Sacensības Somijā

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Sacensības Somijā

Post  Eduards Lapsiņš on Pirmdiena 22 Februāris 2010, 20:53

Mūsējie no Jarvakandi Cup fināla atveda ielūgumu uz sacensībām Somijā. Nolikums skaidrā somu valodā šeit: http://www.kyjo.info/kymi_archery_open.html

Tulkoju kā varu... Sacensības notiks Somijas pilsētā Litti, Ravilinna sporta kompleksā, 10.-11.jūlijā. Pirmā dienā šauj vingrinājumu FITA, otrā dienā 2X70m. Loku klases sekojošas: Olimpiskais (sievietes, vīrieši kopā), Olimpiskais tikai sievietes, kompatnieks (sievietes, vīrieši kopā), kompatnieks tikai sievietes. Jaunieši vecuma grupās (20g., 17g.un 15g.) - meitenes un puiši kopā. Paredzētas NAUDAS BALVAS visām klasēm. Dalības maksa - 50Euro, juniori - 30Euro. Dzīvošana: vienviet.45Euro/nakts, divviet.65Euro/nakts, papildus gulta - 20Euro/nakts. Ēšanu piedāvā par 12Eirām...

Nu apmēram kaut kā tā... Rolling Eyes

Eduards Lapsiņš
Moderators

Male Dzīvoju : Babītes pagasta
Klubs : Amazones
Šauju ar : Visu, kas šauj!
Piereģistrējos : 08.02.08
Postu skaits : 5233

http://www.archery.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Re: Sacensības Somijā

Post  LīgaZ on Pirmdiena 22 Februāris 2010, 22:20

pieteikšanās līdz 23.06.2010, ja vēlāk, tad pie dalības klāt vel +10 eiro

par to ēšanu, cik sapratu tad tas hotelis piedāvā to ēšanu 12 eiro par ēdienreizi... viens no somiem izteicās, ka varētu būt iespējams mums tikt pie citām naktsmājām, kur 8-10 cilvēkiem nakts ap 100 eiro izmaksātu, bet tas tā... kā nekā vel jau ir laiks! Smile manuprāt šīs sacensības varētu būt tā nekas, nav pārāk tālu un līmenis gan jau arī ne tas zemākais! Smile archery

LīgaZ

Female Dzīvoju : Rīga
Šauju ar : Samick Xenotech + W&W Innopower 70" - 36#
Piereģistrējos : 09.02.08
Postu skaits : 219

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Eduards Lapsiņš on Otrdiena 23 Februāris 2010, 09:49

Vienīgi nav īsti skaidrs formāts... Vienā dienā FITA - O.K. Otrā 2X70m arī ir O.K. Bet kas notiek ar turnīriem? Man kaut kā galīgi neiet pie sirds visādi mistiski mači, kuros nav skaidri un gaiši pateikti visi noteikumi!!! Šitie igauņu variantu, kuros tu pretinieku uzvari divas reizes, bet viņš vienalga ir augstākā vietā neies cauri! Bet izklaidei kāpēc gan ne... Laughing

Eduards Lapsiņš
Moderators

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Janis Apsitis on Otrdiena 23 Februāris 2010, 10:19

Nee. Nu kaa jau teicu. Vini skaidri un gaisi ir uzrakstiijusi ka turniiri buus otraa dienaa, un turniira kvalifikācijas rezultaats buus FITA + 2x70. Nu nav jau nemaz tik neskaidri. Lai gan protams vini so organizee pirmo reizi un var buut visaadi briinumi. Bet no otras puses - vasaras viduu somijaa ir jauki, un vismaz piem. Jancim un veel daziem sii buutu lieliska skola pirms Vaacijas. Mees pat domaajaam iespeejams ir samesties ar Somu jauniesu izlasi kopaa lai sie pa taisno no Finniš laiž uz Vāciju. Ar somiem jau saadas lietas var sarunaat. Viņi jau laadziigas dveeseles. :-)

J.

Janis Apsitis

Male Dzīvoju : Riga, Jurmala
Šauju ar : Hoyt Formula Prodigy 25" + Hoyt Quatro 40# Medium
Piereģistrējos : 21.05.08
Postu skaits : 1200

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Eduards Lapsiņš on Otrdiena 23 Februāris 2010, 10:29

Ar somu dvēselēm ir viss kārtībā!!! Wink Par kvalifikāciju arī jautājumu nav. Twisted Evil Bet par tiem turnīriem... Cik kvalificējas? Meitas, puikas kopā cīnās? Pēc kāda formāta cīnās? SET sistēmā? shocked

Eduards Lapsiņš
Moderators

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Janis Apsitis on Otrdiena 23 Februāris 2010, 10:34

:-)

Tu bija kkas par grupaam rakstiits. Laikam viiriesi un sieviesi atseviski un arii "beernu" grupas. Un par seta sisteemaam nekas nebija raxtiits. Bet nu to mees veel noskaidrosim, ja buus braukt gribeetaaji :-) tur jau bija epasta adrese un visu pajautaasim :-)

J.

Janis Apsitis

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  LīgaZ on Otrdiena 15 Jūnijs 2010, 19:02

Tauta, ir palikusi nedēļa, lai pieteiktos uz šīm sacensībām!!!! Smile
Mans tā kā būtu barucējs, kuram vel ir vēlme doties ciemos pie ziemeļu kaimiņiem un 2 dienas izšauties no sirds!!!?? archery archery archery

LīgaZ

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Janis Apsitis on Trešdiena 16 Jūnijs 2010, 08:54

Ligai taisnība.
Es esmu braucējs.
Ja nu kas - varu uzņemties aizvešanu sev, Līgai un vēl 2 cilvēkiem.
Un dzīvošanu mēs atradīsim arī lētāku bez problēmām.

J.

Janis Apsitis

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Janis Apsitis on Pirmdiena 28 Jūnijs 2010, 10:02

Pieteicu Sevi, Līgu un Māri sacensībām Somijā. Ja ir vēl kāds viens šodien ir vēl laiks mums pievienoties.
Ja kas zvaniet man uz 26761865. Janis

Janis Apsitis

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  LīgaZ on Otrdiena 13 Jūlijs 2010, 21:20

Sveiki, mīlīši! Smile
mēs jau ir atpakaļ no Somu zemes! Smile lūk jums neliels ieskats par to, kā mums tur gāja..
visumā brauciens izdevās! sākumā gan ar nelielām aizķeršanām, bet beigās 7 min pirms prāmja attiešanas uz Helsinkiem no Tallkinas ostas, mēs ir uz prāmja! Uff, tik tiko... kuģojam ar Tallinka lielo Princesi. laiciņš bij laps, ko daudzi uz klāja steidza izmantot. pēc apm 3h izkāpjam Somijas krastos. bij doma iebraukt lokšaušanas inventāra veikalā iepirkt kādu sīkumu, bet atmiņa mani pievīla, nespēju atcerēties veikala atrašanās vietu. pēc nepilnām 2 stundām bijām jau galā - Iitti! uzspējām vel uz piešaudi. izdevās piešaut tēmekļus visām izņemot 30m, uz kuras nebij izlikts vairogs. tur laiciņš laps un sacensību laikā solās būt vel siltāks (lasīt - karstāks) un biki vējš. Labi ka netālu bij ezers, kur veldzēties pēc nogurdinošas dienas..
1. dienā šāvām Fitu. šāvās mums tīri ok, Māris pat dažus savus personīgos rekordus laboja! Smile man tāds viduvējš rezultāc un dalīta 2/3 vieta, bet tam nav liela nozīme, jo visu izšķirs turnīri! beidzām šaut ap kādiem plkst.17. vakarā ir paredzēts neliels bankets, kurā nolemjam piedalīties, ja jau esam atbraukuši! dalība 5 eiro, kuros ietilpa saunas apmeklējums un vakariņas. no saunas mēs atteicāmies - pietiek ar to "saunu", kas bij uz šaujamlauka! būtu labāk Ledusskapi piedāvājuši!!! Very Happy
2. dienā mēs šāvām 2x70 un turnīrus. (starta vieta turnīram veidojās no Fitas un 2x70 rezultātu kopējās summas.) Gan Jānis gan Māris 2x70 smuki nogāja, vairāk vai mazāk katrs savā līmenī, man gan kkā nedevās šaušana. kkas bij noticies un kā nevācās čupa kopā tā nevācās... beigās rezultāts uz 2x70 tik zems, kāds Sen nav bijis!!! Sad
pēc pārtraukuma izdevās savākties (paldies Apsītim par uzmundrinošajiem vārdiem!) un turnīros nostartēju tīri ok! Smile pirmās 2 cīņas man kā parasti - ar Siret un Anneli! Very Happy abas tiek uzveiktas ar 7:3 un 6:4. finālā cīņa ar Lauru Kaurulu. abas iztiekam bez ne 1 desmitnieka un šoreiz pietiek, lai viņu vinnētu ar 7:3! shavejs
Mārim turnīrcīņu nebija, jo viņš startēja junioros, kur bij tikai 1 konkurenc, kurš pēcāknejaudāja uz apbalvošanu pat ierasties. (savā grupā viņam 1.v) Apsītis diemžēl izkrita jau 1.cīņā, kaut pretinieks bij ritīgi ņemams. dažas stulbas kļūdas un viss bij beidzies! Sad
Kopumā sacensības bij izdevušās. noorganizēts bija labā līmenī, viss notika smuki, gludi, bez čammāšanās vai kādas citas aizķeršanās! Smile (kā nu ne, sacensības tak tiekrīkotas 1.o reizi un ir tak sevi jāparāda no labākās puses!)
Risto, kas bij viens no rīkotājiem, bij priecīgs, ka bez somiem un igauņiem arī latvieši ņēma dalību šajās sacensībās un aicināja mūs braukt atkal nākamgad, jau kuplākā skaitā! Smile

LīgaZ

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Eduards Lapsiņš on Otrdiena 13 Jūlijs 2010, 22:34

Malači! Šādas "atskaitītes" vajadzētu pēc katriem mačiem. nails 1st ylsuper amazones cempiones

Eduards Lapsiņš
Moderators

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Janis Apsitis on Trešdiena 14 Jūlijs 2010, 08:57

No savas puses varu veel piemetinaat - ka Itti seviski vasaras viduu piedaavaa iespeeju mieriigi naksnot kempingaa un kopumaa ir tik viegli un saliidzinosi leeti aizsniedzama, ka tas noteikti ir jaaizmanto. Plus vismaz vīriešu recurve klasee ja kaads domaa Latvijaa ka vins loti labi sauj, tad ar lielaako prieku uzaicinu paciiniities ar pirmajiem 4 somu numuriem. Vinu liimenis ir loti labs. Saciisim taa, ka pusfinālā visi 4 somi (kaut arii saavaam peec setu sistēmas un taa iisti nedriikst reekjinaat) pirmās divpadsmit bultas sasāva Latvijas rekorda līmenī. t.i.112 līdz 115 ja nemaldos. Visi 4. Un nemaz nav jaabrauc uz Pasaules Kausu lai dabuutu no saadiem pa snukji. Un kas veel svariigaak - saados macos (kur reglaments briivaaks un atbuildiiba mazaaka) ir daudz laika vinus paveerot un pamaaciities.

Un vispaar somi ir daudziigi. Taa kaa naakosgad brauksim atkal.

Par savu startu varu teikti tikai tā. It kaa jau bija personigais rekords FITĀ par kādiem 40 punktiem. Bet ne jau 1170 es braucu uz Somiju šaut. 2x70 biju samērā apmierināts, jo vismaz kkāda stabilitāte. Un turnīros pats vainīgs. Sašaut 3 vissliktākās sērijas visā vīkendā un veel gandriiz uzvarēt. Diemžēl tikai gandrīz.

Bet vislielākais prieks par Līgu. Izdevās uzdabūt vinu no nekam nederīgas nelaimes cupinas līdz čempionei. Redz ko var paveikt ja ir komanda, kas viens otram uzticas un palīdz. Ilves meitenes gan diez ko laimīgas nebija. Bet vinas jau diez ko laimīgas nav pēc definīcijas. :-)

Lai veicas.

J.

Janis Apsitis

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Eduards Lapsiņš on Piektdiena 16 Jūlijs 2010, 23:17

Super!!! Very Happy Īpaši man patika 3 lietas - atziņa, ka mums te Latvijā nav ko ķert un, lai pilnveidotos jābrauc uz ārzemēm, ka sam gatavi palīdzēt komandas biedram izcīnīt uzvaru un atziņa, ka ir mums KOMANDA "kas viens otram uzticas un palīdz"!!! PALDIES MĪĻIE!!!
amazones cempiones 1st amazones cempiones 1st amazones cempiones

Eduards Lapsiņš
Moderators

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  LīgaZ on Piektdiena 23 Jūlijs 2010, 22:51