Share
Go down
Viesis
Viesis

Loka izvēle v2

on Ceturtdiena Jūnijs 03, 2010 10:54 am
Labdien,

Esmu daudz interesējies par lokšaušanu, kā tādu. Tādēļ daudz mazs saprotu, kas tā ir par nodarbi. Dzīvoju Rēzekne un cik zinu šeit nav loka šāvēju klubu un arī nepazīstu nevienu cilvēku, kas ar to reāli nodarbotos. Tāpēc pašsaprotami loka izvēle būs diezgan sarežgita, jo nav kur iemēģināt un uzzināt kurš būtu labākais variants priekš manis. Mani nodomi nav ,protams, olimpiski attiecība pret lokšaušanu, bet protams gribētu ar to nodarboties savam priekam, un kas redzēs varbūt tas aizies daudz tālāk. Smile Interneta plašumos esmu atradis lūk šādu šaujamo agregātu ar visām vajadzīgām lietām http://www.merlinarcherycentre.co.uk/acatalog/Recurve_Archery_Kit_-_Gents_-_Olympic_3.html
Cena manuprāt izskatās pievilcīga un + ir iespēja izvēlēties šo loku ar parametru izvelnes palīdzību.

Gribētos uzzināt speciālistu domas par šo rīku, vai šīs būtu optimals variants loka iegādei priekš leisure time activities. Vai arī vispār nav vērts.

Ar cieņu,

Lar
avatar
Eduards Lapsiņš
Moderators
Male Dzīvoju : Babītes pagasta
Klubs : Amazones
Šauju ar : Visu, kas šauj!
Postu skaits : 6262
http://www.archery.lv

Re: Loka izvēle v2

on Ceturtdiena Jūnijs 03, 2010 11:32 am
Komplekts nav slikts, cena arī, bet tēmeklis un plauktiņs (uz kā turas bulta pie loka) mēsli... Arī rokas sargs un cimdiņš varētu būt labāks... Loks nav no sliktākajiem, bet mēdz lūzt (iesaku noskaidrot kā tur viņiem ar garantiju, parasti dod gadu), bultu maks labs un loka "maiss" arī. Un pa ko šausi? Vairogs-bultu uztvērējs vajadzīgs obligāti! Pie reizes pasūti vēl viss maz 6 tādas pašas bultas - tici man, viņas ļoti ātri beigsies... Very Happy

_________________
Latvijas kauna traips! gangpunch
Viesis
Viesis

Re: Loka izvēle v2

on Ceturtdiena Jūnijs 03, 2010 11:54 am
Vel ir lūk šāds komplekts: http://www.merlinarcherycentre.co.uk/acatalog/Recurve_Archery_Kit_-_Gents_-_Olympic_4.html bonusā nāk klāt vairogs, nezinu cik viņš ir labs...

Gribētos zināt kādā ziņā temeklis un plauktiņš ir švaks, un vai tas spēlēs lielu lomu tādam iesācējam kā es ???

Garantija uz loku dodas 12 mēneši, kā jau arī teicāt.
avatar
Eduards Lapsiņš
Moderators
Male Dzīvoju : Babītes pagasta
Klubs : Amazones
Šauju ar : Visu, kas šauj!
Postu skaits : 6262
http://www.archery.lv

Re: Loka izvēle v2

on Ceturtdiena Jūnijs 03, 2010 12:05 pm
Plauktņš no štruntīgas plastmasas - ātri nodils, tēmeklis vis caur no plastmasas, šķobās, ļodzās pēc katra šāviena, kuģītis skrūvējās vaļā un slīd lejā, pievilksi stiprāk - pavisam nolūzīs... Nu tā, apmēram. Par doto vairogu nav viedokļa - pirmo reizi redzu.

_________________
Latvijas kauna traips! gangpunch
Viesis
Viesis

Re: Loka izvēle v2

on Ceturtdiena Jūnijs 03, 2010 12:15 pm
Protams, vienmēr pastāv iespēja šīs lietas nomainīt Smile

Paldies, rekomendācija bija tiešām ļoti noderīga.
Viesis
Viesis

Re: Loka izvēle v2

on Ceturtdiena Jūnijs 03, 2010 1:54 pm
Vairogs kaut kāds putām pildīts mēsls. Izmēri 90x90x40, pēc datiem tādā var šaut tikai ar rekurvi un tradicionāļiem. Ar kompaktajiem nedrīkstot. Tad jau arī kārtīgāks tradicionālis ies cauri. Kur to mērķi uzlikt arī būs jādomā. Bildēs stāv uz zemes. Pamuļķu trūkums nav novērojams.

Nez kā šie piegādās tādu kluci? Un ja arī piegādās, tad kā no pasta mājās dabūsi? Ne visās mašīnās tādu var iebāzt. Tramvajā kontrole lamāsies!

http://www.orb.lv/blog/?item=98139
Viesis
Viesis

Re: Loka izvēle v2

on Piektdiena Jūnijs 04, 2010 8:38 am
Par putu mēsliem runājot, nespējas tikt uz klubu dēļ, arī šauju putās, no 18m bulta apstājas 6-7cm no aizmugures, mērķis sastāv no 4x100mm loksnes un 2x 45mm cietās loksnes. Tas ir ar kompaktnieku un itkā smagāku bultiņu, domāju ka ar olimpisko nebūs nekādu problēmu, ja vien neskaita veiklo nolietojumu. Likt uz zemes, vienīgais mīnuss ka šauj leņķī , ja šausi taisnā distancē tad droši ka pirmie šāvieni lai pieregulētu aizies, pats šauju no 2 stāva.
Izmērs 90x90x40 nu gan nav nekas liels, vienīgais kam tas traucē ir pasta izdevumiem, par tilpumu.
Viesis
Viesis

Re: Loka izvēle v2

on Piektdiena Jūnijs 04, 2010 9:12 am
Tasīt pašam savu vairogu - diemžēl izmaksas pārāk lielas, vaidzes iztikt ar to kas ir. Gan jau ar laiku varēs pilnveidot uzmeistarot statīvu vai kautko tamlīdzīgu.
Viesis
Viesis

Re: Loka izvēle v2

on Piektdiena Jūnijs 04, 2010 1:42 pm
Vēl jau ir tāda lieta, ka putuplasts nav pats saudzīgākais pret bultām! Pini tiek smuki nospodrināti un arī pati bultas truba dabon ciest. Tādēļ jau arī augstākminētā mērķa aprakstā ir minēts, ka nav pārāk abrazīvs. Pašam ir laukos 4 gabali laikam 70x70x70 putuplasts bloki, kompaktnieks ar tievajām bultām no 50m liek tā, ka līdz stabilizatoriem paliek sprīdis (ap 15cm). Nolietojas normāli lēnu, jo šauj tikai viens cilvēks. Ja būtu Kluba noslodze, tad driskās būtu jau trešajā dienā.
Sponsored content

Re: Loka izvēle v2

Atpakaļ uz augšu
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā