Kluba biedru karte

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Kluba biedru karte

Post  Eduards Lapsiņš on Piektdiena 13 Novembris 2009, 10:03

Bija ienākusi ciemos Ināra. Stāstīja par saviem piedzīvojumiem apmeklējot vairākas vietas Eiropā, kur praktizē šaušanu ar loku. Izrādās mūsējiem ir PROBLĒMA - nav Kluba biedru karte, kura dotu dažādas priekšrocības!!! Ar līdzīgu problēmu mēs jau sastapāmies, kad uz mācībām ārzemēs devās Līga (Mazā) un Zane. Arī Jevgēnijam bija problēmas Lielajā Britānijā. Līdz šim rakstīju speciālas vēstules, kurās lūdzu vietējos mūsējos atbalstīt... Aleksandram dodoties uz Krieviju devu līdzi veselu paketi, bet Krievzeme ir atsevišķs gadījums. Īsāk, ir doma ar 2010.gadu sākt izsniegt loka šaušanas sporta kluba AMAZONES biedriem biedru kartes. Var būt kādam ir idejas kādām tām vajadzētu izskatīties un kā izgatavot? Vienkāršākais variants protams ir ar datoru uz rūtiņu lapas uzdrukāt Vārdu, Uzvāru, pielipināt foto un ielaminēt, bet viss ticamāk ir vēl kādi progresīvāki paņēmieni...

Eduards Lapsiņš
Moderators

Male Dzīvoju : Babītes pagasta
Klubs : Amazones
Šauju ar : Visu, kas šauj!
Piereģistrējos : 08.02.08
Postu skaits : 5233

http://www.archery.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Re: Kluba biedru karte

Post  Viesis on Piektdiena 13 Novembris 2009, 10:44

Uzzvanīju uz http://www.adi.lv (kontaktpersona Mārtiņš teica, ka ir viņiem arī cita majaslapa - modernāka un bla bla blā, bet es neiespringu uz meklēšanu).

Info īsumā:
* ja pasūta 50 parastas plastiskāta (nevis laminētas) kartes ar fona attēlu, īpašnieka bildi un pāris teksta rindām uz vienas puses, tad cena vienai kartei sanāk 1.25Ls+PVN. Kopā 1.51Ls;
* ir iespēja nodrukāt info uz abām pusēm, bet tas jau attiecīgi būs dārgāk;
* ir iespēja taisīt reljefo druku, bet tur arī nāk kāda kapeika klāt;
* šīs pavisam lētās kartes ātri nolietojas (1-2 gadi). Izturīgāka materiāla karte ir ~1.5x dārgāka, lietojama 3-5 gadus.

Uzņēmumam sūta 3 failus:
* pamata bildi ar logo vai kaut kādām fona krāsām, kas būs visiem vienāds (AI, CRD, PDF)
* Excel tabulu ar vārdiem, uzvārdiem, citu personīgo info
* atsevišķas fotogrāfijas (JPG vai TIFF)

KAS MUMS IR AR LOGO?????

Viesis
Viesis

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Viesis on Piektdiena 13 Novembris 2009, 10:51

http://www.ltn.lv/~kartesw/

http://www.makets.lv/index.php?&614&PHPSESSID=e8410405c7db9dd837325783697178fa

http://www.biss.lv/index.php?p=3&l=lv&l1=u&pp=personalization_&a=menu_sec_def_equ1

Viesis
Viesis

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Viesis on Piektdiena 13 Novembris 2009, 11:16

Kādas priekšrocības dotu šāda karte?
un KAS to atzīs ārpus kluba? nerunājot par pārējām valstim...

Viesis
Viesis

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Eduards Lapsiņš on Piektdiena 13 Novembris 2009, 12:03

Supper! Paldies par info! Domāju kartes katru gadu izsniedzam jaunas - gan foto jaunāks būs Very Happy , gan atsijājam atkritušos, gan labojam visādas nepilnības.

Par labumiem:
1. Nenoliedzami cels Kluba prestižu.
2. Cilvēku Klubā paliek arvien vairāk un vairāk! Very Happy Visus pēc Vārda zini? A jaunos? A Guntis? Kā viņš, lai zina kas par cilvēkiem staigā pa viņa pļavu?
3. Kā apsargam kontrolēt, Kluba apmaksātā pasākumā (vai piem.sac.Turaidā), kurus laist iekšā, kurus ne?
4. Vecajā Eiropā tāda kārtība eksistē jau sen un tas ir pareizi!!! Piem.atbrauc sprukstiņš no Viteņpiškiem un saka, ka ir baigais loka šāvējs, meistars utt., bet īstenībā tāds krūmu šāvējs vien ir, kurš pirmo reizi iznācis ārā no sava meža... Kurš atbildēs par viņa iešauto bulta kāda mugurā? (tpu, tpu, tpu!)
5. Par ārzemēm - tā pati situācija. Aizbrauc tāds Lapsiņš uz kaut kādu Pampāļrādo un stāsta, ka ir baigais spečoks, LLŠF, IFAA, FITA un vēl visādu organizāciju biedrs, bet īstenībā te Latvijā par viņu neviens nekā nezin. Un ja vēl sataisa kaut kādus s***dus! Tad - ā, jūs no tās Latvijas, no viņu Federācijas, kuri nemāk uzvesties un nodarbojas ar visādām riebeklībām!!!... Mums jau bija situācija, ka cilvēks uzdodamies par mūsu Federācijas biedru gribēja startēt zem Latvijas vārda Pasaules kausā!
6. Un par reālo situāciju, kapēc šo jautājumu es sāku kustināt, lai Ināra pate pastāsta!!!

Eduards Lapsiņš
Moderators

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Eduards Lapsiņš on Piektdiena 13 Novembris 2009, 12:05

irina rakstīja:un KAS to atzīs ārpus kluba? nerunājot par pārējām valstim...

Nekorekts jautājums!!! KAS UZDROŠINĀSIES NEATZĪT!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Eduards Lapsiņš
Moderators

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Janis Apsitis on Piektdiena 13 Novembris 2009, 12:16

Plus veel tas buutu lielisks iemesls izveidot mazo exel tabulinu (publisku) kuraa bez varda uzvarda u.c. "parastajiem" datiem vareetu ielikt ari piemeram sporta klasi, personigo rekordu (sacisim FITA) un citus titulus (sacisim Latvijas Rekordists, Latvijas Cempions utt), kas seviski jaunajiem lautu saprast kas ir kas un arii aarzemees ja saada info paraditos uz ID kartes tad butu reaals papiiriits ar ko paraadiit savu vareesanu.

J.

Janis Apsitis

Male Dzīvoju : Riga, Jurmala
Šauju ar : Hoyt Formula Prodigy 25" + Hoyt Quatro 40# Medium
Piereģistrējos : 21.05.08
Postu skaits : 1199

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Viesis on Piektdiena 13 Novembris 2009, 12:20

Piesakos uz ID karti Nr.007 shocked giggle lol! jocolor rendeer

Viesis
Viesis

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Janis Apsitis on Piektdiena 13 Novembris 2009, 12:23

aizmirsti.

ir tomeer kautkaada seciiba kuraa biedri ir iestaajusies klubaa. Un cien. Ansa kungs notiekti nav Nr. 7 :-)

Janis Apsitis

Male Dzīvoju : Riga, Jurmala
Šauju ar : Hoyt Formula Prodigy 25" + Hoyt Quatro 40# Medium
Piereģistrējos : 21.05.08
Postu skaits : 1199

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Viesis on Piektdiena 13 Novembris 2009, 12:32

Nolādēts!
Nevar skaitīt no otra gala??? Idea
Piekukuļot kādu? Twisted Evil
Draudēt? cussing butcher viduslaiki
Raudāt? Sad Crying or Very sad
Lūgties? Neutral

Viesis
Viesis

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Ināra on Piektdiena 13 Novembris 2009, 13:55

Sveikiņi, sveikiņi!
Man tiešām bija problēma, tikt iekšā gan Francijas, gan Šveices kluba sporta zālē un pašaudīties bez apliecinošā dokumenta. Ja, tev, tāda nav tā lūdzu maksā par trenera pakalpojumiem, jo savādāk tev šaut neļauj.
Pateicoties paziņām un ar iegādātām bultu pasēm vicinoties frančiem gar degunu, viņi atļāva pašaudīties. Tas vienkārši bija shavejs Laughing
Un tas jau bija par brīvu!!!!!!
Tiem kuri ziemā dodas slēpot vai snovot uz ārzemēm, iesaku painteresēties par iespēju tur pašaudīties, jo es biju apbēdināti pārsteigta, ka tur kur es braucu (jau kuro gadu) ir halle, kurā var šaudīties. Rolling Eyes
Un tad biedru karte baigi noderētu.
Vēl jau var no mūsu mājas lapas drukāt laukā biedru sarakstu un ar pirkstu bakstīt šitais esmu es!!!!

Ināra
Moderators

Female Dzīvoju : Rīga
Klubs : Savage Archer
Piereģistrējos : 19.08.08
Postu skaits : 72

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  georgs on Svētdena 15 Novembris 2009, 10:26

Karti vajag, un labu. Lai nav kauns citiem rādīt. Man, piemēram, ir grūtības ar sava uzvārda pareizu nosaukšanu ārpus Dzimtenes robežām. A tā es varētu bāzt degunā sacensību rīkotājiem karti ar visiem kluba un valsts atribūtiem. Vienlaicīgi jābūt iespējai šo info pārbaudīt kluba vai federācijas mājas lapā. Kartes būtu jāmaina reizi vienā vai divos gados pie viena veicot biedru pārreģistrāciju. Jānosaka kluba biedru tiesības un pienākumi (droši vien tādi jau ir) un par to nepildīšanu pārreģistrējoties visus tirliņus (piem. mani) bez žēlastības jāmet no kluba ārā. Lai lien pēc tam uz vēdera un lūdzas. cussing

georgs
Moderators

Male Dzīvoju : Baloži
Klubs : Ķekavas šautra
Šauju ar : LB
Piereģistrējos : 11.05.09
Postu skaits : 608

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Sponsored content Today at 10:39

Sponsored content

Atpakaļ uz augšu Go down