Treniņi loku šaušanā!

Lapa 2 no 2 Previous  1, 2

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Re: Treniņi loku šaušanā!

Post  JR on Trešdiena 24 Augusts 2011, 12:30

Very Happy

JR

Male Dzīvoju : Rīga
Klubs : Amazones
Piereģistrējos : 22.08.11
Postu skaits : 954

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Agate on Trešdiena 24 Augusts 2011, 18:06

Par mājas lapām spļāviens manā lauciņā (ko es īpaši neņemu ļaunā) Smile
Es neesmu aitišņiks, tāpēc viss ir tā kā ir (un manuprāt priekš pilnīgiem profāniem kā bezbudžeta pasākums šis ir ļoti labi).

Un kā jau zinam, viss aug un attīstās un tādēļ ideja par aktuālākajiem jautājumiem jau tiek risināta un būs pēc kāda laika archery.lv mājas lapā. Arī pēdējās kļūdas (un bildes kas neielādējas) tiek labotas.

p.s. diemžēl informāciju par pilnīgi visiem klubiem federācijas mājas lapā nevaru ielikt, jo izņemot mums zināmos piecus klubus, federācija citus nepazīst un telefonu, nummurus un adreses nezin. tāpēc ir forums. te var rakstīt visu ko vēlās.

Sākumam par sliktu nenāktu no šī foruma ielikt redzamā vietā linku uz archery.lv, jo šo forumu Google ir noindeksējusi labāk par to un cilvēki, kuri nezin par tā eksistenci, uz to viegli un ātri varētu nokļūt Smile Pieņemot, ka tur atrodas visa galvenā informācija.

Ja raksta "loka šaušana" (kas ir gramatiski pareizi) tad viena noo pirmajaa lapaam parādās federācija
ja raksta gramatiski nepareizo bet bieži lietoto "lokšaušana" tad gan atrodas forums, jo ikdienā ļaudis šo vārdu salikumu lieto biežāk.
Un labprāt tādu linku ieliktu, ka kāds man pateiktu kā to izdarīt :shock:

Agate
Admins

Female Dzīvoju : Āgenskalnā
Šauju ar : Kompaktloku, dažreiz arī ar tradicionālo
Piereģistrējos : 08.02.08
Postu skaits : 1704

http://www.archery.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  JR on Ceturtdiena 25 Augusts 2011, 11:48

Agate rakstīja:manuprāt priekš pilnīgiem profāniem kā bezbudžeta pasākums šis ir ļoti labi.

Jā, tā ir.

Agate rakstīja:Ja raksta "loka šaušana" (kas ir gramatiski pareizi) tad viena noo pirmajaa lapaam parādās federācija
ja raksta gramatiski nepareizo bet bieži lietoto "lokšaušana" tad gan atrodas forums, jo ikdienā ļaudis šo vārdu salikumu lieto biežāk.

Cilvēki visi nelieto vienu meklētāju, es lietoju google.com (nevis google.lv) un forums ir pirmais.

Agate rakstīja:Un labprāt tādu linku ieliktu, ka kāds man pateiktu kā to izdarīt :shock:

phpBB templeita failā to var ierakstīt. Kaut kur jums ir folderis ar kaudzi .tpl failiem, kas pēc būtības ir HTML ar placeholderiem. Saukties varētu aptuveni overall_header.tpl vai xxx_header.tpl (atkarīgs no phpBB ver.) - tas ir templeits, caur kuru izvada foruma augšu. Ja vajag detalizētākas instrukcijas, raksti skype monk.gway, savādāk mēs fiksi treniņu topicu pārtaisīsim par IT topicu Smile Par webiem varu izstāstīt jebko, nodarbojos ar to ikdienā.

JR

Male Dzīvoju : Rīga
Piereģistrējos : 22.08.11
Postu skaits : 954

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Eduards Lapsiņš on Piektdiena 26 Augusts 2011, 10:17

MOnk rakstīja:
phpBB templeita failā to var ierakstīt. Kaut kur jums ir folderis ar kaudzi .tpl failiem, kas pēc būtības ir HTML ar placeholderiem. Saukties varētu aptuveni overall_header.tpl vai xxx_header.tpl (atkarīgs no phpBB ver.) - tas ir templeits, caur kuru izvada foruma augšu.

Tīrā ķīniešu ābece!!! :shock:

MOnk rakstīja:
Ja vajag detalizētākas instrukcijas, raksti... Par webiem varu izstāstīt jebko, nodarbojos ar to ikdienā.

Dari tā un būsim Tev bezgala pateicīgi!!! Very Happy

Eduards Lapsiņš
Moderators

Male Dzīvoju : Babītes pagasta
Šauju ar : Visu, kas šauj!
Piereģistrējos : 08.02.08
Postu skaits : 5232

http://www.archery.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Sponsored content Today at 07:47