Mani pirmie starti 8.posms 21.augustā uz Pļavas

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Mani pirmie starti 8.posms 21.augustā uz Pļavas

Post  Eduards Lapsiņš on Sestdiena 14 Augusts 2010, 13:36

Sākam pieteikties! archery

1 Eduards Lapsiņš AMAZONES LAT Galvenais tiesnesis, komendants
2 Jevgenijs Kaigorodovs AMAZONES LAT dalībnieks pieaugušais Olimpiskais RM
3 Kristīne Paura AMAZONES LAT dalībnieks pieaugušais Olimpiskais RW
4 Roberts Daukste AMAZONES LAT dalībnieks pieaugušais Olimpiskais RM
5 Digna Ropiņa AMAZONES LAT dalībnieks pieaugušais Olimpiskais RW
6 Marina Rjabkova AMAZONES LAT dalībnieks pieaugušais Olimpiskais RW
7

Šoreiz īpaši labs apmeklējums... What a Face

Pēdējo reizi labojis Eduards Lapsiņš Ceturtdiena 19 Augusts 2010, 20:30; labots 5 reizes

Eduards Lapsiņš
Moderators

Male Dzīvoju : Babītes pagasta
Klubs : Amazones
Šauju ar : Visu, kas šauj!
Piereģistrējos : 08.02.08
Postu skaits : 5236

http://www.archery.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Re: Mani pirmie starti 8.posms 21.augustā uz Pļavas

Post  Eduards Lapsiņš on Ceturtdiena 19 Augusts 2010, 18:12

Tā kā vairums neatceras Nolikumu publicēju vēlreiz:

Loka šaušanas sacensību sērija „Mani pirmie starti”
NOLIKUMS
1) Sacensību formāts - 2X36 ieskaites bultas – divas reizes pa 12 sērijām ar 3 bultām katrā sērijā.
2) Vieta un laiks – Salas pagasts, "Babītes", 2010.gada 21.augusts.
3) Dalībnieki – aicināti piedalīties visi šaut gribētāji.
4) Vadība – sacensības organizē loka šaušanas sporta klubs AMAZONES.
5) Mērķis un uzdevumi. Intigrēt jaunos lokšāvējus un lokšāvējus-iesācējus kopējā sacensību apritē. Dot iespēju sacensties līdzīga vecuma un sagatavotības pakāpes lokšāvējiem.
6) Vispārējie noteikumi. Sacensības notiks Olimpiskajā, kompakt un tradicionālā loka klasē, abiem dzimumiem vienā konkurencē ziemas periodā šaušanā no 18m distances, pieaugušie (iesācēji), kadeti un jaunieši (10-12 gadi) šauj pa pilno standarta mērķi, juniori pa trīskāršo standarta mērķi, bērni (līdz 10 g.v.) pa 80cm mērķi no 10m distances, vasaras periodā šaušanā no 30m distances pieaugušajiem (iesācējiem), 70m junioriem, 60m kadetiem, 20m jauniešiem (10-12 gadi), 15m bērniem (līdz 10 g.v.). Juniori un kadeti šauj pa 122cm mērķi, pārējie pa 80cm. Paralēli visi, kas vēlas var šaut oficiālo kontrolšaušanu uz 70m.
7) Sacensību programma (var tikt mainīti laiki atsevišķi izziņojot pirms konkrētajām sacensībām):
10:00 – 11:00 – dalībnieku reģistrācija, iesildīšanās, piešaude.
11:00-11:10 – Sacensību atklāšana
11:15-15:00 – Šaušana uz rezultātu
15:30 – Uzvarētāju apbalvošana
8) Finansēšana – sacensību organizēšana tiek segta no SK AMAZONES līdzekļiem un sportistu dalības maksām. Sacensību dalībnieki maksā - Ls.2.00, par kontrolšaušanu – 1.00Ls.
9) Pieteikumi. Dalībnieki reģistrējas sacensībām pirms piešaudes, ar parakstu apstiprinot, ka ir apmierinošā veselības stāvoklī, zin un ievēros sacensību un šaušanas drošības tehnikas nosacījumus.
10) Uzvarētāju noteikšana. Uzvarētājus nosaka pēc augstākā rezultāta. Vienāda rezultāta gadījumā skaita 10-niekus, X-sus un 9-niekus.
11) Apbalvošana. Uzvarētājus apbalvo ar diplomiem un medaļām. Jauniešiem (10-12 gadi), kuri šauj ar Olimpisko loku, vasaras periodā ir paredzēta īpaša balva – sudraba zvaigzne, kuru piešķirs pēc atsevišķa Nolikuma.

Eduards Lapsiņš
Moderators

Male Dzīvoju : Babītes pagasta
Klubs : Amazones
Šauju ar : Visu, kas šauj!
Piereģistrējos : 08.02.08
Postu skaits : 5236

http://www.archery.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu