Junioru Eiropas čempionāts Vāczemē

Lapa 2 no 2 Previous  1, 2

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Re: Junioru Eiropas čempionāts Vāczemē

Post  Anete. on Pirmdiena 19 Jūlijs 2010, 18:53

Ja godīgi, tad pilnīgi nav ne jausmas, ko lai šeit par 'savu' viedokli raksta. Šķietami labāk pat viņu neteikt. Katrā ziņā, ja kāds ko vēlas, tad var droši jautāt tāpat-dzīvē. Un galu galā, mums taču ir prioritāte, lai tad arī visu stāsta Wink

Ā, par trenera 'servisu'. Man arī tāds bija. Un pat vairāk nekā viņiem abiem kopā, jo es tur biju vienīgā juniore no Latvijas, un tas nozīmē, ka Edžus man bija klāt gan kvalifikācijā, gan arī turnīrcīņā. Un otro distanci es apmēram nostartēju savā līmenī, neskatoties uz to, ka 'serviss' bija klāt visu laiku. Tad tomēr ne tas vien ietekmē, jo ir arī citi faktori.

Katrā ziņā, iespaidi par sacensībām kā tādam ir labum labie. Jo sen nebija nekur būts. Un visa šī pieredze, ko ieguvu(gan šaušanā-galvenokārt, gan komunikācijā utt.) noteikti palīdzēs turpmāk. Smile

Anete.

Female Dzīvoju : Kūrortpilsētā
Klubs : Amazones
Piereģistrējos : 29.11.09
Postu skaits : 103

http://www.amazones.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Arnis on Pirmdiena 19 Jūlijs 2010, 21:08

Domāju, ka pasākums ir izdevies, Latvijas labākie kadeti un juniori ir startējuši EČ, šodien tas ir pietiekami daudz, rezultāli jau ar nav tie sliktākie (nu nebūs visi čempioni).
Par trenera klātbūtni protams nav jādiskutē, tas ir liels atbalsts, tikai cik to treneru un tehnisko darbinieku mēs šobrīd varam atļauties. No malas jau liekas viss vienkārši, un analizēt situācijas ir viegli, bet esot uz vietas tajā visā iekšā tu jūti, kuram tu vari palīdzēt un kuru labāk neaiztikt..... bet ja visi vienādi, ko tad?....īsts sportloto.
Jānim jākļūst stabilākam bet tas nāk ar laiku un pieredzi....domāju ka uz Londonu viņam ir visas iespējas būt Latvijas izlases Nr.1 (Edžus tam protams tik viegli nepiekritīs).
Santa pārsteidza, malacis......un laikam jau pret uzvārdu Bērziņa dažiem ir bijība....
Anetei nepaveicās, tā gadās......un treneris arī ne vienmēr ir tas, kas var visu atrisināt.
Par Krievijas izlasi.....nu nevaram mēs salīdzināt pilnīgi nesalīdzināmas lietas, mūsu rīcībā ir 3-5 sportisti, kuri tiek gatavoti, trenēti un mācīti, lai kādi tarakāni viņu galvās ir......Krievijas izlasē ir tāda atlase, ka paliek tikai labākie un stabilākie, ja kādam parādās kādas problēmiņas, neviens ar viņiem tur neauklējas, citu vietā un strādā tālāk, tur neviens nemāca elementarās lietas.......par treneru un citu atbalstu vispār nav vērts runāt.

Arnis

Piereģistrējos : 09.02.08
Postu skaits : 100

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Redzinalds on Pirmdiena 19 Jūlijs 2010, 22:21

Apsveicu musu jaunieshus ar normalu startu.
Ir ko apdomat, ir pie ka pastradat...
Ka jau biezhi esmu teicis
" JA JUMS BUTU KAUT KRIPATINJA TICIIBAS SAVIEM SPEKIEM, JUS VISUS UZVARETU!"
Talants ir tikai 5% no uzvaras. parekjiniet 5% no 360 ir? = 18 punkti. Pat ja jums nav talanta Jus VARAT izshaut 342...

Es nepretendeju uz pareizu viedokli, bet man skiet, ka shadas sarunas kur tiek izteikta publiski kritika treneriem butu jaliek sadalja kur netiek publika( kas nav musejie). Ok es saprotu emocijas, bet ja no malas nezinatajs palasa, tad tas ir vienkarsi kaa spljaviens musu pashu akaa, no kuras naksies dzert.
Nekad visi nebus vienoti, nekad nebus ta, ka visiem lidzigs viedoklis... Katram ir tiesibas uz viedokli un lietu apsprieshanu, tikai ir jaievero elementars goda kodekss.
Jus tak izstadee publikas klatbutne nelamajaties ar treneri, neizteicat negacijas par organizaciju? Sheit Internetaa ir vienmer jaatceras
1. Ta ir publiska telpa. Neviens te nav anoniims.
2. Nesaskanjas un domstarpibas vienmer risina privati, vai slegtos forumos.
3. Lasitajs no malas reti, kad sapratis kritikas konstruktivismu, bet to, ka neesam saliedeti savos merkjos gan...
4. Tieshi nesavaldigi izteicieni publiskaa telpaa ir iznicinajusi augstiem merkjiem orientetus centienus.

UN Pats galvenais... VIENMER jaatceras savstarpejo attiecibu 2 principi
1. Uzslavas vienmer publiski
2. Kritika tikai un vienigi privati.
Paldies...

Vienmer Juusu Redzinalds

Redzinalds

Male Dzīvoju : Rīga
Šauju ar : Kompaktloks, ugunsbliezhi.
Piereģistrējos : 11.02.08
Postu skaits : 369

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Jānis on Pirmdiena 19 Jūlijs 2010, 22:27

Iespaidi daudz un dažādi kopsummā brauciens, manuprāt izdevies. Sapratu pie kā man vēl treniņos daudz jāpiestrādā. Tas, ka Edžus pirmajā turnīrcīņā stāvēja aiz Santas nevis aiz manis ir tikai loģiski, jo man salīdzinoši ar viņu ir lielāka pieredze un bija vājāks pretinieks. Zaudēju, jo pieļāvu viss stulbāko kļūdu- sāku cīnīties ar pretinieku ar to jau viss nāk komplektā- parkinsons, gribuļi un paša raksturīgās kļūdas. Protams arī, ja man būtu kāds stāvējis aiz muguras un bļāvis virsū es visticamāk uzvarētu pirmo cīņu, bet līdz medaļu cīņām es domāju, ka tāpat netiktu, jo man ir sakrājušas ļoti daudz kļūdas kuras stresa situācijās sāk ļoti līst ārā- pirkstu mešana raustīšanās uz klikeri uc. (Vismaz tagad gandrīz visas zinu) Very Happy
Lietuvā sapratu, ka nedrīkst kvalifikācijā cīnīties ar pretiniekiem Vācijā, ka to nedrīkst itīpaši darīt turnīrcīņās. Very Happy
shavejs

Jānis

Male Dzīvoju : Rīga
Piereģistrējos : 11.02.08
Postu skaits : 28

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Arnis on Pirmdiena 19 Jūlijs 2010, 22:50

sadaļā Vāczemē-2 ir ļoti interesantas bildes, kādas nekur citur nebiju redzējis -- stiegras deja pēc atlaidiena, līdz tikšanās brīdim ar pleciem. Te var padomāt, kas notiek, ja tā pa ceļam kur aizķeras vai pieskaras, kā izmainās viņas deja un kā tas izmaina trāpījumu!!!!!

Arnis

Piereģistrējos : 09.02.08
Postu skaits : 100

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Santa Bērziņa on Otrdiena 20 Jūlijs 2010, 00:01

Komentārs, pēc Apsīša lūguma...
Ar sacensībām kopumā esmu apmierināta! Gan pieredzes, gan rezultāta dēļ (pirmais starts Eiropā, divi personīgie rekordi..)!
Pieredze, neapšaubāmi, nu ir lielāka.. Es domāju, ka man tas palīdzēs startēt gan Latvijā, gan Baltijā.
Lai kāda, bet mēs tomēr esam komanda!
Gribu pateikt milzīgu PALDIES Edžum par atbalstu un sapratni! Viņš mani sagatavoja un sacensību laikā stāvot aiz muguras palīdzēja iziet tam visam cauri bez lieka stresa..

Santa Bērziņa

Female Dzīvoju : Rīga
Piereģistrējos : 01.03.10
Postu skaits : 5

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Eduards Lapsiņš on Otrdiena 20 Jūlijs 2010, 00:18

No savas puses gribu teikt, ka es tikai priecājos par dažādajiem viedokļiem un darīšu to ko esmu darījis visu mūžu ar pasaules loka šaušanas tehnikas jaunākajām izpausmēm: kas man liekas derīgs - paņemu, pārbaudu, ja tiešām strādā - mēģinu uzmanīgi pasniegt jums, ja ne, tad ar visu pārējo (nederīgo) vienkārši izspļauju un aizmirstu! Ir jau Apsīšu Jānim sava taisnība, bet atbildi deva pats Amatnieku Jānis. Un ļoti pareizi atbildēja!!! Var būt tās atziņas ko viņš ir guvis šais sacensībās ir daudz vērtīgākas nākotnē nekā pat zelta medaļa kadetiem, kuru viņš varēja nosacīti izcīnīt šodien???...

Un Zane zin - es mācos kopā ar jums. Un arī šis čempis man ir devis tik daudz jaunu ideju, ka dod Dievs kaut mazāko daļu īstenot!

A par to publisko telpu - pirmkārt stipri apšaubu, ka kāds ar loka šaušanu nesaistīts indivīds te kaut ko cītīgi lasa, bet ja nu kāds arī iemaldās, nezinot personāžus un notikumu vēsturi, ātri zaudēs interesi! Protams Redžinalda vēlējums publiski nemazgāt vešiņu ir saprātīgs, bet tiešām esmu dziļi pārliecināts, ka šo pļāpu lapu var uzskatīt par nelielas grupas forumu.

Eduards Lapsiņš
Moderators

Male Dzīvoju : Babītes pagasta
Šauju ar : Visu, kas šauj!
Piereģistrējos : 08.02.08
Postu skaits : 5236

http://www.archery.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Janis Apsitis on Otrdiena 20 Jūlijs 2010, 08:03

Nu re.

Tagad gandriiz visi ir izteikusi viedokli.
Un maniem textiem ir bijusi jēga.

Un ir liela atskirība starp vešu mazgāšanu, kas būtu gadījumā, ja kāds būtu nosaukts par neprašu vai muļķi (ko man ne prātā nenāk teikt), vai starp viedokļa izteikšanu par konkrētu sacensību taktiku. Šo nu nekādi nevar uzskatīt par vešu mazgāšanu.

Tā kā ir ok.

Un tik uz priekšu.

J.

Janis Apsitis

Male Dzīvoju : Riga, Jurmala
Šauju ar : Hoyt Formula Prodigy 25" + Hoyt Quatro 40# Medium
Piereģistrējos : 21.05.08
Postu skaits : 1200

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Sponsored content Today at 11:38