Eiropas čempionāts Itālijā

Lapa 2 no 2 Previous  1, 2

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Re: Eiropas čempionāts Itālijā

Post  Māris on Piektdiena 28 Maijs 2010, 18:42

Malači shocked

Māris
Moderators

Male Dzīvoju : Rīga, Jugla
Klubs : Amazones
Šauju ar : Hoyt GMX 25 + TX990 Medium 38#
Piereģistrējos : 21.02.08
Postu skaits : 540

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Eduards Lapsiņš on Svētdena 30 Maijs 2010, 16:57

Tas bija skaistākais mirklis manā mūžā, kad es pēc cīņas pasniedzu garajam, briļļainajam vācu trenerim bļembaku ar vārdiem "Tas Tev par Atēnām!!! Es šo mirkli gaidīju 5 gadus!!!" un man likās, ka viņš šai brīdī saprata latviešu valodu!... Very Happy

Bet vērtējot mūsu startu jāsaka, ka esmu ar divejādām sajūtām - pirmkārt baidījos, ka pagājušais gads (NEVIENS STARPTAUTISKAIS STARTS) mūs atsviedīs vairākus gadus atpakaļ, bet nekā, esam pat nedaudz auguši! Nenoliedzami nojume un kontrolšaušanas no 70m visu ziemu ir devušas pozitīvu rezultātu! Bet otrkārt - es tomēr gaidīju DAUDZ AUGSTĀKU rezultātu no Amatnieka un Zommeres! Daudz augstāku... Rolling Eyes Manā skatījumā arī Bērziņa varēja būt pirmajā desmitniekā. Jurčenko pirmajā distancē parādīja brīnumu - 310!!! Otrajā diemžēl nē... Puišiem manuprāt neslikti šāva Apsītis. Kā nekā pirmais starts, bet šāva stabili, bez liekiem stresiem, var būt pats sākums nedaudz nervozs, bet lielos vilcienos pozitīvi. Jevgēnijs sarūgtināja - šāva neslikti, bet nu trāpījumi pilnīgi garām... Jāsaka vēlreiz - var jau viens pats trenēties, bet sagatavoties sacensībām viens nevar!!! Nu ko? Jāsāk gatavoties 2011.gada Pasaules čempionātam! Very Happy Astoņas labākās komandas brauks uz Londonas Olimpiskajām spēlēm!!! shocked Domāju ir vērts pastrādāt... Wink

Eduards Lapsiņš
Moderators

Male Dzīvoju : Babītes pagasta
Šauju ar : Visu, kas šauj!
Piereģistrējos : 08.02.08
Postu skaits : 5231

http://www.archery.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  LīgaZ on Pirmdiena 31 Maijs 2010, 12:41

Edžu, es no sevis ar, bet nu - kvalifikācijas starta laikā atnākušas vaļā tēmekļa skrūves ieviesa rezultātos savas korekcijas, kas gan punktus noēda, pirmajā pusē vismaz 10 un arī nervus paķēra līdzi. otrajā pusē jau sākās vējš un arī tas deva savu artavu klāt jau iepriekš uzrakstītajam, bet protams tas nav nekāds attaisnojums...
Turnīros - šāvās gana labi, izjūtas bij vajadzīgās, bet veiksmes mazliet pietrūka, jo tā ukrainiete bija ņemama!!!! pirmajā sērijā viņa 2x atlika šāvienu (neviens no mums nav bez nerva), otrajā sērijā viņa jau kādus 4 atliktos šāvienus uztaisīja! pirmajā sērijā rezultāc ar 1p viņas pārsvaru, otrajā ar 2 - pa vecam vel visu varētu atgūt, pa jaunam - abi seti man zaudēti! (pie neizšķirta, trešajā sērijā viņai tik labi vairs neveiktos...)
lai vai kā, ja neskaita dažas ķibeles un kakšus, tad ar startu esmu apmierināta un cīņa ar vācietēm jau vispār bij tā vērta, lai turp aizbrauktu!!!!priekš manis šis EČ man daudz ko deva...
tagad jāturpina tik strādāt!!!!

LīgaZ

Female Dzīvoju : Rīga
Šauju ar : Samick Xenotech + W&W Innopower 70" - 36#
Piereģistrējos : 09.02.08
Postu skaits : 219

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Sponsored content Today at 18:37

Sponsored content

Atpakaļ uz augšu Go down