Share
Go down
girts1958
Male Dzīvoju : Riga
Postu skaits : 20

PSE bultu komplektējošo daļu izmēri

on Ceturtdiena 11 Jūnijs 2009, 15:39
Sveicinati schaveji! Atvainojos par rakstisanas stilu, bet MAC latviesu tekstu ne vienmer var citi izlasit... Man butu sads jautajums- CARBON bultas, piem. PSE Dominator. Tam arejais diametrs metriskaja sistema ir 7,4mm, ieksejais 6mm. Kadi izmeri collas ir uzgala buksei-INSERT, stiegras uzgalim ar ielimejamu katinu- NOCKS, ka ari ka lai piemekle lauka sausanas uzgali attiecigai buksei? Nav ari skaidribas par sakaribu starp svariem GAIN un GRAMI... Luk tadas problemas nomac vientulu saveju. Nav draugu, nav padomina.
Girts1958
avatar
Eduards Lapsiņš
Moderators
Male Dzīvoju : Babītes pagasta
Klubs : Amazones
Šauju ar : Visu, kas šauj!
Postu skaits : 6257
http://www.archery.lv

Re: PSE bultu komplektējošo daļu izmēri

on Ceturtdiena 11 Jūnijs 2009, 19:21
Sveiks vientuļais loka šāvēj Ģirt!

Pirmkārt es ieteiktu orientēties uz firmas EASTON produkciju. Nedaudz dārgāk, bet nenoliedzami daudz kvalitatīvāk. Un daudz vienkāršāk nokomplektēt piemērotu bultu. Par tādu bultu PSE Dominator dzirdu pirmo reizi... Arī iekšējie/ārējie diametri neko daudz nedod. Varētu paņemt vienu bultu un atnest pie mums uz klubu - tad pamēģinātu kāds gals kur der... Teorētiski Tev vajag Insert for RPS point, RPS point un Easton super vai super 3D nocks. Pēdējie jāpērk ar rezervi jo viņus gadās sašaut un tad būs ko mainīt. Bet tas āķis ir tur, ka nevar zināt kāda izmēra šie daiktiņi jāpērk. Un vai astes bez alumīnija pārejām var pielikt minētajai bultai. Tā kā neko daudz pa internetu Tev palīdzēt nevar... Paskaties vai uz bultas caurulītes marķējuma nav kaut kādi skaitļi. Piem.200, 300, vai 410. Tad varētu piemeklēt kaut ko no EASTON pilnkarbon bultām paredzēto. Var būt derēs...

Cilvēki! Nepērciet visādu apšaubāmu firmu mēslus!!! Bultas ražo EASTON! Pārējie kaut ko līdzīgu...

Viens grains ir 64,79891 miligrams.

_________________
Latvijas kauna traips! gangpunch
girts1958
Male Dzīvoju : Riga
Postu skaits : 20

Re: PSE bultu komplektējošo daļu izmēri

on Ceturtdiena 11 Jūnijs 2009, 21:43
Paldies! Laikam esmu vainigs, ka neuzdevu uzreiz visus datus- PSE DOMINATOR 300, tas tads vecaks modelis. No EASTON analogs bus ST EPIC 300. Esmu aizracies lidz tam, ka Easton deretu HP vai ST inserts un H Nocks, bet uzgalisi attiecigi 9/32". Labs ir, kas neriske, nesauj Jurmala... Tie sikumi neko daudz nemaksa, panemsu kadu duci dazadakos variantus, parpalikumu varesu piedavat interesentiem.
Velreiz paldies par informativo atbalstu!
Girts1958 shavejs
Sponsored content

Re: PSE bultu komplektējošo daļu izmēri

Atpakaļ uz augšu
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā