvot izlasiet likumu un statūtus. Klubi iestājās federācijā, kura statūti neparedz atalgojumu. Tā tas bija un būs, līdz brīdim, kad federācija bilance kļūs pozitīva nevis negatīva kā šobrīd. Redzot situāciju valstī, prognozes nav iepriecinošas.
Otrkārt.
MPS radīja Amazones un Federācijas finansējums nenozīmēja, ka federācija būtu nopirkusi tiesības (patentu), kas nozīmētu , ka federācija ir šo sacensību īpašnieks. Jums ir savas sacensības kuras ir jūsu intelektuālais īpašums un ja tās tiktu finansētas no federācijas budžetas tās arī automātiski nekļūtu par federācijas īpašumu.

Es jau rakstīju - beidziet izteikt nepatiesus apgalvojumus un atcerieties , ka par goda un cieņas aizskaršanu likumdošana paredz atbildību.

Mārtiņš Vītols
Mārtiņš Vītols

on Ceturtdiena 26 Septembris 2019, 11:50
Federācija ir biedrība un biedrību un nodibinājumu likumā nav norma kura aizliegtu saņemt atalgojumu.Viss ir atkarīgs kā lemj biedri.

Likums.

47.pants, lai nav jāmeklē.

Un jūs piesaucāt likumu.

Un apgalvojumus es izsaku balstoties uz man pieejamo informāciju.
Marija Antonova

on Ceturtdiena 26 Septembris 2019, 12:18
Bija rekomendēts, bet nebija domāts iznīcināt. Vai protokolā arī ierakstīts par MPS iznīcināšanu? Vai sapulcē bija pieņemts galīgs lēmums? Protams, ka ne!
Ziemas periodā bija grūtības ar normālam telpām, mēs piedāvājam paralēli rīkot sacensības Kurzemē un Rīgā. Beidzas ar negatīvu rezultātu  - medaļu un diplomu atteikums. Organizēt par lielo naudu vairs neviens negribēja (pēc pieredzes Durbē). Kāpēc klubi komunicē sava starpa, bet tu vienmēr visus cenšas nolaist zemāk plintusa. Kā, Federācijas biedriem, mums arī ir kauns par visu, kas notiek mūsu Federācijā, pateicoties tev. Ar visu cieņu Arnim,  Prezidenta kungs laikam arī slikti jūtas no visa te rakstīta.  Vari ticēt vai neticēt, Odisejam nebija slikti nodomi iznīcināt Federācijas sacensības vai pārņemt. Tikai pēc izlasīta protokolā: E.Lapsiņš ziņo par situāciju, kādā nonācis klubs Amazones, kurš diemžēl
vairs nav spējīgs noorganizēt kvalitatīvi Federācijas kalendārās sacensības.Valde pēc diskusijas nolēma pārtraukt sacensību “Mani pirmie starti”
organizēšanu un izziņot interesentu (klubu) pieteikšanos Federācijas kalendāro sacensību organizēšanai (sacensību saraksts pielikumā).
Lēmums pieņemts vienbalsīgi. (PIELIKUMS
01.-02.06.2019. Baltijas XIX čempionāts
20.-21.07.2019. 70m Round 24h
10.-11.08.2019. FITA-2
21.-22.09.2019. Latvijas čempionāts
28.-29.09.2019. Latvijas loka šaušanas vasaras sezonas slēgšana)
mēs Olimpiādes laikā piedāvājam Arnim rīkot LČ pie mums. Jā, Sarmīte, sorry, laikam pietiek un vairs nekād nereaģēt uz Lapsiņa kunga rakstīto.

Pēdējo reizi labojis Marija Antonova Ceturtdiena 26 Septembris 2019, 12:38; labots 1 reizi
Sarmīte

on Ceturtdiena 26 Septembris 2019, 12:23
Vilsona kungs, jā es piesaucu likumu, kura pantu citējāt arī Jūs. Likumā skaidri un gaiši ir pateikts, ka atalgojumu saņem, ja Statūtos ir paredzēts. Bet vienlaicīgi arī minēju, ka LLŠF Statūti atalgojumu nav paredzējuši un pagaidām arī neparedz. Jā, par izmaiņām var balsot biedri, bet pie šādas izmaiņas tiks veiktas tikai tad, kad federācijas bilance būs pozitīva. Var iebalsot atalgojuma paredzēšanu, bet šobrīd pat nav iespējams izpildīt šī paša likuma panta 3.punktu! Un neaizmirsties, ka lai kādam maksātu šī nauda no kāda tiks iekasēta. Un, pirmkārt, tās būs biedru naudas klubiem un nevis valsts dotācijas. Jo federācijas darbību finansiāli ir jānodrošina to biedriem. Tā kā beidziet nodarboties ar demagoģiju. Jebkuram pasākumam ir sava tāme. Tāme tiek vai nu izpildīta, vai netiek izpildīta. Nav jūsu kompetencē spriest kāpēc vienas vai otras sacensības ir iespējams vai nav iespējams noorganizēt. Jūsu kompetencē vienīgi paliek spriest kāpēc Jūsu organizētās sacensības ir notikušas vai NAV notikušas.
Sponsored content

Atpakaļ uz augšu