Vai Amazoņi ir gatavi medīt Mamutu?!

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Vai Amazoņi ir gatavi medīt Mamutu?!

Post  JānisS on Piektdiena 22 Janvāris 2010, 09:34

Šogad, 20.-21. februāri notiks pasākums Mamutu medības

Nakts sacensības-pārgājiens pa nakti apmēram 8h ar 8 lieliem kontrolpunktiem, kur jāveic komandas veiklības/spēka/atjautības uzdevums. Un vairākiem maziem izvēles kontrolpunktiem, kas uzlabo rezultātu.

Maksa: 10ls

Par balvu neko nezinu - galvenais ir pasākums!

Varbūt izklausās briesmīgi, bet man izskatās vairāk pēc izklaides pasākuma. bildes no pagājušā gada pasākuma

Ja ir interesenti, tad varētu uztaisīt AMAZOŅU komandu! Jo diemžēl pieteikties var tikai komanda - 5 cilvēki no 14 - 999 gadu vecumam. abi dzimumi. 14.g-18.g vecajiem vajag atļaujas no vecākiem.

Bildēs var redzēt, ka vienā posmā ir lokšaušana! Smile visticamāk, ka šogad būs citas atrakcijas, bet ja netīšām viņi atkal ieliek šaušanu - mēs varētu parādīt kā šauj amazoņi!

Es noteikti piedalīšos!

Ja jūs tas interesē -rakstiet te,vai sūtiet pan ziņojumu, drīkst arī uz e-pastu janissk :@: gmail.com vai arī varat droši zvanīt uz manu bezvadtālruni - 26461233

JānisS
Admins

Male Dzīvoju : Rīga
Klubs : Amazones
Šauju ar :
Piereģistrējos : 08.08.08
Postu skaits : 714

Atpakaļ uz augšu Go down

Re: Vai Amazoņi ir gatavi medīt Mamutu?!

Post  LuckyFOX_Marina Rjabkova on Piektdiena 22 Janvāris 2010, 23:12

15 - 20 km garuma trase ...skrējns pa nakti:)) Peldēšana aukstā ūdenīSmile
Mani jau šādi pasākumi vispār saista:) Bet bildes paskatījos - kaut ka neuzrunāja man šīs pasākums...Neizskatās tik vienkārši.

Nezinu kā tagad, pati ari nepiedalījos, bet pirms kādiem 5-6 gadiem šīš bija tiešām vairāk kā pārgājiens un kā pasākums. Īsāk sakot tie pašu studenti, kuri gāja pārgājienos ar laivām pa upēm, tie tur arī bija galvenie aktivisti:)

Pie tam 20.feb jau ir aizņemts:(

LuckyFOX_Marina Rjabkova

Female Dzīvoju : Rīga
Šauju ar : W&W RCX-100
Piereģistrējos : 11.07.09
Postu skaits : 739

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  JānisS on Pirmdiena 25 Janvāris 2010, 10:43

Man liekas, ka peldēšanās nebūs, bet pieļauju, ka ir "iespēja samērcēties". Ja jau ir paredzēts, ka 14 gadīgi ar var piedalīties, domāju, ka nekas pārāk ekstrēms nebūs. Man sāk likties, ka grūtākais posms no šī pasākuma būs atrast vēl 4 cilvēkus,kas gatavi piedalīties! shocked

updeits: pagājušogad tiešām esot bijusi pelde āliņģī un staigāšana pa oglēm! Smile es joprojām gribu piedalīties!

JānisS
Admins

Male Dzīvoju : Rīga
Šauju ar :
Piereģistrējos : 08.08.08
Postu skaits : 714

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Sponsored content Today at 10:39

Sponsored content

Atpakaļ uz augšu Go down

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu