Pasaules kausa 1.posms - Horvātija, Poreč

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Pasaules kausa 1.posms - Horvātija, Poreč

Post  Eduards Lapsiņš on Piektdiena Janvāris 08, 2010 12:24 pm

Izbraucam no Rīgas 2.maija rīta pusē. 3.maijā ap pusdienas laiku esam Porečā. Iekārtojamies, treniņš. 4.maijs - piešaude, atklāšana. 5.maijs - kvalifikācija 2X70m. 6.maijs - finālcīņas līdz 1/2. 7.maijs - apskatāmies komandu cīņas un dodamies mājās. 8.maija vakarā esam mājās pie nosacījuma, ka neviens nemēģinās cīnīties par medaļām!!!

Aptuvenās izmaksas uz deguna: ceļš 80-100Ls, dalība 107Ls, dzīvošana (ar ēšanu) 185-225Ls, 30Ls apēd pa ceļam, 100-120Ls rezervē ja nu kāds tomēr sadūšojas uz medaļām... Kopā apm. 430Ls + 110Ls rezervē.

Ja atrodam lētāku dzīvošanu, tad dalība 214Ls. Lētākā dzīvošanā nebūs iekļauta ēdināšana un tas uz reiz sadārdzina visu pasākumu. Ideāli būtu bungalo - pašiem sava virtuvīte...

Delegācijas sastāvs:
1. Eduards Lapsiņš RM
2. Oksana Jurčenko RW
3. Līga Zommere RW
4. Anete Kreicberga RW
5. Zane Bērziņa RW

Pēdējo reizi labojis Eduards Lapsiņš Otrdiena Februāris 02, 2010 1:32 pm; labots 3 reizes

Eduards Lapsiņš
Moderators

Male Dzīvoju : Babītes pagasta
Klubs : Amazones
Šauju ar : Visu, kas šauj!
Piereģistrējos : 08.02.08
Postu skaits : 5229

http://www.archery.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Re: Pasaules kausa 1.posms - Horvātija, Poreč

Post  Eduards Lapsiņš on Ceturtdiena Janvāris 28, 2010 9:29 am

Ilgi un pamatīgi pārdomājot, nonācu pie secinājuma, ka tomēr nav jēgas lauzties aizslēgtās durvīs!!! Protams vieta skaista, treniņapstākļi ideāli, augstākā ranga sacensību pieredze nenovērtējama, bet... Bet kas dos nabagam no dižgabala šaut!!! Kā Rauls teica: "Izgāzt 1000USD, lai aizbrauktu un cīnītos par 84.vietu... Vai tas ir tā vērts un vai tā būs tā pozitīvākā pieredze?" Diemžēl jāpiekrīt. Protams var jau noveikties un ir mums potenciālie kandidāti, bet atkal "bet"... Būsim reālisti - pa šo naudu mēs varam aizbraukt uz Zviedriju (piem.Elitsērijas sacensības, pietiekoši augsts līmenis, apmierinoši sacensību apstākļi, reālas cenas, baltās naktis...) un uz pāris turnīriem Polijā, kur arī līmenītis nav no zemajiem!

Tātad, ja kāds tomēr ir gatavs doties uz Pasaules kausa 1.posmu Horvātijā, līdz trešdienas rītam (03.02.2010., plkst.10:00), paziņojiet man savu vēlmi un apstipriniet savu gatavību reāli braukt un cīnīties, un es jūs piereģistrēšu. Tas ir pēdējais reģistrācijas termiņš!!! Lai visiem veicas!!!

P.S.Domāju krīzes minimums varētu būt: 3-4 starti tuvajās ārzemēs (Zviedrija, Polija, Baltkrievija, Vācija, Austrija, var būt Ukraina, Krievija) un divi augsta līmeņa starti Eiropas čempionāts pieaugušajiem maija beigās un Eiropas čempionāts jauniešiem jūlijā. Dievs dos arī Ginta starts (ar vai bez puišiem) paralimpika Eiropas čempī. Tāda dzīve... Rolling Eyes

Eduards Lapsiņš
Moderators

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Eduards Lapsiņš on Otrdiena Februāris 02, 2010 1:38 pm

Viss maz viens cerību stariņš - Zane Bērziņa Recurve Woman LAT ir atradusi iespēju un startēs Pasaules kausa 1.posmā Horvātijas kūrortpilsētelē Poreč!!! Lai ne bulta netrāpa vairogā!!! Tpu! Tpu! Tpu! Turam īkšķus!!!

cheers amazones cempiones cheers

Eduards Lapsiņš
Moderators

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Eduards Lapsiņš on Piektdiena Februāris 05, 2010 6:28 pm

Zanei pieteiktas 84 sāncenses... shocked a kvalificēsies tikai 64... Rolling Eyes

Eduards Lapsiņš
Moderators

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Sponsored content Today at 1:57 am

Sponsored content