Novembra kontrolšaušana 2

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Novembra kontrolšaušana 2

Post  Eduards Lapsiņš on Piektdiena 13 Novembris 2009, 12:24

Esmu ieplānojis (ja laika apstākļi atļaus) svētdien (22.novembrī) organizēt otro novembra kontrolšaušanu uz 70m. Tā ir iespēja iespringt un parādīt sevi arī tiem, kuri to dažādu iemeslu dēļ nevarēja izdarīt iepriekšējo reizi. Visiem kuri piedalīsies abās, officiālajā ieskaitē "ies" abu kontrolšaušanu labākais rezultāts. Ja arī IFAA šāvēji vēlas piedalīties - lūdzu pieteikties atbildīgajam. Es diemžēl nevarēšu uzņemties šo godu. Teorētiski vajadzētu šaut sestdien, bet man ir jāpilda savs pienākums pret šo Valsti!!! Zinu, ka Līga (Lielā) un Anete noteikti grib (un var tikai) sestdien šaut... Tā kā ja ir vēl gribētāji - lūdzu pievienojaties. Līga būs atbildīgā!!! Viņa arī izšķirs strīdīgos trāpījumus un sekos, lai viss notiktu godīgi un pēc Nolikuma!!! 10:00 sākam piešaudi, 11:00 sākam šaut uz rezultātu, pārtraukums starp distancēm 15 min, vingrinājums Olimpiskais riņķis - 2X70m.

Eduards Lapsiņš
Moderators

Male Dzīvoju : Babītes pagasta
Klubs : Amazones
Šauju ar : Visu, kas šauj!
Piereģistrējos : 08.02.08
Postu skaits : 5236

http://www.archery.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Re: Novembra kontrolšaušana 2

Post  Eduards Lapsiņš on Trešdiena 18 Novembris 2009, 20:59

Kā jau dažreiz (dzeršanā un) karā - viss ir nejaušības varā!!! Twisted Evil Uzminējām! Jā uzminējām!!! Valsts svētkus atzīmēt ar kontrolšaušanu!!! flaglv latvia flaglv Domāju visi bija apmierināti - gan laiciņš supper, gan rezultāti auguši!!! cheers Bet ja kādu neapmierina - vēl 2 iespējas priekšā!!! Twisted Evil Sestdien un /vai svētdien... Happy dancing

P.S. Paldies Prezidenta k-gam par atbalstu ar savu klātbūtni un cepamdesām!!! droll shashlik droll
P.S. Nesapratu!!! cussing Kur visi šaut gribētāji, darts target kuri vairākkārt jautāja vai 18.datumā flaglv Klubs būs atvērts!!!... woot_jump A atnāca TIKAI VIENS!!! :no:

Eduards Lapsiņš
Moderators

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Janis Apsitis on Ceturtdiena 19 Novembris 2009, 09:21

Pilniigi piekriitu.
Kontrolsausanas apstaakli bija vienkaarsi ideaali.
Taa turpinaat.

J.

Janis Apsitis

Male Dzīvoju : Riga, Jurmala
Šauju ar : Hoyt Formula Prodigy 25" + Hoyt Quatro 40# Medium
Piereģistrējos : 21.05.08
Postu skaits : 1200

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Eduards Lapsiņš on Sestdiena 21 Novembris 2009, 17:34

Laikam jāturpina tēma par dzeršanām un kariem... :no:

Te būs rezultāti ar dažiem komentāriem:
Līga Zommere - 294 un 294 (otrajā distancē, puse - 155, bet nesaprotamu iemeslu dēļ pēdējās 2 sērijās - 45p un 43p)
Līga Blūmentāle - 243 un 275
Jānis Amatnieks - 294 un 288
Gints Ozols - 221 un 165 (pilnīgs sviests!!! skaidri jūtams, ka loks nemet! Cik varēja uz ātru roku pieregulēja, bet... 2.distancē vispār loks ar bultām (un Gintu) sāka brīnumus rādīt, īpaši jau viena bulta... Viss sliktākajā nozīmē!!!)
Māris Lapiņš - 258 un 276
Vitālij Žukov - 236 un 255

Eduards Lapsiņš
Moderators

Atpakaļ uz augšu Go down