Izstāde "Atpūta un sports 2010" Ķīpsalā

Lapa 3 no 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Re: Izstāde "Atpūta un sports 2010" Ķīpsalā

Post  JānisS on Trešdiena 03 Marts 2010, 12:04

Es domāju - sataisiet planoto atrakciju kopsavilkumu sarakstu Sagatavojiet jautājumuskog ribat zināt un parunājiet ar Vecāko treneri par visu šo.
Tad uzzināsiet, kas pieejams, ko var, ko nevar un kādi resursi pieejami. Un tikai tad sāciet dalīt praktiskos darbus. Būs muļķīgi , ja kāds pasteigsies sadarīt kaut ko, ko vēlāk nevajadzēs, vai nevarēs, vai nebūs pēc noteikumiem, vaipa prātam Vecākajam trenerim.

Kas attiecas uz mani - sestdien svētdien man jāiet godināt sv. Cauna, dziļi laukos, mājā ar klona grīdu un kubulu, kurā esmu vārijies... Ceturtdien darbs, varupieskriet piektdienas vakarā, bet maksāt naudiņas par ieeju... nē... negribu Sad Varupalīdzēt ar sagatavošanas darbiem!

JānisS
Admins

Male Dzīvoju : Rīga
Klubs : Amazones
Šauju ar :
Piereģistrējos : 08.08.08
Postu skaits : 714

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Viesis on Trešdiena 03 Marts 2010, 12:56

Paldies, Jāni, tas man patīk. Tād .doc'ā uzlabotā versijā ir sarakstīts manuprāt un forumā izteiktais ko varētu darīt : )
4.versija:http://www.failiem.lv/down.php?i=nymvru&n=Atp%C5%ABta_un_sports_2010.doc

Mums(LLŠF) nav mērķa kāpēc startējam izstādē!
Pieņēmu, ka mēs vēlāmies lai par mūsu sporta veidu ir tik pat lielā interese un saprašana, piemēram, kā par tenisu(kurā skaitīšanas sistēma ir sarežgitāk par mūsējo). Vai pareizi domāju? Tātad... Nē, es nezinu. Ko darīsim? Kādas ir mūsu vīzijas? :shock:

*Ceru ka man izdevās atbildēt uz JāņaS vēstuli.

Viesis
Viesis

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  JānisS on Trešdiena 03 Marts 2010, 13:17

laikam es drusku par skarbu uzrakstijos - viss ir ok, plānot vajag viss ir ok:) tikai vajag to visu salikt kopā, ko Lolita jau dara un tad parādīt "galvenajam". Un tad ķerties pie praktiskajiem darbiem.

JānisS
Admins

Šauju ar :

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  georgs on Trešdiena 03 Marts 2010, 13:36

Savstarpēji sazinoties nonācām pie slēdziena, ka piektdienas vakarā būtu pavelkams sarkanais, piedodiet, "mežoņu" stūrītis. Pagaidām dalību pieteikuši Jānis S., Juris N. un Mārtiņs K.

georgs
Moderators

Male Dzīvoju : Baloži
Klubs : Ķekavas šautra
Šauju ar : LB
Piereģistrējos : 11.05.09
Postu skaits : 607

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Redzinalds on Trešdiena 03 Marts 2010, 21:46

Eduardam jau teicu, ka 1 darba dienu varu veltit pasakumam un brivdienaas cik bus speeka...
darbadienu ir japiesaka nedelju ieprieks.

ko es veletos
<ljoljiks varetu apkopot isaa <lidz 3-4 lpp> dokumentaa pamatnostadnes un to ko stastam cilekiem, ka ari ka instruejam shautgribetajus. vienots darba stils rada stabilitates sajutu.

parejais viss ir maksimali pec notikumu gaitas un skatitaju piepluduma...
man pat telot nevajag, ka nemaku shaut un losharas gjiimi uztaisiit:)

stiligs turnirs butu shaut baloninjus skatitajiem saprotamak, un plaukskji pievers uzmanibu.

Redzinalds

Šauju ar : Kompaktloks, ugunsbliezhi.
Piereģistrējos : 11.02.08
Postu skaits : 369

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Eduards Lapsiņš on Ceturtdiena 04 Marts 2010, 01:13

Esmu nolēmis šā pasākuma organizācijā neiejaukties, bet ar patiesu prieku vēroju kā attīstās idejas!!! Un lielākais vairums ideju ir vienkārši SUPERĪGAS! Malači mīlīši!!! Viss jums izdosies! Bet es pielikšu punktu - varbūt...(citi saka "bikses")...

Eduards Lapsiņš
Moderators

Male Dzīvoju : Babītes pagasta
Šauju ar : Visu, kas šauj!
Piereģistrējos : 08.02.08
Postu skaits : 5232

http://www.archery.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Viesis on Ceturtdiena 04 Marts 2010, 08:33

Ideja par baloniem ir super! +1 archery

Tikai izmaksas... cik izpētīju, tad 100 baloni maksā drusku virs 5Ls, līdz ar to 1 balons sanāk 5 sant. Šādu atrakciju par nelielu, bet godīgu atlīdzību (50 sant, 3 bultas, 3 baloni, balvā figa un iespēja šaut pa baloniem) var rīkot dīkdieņiem. Kā notiek visādu PVN nomaksa, biļetes u.c. jaut. kas attiecās uz nodokļiem - nezinu un negribu zināt. Bet ļaut 4 dienu garumā šaut pa 5 sant. vērtiem baloniem bez maksas arī nav prāta darbs.

http://www.halis.lv/lv/katalogs/baloni/

Varbūt var piekarināt 0.5 vai 1.5 plastmasa pudeles, lai pa tām šauj? Man ar kompaktnieku, resnām karbona bultām un 3D uzgaļiem tas problēmas nerada. Kā būs ar dīkdieņiem paredzētajiem lociņiem un bultām?

Viesis
Viesis

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Redzinalds on Ceturtdiena 04 Marts 2010, 11:21

nu es vairak biju domajis, ka show elementu kad shauj musejie turnirus pa baloninjiem...
piemeram tie pashi aapsiishi un amatnieki...
principa tak varam sastadit savu pasakumu 'kalendaru' un lai cilveki zin, ka piemeram katru pusstundu, vai stundu notiek mazinjs turnirs starp loksavejiem... vai ari ik pa 2 stundam kautkads jampadracis...
tos pasus pirmos startus var uztaisit turpat, tipa 1-2 vairogos dienas garuma atnak cilveki un sashauj, apmeram, ka Ilves machos... tipa 9:00 a, b, c, d, e, f personas shauj... 12 nakosa grupa utt... es isti par laikiem neesmu zinoss... bet cilvekiem var pateikt, ka tie ir piemeram tautiesi, kas shauj gadu un mazak... tie ir tadi un tadi...
ja tads "kalendars" staves blakus stendam, tad cilveki var izveleties, mosh atnakt un pastities ko dara vieni, ko otri.
bet ari dikdienjiem var piedavat tadu pasakumu...
incanti cik maksatu uz A3 uztaisit tipa mezhonju merkjis auksha pieraksta cilveka vardu un vinjs var no 5 metri to ar 3 bultam sashaut, un tad to merkji atdod vinjam lidzi, ar Edzus parakstu un kautkadu kluba zimodzinju, tipa oficials rezultats...
bet tie ir mani utopista gajieni, mosh nemaz to nevajag...

Redzinalds

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Redzinalds on Ceturtdiena 04 Marts 2010, 11:22

Vaaji ieshaujot pa plastikas pudeli, bulta var rikoshetet velns vinj zin kur...

Redzinalds

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  JānisS on Ceturtdiena 04 Marts 2010, 11:27

ar tām "pirmo startu sacensībām" sanāk nejauki tas, ka jāpērk ieejas biļete būs... Sad

Unvai ir zināms kā tie 15x20 metri ir pieejami? ja nu pie sienas ir 20 metri? tad i 18m nevar uzlikt, vai arī pleķītis pa vidu visam jandāliņam? Very Happy

Vai ir iespējama kāda grupas biļete lētāka?

JānisS
Admins

Šauju ar :

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Redzinalds on Ceturtdiena 04 Marts 2010, 12:00

es protams, sobrid tikai fantazeju, bet cik tur biljete maksaa? 5Ls?
nu taka tas viss tiek darits kluba, olimpiskaa sporta veida, federacijas labaa, tad varbut Edzus var izskatit tadu variantu, ka nelielu atlaidi tiem, kas piedalijas pasakumaa no kluba maksas... atnesiet biljeti, un Jums bus atlaide, kautkada periodaa (piemeram pa 1-2 ls menesii no kluba maksas nonjems)... bet ta ir mana fantazija... Var noformet, ka sabiedriski lietderigo darbu - talkas vietaa...
nu man skiet, ka varianti ir juura...

Galvenais ir "labaa griba" kuras rezultats varetu but:
1. labi novadits pasakums,
2. ieintereseti cilveki (potenciali jauniesauktie),
3. lieliski pavadits laiks savu hobiju, sevi paradot lielai cilveku masai,
4. kopa bushanas prieks... Mes visi tak esam tik forsi, ka ir verts veltit kadu bridi, lai izdaritu kopigu darbinju, ieshnjauktu kadu litru Uzhavas alus...Smile,
5. varbut mus pieaicinas kautkur, ka showa elementu ljaujot klubam nopelnit papildus kapeiku...,
6. meitenes, kas kljus par musu faniem, miljakajam, verdzeneem.... (meitenem puikas),
7. musu draugu un nedraugi ieraudzis, ka ar mums joki mazi:) saplesisim, ka baloninju:) tas jau vairak JOKS,
8. a ja nu peksnji kadam tik ljoti iepatikamies, ka mums paradas siltas telpas kur shaut, ar gjerbtuvi, dushu utt...,
9. a ja nu paradas sponsors?,
10. notiek brinums un ..................

Izstades ir IESPEJU laiks... var piepildities un sabrukt lielakie sapnji, bet vienalga kads bus rezultats, katrs, kas piedalijas, vares teikt

" Es lopojos, ka biju ar Jums kopa! Esmu apmierinats, jo esmu darijis visu no manis atkarigo, lai sapnji piepildaas...! Esmu lepns, jo ari mans ieguldijums ir sapnju piepildijumaa..."

Ir jastradaa lai piepilditos sapnji... Edzus mums deva iespeju... tikai no mums ir atkarigs, ka mes to izmantojaam

piedodiet, ja es aizskaru kadu lietu, par kuru neesmu tiesigs lemt, runat, ieteikt... (finanses)
sis bija vairak patriotismu rosinoss komentars...

Ar cienju
Jusu draugs, kolegjis, cinjubiedrs, ... Redzinalds Pucko

Redzinalds

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Viesis on Ceturtdiena 04 Marts 2010, 15:33

5.versija:
http://www.failiem.lv/down.php?i=jreelb&n=Atp%C5%ABta_un_sports_2010.doc

Apkojums ir aptuvens(nebija laika) un ceru domas ir saprastas pareizi. Komentārus un piebildes, lūdzu. : )

PS Atvainojos par savu stilu, es pie tā vēl strādāju ; )

Viesis
Viesis

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  LuckyFOX_Marina Rjabkova on Ceturtdiena 04 Marts 2010, 22:26

vēl es šādās izstādēs novēroju tādu lietu, ka tur kur ir jebkādi "ieroči" - skatītājiem pieaug velme nofotografēties:)
Ko es ar to gribēju pateikt - jāizdomā dosim tādu iespēju vai nēSmile

P.S......jo bildes pē tām parādās "draugos" u.c....un tad rodās jautājums kur tad tu dabuj loku.....a vоt es biju izstāde, izrādās ir Latvijā loka šaušanas klubi.....=> nu tā tа info arī izplatās
Razz

LuckyFOX_Marina Rjabkova

Female Dzīvoju : Rīga
Šauju ar : W&W RCX-100
Piereģistrējos : 11.07.09
Postu skaits : 739

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Eduards Lapsiņš on Piektdiena 05 Marts 2010, 09:53

Mūsu mājas lapas pašā apakšā ieliku dažus informatīvos materiālus no iepriekšējiem publiskajiem pasākumiem. Var būt noder...

Eduards Lapsiņš
Moderators

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Viesis on Piektdiena 05 Marts 2010, 10:25

Par netiešo informācijas izplatīšanu caur fotogrāfijām ir super ideja! Varētu uzrīkot kaut kādu viltus vairogu uzgaides zonā, to nokabināt ar mērķiem košumam un noteikti info par Amazoņu mājas lapu! Ja kaut ko tādu taisa, tad vajadzētu paredzēt šīs muļāžas augstumu piemērotu bērnu augumam. Varbūt ne gluži likt uz zemes, bet tā, lai arī mērķi un informācija nebūtu baigi augstu!

Šeit gan ir atkal zināmas problēmas, jo bildēties publika gribēs ar lokiem rokās. Līdz ar to vajag kādu, kas visu pasākumu (it īpaši bow ) pieskata visu laiku! Un ne jau visi ir gatavi dot kādam savu mīluli rokās. It īpaši, ja tas ir totāls nezinātājs un dīkdienis no malas. Nu vismaz es savējo nedotu!!! viduslaiki

Pēdējo reizi labojis Ansis Piektdiena 05 Marts 2010, 11:54; labots 1 reizi

Viesis
Viesis

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  LuckyFOX_Marina Rjabkova on Piektdiena 05 Marts 2010, 11:14

Ansis, doma jau bija dot viņiem bez bultām (bultas var sastraust fonā mērķī), un neļaut atvilkt loku:) Bildei jābūt no serija "paveikts (veiksmīgs) šāviens", un nevis "šāviena izpildījums" Laughing Citādi vēl savainos sevi vai deformēs loku:)
Ne nu protams kādam (varu arī es) jāstāv klāt un jaseko lokam un arī apmeklētājiem:)

Ha! Ziņiet kas man prātā ienāca - pēc izstādes apleklētaji atnāks mūsu forumu palasīt shocked šo topiku izlasīs Twisted Evil Kā tu, Ansi, teici - totālie nūģī? Embarassed īsāk sakot uzreiz zinas ar ko klubā ir jādzaudzējās:)
Rolling Eyes

LuckyFOX_Marina Rjabkova

Female Dzīvoju : Rīga
Šauju ar : W&W RCX-100
Piereģistrējos : 11.07.09
Postu skaits : 739

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Viesis on Piektdiena 05 Marts 2010, 11:54

Piedošanu! Negribēju teikt "nūģi"! Laboju - nezinātāji. Sauc kā gribi, bet man vēl arvien nav radusies vēlme kādam dot savu loku butcher

Labots: pats sevi atceros no vasaras vidus - godīgi sakot nezinu kā vispār citiem nebija bail ar mani vienā telpā atrasties!!! :shock: Tik drausmīgs tizlums un bailes no loka... uhhh... Tikai tagad esmu iemācījies to loku kaut kā noturēt Embarassed un drusku pašaut.

Viesis
Viesis

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Eduards Lapsiņš on Piektdiena 05 Marts 2010, 12:03

Jā, jā, jūs diskutējiet publiskā telpā!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Domājiet ko un kā rakstiet!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Tas tā...

Par to foto - mums Klubā ir divi indiāņveidīgie ar izgrieztām vietām savas sejas ievietošanai un kā es solīju būs arī lociņi intresentiem (viens LB un zilais kompatnieks, es tā domāju...) praktiskai šaušanai, ar kuriem var arī fočēties...

P.S.1.Starp citu ir viedoklis par šo izstrādājumu un par iespēju iegādāties lētāk? Skat.šeit: http://www.fotoveikals.lv/?p=productsMore&iProduct=1653

P.S.2.No CBB (centrālais baumu birojs) ir ienākusi ziņa, ka 11.martā, plkst.20:05, pa TV-7 (Latvijas otrā) būs dokumentālā filma par loka šaušanas tēmu - Butānas Olimpiskā strēlniece. Var būt ir vērts ievērtēt... Wink

Eduards Lapsiņš
Moderators

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Viesis on Piektdiena 05 Marts 2010, 12:20

Par fotolietām ir zināma nojausma. Sazināšos caur privāto ziņu!

Viesis
Viesis

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Eduards Lapsiņš on Pirmdiena 08 Marts 2010, 13:44

Fotoaparātu pasūtīju. Izstādes organizators paziņoja, ka mums piešķirts viss balkons!!!... A ko nu! :shock:

Eduards Lapsiņš
Moderators

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Viesis on Pirmdiena 08 Marts 2010, 13:48

Neviens jau nezina ko tas "viss balkons" nozīmē! Noprotu, ka kaut kas vairāk nekā iepriekšējie 15x30m...

Viesis
Viesis

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Redzinalds on Pirmdiena 08 Marts 2010, 14:04

Pardaudz vietas buut nevar...
kartigs loksavejs var piepildit ar saviem lorinjiem bezgaligi lielu telpu...

Redzinalds

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Viesis on Pirmdiena 08 Marts 2010, 14:18

Kā teica Einšteins, tad ir divas bezgalīgas lietas: visums un cilvēku stulbums. Bet par pirmo viņš nebija tik pārliecināts... :shock:

Viesis
Viesis

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Eduards Lapsiņš on Pirmdiena 08 Marts 2010, 16:22

Nu tad mēģināsim uzstiept augšā 5-6 LIELOS vairogus (svaigi remontētos) izliksim max.distancēs un varēsim izšaudīties līdz paliksim zaļi!!! shavejs

Eduards Lapsiņš
Moderators

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Redzinalds on Pirmdiena 08 Marts 2010, 16:48

wehhh