Jūsu domas par PSE Silverhawk?

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Jūsu domas par PSE Silverhawk?

Post  Viesis on Ceturtdiena 17 Jūnijs 2010, 09:30

Es esmu iegādājies Loku- PSE Silverhawk. kādas ir jūsu domas par šo loku?
Un par stabilizātoriem- ko tas īsti dod? Esmu iesācējs, kaut arī šis konkrētais loks man jau ir kādus 3 gadus, trenēties man nav bijusi iespēja bet ļoti gribas šai lietai nopietnāk pievērsties.

Ar cieņu Mārtiņš

Viesis
Viesis

Atpakaļ uz augšu Go down

Re: Jūsu domas par PSE Silverhawk?

Post  Eduards Lapsiņš on Ceturtdiena 17 Jūnijs 2010, 10:08

Lociņam nav ne vainas! Very Happy Protams nopietnās sacensībās ar viņu nav ko darīt Smile , bet lai apgūtu loka šaušanas pamatus un piedalītos Baltijas līmeņa mačos gan IFAA, gan FITA sistēmā ir pietiekoš Twisted Evil . Pats esmu startējis ar daudz nožēlojamāku lociņu un nemaz nepaliku pēdējais (par milzu sarūgtinājumu tiem, kas ar tūkstoš latu vērtu superinventāru palika aiz manis Wink ). Tā kā tik uz priekšu!!! archery

Stabilizatori (kā jau pats vārds mums saka priekšā) stabilizē loku. Konkrēti tas izpaužās sekojoši:
Laba stabilizatoru sistēma
1. ļauj daudz stabilāk turēt loku tēmējumā Twisted Evil
2. pilda amartizatora funkciju kompensējot stiegra triecienu Twisted Evil
3. šāviena brīdī saglabā loka vertikālo un horizontālo plakni Twisted Evil
4. ātri dzēš pēc šāviena loka vibrācijas Twisted Evil

P.S.Nav tik svarīgi cik dārgs un labs ir loks, bet gan cik labi un stabili viņš met bultu desmitniekā Very Happy Respektīvi pliks loks, lai arī cik dārgs, praktiski šaušanai nav derīgs, bet ar labi saregulētu sistēmu loks, plauktiņš, tēmeklis, actiņa, stabilizatoru sistēma, stiegras atlaišanas mašīnīte, piemērotas bultas un pie nosacījuma, ka šī sistēma der konkrētajam cilvēkam var uzvarēt jebkura ranga sacensībās!!! Twisted Evil Pie nosacījuma ja nervs iztur... Wink

Eduards Lapsiņš
Moderators

Male Dzīvoju : Babītes pagasta
Klubs : Amazones
Šauju ar : Visu, kas šauj!
Piereģistrējos : 08.02.08
Postu skaits : 5229

http://www.archery.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu