Jautājumi par ekipējumu

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Jautājumi par ekipējumu

Post  Viesis on Trešdiena 09 Jūnijs 2010, 16:56

Labdien,sākšu ar to,ka stādīšos priekšā,sauc mani Raivis.
Jau labu laiku bija interese par lokšaušanu beidzot sadūšojos un nolēmu iegādāties savu inventāru.Tā kā tuvojās viens lielāks tusiņš manai vārda dienai par godu,tad ilgi nedomājot(lai gan varbūt vajadzēja painteresēties vairāk)pasūtīju loku.Principā vismaz pašlaik domāju,ka pašam lokam nekādas vainas nav,bet to gan jau laiks rādīs.Izvēlējos lūk šādu: 62" 38lbs http://www.patnorrisarchery.com/lightbox/martin_recurves/mohegan_3_piece_2.jpg.TAgad jau nedaudz esmu pašaudījies-kādas trīs dienas un nonācu pie secinājuma,ka ar to,ko pasūtīju ir par īsu.Respektīvi sūtījumā bija pats loks,10bultas,rokas sargs un loka uzvilcējs(vai nu kā viņu pareizi sauc)
Skaidrs,ka orģinālā stiegra nekam neder,jo diegs ar ko viņa ir notīta saplīsa,tāpat arī plastmasas plauktiņš nebūs nekāds ilgmūžīgais.Rokas sargs ir bēru rotaļlietas līmenī.Tāpat arī šaudoties nācu pie apskaidrības,ka jārok dziļāk-vajadzētu arī uzlikt tēmekli.
Tad nu lūk mani jautājumi:
1.Kādu plauktiņu pasūtīt(plastmasas,metāla,ražotājs)?
2.Kādu stiegru pasūtīt,vai tā stiegra būs jau aprīkota ar atdurēm,vai tās jāpasūta atsevišķi???
3.Kādu tēmekli pasūtīt.
Ņemiet vērā,ka esmu galīgs iesācējs un nekāds super profesionālais aprīkojums man pagaidām nav vajadzīgs.Tomēr vēlos nopirkt kvalitatīvu preci par atbilstošu cenu.
Bez šaubām tie nebūs vienīgie jautājumi Smile

Viesis
Viesis

Atpakaļ uz augšu Go down

Re: Jautājumi par ekipējumu

Post  Viesis on Trešdiena 09 Jūnijs 2010, 17:00

Kļūda ar loka bildi,mēģinu vēlreiz - http://www.yeoldearcheryshoppe.com/greatree-mohegan-recurve-p-6098.html

Viesis
Viesis

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Oksana on Ceturtdiena 10 Jūnijs 2010, 22:47

Loks nav slikts iesacejam un tiem, kuri grib pasaudities sava prieka pec. Kvalitativie temekli, kuri kalpo gadiem ilgi un kurus izmanto sportisti maksa sakot no 140 eiro. Visletakie temekli maksa ap 10 eiro (Cartel firmas razojums), tie gan plist menesa laika. Nav lielas jegas tadam lokam likt klat dargo Shibuya double click temekli (kas ir iista manta), iesacejam pietiks ar kaut ko letaku. Tapat ir ar plauktiniem. Metaliskie plauktini ir izturigaki, bet dargaki. Tadam lokam piedavaju sapirkties vairakus plastmasas Hoyt firmas razojuma plauktinus un mainit kad saplist.
Mans ieteikums ir sekojoss- neaizrauties ar patstavigu inventara iegadi, bet pataupit to naudinu un nakt uz treniniem macities saut, un kad naks skaidriba ko velas panakt loksausanaa, tad jau ar inventara izveli palidzes (un sis bus tas inventars, ar kuru vares trapit). Bet ja nav velmes treneties pa istam un pietiek tikai ar sausanas imitaciju pagalma, tad ari nav nekadas starpibas, kadas firmas inventaru pirkt. shavejs

Oksana

Female Dzīvoju : Riga
Klubs : Amazones
Piereģistrējos : 17.12.08
Postu skaits : 130

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Viesis on Piektdiena 11 Jūnijs 2010, 08:30

Paldies vismaz par vienu atbildi.Smile Ar to trnnēšanos ir tā,ka pats esmu no Jelgavas(kas principā nav tālu no Rīgas),bet strādāju maiņu darbu,turklāt gadā man arī ir pāris komandējumi,respektīvi nedomāju,ka mans trenniņu apmeklējums būtu sevišķi regulārs Sad
Bet pamēģināt gribētos,vismaz kaut vai tādēļ,lai apgūtu pareizus principos ko un kā darīt...
Varbūt varē'tu palūgt kādu info,cik bieži notiek trenniņi,kāda ir maksa utml.?
Paldies Raivis

Viesis
Viesis

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Oksana on Piektdiena 11 Jūnijs 2010, 10:17

Neviens jau neliek treneties katru dienu. Kluba ir vairaki cilveku, kuriem loksausana ir hobbijs. Tie nak uz treniniem 2-5 reizes menesi, sauj sava prieka pec, piedalas sacensibas. Bet pamata apmacibu izgaja visi. Apmacibas grupas tiek komplektetas rudeni, tad trenini 2 reizes nedela 2 menesus ilgi, talak cik biezi pats velas. Ja gribi nakt atrak, tad sovasar klubs atverts otrdienas un ceturtdienas no 18:00-21:00. sikak treninu jautajumi ir aprakstiti citas si foruma temas, tikai japamekle.

Oksana

Female Dzīvoju : Riga
Piereģistrējos : 17.12.08
Postu skaits : 130

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Redzinalds on Piektdiena 11 Jūnijs 2010, 14:19

Plauktinjs - hoyt plastmasas... pietiks labam laikam, bet iesaku nopirkt uzreiz 2
Stiegra - es jau neko, bet pirktaas stiegras man nepatik... var kluba par attiecigam naudinjam palugt uztaisit stiegru, kas kalpos ilgak, un bus piemerotaka tieshi tavam lokam, atvilcienam utt. stiegra ir smalka uzparikte un paris vijumus vai paris diegus samazinot rezultata izmanijas var but iespaidigas.
Temeklis - CArtel ap 35EUR gadu noshausi mierigi...

Bet ka jau te teica nac barinjaa (stajies klubaa)... gan piemekles labakaas naudinjas mazlietotu inventaru... ja ne, tad pasutis to kas bus labak piemerots.
Galvenais nesatraumee sevi, un esi uzmanigs ari pret citiem...

Redzinalds

Male Dzīvoju : Rīga
Šauju ar : Kompaktloks, ugunsbliezhi.
Piereģistrējos : 11.02.08
Postu skaits : 369

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Viesis on Sestdiena 12 Jūnijs 2010, 00:06

Paldies Oksanai un Redžinaldam par padomiem.Patiesībā ļoti pat apsveru iespēju pievienoties Jums,jo šī lieta man patīk un pats redzu,ka pašmācības ceļā nebūs tas vienkāršākais un efektīgākais ceids kā kārtīgi iemācīties šaut. Very Happy
Tagad došos uz 2 ned. uz ''brālīgo'' krievzemi un kad būšu atpakaļ,domāšu,kā tit līdz Jums,nu vismaz kaut vai paskatīties un uzdot rindu dumju jautājumu Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Viesis
Viesis

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Eduards Lapsiņš on Sestdiena 12 Jūnijs 2010, 00:09

Brauc tik šurp!!! Cool Labāk vienreiz redzēt nekā simts reiz dzirdēt!!! Wink

amazones cempiones archery amazones cempiones

Eduards Lapsiņš
Moderators

Male Dzīvoju : Babītes pagasta
Šauju ar : Visu, kas šauj!