Go down
Mārtiņš Vītols
Mārtiņš Vītols
Male Dzīvoju : Grobiņa
Klubs : Curland
Šauju ar : Patīk iešaut
Postu skaits : 1062
http://www.draugiem.lv/ripodl/

Kurzemes bulta III 2019 (WA, 22.09.2019., Ventspils) - Page 3 Empty Re: Kurzemes bulta III 2019 (WA, 22.09.2019., Ventspils)

on Ceturtdiena 26 Septembris 2019, 12:25
Sarmīte rakstīja:Vilsona kungs, jā es piesaucu likumu, kura pantu citējāt arī Jūs. Likumā skaidri un gaiši ir pateikts, ka atalgojumu saņem, ja Statūtos ir paredzēts.  Bet vienlaicīgi arī minēju, ka LLŠF Statūti atalgojumu nav paredzējuši un pagaidām arī neparedz. Jā, par izmaiņām var balsot biedri, bet pie šādas izmaiņas tiks veiktas tikai tad, kad federācijas bilance būs pozitīva. Var iebalsot atalgojuma paredzēšanu, bet šobrīd pat nav iespējams izpildīt šī paša likuma panta 3.punktu! Un neaizmirsties, ka lai kādam maksātu šī nauda no kāda tiks iekasēta. Un, pirmkārt, tās būs biedru naudas klubiem un nevis valsts dotācijas. Jo federācijas darbību finansiāli ir jānodrošina to biedriem.  Tā kā beidziet nodarboties ar demagoģiju. Jebkuram pasākumam ir sava tāme. Tāme tiek vai nu izpildīta, vai netiek izpildīta. Nav jūsu kompetencē spriest kāpēc vienas vai otras sacensības ir iespējams vai nav iespējams noorganizēt. Jūsu kompetencē vienīgi paliek spriest kāpēc Jūsu organizētās sacensības ir notikušas vai NAV notikušas.

Viss kārtībā.Izskaidrojumu saprotu, bet tā kā jūs sākotnēji minējāt, ka to nosaka likums nevis statūti, tad es tikai precizēju, ka likums to neaizliedz.
Marija Antonova
Female Dzīvoju : Ventspils
Klubs : Odisejs
Postu skaits : 307

Kurzemes bulta III 2019 (WA, 22.09.2019., Ventspils) - Page 3 Empty Re: Kurzemes bulta III 2019 (WA, 22.09.2019., Ventspils)

on Ceturtdiena 26 Septembris 2019, 12:30
Vītola kungs manu piedāvājumu noformulēja ļoti precīzi: "Kopsapulcē Odisejs nepieprasīja kategoriski pārtraukt MPS rīkošanu, bet pamainīt kad un kur viņus rīkot, jo pēdējā laikā MPS pārāk bieži pārklājās ar klubu sacensībām un ierosināja viņus taisīt dažādās vietās uzreiz pēc klubu sacensībām.
Sarmīte
Female Dzīvoju : Jūrmalā
Klubs : LLŠF
Postu skaits : 11

on Ceturtdiena 26 Septembris 2019, 12:31
Antonovas kundze, visu cieņu, bet es Jums ar pilnu atbildību varu teikt, ka klubs Amazones visas sacensības līdz šim ir organizējis sākotnēji par saviem līdzekļiem un finansējumu no federācijas ir saņēmis tika gada beigās, kad ir saņemtas valsts dotācijas. Šobrīd mums ir tikai septembra beigas un apgalvojumi , ka visu peļņu ir piesavinājusies federācija izteikt ir nekorekti. Kā arī nekorekti ir izteikt, ka klubs Amazones ir bijis priviliģētākā situācijā.
Vēlreiz atkārtoju - beidziet nodarboties ar nepatiesu apgalvojumu izplatīšanu.
Marija Antonova

on Ceturtdiena 26 Septembris 2019, 12:42
Mums ļoti žēl, ka no cilvēka puses nekādas pateicības un nekād! "jo daži uzskata, ka tikai viņiem ir taisnība"- PAREIZI PATEIKTS, SARMĪTE..

Pēdējo reizi labojis Marija Antonova Ceturtdiena 26 Septembris 2019, 13:46; labots 1 reizi
Mārtiņš Vītols
Mārtiņš Vītols

on Ceturtdiena 26 Septembris 2019, 12:49
Sarmīte rakstīja:Antonovas kundze, visu cieņu, bet es Jums ar pilnu atbildību varu teikt, ka klubs Amazones visas sacensības līdz šim ir organizējis sākotnēji par saviem līdzekļiem un finansējumu no federācijas  ir saņēmis tika gada beigās, kad ir saņemtas valsts dotācijas. Šobrīd mums ir tikai septembra beigas un apgalvojumi , ka visu peļņu ir piesavinājusies federācija izteikt ir nekorekti. Kā arī nekorekti ir izteikt, ka klubs Amazones ir bijis priviliģētākā situācijā.  
Vēlreiz atkārtoju - beidziet nodarboties ar nepatiesu apgalvojumu izplatīšanu.

Tieši tā iemesla dēļ esmu izteicis vairākas reizes vēlmi iepazīties ar LLŠF finansu dokumentiem.Lai neizteiktu nejauši nepatiesus apgalvojumus.
Nav izdevies.
Sarmīte

on Ceturtdiena 26 Septembris 2019, 12:57
Antonovas kundze, es to arī par sevi personīgi varu pateikt. Bet es kopā ar federāciju esmu jau deviņdesmitajiem gadiem, taču izņemot cilvēkus, ar kuriem ikdienā strādāju federācijas labā, ne no viena cita federācijas biedra paldies saņēmusi neesmu. Vai tāpēc esmu mēģinājusi uz kādu savu žulti izgāzt? Es vienīgi esmu vairākkārtīgi ieteikusi un atgādinājusi - beidziet publiskajā vidē nodarboties ar dažādu apvainojumu izteikšanu! Taču mani ieteikumi nav guvuši dzirdīgas ausis, jo daži uzskata, ka tikai viņiem ir taisnība. Krieviem ir labs teiciens : "B čužoi monastir so svaim ustavom nehodjat." ( aptuvens tulkojums- svešā namā ar saviem noteikumiem neiet). Visi biedri, kuri pēc federācijas dibināšanas ir iestājušies federācijā, ir tajā atnākuši uz citu cilvēku pūlēm izveidota pamata. Parasti ienācēji ciena citu ieguldīto darbu un cenšas dot savu pienesumu. Šobrīd pēdējo gadu laikā ir redzam tendence, ka ļoti intensīvi tiek strādāts pie tā, lai sagrautu visu , kas ar tādām pūlēm ir radīt no pirmsākumiem, noniecinātu citu ieguldījumu, pateicoties kuram faktiski paši ir izveidojušies.
Vēlreiz atkārtoju - beidziet savstarpējo plūkšanos - cieniet citus un tad arī jūs cienīs.
Mārtiņš Vītols
Mārtiņš Vītols

on Ceturtdiena 26 Septembris 2019, 12:59
Sarmīte rakstīja:Antonovas kundze, es to arī par sevi personīgi varu pateikt. Bet es kopā ar federāciju esmu jau deviņdesmitajiem gadiem, taču izņemot cilvēkus, ar kuriem ikdienā strādāju federācijas labā, ne no viena cita federācijas biedra paldies saņēmusi neesmu. Vai tāpēc esmu mēģinājusi uz kādu savu žulti izgāzt? Es vienīgi esmu vairākkārtīgi ieteikusi un atgādinājusi - beidziet publiskajā vidē nodarboties ar dažādu apvainojumu izteikšanu! Taču mani ieteikumi nav guvuši dzirdīgas ausis, jo daži uzskata, ka tikai viņiem ir taisnība. Krieviem ir labs teiciens : "B čužoi monastir so svaim ustavom nehodjat." ( aptuvens tulkojums- svešā namā ar saviem noteikumiem neiet). Visi biedri, kuri pēc federācijas dibināšanas ir iestājušies federācijā, ir tajā atnākuši uz citu cilvēku pūlēm izveidota pamata. Parasti ienācēji ciena citu ieguldīto darbu un cenšas dot savu pienesumu. Šobrīd pēdējo  gadu laikā ir redzam tendence, ka ļoti intensīvi tiek strādāts pie tā, lai sagrautu visu , kas ar tādām pūlēm ir radīt no pirmsākumiem, noniecinātu citu ieguldījumu, pateicoties kuram faktiski paši ir izveidojušies.
Vēlreiz atkārtoju - beidziet savstarpējo plūkšanos - cieniet citus un tad arī jūs cienīs.

Tagad patinam atpakaļ un palasam kurš un ko izgāž.Tā mierīgi bez emocijām. Smile
Sarmīte

on Ceturtdiena 26 Septembris 2019, 13:19
Un tagad Vilsona kungs precīzi nosauciet datumu, kad kaut reizi esat personīgi man cilvēkam, pie kura glabājas visi dokumenti uz kura pamata būtu notikusi finanšu kustība, uzdevis šādu jautāju - vēlmi iepazīties ar finansu dokumentiem? Varu Jūsu vietā atbildēt - NE REIZI! Ne reizi nav bijis rakstiska pieprasījuma (ar kuru Jūs varētu pierādīt pieprasījuma patiesumu) grāmatvedei vai valdei. Publiskajā telpā ir pieejami visi gada pārskati ar konkrētiem skaitļiem. Ja kādam no federācijas biedriem rodas vēlme apstiprinājuma gūšanai saņemt detalizētu informāciju, viņš iesniedz pieprasījumu rakstiskā formā un saņem uz to atbildi. Konkrēts jautājums, konkrēta atbilde.

Bet tā vietā, Jūs šinī diskusijā bijāt viens no tiem, kas izteica it kā pa ausu galam dzirdētu apgalvojumu, ka federācija kādam kaut ko ir atteikusi dot! Jūs arī bijāt tas, kurš publiskā vidē pirms faktu noskaidrošanas izteicāt nepatiesību uz kuru tad arī konkrēti saņēmāt atbildes, kas apstiprināja to, ka Jūsu izteiktais ir nepatiesība. Kas Jums traucēja pirms šāda apgalvojuma publiskajā vidē sākotnēji visu noskaidrot? Pateikšu - Jūsu personīgās ambīcijas un vēlme publiski izpaust baumas. Protams, Jūs esat pietiekoši gudrs un nepasniedzāt to , kā absolūto patiesību. Bet tas neattaisno Jūsu rīcību.
LuckyFOX_Marina Rjabkova
LuckyFOX_Marina Rjabkova
Female Dzīvoju : Rīga
Klubs : AiM Archery
Šauju ar : W&W RCX-100
Postu skaits : 849

on Ceturtdiena 26 Septembris 2019, 13:24
Sarmīte - Vītola kungs... Vītola...
Agate
Agate
Admins
Female Dzīvoju : Āgenskalnā
Šauju ar : Kompaktloku, dažreiz arī ar tradicionālo
Postu skaits : 2334
http://aim.archery.lv

on Ceturtdiena 26 Septembris 2019, 13:26
Kurzemes bulta III 2019 (WA, 22.09.2019., Ventspils) - Page 3 9k=    Kurzemes bulta III 2019 (WA, 22.09.2019., Ventspils) - Page 3 Captur15

Vilsona kungs (Mr Wilson)                          Vītola kungs
        (no filmas "Cast Away")

on Ceturtdiena 26 Septembris 2019, 13:34
Nekur nav minēts, ka iesniegumam jābūt rakstveida.Vēlme tika izteikta Federācijas apziņošanas kanālā 2019.gada 27.janvārī.Nedomāju, ka man par to bija jāinformē grāmatvede. Smile

Redzēja visi tur pieslēgtie un joprojām var pārbaudīt un paskatīties.

Tātad uz pārējo es atļaušos neatbildēt, jo var sanākt rupji un samazgaini. Smile
Sarmīte

on Ceturtdiena 26 Septembris 2019, 13:46
Es, neesmu sportists, neesmu pietuvinātā ne vienam no Latvijas klubiem, neesmu persona, kura jebkādā veidā saņemtu materiālos labumus (izņemot atsevišķu projektu daudzus gadus atpakaļ), bet esmu persona, kura ir bijusi ar tiem 4 cilvēkiem, kuri atjaunoja federācijas darbību Latvijā, izvilka no lieliem sū.... un panāca to, ka Latvijas uz visiem laikiem nezaudēja savu vietu starptautiskajā organizācijā (FITA), esmu persona, kura ir bez atlīdzības tiesājusi Latvijā notiekošas sacensības un par to savā laikā saņēmusi republikas kategorijas tiesneša statusi, persona, kura ir bijusi procesā, kad par rupjiem pārkāpumiem reāli no federācijas tika izslēgts tā biedrs,persona, kura iegulda savu laiku, darbu un privātos resursus par labu tam, lai federācija varētu normāli funkcionēt. Man ir patiesi kauns redzot, lasot un dzirdot to, kas notiek federācijā pēdējo gadu laikā. Es saprotu, ka mēs neesam vienīgā federācija, kuru plosa iekšējās nesaskaņas. Tas ir normāls process, kad pieaugot biedru skaitam rodas savstarpēja rīvēšanās, vienmēr kād būs neapmierināts, bet nevajag aizmirst, ka ir ļoti viegli ko jau uzbūvētu sagraut, bet grūti to uzturēt un uzlabot, ja domas un virziens nesakrīt. Bet, visu var atrisināt mierīgi, sarunu procesā nevis mētājoties ar savstarpējiem apvainojumiem, nepatiesiem vai puspatiesiem apgalvojumiem un atceroties, ka citu darbs, kurš tiek ieguldīts kopējā labuma gūšanai ir JĀCIENA un jārespektē.
Sarmīte

on Ceturtdiena 26 Septembris 2019, 13:48
Agate paldies par aizrādījumu. Kļūdu atzīstu
Marija Antonova

on Ceturtdiena 26 Septembris 2019, 14:03
..., ka citu darbs, kurš tiek ieguldīts kopējā labuma gūšanai ir JĀCIENA un jārespektē.[/quote]
BEIDZOT LABI VĀRDI UZRAKSTĪTI! PALDIES! TĀ ARĪ GRIBAS STRĀDĀT!
Mārtiņš Vītols
Mārtiņš Vītols

on Ceturtdiena 26 Septembris 2019, 14:05
Marija Antonova rakstīja:..., ka citu darbs, kurš tiek ieguldīts kopējā labuma gūšanai ir JĀCIENA un jārespektē.
BEIDZOT LABI VĀRDI UZRAKSTĪTI! PALDIES! TĀ ARĪ  GRIBAS STRĀDĀT! [/quote]

Tieši tā!

Pagājušajā gadā es arī mēģināju visu risināt normālas diskusijas ceļā.Neizdevās.
Sarmīte

on Ceturtdiena 26 Septembris 2019, 14:11
Vītola kungs atvainojiet, ka nepareizi vērsos pret Jums (kļūda uzrunā), bet kļūdu atzinu. Par vēlmju izteikšanas veidu runājot, tā jau var jebkurā diskusijā kaut ko ierakstīt un pēc kāda laika skaļi visiem stāstīt - manas vēlmes netiek ņemtas vērā. Atvainojiet, bet viņās netiks ņemtas vērā, jo nav izteiktas atbilstošā formā. Eksistē elementāri, visiem zināmi noteikumi. Gribi saņemt atbildi, lūdzu iesniedz rakstisku iesniegumu. Iesniegumu iesniedz jebkurai oficiālai institūcijas amatpersonai, kur tad arī lemj vai dokuments attiecas tieši uz viņa atbildības sfēru, vai tas ir jānodod tālāk valdei. Viss, kas nav minēts atsevišķi statūtos, ir jānoformē atbilstoši valstī pieņemtajiem likumiem, MK noteikumiem, kā piemēram "Dokumentu juridiskā spēka likums". Jums taču tā patīk likumi. Nu tad arī cenšaties tos ievērot visā nevis tikai tajos jautājumos, kas jūt tā interesē.
Es varu tikai pateikt, ka man neviens šādu pieprasījumu nav iesniedzis un arī izpildīšanai nav nodevis. Un rupjības patiešām, atstājiet pie sevis. Būsi pieklājīgi viens pret otru.
p.s. un federācijas grāmatvede nav nekāda bezpersoniska būtne, bet ir konkrēts cilvēks jau 25 gadus!
Mārtiņš Vītols
Mārtiņš Vītols

on Ceturtdiena 26 Septembris 2019, 14:19
Jauki, rindas kārtībā gaida pāris neatbildētu iesniegumu. Smile
Ja nekļūdos tad Marinas iesniegums tika atlikts un vēl kaut kādi.
Pirms Kopsapulces tajā pašā apziņošanas kanālā arī izskaidroju kad ir vai nav vajadzīgi rakstiski iesniegumi un ko par to saka likums. Smile Otrreiz netaisos.
Mārtiņš Vītols
Mārtiņš Vītols

on Ceturtdiena 26 Septembris 2019, 14:22
Un tagad nocitēšu pats sevi no pagājušā gada augustā rakstītā šeit.

Un spriediet paši kas no tā tālāk sanāca.

"Tātad pirmais ierosinājums no manas puses.

Sarunas varētu notikt LČ pirmās dienas vakarā Pļavā.Daudzi būs nokārtojuši attiecības ar Briesmīgo Purva Bebru un mājupceļā var iebraukt apraudzīt Pļavu un sportistus.

Otrs.Ļoti gribētos, lai sarunas ir konstruktīvas, bez liekas oficialitātes un papīru stumdīšanas.Ja mums būtu vēlēšanās uz papīrīšu rakstīšanu un ļoti oficiālām sarunām, tad mēs būtu izmantojuši iespēju sasaukt kopsapulci likumā noteiktajā kārtībā.Ja pēdējā kopsapulcē dienaskārtībā būtu būtiski jautājumi, kuros mēs gribētu izmaiņas, mēs būtu piedalījušies.Plus nav jēgas, ja pēc tam darbības nesaskan ar pašu nolemto.

Treškārt.Par to vai dažas lietas netiek darītas speciāli es un daudzi citi tik pārliecināti neesam.

Ceturtkārt.Forumā tiešām ieskatās ļaudis kuri lemj par finansu piešķiršanu un atbalstu.Arī mums ir nācies skaidroties.Pārāk bieži tiek noniecināts Tautas sports.Nezinu nevienu citu federāciju kura tik nievājoši publiski pauž viedokli teiksim par dažādiem tautas skrējieniem un citām aktivitātēm.

Dotajā brīdī mums situācija ir līdzīga kā valstī. Smile Augša dzīvo savu dzīvi un negrib saprast kas notiek apkārt.

Manā uzskatā sistēma kura ir darbojusies līdz šim sevi ir izsmēlusi.Arī attiecībā uz sportistiem un rezultātu pāaugstināšanu.To līmeni kurā tiek šauts gadiem var sasniegt gada laikā skatoties youtube un trenējoties mājās.

Mans mērķis nav revolūcija ar valdības gāšanu, bet gan mēģināt vēl pārliecināt, ka ir jāmaina dažas lietas un uzskati, lai Latvijā loka šaušana progresētu visās jomās.Arī kā Olimpiskais sporta veids.

Un kā jau teicu man ir daudz ierosinājumu, lai situāciju uzlabotu.Turpmāk mēģināšu tos pa punktiem izklāstīt.Vienkārši es neesmu labs orators un man ir diezgan grūti tādās sarunās, jo var beigties ar to ka pasūtu un apklustu. Smile Tādēļ labāk laicīgi mēģināšu uzrakstīt."
Eduards Lapsiņš
Eduards Lapsiņš
Moderators
Male Dzīvoju : Babītes pagasta
Klubs : Amazones
Šauju ar : Visu, kas šauj!
Postu skaits : 6598
http://www.archery.lv

on Piektdiena 27 Septembris 2019, 12:37
Mārtiņš Vītols rakstīja:... tajā pašā apziņošanas kanālā ...

Tad jau jūs esat izlasījis arī tai pašā "apziņošanas kanālā" un esat lietas kursā par to, ar ko sākās šī apmelošanas kampaņa! Twisted Evil

bigok

Marijas Antonovas rakstītais burts burtā. Citēju -  "...par MPS sacensību katru mēnesi (lieka naudas tērēšana) bezjēdzīgu rīkošanu un tt."

Manuprāt tie vairs nav joki! Te, trīs lapu garumā, jau reāli ož pēc apzinātas publiskas neslavas celšanas organizācijai un tās vadībai! MELI, MELI, vieni MELI un aiz matiem pievilktas PUSPATIESĪBAS!!! Sākot jau ar to, ka nekas tāds par MPS nav teikts un beidzot ar to, ka nebija nekāda atbalsta šo sacensību rīkošanai no Federācijas puses.

Ar šo arī pārtraucu jebkādu komunikāciju šai bezjēdzīgajā apmelošanas kampaņā! Ir svarīgākas lietas ko darīt! MELIS ir un paliek nožēlojams MELIS!!! Un viņš to pats zina!... Laughing

closed

Admins
Female Dzīvoju : Āgenskalnā
Šauju ar : Kompaktloku, dažreiz arī ar tradicionālo
Postu skaits : 2334
http://aim.archery.lv

on Trešdiena 09 Oktobris 2019, 11:23
Marija Antonova rakstīja:Kurzemes Bulta III22.09.2019., Ventspils
           Klubs Vieta Vieta Rez Vieta
Rekursīvais loks
Pieaugušie 70m-1 70m-2 Summa Vieta
Madara Spāģē Lindales uguns 239 235 474 - 1
Jaunieši 15-17 60m-1 60m-2 Summa Vieta
Nikita Babašs ODISEJS 228 225 453 1
Pieaugušie iesācēji 21+ 30m-1 30m-2 Summa
Juris Siders ODISEJS 186 243 429 1
Tamara Niedra Archery Liepāja 188 187 374 2
Jaunieši 13-14 30m-1 30m-2 Summa
Andrejs Balabanovs Archery Liepāja 265 271 536 1
Konstantīns Azanovs ODISEJS 277 198 475 2
Ralfs Niedra Archery Liepāja 230 207 437 3
Artis Salna Lindales uguns 83 118 201 4
Jaunieši 10-12, zēni 30m-1 30m-2 Summa
Kristians Freibergs Archery Liepāja 153 196 349 1
Niks Bitels ODISEJS 133 101 234 2
Sergejs Mihailovs ODISEJS 118 114 332 3
Bogdans Kaminskis ODISEJS 32 37 69 4
Jaunieši 10-12, meitenes
Egita Spurgjaša ODISEJS 262 199 461 1
Angelina Giņko ODISEJS 174 140 314 2
Estere Ilze Ozoliņa Lindales uguns 93 97 190 3
Bērni līdz 7 10m-1 10m-2
Ivars Bitels ODISEJS 220 248 468 1
Kompaktloks
Jaunieši 10-12 30m-1 30m-2 Summa Vieta
Artūrs Pūķis ODISEJS 265 222 487 1
Līva Leite ODISEJS 42 54 96 2
Neparīkots loks
Pieaugušie iesācēji 21+, vīrieši 30m-1 30m-2 Summa Vieta
Aigars Spāģis Tebras loki 295 271 566 1
Pāvels Popovs Curland 276 282 558 2
Mārtiņš Kleins Tebras loki 280 277 557 3
Tālivaldis Sveile Aizpute 231 193 424 4
Pieaugušie iesācēji 21+, sievietes 30m-1 30m-2 Summa Vieta
Estere Ukstiņā Curland 272 287 559 1
Ieva Emmere Lindales uguns 146 150 296 2
Jaunieši 10-12 30m-1 30m-2 Summa Vieta
Kate Gūtmane Lindales uguns 66 60 126 1
Vēsturiskais loks
30m-1 30m-2 Summa Vieta
Andrejs Kuļevecs ODISEJS 245 233 478 - 1
Māris Usiks Viesis 136 165 301 2
Jūlija Kovaļova-Usika Viesis 71 66 137 3
Organizatori Statistika
SK “ODISEJS”                        Dalībnieki: 29
Galvenais tiesnesis: V.Avsjuks Bērni: 18
                                   Tiesnesis: M.Antonova, Ilze Leite       Klubi: 6
Šaušanas vadītājs: Vasilijs Bitels
Komendants: V.Avsjuks
Sekretārs: M.Antonova
Teh.komisija: M.Antonova

Sāk parādīties problēma! 
Cilvēki grib iesniegt iesniegumus par sporta klasēm , bet sporta klašu noteikumi saka: "Starptautiskās klases sporta meistara un sporta meistara normatīvus var izpildīt sacensībās, kurās ir vismaz divi republikas kategorijas tiesneši un protokolu apstiprina rīkotājvalsts loka šaušanas Federācijas zīmogs, kā arī LLŠF organizētajās kalendārajās sacensībās. Sporta meistara kandidāta normatīvu un pārejo sporta klašu normatīvus var izpildīt sacensībās, kurās ir oficiāls sacensību protokols".

Šeit publicēti rezultāti nav "oficiāls protokols", jo ļoti daudzi ierakstu var ielabot uz sev vēlamāku rezultātu. 
Tāpēc 15to reizi atgādinu - lūdzu sūtiet sacensību protokolu un nolikumu pdf formātā publicēšanai Federācijas mājas lapā - http://archery.lv/lv/sacensibas/rezultati/rez2019/
E-pasts joprojām ir admin@archery.lv

on Trešdiena 09 Oktobris 2019, 12:57
Paldies, Agate par informāciju! Par sacensību protokolu un nolikumu pdf formātā publicēšanai Federācijas mājas lapā atgādināšu Andrim.
Gikefabo
Male Dzīvoju : Engure
Postu skaits : 4

on Sestdiena 12 Oktobris 2019, 18:48
Māris Posse rakstīja:Esmu iesācējs loka šaušanā, bet jau pirmajos sarīkojumos, ko apmeklēju, ievēroju vienu būtisku daudzu "lokšāvēju ar stāžu" iezīmi- šausmīga arogance! Skumji noskatīties, kā kāds "jauniņais" (ne es) ieraujas sevī pēc organizatora neiecietīgas atbildes uz parastu jautājumu, kā pieredzējušais un viszinošais loka šaušanas tehnikas un ekipējuma eksperts pieprasa samaksu par padomu,  kā "tas kas man, tas ir labs,bet pārējais- sūds", un ,galu galā, pat nedaudz paverot loka šāvēju kopējās "virtuves durvis", pretī iecērtas asas smakas. Ko jūs darat?! Tā jūs popularizējat loka šaušanu? Viens otram rīkli graužot un aplejot ar samazgām. Man šķiet, ka, meklējot domubiedrus, nebūšu īsti trāpījis pareizajā virzienā, un jādodas pašam savs ceļš...

Esmu iesācējs šajā sporta veidā un varu pateikt, ka mana pieredze ir pilnīgi pretēja, pat teiktu kardināli pretēja par visiem minētajiem punktiem. Neviens nav skopojies ne ar padomu inventārā, ne padomu tehnikā, tāpat palīdzējuši ar tehniskām lietām lokam kad radās problēmas un par to neviens neko nav prasījis.
Māris Posse
Māris Posse
Male Dzīvoju : Smiltene
Klubs : privāti
Šauju ar : visu, kas nerada blīkšķi
Postu skaits : 21

on Svētdena 13 Oktobris 2019, 03:42
Gikefabo rakstīja:
Māris Posse rakstīja:Esmu iesācējs loka šaušanā, bet jau pirmajos sarīkojumos, ko apmeklēju, ievēroju vienu būtisku daudzu "lokšāvēju ar stāžu" iezīmi- šausmīga arogance! Skumji noskatīties, kā kāds "jauniņais" (ne es) ieraujas sevī pēc organizatora neiecietīgas atbildes uz parastu jautājumu, kā pieredzējušais un viszinošais loka šaušanas tehnikas un ekipējuma eksperts pieprasa samaksu par padomu,  kā "tas kas man, tas ir labs,bet pārējais- sūds", un ,galu galā, pat nedaudz paverot loka šāvēju kopējās "virtuves durvis", pretī iecērtas asas smakas. Ko jūs darat?! Tā jūs popularizējat loka šaušanu? Viens otram rīkli graužot un aplejot ar samazgām. Man šķiet, ka, meklējot domubiedrus, nebūšu īsti trāpījis pareizajā virzienā, un jādodas pašam savs ceļš...

Esmu iesācējs šajā sporta veidā un varu pateikt, ka mana pieredze ir pilnīgi pretēja, pat teiktu kardināli pretēja par visiem minētajiem punktiem. Neviens nav skopojies ne ar padomu inventārā, ne padomu tehnikā, tāpat palīdzējuši ar tehniskām lietām lokam kad radās problēmas un par to neviens neko nav prasījis.

Esmu pieredzējis arī to, ko Tu raksti- un pat ļoti daudz pozitīva. Bet tas neatceļ manu negatīvo pieredzi. Trāpījos nepareizā vietā, satiku nepareizos cilvēkus un redzēju nepareizas lietas. Cenšos no tiem izvairīties. Kopsummā varu atzīt, ka tā darvas karote to mucu tomēr nesabojāja... beach
Marija Antonova

on Svētdena 13 Oktobris 2019, 10:58
Mīļie loka šāvēji!
Katram cilvēkam dzīvē bija daudz negatīva un vel vairāk pozitīva . Liels lūgums, šeit nevajag turpināt viens otram kaut ko pierādīt, labāk izvairīties no negācijas kompānijas.
Vismaz man ir prieks par to, ka beidzot sakārtota "Bezjēdzīga Federācijas naudas tērēšana uz MPS " (no saviem vārdiem es neatsākos). Vismaz tagad ir cerība katram klubam rīkot savas sacensības, tādas, kādas vēlas loka šāvēji, un tā, lai nepārklājas jaunajā 2020.gada kalendārā . Loka šaušanas klubiem ir jāattīstās, šāvēju skaitam nav jākrīt! Atbalstīsim viens otru pēc iespējas vairāk!
Atvainojiet par sagādātām neērtībām KB lappusē!
Eduards Lapsiņš
Eduards Lapsiņš
Moderators
Male Dzīvoju : Babītes pagasta
Šauju ar : Visu, kas šauj!
Postu skaits : 6598
http://www.archery.lv

on Svētdena 13 Oktobris 2019, 17:56
Marija Antonova rakstīja:...no saviem vārdiem es neatsākos...

Nu, nu, būtu jau labāk klusējusi!  Evil or Very Mad  Tūlīt atkal trīs lapu garumā panesīsies!!!... Twisted Evil

Atpakaļ uz augšu