Izstāde "Atpūta un sports 2010" Ķīpsalā

Lapa 2 no 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Re: Izstāde "Atpūta un sports 2010" Ķīpsalā

Post  Redzinalds on Otrdiena 02 Marts 2010, 10:38

NU neesmu no krutajiem shavejiem, bet labprat, veltitu laiku un piedalitos saj pasakuma, gan ar savu loku (demonstraciju un shaviena rezhimaa) un savu kautkjermeni (sarunu un reklamas rezhimaa) cilvekiem rada samera lielu izbrinu un interesi, ka sportot var ari manas miesasbuves cilveki... a mums svarigi lai nak cilveki, kas gatavi ieguldit lokshaushana, ne tikai savu miesu, bet ari dveseli un brivo laiku:)
Smile)
pie viena ari sanaktu siltumaa pashaut:) tas butu skaisti...

Redzinalds

Male Dzīvoju : Rīga
Klubs : Amazones
Šauju ar : Kompaktloks, ugunsbliezhi.
Piereģistrējos : 11.02.08
Postu skaits : 369

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Redzinalds on Otrdiena 02 Marts 2010, 10:44

Starpcitu, vai nebutu laiks uztaisit tadu nelielu macibu programmu, lai musejos kadrus sagatavotu, ka instruktorus.
1. ja bus vienota apmaciba un nostadnes, tad nebus ta ka katrs stasta savu...
2. cilvekiem patik, ja vinju interesi spej apmierinat ar vienkarsu skaidrojumu... + iedod adresiti, kur palasities, uzdot jautajumus, par peksnji radusos ideju...
3. klubaa vares jaunajiem kadriem pielikt cilveku, kas par vinju pirmaas nodarbibas parupejas un atvieglo darbinju Eduardam...

Redzinalds

Šauju ar : Kompaktloks, ugunsbliezhi.
Piereģistrējos : 11.02.08
Postu skaits : 369

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Viesis on Otrdiena 02 Marts 2010, 10:56

JānisS rakstīja:
*ja tur būs vairogi, mērķi un loki - ļaut tikai aptaustīt būtu līdzīgi kā bērnudārzā iedot aptaustīšanai saldējumu un cepumus Smile Vai ja jūs nešautu un atnāktu apskatīt ko tādu - tiešām nebūtu vēlmes izšaut? Tas nav arī nekas tāds kā bise vai makšķerēšna Smile

Kaut kur jau parādījās info, ka tiks sagatavots loks un dažas līkas bultas šaut gribētājiem. Tik neviens nav teicis vai loks būs mežoņu vai olimpiskais. Kompaktnieku laikam nebūtu prāta darbs dot pilnīgam nezinātājam ļaužu pilnā angārā.

JānisS rakstīja:
*Par jaunajiem šaut gribētājiem - nedomāju, ka pēkšņi būs ļaužu gūzma. Iespējams, ka kāds būs. Daudzi arī ir atnākuši "nelaikā" un neviens nav dzīts prom.

Prom jau nedzīs, bet ir kaut kas jāpiedāvā, lai cilvēkus ieinteresētu! Nu kaut vai lai nāk šaudīties uz klubu un pļavu, tāpat jau kāds kaut izstāstīs, pamācīs. Māris pārdos savu zilo stabilizatoru un S izmēra krūšu sargu, piesiesies ar jauno pretvibrāciju bumbieri Laughing

Viesis
Viesis

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  LuckyFOX_Marina Rjabkova on Otrdiena 02 Marts 2010, 12:02

27. un 28. brīva kā vējšSmile Un labprāt veltītu visu sev kopā ar savu loku šajos datumus Ķīpsalā!Smile Varu gan šaut, gan stāstīt, gan būt kā laba iesācēja paraudziņšSmile

LuckyFOX_Marina Rjabkova

Female Dzīvoju : Rīga
Šauju ar : W&W RCX-100
Piereģistrējos : 11.07.09
Postu skaits : 739

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Viesis on Otrdiena 02 Marts 2010, 12:07

Redzinalds rakstīja:Starpcitu, vai nebutu laiks uztaisit tadu nelielu macibu programmu, lai musejos kadrus sagatavotu, ka instruktorus.
1. ja bus vienota apmaciba un nostadnes, tad nebus ta ka katrs stasta savu...
2. cilvekiem patik, ja vinju interesi spej apmierinat ar vienkarsu skaidrojumu... + iedod adresiti, kur palasities, uzdot jautajumus, par peksnji radusos ideju...
3. klubaa vares jaunajiem kadriem pielikt cilveku, kas par vinju pirmaas nodarbibas parupejas un atvieglo darbinju Eduardam...

Redžinald, Tu takā nolasīji manas domas par pagaidām neesošas problēmas atrisinājumu.
Šīs idējas plusi:
1.Lielais treneris un Lielie šavēji varēs mierīgi stradāt pēc treniņplāna.
2.Ir zināms, ka vislabāk mācas tad, kad pats māci vai arī no citu kļūdam, tas vairāk attiecās uz "neizlasītiem" šavējiem, kuri varētu dalīties savās zināšanās ar jaunpienācejiem.
3.Veidosies kontakts starp savējiem, jo pēc novērojumiem ir tā, kā ir bijuši tādi cilvēki kas atnāk paņemās savā sulā, ne ar vienu neko neizrunā un tad pazud... pavisām, nesaņemot atbalstu. A tā jau tiks veidots kaut kas pozitīvs : )
...

Viesis
Viesis

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  LuckyFOX_Marina Rjabkova on Otrdiena 02 Marts 2010, 12:11

Lolita, Redzinalds pilnīgi piekritu! Labprāt piedalītos šādā pasākumāSmile

Ai, kā šaut gribas, pilnīgi nevaru noseidēt uz vietas:))) shocked

LuckyFOX_Marina Rjabkova

Šauju ar : W&W RCX-100
Piereģistrējos : 11.07.09
Postu skaits : 739

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Viesis on Otrdiena 02 Marts 2010, 12:39

Foršī ka tik daudz idejas ir izteiktas, bet varbūt varām sakt dalīt pienākumus(kurš, cikos un ko var) - rakstīt tādu kā plānu?
1. Uz cik cilvēkiem var paļauties 1., cik 2., u.t.t. dienās? Kā arī laiki: http://www.bt1.lv/bt1/atputasports/?link=00000002
2.Kurš un ko gatāvs darīt katrā no tām dienām(būt pie stenda, šaut, staigāt apkārt)(tē būtu jāliek lietā savas stiprākas puses).
3.Kurš varētu uztaisīt tos prezentāciju materiālus, piem. ar jūsu atļauju es varētu izpalidzēt ar mazo bultiņu - suvenīru uztaisišanu, kā arī kaut ko uzzimēt vai uzdrukāt(visu iespēju robežās).
4.Svarīgi ir arī kādas iekārtas mēs drīkstam izmantot un kā būtu jāizskatās mūsu vietiņai?

Viesis
Viesis

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Māris on Otrdiena 02 Marts 2010, 13:15

Es labprāt pieteiktos uz visām dienām. Tā kā man caturdien un piektdien ir vēl mācības, varu tikt tikai no 15.30 ,bet 27. un 28. varu tikt jau no paša rīta. Paņemšu līdzi savu smuko loku un izliksim vitrīnā. ; )
Tajā dienā, kad būs turnīrcīņas starp līderšāvējiem, tad taisos piedalīties un pašaut. Tikai kurā datumā būs tās cīņas???

Māris
Moderators

Male Dzīvoju : Rīga, Jugla
Šauju ar : Hoyt GMX 25 + TX990 Medium 38#
Piereģistrējos : 21.02.08
Postu skaits : 540

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Viesis on Otrdiena 02 Marts 2010, 15:32

Es arī varētu nedaudz piedalīties, pat pie vajadzības visās dienās. (pa kādām pāris stundām katrā),
- par to turnīru .. novērojums no izstādēm - ja kaut kas notiek ilgi.., tas apnīk!, priekšlikums turnīru cīņas saīsināt līdz vienam raundam 3 bultas un viss, un nākošais pāris, lai raitāk.,. tad vismaz pārskatāmā laika periodā ir iespējams saprast kas uzvar., ja jau gribam intrigu Smile
un papildus ar labajiem šāvējiem uz viena balus vairoga palaist interesentus pašaut... tas dod ļoti lielu stimulu Smile salīdzināšana ar kādu nostrādā, pateikt ka redz Dubkevičš 2gadu laikā tik labi šauj Wink vai arī Oksis gada laikā - nu un jūs arī tipa varētu SmileSmile ja paveiksies Smile (te es domāji ja viņi tur protams ir uz vietas un paralēli šauj, lai runa nav par kādu virtuālu cilvi bet par reālu miesu Smile )
par bukletiem.. nu labāk vizītkartes Wink un piemiņas štruntiņus., tas manu prāt dabojas labāk. bukleti, nu ir daudz pēc izstādēm un iekrājas makulatūrā. ;( , bet štruntiņu (neformāts) kaudzē neieliksi, ar vizītkarti vismaz acīs stāvēs. Smile

par pašu stendu - jaut. virsaitim .. cik liela vieta mums tur ir paredzēta ? ~ 18m x ???m ,

par iespējamām aktivitātēm - varētu arī paņemt tos štrumentus priekš stiegru tīšanas un astu līmēšanas un uz vietas cilvēku acu priekšā patrenēties taisīt stiegras, līmēt astes būltām utt... Smile tas varētu būt pievilcīgi (varbūt), ja ne tad vismaz lietderīgi Wink

Viesis
Viesis

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  LīgaZ on Otrdiena 02 Marts 2010, 16:53

kā jau Edžum biju teikusi, mans ar labprāt nāks talkā šai pasākumā! Smile
teorētiski pagaidām tieku jebkurā no dienām, tikai man laicīgi jāzina (vēlams līdz 17.03.) kurā dienā un ko man vajadzēs darīt! 2 dienas man brīvdienas, otras divas es varu veltīt pa kādām 4 stundām apm, varbūt pat ilgāk, skatoties cikos man darbs būs grafikā ielikts...

ko es varētu darīt? ko liks, to darīšu, jo:
- esmu šāvējs ar zināmu stāžu Smile
- ir pasākumos strādāts par instruktoru
- reiz jau piedalījos šādā izstādē, kur biju viens no cilvēciņiem kas pārstāvēja LLŠF!

tik tā kā klubā tagad reti kad parādos, dodiet ziņu (vislabāk pa telefonu, var arī te) kad jums mani vajag klubā! Smile

LīgaZ

Šauju ar : Samick Xenotech + W&W Innopower 70" - 36#
Piereģistrējos : 09.02.08
Postu skaits : 219

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Viesis on Otrdiena 02 Marts 2010, 17:24

Lasot, pārlasot, apkopojot...
Mēģināju uztasīt mūsu forumā izteikto ideju un piedāvājumu skatāmāku variantu(pirmā versija):
http://www.failiem.lv/down.php?i=vrywrb&n=Atp%C5%ABta_un_sports_2010.pdf
*.pdf failiņš ir lejuplādējams

Labojam, izsakam viedokļus, sekojam līdzi lai nav tā, ka kads saka ka nebija iespējas iesaistīties Wink

Ja, cik daudz vietas mums ir paredzētas? :bounce:

Viesis
Viesis

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Viesis on Otrdiena 02 Marts 2010, 22:47

Atkal vainīga... Man tē pateicā, ka neveras vaļā augstāk minētais links uz .pdf.

Problēma ir tikai tād kad tai nav atrisinājuma un 1. būtu upgredot jūsu datorkasti(tas var noderēt, ja ne linka atveršanai, tad kaut kad turpmāk - aizņem 10min) ar:
http://get.adobe.com/reader/?promoid=BUIGO

vai 2. links uz to pašu failu, kur varbūt neizdevās atvert, tagad .doc formatā: http://www.failiem.lv/list.php?i=ewiiwv done

Lai veicas ; )

Viesis
Viesis

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  JānisS on Trešdiena 03 Marts 2010, 08:43

man viss veras arī no pirmā linka... māris un ansis ir ekspluatēti līdz maksimumam Very Happy

JānisS
Admins

Šauju ar :
Piereģistrējos : 08.08.08
Postu skaits : 714

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Viesis on Trešdiena 03 Marts 2010, 08:48

Kādam vairāk, kādam mazāk paveicies linku atveršanā ; )

Un Tu piedalies šajā pasākumā? : P

Viesis
Viesis

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Viesis on Trešdiena 03 Marts 2010, 09:15

Viss veras vaļā!

BET!

Divas darba dienas es točna nevaru!!! Varu vienu, bet tad no rīta līdz kaut cikiem vakarā (18:00...19:00). Zinieties, kādam ir arī jāstrādā :shock:

Viesis
Viesis

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Viesis on Trešdiena 03 Marts 2010, 09:21

Vēl, protams, ļoti pacilājošs teksts no PDF faila

Ansis – kaut cik, bet piedalās

Eu nu kamōn!!! Evil or Very Mad Crying or Very sad scratch horse

Viesis
Viesis

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Viesis on Trešdiena 03 Marts 2010, 09:22

Tev ir iespēja izvēlēties sev tīkamāko dienu ; )

Ir noskaidrots, ka izstādē mums ir atvēlēti 20x15 metriņi. : )

Viesis
Viesis

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Viesis on Trešdiena 03 Marts 2010, 09:27

Protama lieta, ka pieGdiena! Es gan ceru, ka tās dežūras nebūs pa vienam. Gribētos arī kādu kompanionu(-i).

Viesis
Viesis

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Viesis on Trešdiena 03 Marts 2010, 09:30

J.Lolita rakstīja:20x15 metriņi

:shock:

Un kā ar visādām uzgaides līnijām, drošību. Kaut kā nav vēlme, lai skatītāji gluži elš pakausī un rausta bultu maku...

Bet par to 15m platums ir cenzēts! Tur tak var kādus 6...7 vairogus satilpināt!!!!

shavejs
shavejs
shavejs
shavejs
shavejs

Pēdējo reizi labojis JānisS Trešdiena 03 Marts 2010, 13:20; labots 2 reizes (Reason for editing : foruma noteikumu mums nav, bet klaji tā, lūdzu, izteikties nevajag)

Viesis
Viesis

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Māris on Trešdiena 03 Marts 2010, 10:54

Man gan šķiet, ka atvēlētā vieta ir 30x15 metri.
Vēl ir jautājums, kā mēs sadalām darba pienākumus?Kurš taisīs bukletiņus vai vizītkartes?Kurš taisa tās bultas mini variantā? Vajadzētu tā kā sākt sadalīt darba pinākumus, lai katrs zinātu, kas viņam jātaisa un jāgatavo, un viss būtu gatavs jau nedēļu iepriekš, un ja kaut kur ir kāda kļūda, tad paliktu laiks to izlabot.

Māris
Moderators

Male Dzīvoju : Rīga, Jugla
Šauju ar : Hoyt GMX 25 + TX990 Medium 38#
Piereģistrējos : 21.02.08
Postu skaits : 540

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Janis Apsitis on Trešdiena 03 Marts 2010, 11:05

Es piesakos saorganizēt sestdienas vakara "profu" sacensības. Tai skaitā nolikumu, tabulas, balvas utt. Šobrīd ir doma par daudz bet ātrām turnīrcīņām, kas varētu būt maksimāli atraktīvas un aizraujošas skatītājiem. Šajā sakarā gaidu jauniešu ierosinājumus/vēlmes utt.

+

Tā jā JA pēc lieliskajiem panākumiem LČ ir kļuvis par mazu gailēnu es viņu personīgi izaicinu uz turnīrcīņu. 18m. Jaunā setu sistēma (kā Jarvakandi open). 5 cīņas. Par katru ko uzvarēsi - 2Ls no manis. Un vēl 5Ls ja uzvarēsi visu sēriju. Bet par katru zaudēto - 2 stundas "vergošana" kluba labā pēc trenera ieskatiem, un vēl 5stundas, ja zaudēsi visu sēriju.

Tādas lūk domas.

J.

Janis Apsitis

Male Dzīvoju : Riga, Jurmala
Šauju ar : Hoyt Formula Prodigy 25" + Hoyt Quatro 40# Medium
Piereģistrējos : 21.05.08
Postu skaits : 1200

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Viesis on Trešdiena 03 Marts 2010, 11:19

Tas tak atkarīgs no mums pašiem: Cik daudz cilvēku iesaistās un kurš ko gatavs darīt?

Divi vai viens cilvēks uz vietu(spriežot pēc tagad esošā uzmetuma) tas ir maz :'(

Un kā ar visādām uzgaides līnijām, drošību. Kaut kā nav vēlme, lai skatītāji gluži elš pakausī un rausta bultu maku...
Mēs tak klubā šaujām 3-5 metrus distances, nu tad arī tē šausim īso distanci, distancei tak nav lielās nozīmes, vai nē?
Kaut kad, ļoti pasen lasīju vai dzirdēju, ka mūsu austrumu kolēģi-šāvēji tīšam iet trenēties publiskās vietās... Nez kāpēc viņiem tik labi šaujas, he. Arī mums tagad ir tāda iespēja : )

Vēl nav zināms cik vairogi mums tiks atvelēti tam dienam, kā arī - kurš palidzēs tos turp nogadāt 3dienas vakarā vai 4dienas rītā? : P

2.versija(būtisku pārmaiņu nav):
http://www.failiem.lv/down.php?i=fsbpgv&n=Atp%C5%ABta_un_sports_2010.doc

Viesis
Viesis

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Viesis on Trešdiena 03 Marts 2010, 11:47

Es jau nedomāju, ka mūs ar 4m sienu vajag norobežot, bet lai ir vieta kur novietot loku kamēr iet pēc bultām un lai pa to laiku loku neviens neaiztiktu, lokam nepieaugtu kājas u.t.t.

Viesis
Viesis

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Viesis on Trešdiena 03 Marts 2010, 11:50

kā mēs sadalām darba pienākumus
...itkā uzmetumā ir šis-tas par to kurš un ko. Tur vēl jārakstā un jārakstā... ; )

viss būtu gatavs jau nedēļu iepriekš, un ja kaut kur ir kāda kļūda, tad paliktu laiks to izlabot
...pareizi, nevajāg atlikt uz pedējo brīdi ; )

Tādas lūk domas
...Vēl varētu uzlikt tos ciparus lai skatītāji redz kas notiek laukumā. Moš, lai tie arī piedalās derībās? : P

3.versija:
http://www.failiem.lv/list.php?i=irqusm

Viesis
Viesis

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Viesis on Trešdiena 03 Marts 2010, 12:01

Lolita malacis! cheers

Mani vari rakstīt piektdienā jau no paša rīta! Sleep

Turklāt varu arī darīt kaut ko lietas labā. Diemžēl mājas apstākļos nav pieejams fleksis bultu zāģēšanai, bet pagraizīt vai palīmēt varu.

Viesis
Viesis

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Sponsored content Today at 02:07

Sponsored content

Atpakaļ uz augšu Go down

Lapa 2 no 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu