Latvijas IFAA oganizatoriskās nepilnības

Lapa 1 no 2 1, 2  Next

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Latvijas IFAA oganizatoriskās nepilnības

Post  Andris Kuznecovs on Pirmdiena 20 Septembris 2010, 12:49

Atvainojos Eduardam par uzbraucienu, kas saistīts ar bultu marķēšanu, IFAA tiešām nav melns uz balta rakstīts, ka tā jābūt. Bet dzīvē - ārpus Latvijas - strādā nerakstīts likums, ka tieši dēļ „Zeta” un dubultniekiem (kuru Latvijā nav) ļoti vēlams marķēt bultas, lai nebūtu pārpratumu, piemēram, ja četri cilvēki iešauj vienā „Babītes” „Zetā” katrs pa četrām bultām, tad jābūt mēmajam „GURU” kapteinim, lai atcerētos ko, cik , kā, kādā secībā un cik pareizi katrs ir sašāvis, tāpēc prakse pierāda, lai nebūtu pretenziju, pārpratumu, kašķu un nesaprašanās, vēlams marķēt bultas!!! Atzīstos, ka manas zināšanas un prakse nav tās bagātākās, tās sastāv no 13 mēnešu pieredzes šajā sporta veidā, bet, neskatoties uz to, ir ņemta dalība Eiropas čempī, dalība pasaules čempī, 3 reizes pabūts Lietuvā, 12 sacensības Igaunijā un visās sacensībās, kas notikušas Latvijā, lai saprastu, ka nav viss tā, kā tam jābūt..... un kā būtu pareizi.

P.S.

ja kāds vēlas vairāk informācijas par bultu marķēšanu un pielietojumu dzīvē, var aprunāties ar ļoti pieredzējušu lokšāvēju - Pritu (+372 5031285) no Igaunijas, informācija būs tā vērta......

Kas attiecas par rakstīšanu (uz dalībnieku kartītēm), protams, ka būtu jālasa sacensību nolikums, to arī nākamo reiz un turpmāk centīšos darīt, bet ......, arī šo kārtību, kā un no kura mērķa jāsāk un jābeidz, un kad aplis ir galā, laikam jau priekš nezinīšiem vajadzētu uzrakstīt vai vienkārši pateikt atklāšanā.

Pēc vakardienas izcīnītās (pierādītās) nopelnītās sudraba godalgas, iespējams esmu „sliktā puikas” statusā, ļaunāk nebūs (es ļoti ceru), toties būs viela pārdomām daudziem šī sporta veida piekritējiem..... Braucot mājup bija garš ceļš un radās daži būtiski jautājumi, kas attiecās uz mežoņiem, IFAA, Federāciju u.t.t

1. Ja pēc sacensību nolikuma paredzēts apbalvot pieaugušos LB ar medaļām, tad kāpēc mūsu pieredzējušākie VFLB dalībnieki dabūja tikai diplomus?
2. Kāda varētu būt mēneša maksa kluba „Amazones” biedram, ja netiek izmantoti treniņa vairogi, ne ziemā, ne vasarā un arī trenera pakalpojumi?
3. Pēc IFAA noteikumiem (29 lpp. angļu valodā) Z mērķīšiem jābūt ne mazāk kā 8 gabaliem!!! uz vairoga, mums ir tikai 4 gabali!!! , uz vairoga.
4. Kad Latvijā sacensību laikā tiks ieviestas divas rakstīšanas kartītes?
5. Kāpēc LV netiek šauts pa pāriem? Citur pasaulē tā ir obligāta prasība!
6. Pēc IFAA, distances attālums nedrīkst pārsniegt + - 15 cm! Mums nesakrita vakar + - 1-5 jardi! Par to tika informēts trases veidotājs personīgi – Aleksandrs - arī pavasarī.
7. Pēc IFAA noteikumiem, mērķi, kas ir mazāki par 35 cm ir jābūt ne mazāk kā 2 gabaliem, mums „Babītē” ir viens gabals, parasti citur pasaulē ir četri gabali.
8. Kas ir nepieciešams, kas to varētu izdarīt, vai vispār tas ir iespējams, cik tas varētu maksāt, kad tāds brīnums varētu notikt, ka Babītē varētu būt pilnvērtīga trase ar 28 vairogiem. Starp citu, Igaunijā ir 14 stacionāras FILD trases.

Jautājums pašam sev! Kāpēc tu Andri šajās sacensībās SAP.... (sabojāji, salauzi, pazaudēji) četras !!! Labākās bultas, kuru vērtība ir ap 70 LS???

Pats arī sev atbildu.

Pirmkārt, nemāku šaut un par maz trenējos, otrkārt, tāpēc, ka vairogi bija pilnīgā D....(savu dzīvi nodzīvojuši).
Treškārt, neprecīzi samērītas distances, konkrēti vairogs 1;4;5;6;9;12;14(varbūt)!!!
Ceturtkārt, netika izmantoti aizsargtīkli, kuri, manuprāt, bija obligāti pie vairoga nr. 2;7;8;9;12, un it sevišķi pie Nr.2, jo pa ceļu staigā tauta!

9. Lai saglabātu un kuplinātu dalībnieku skaitu, vajadzētu padomāt par vairāku esošo vairogu maiņu, jo, piemēram, ar bloka loku(velosipēdu) vairākiem vairogiem šaujas cauri, plēš bultas un to spārniņus....
10. Un beidzot, mežoņiem nepieciešams savs BOSS( līderis, šefs vai vienkārši direktors), jo skaidrs, ka Eduardam galvenais ir Olimpieši, kas ir diezgan saprotami un neapstrīdami, bet kā tas dzīvē ir iespējams, kam to uzticēt, droši vien jālemj pašam Edžum, vai valdei.

Priekšlikums.

Visi dalībnieki, lūdzu, paskaitiet, cik bultas „Babītē” pakāsāt un/vai salauzāt, cik tas jums tas izmaksāja gada laikā?

Ieteikums – visiem mežoņiem sanākt kopā, lai apspriestu šādu štelli, vajadzētu visiem samesties (vai noalgot cilvēku, kas rubī fišku Eiropas projektos), nopirkt 28 vairogus pēc IFAA prasībām, arī informācijas plāksnītes pie katra mērķa(kā tas ir citur pasaulē).
Iespējams vajadzētu paaugstināt dalības maksu par 2 – 4 LS, lai algotu cilvēku, kas būtu atbildīgs par vairogu un trases kārtību. Protams, visai šai lietai ir divi varianti - cepamies savā sulā un spēlējamies savā smilšu kastē, uzrakstam Latvijas mežoņu noteikumus(dzimtajā valodā), šaujam 14 esošos vairogus, un, lai visi murgi iet D....
Vai nu šādi - uztaisām kārtīgu Fild un Hanter trasi pēc IFAA prasībām, kā arī šaujam un rakstam pēc IFAA noteikumiem. Pirmkārt, mums jāņem piemērs no igauņiem un tikai tad mēs varēsim sastādīt konkurenci, parādīt cienīgus rezultātus un pienācīgi cīnīties ar Pasaulē labākajiem LB lokšāvējiem (tas attiecas uz Igauņiem).

NU lūk, šoreiz VISS!!! J

Atvainojiet, ja kādu personību esmu aizvainojis, tas ir tikai mans viedoklis!

Andris Kuznecovs

Male Dzīvoju : nitaure
Piereģistrējos : 30.08.10
Postu skaits : 246

Atpakaļ uz augšu Go down

Re: Latvijas IFAA oganizatoriskās nepilnības

Post  Eduards Lapsiņš on Pirmdiena 20 Septembris 2010, 13:58

Atvainošanās pieņemta un no savas puses arī nožēloju, ka atļāvos tā uzvilkties... Kas attiecas uz "sliktā puikas" statusu, tad vienīgais "sliktais puika" esmu es!!! Bet runāt vajag, trūkumus, nepilnības apzināt un iespēju robežās novērst!

Tagad atbildu uz jautājumiem:
1.Pēc Nolikuma ar medaļām apbalvot bija paredzēts tikai AMLB un AFLB (pieaugušie, sievietes/vīrieši, šaujoši ar LB) klasē startējošie un tā arī notika. VMLB un VFLB ir kaut kas pavisam cits. Nolikums neliedza bērniem, junioriem vai veterāniem pieteikties un startēt pieaugušo klasē.
2.SK AMAZONES biedra nauda ir 15Ls mēnesī neatkarīgi no tā vai jūs izmantojat Kluba dotās iespējas vai neizmantojat. Par papildpakalpojumiem (inventāra remonts, piedzīšana, trenera pakalpojumi, ieroču meistara pakalpojumi, sīkais inventārs utt.) ir jāmaksā atsevišķi. Protams Kluba biedriem ir īpašas cenas un atlaides.
3.Tādēļ Nolikumā arī nerakstam, ka sacensības notiks pēc IFAA noteikumiem. Nedaudz no vēstures - kad tika veidota šī trase bija paredzēts 28 mērķi, bet praktiski nebija ne pietiekoši līdzekļu, ne cilvēku (tobrīd LV IFAA sistēmā šāva mazāk par 10), ne teritorijas un radās jautājums - vai nu taisām tādu trasi kā šobrīd, vai nekādu. Otreiz varēja trase radikāli mainīties tad, kad veidojās 3-D akciju sabiedrība, bet vairums nobalsoja par 3-D mērķiem.
4.Nākošgad. Kopā ar nežēlīgām sankcijām - ja abās kartītēs vienāda kļūda - diskvalifikācija abiem rakstītājiem (kā minimums uz doto sacensību laiku).
5.Varu tik atkārtot - par noteikumu ievērošanu grupā atbild A indeks, jeb kapteinis. Ja kādu iemeslu dēļ kapteinis nav spējīgs pildīt savus pienākumus, grupa iesniedz protestu un tiesnešu kolēģija nozīmē citu kapteini.
6.Apņemos personīgi pārbaudīt vai tas tā tiešām ir. Kad trase tika nosprausta 1X galvoju, ka attālumos kļūda nepārsniedza garajās distancēs +-4cm, īsajās +-2cm (FITA prasības).
7.Skat 3.atbildi.
8.Šobrīd Federācijā ir 3 Klubi, no kuriem tikai viens kaut cik nopietni nodarbojas ar IFAA sistēmas šāvējiem. Babītes trase un viss loka šaušanas kompleks pie Babītes ezera ir SK AMAZONES īpašums (izņemot zemi) un šobrīd Klubam nav ne lieku līdzekļu ne ieinteresētības kaut ko te būtiski mainīt. Bet iestrādes ir un ja viss izdosies - būs jauna, visām IFAA prasībām atbilstoša trase, bet ne šeit. Vienu gan varu apgalvot - uz sezonas noslēguma sacensībām būs gan saremontēti vairogi, gan pārbaudītas distances! Kas attiecas uz igauņiem - visam pamatā ir masveidība! Kamēr LV būs mazāk šāvēju nekā Igaunijā klubu, tikmēr būs kā ir vai nebūs nemaz...

P.S.Kas attiecas uz salauztām, pazaudētām bultām, man arī ir rūgta pieredze - Pasaules kausa posms Itālijā, pus stundas laikā sašķaidīju 12 pilnīgi jaunas X10 bultiņas pa 50Ls gabalā!!! Un Pasaules čempionātā Korejā manam lokam salūza apakšējais plecs (dalība sacensībās ar ceļu utt izmaksāja 1800Ls...)! Ko darīt - tāds sports... Bokseri gadās nosit pavisam...

Eduards Lapsiņš
Moderators

Male Dzīvoju : Babītes pagasta
Klubs : Amazones
Šauju ar : Visu, kas šauj!
Piereģistrējos : 08.02.08
Postu skaits : 5233

http://www.archery.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  JānisS on Pirmdiena 20 Septembris 2010, 14:06

uz visiem jautājumiem man anav atbildes, bet izlikšu uz kuriem ir.

Jā "z" 4 mērķiem ir jābūt pa 2. varējām otru nolikt turpat blakus. zemē... Vairogu jautājums - bet par to zemāk.
Nav jābūt guru kapteinim, vienkārši jāskatas kur šauj. Un godīgs šāvējs pats atzīst, ka netrāpijis. To pašu var pateikt, par bultām,kas izšautas no nepareizā mietiņa, tas ir jāpamana kapteinim, vai arī šāvējam jāatzīst. Tāpēc arī ir kapteiņi kuri skatās un koriģē.

Par to kā rakstīt kartiņā nav konkrēti noteikumos pierakstīts. Tādēļ ir jāvienojas visiem kopīgi par to kā daram. Un labāk protams darīt,kā dara citur pasaulē, bet arī tur to dara dažādi. Tie kas bija dahnā varētu izstāstīt, bet pats esmu redzējis ka divi igauņi dara dažādi. Es arī teicu, tiem,kas man prasija par noteikumiem pirms atklāšanas,lai jautā, kad visi klausās, varēja arī tad kartiņu rakstīšanu izrunāt, bet man viss galvā nepaliek.

1. tapēc ka nolikumā bija paredzēts tiaki pieaugušajiem.
3. varēja nolikt blakus zemē - vairogu jautājums.
5. Noteikumos nekur nav konkrēti minēts,ka tas jādara pa pāriem, tas ka tā dara - jā, bet par to ir minēts tikai pasaules čempionāta noteikumos, ka tā jādara. Iespējams, ka ir bijis tāds punkts, ka tā jādara, bet pašreizējajā redakcijā neredzu to. Ja kāds atrod ielieciet.

6. "Trases veidotājs" - šī ir fakta konstatēšana, tas nav nekāds amats. Un mums visiem ir jābūt pateicīgiem par to ko Aleksandrs ir izdarijis. Lasam nolikumu : "sacensības organizē Latvijas Loka Šaušanas Federācija sadarbībā ar Latvijas Olimpisko komiteju, Sporta Federāciju padomi, Sporta pārvaldi un SK AMAZONES"
Katrs no sk"AMAZONES" var pats sev pajautāt, cik ir darijis trases labā,lai tur būtu kā mums gribētos. (Šis iekļauj vairogu jautājumu!) Bija reiz reize, kad zvaniju par talku visiem, kam man bija tel numurs. Vairāk to nedaru, jo labuma nekāda. Pat es šoreiz pats īsti neparādijos, un ir cilveki,kas vienmēr skraida un dara. Ir tak iespēja sataisīt jaunus vairogus, salikt pa divi, var pārplānot trasi - uz priekšu! Aleksandram nemaksā neko par to ka viņš tur pļauj zāli un liek mietiņus. Arī visi citi no Amazonēm droši šādi pavadīt brīvo laiku un sastādīt kompāniju citiem censoņiem. Kur jūs esat?

8. Cilvēki kas kaut ko grib darīt un dara.

Par aizsargtīkliem tieši tas pats - vajag aktivitāti! Vitālijs reiz piedāvāja un pat sadabuja kartona kastes, ko likt aiz vairogiem. Tā arī tas nekur tālāk nevirzijās, viens paklājs gan ir palicis, kur jāšauj uz ezeru, tāda ar ideja bija. Lūdzu darbojamies, liekam visu ko varam aizmugurē!

9. Maiņa cik noprotu ir paredzēta,jo bija runa par trases pārtaisīšanu un visa pārmērīšanu. Bet kas to darīs? 3-5 cilvēki?

Un tas viss nav uzbrauciens, bet aicinājum-mudinājums.

JānisS
Admins

Male Dzīvoju : Rīga
Šauju ar :
Piereģistrējos : 08.08.08
Postu skaits : 714

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Andis Šveicis on Pirmdiena 20 Septembris 2010, 14:21

Es nevaru pateikt cik es brīvi jūtos, kad braucu uz Pukstiem vai Caunēm vai Aluksni, kur tiek lieliski padomats par trasi un izpildījumu. Viņi to var un tāpēc viņi organizē! Nedrīkst kādu vainot, ka trase nav uztaisita tapēc , ka nav spēka vai gribas, vai cilvēku! JA tu nevri- netaisi. Taisa tas, kurš ir spējīgs un gribošs.. Es piemeram , ļoti gribu uztasiit trasi, bet nevaru diemžēl, jo nevaru, tapēc netaisu.

Par rakstīšanu, ja būtu kartiņā no 1-14 (x2) nebūtu vispār jautājumu, kur ir jāraksta.(risinājums)

Runajot par klubu maksām, atkal jāpiemin Igaunija, tur gadā maksā 20 eiro cilvēks, kur ir iekļauts trase kaut visu dienu vari šhaut. Un trases viniem ir sakoptas un padomāts par Būltu apturētājiem. Vini visi kopā to spēj, jo ir kopā

Andis Šveicis

Male Dzīvoju : Cēsis
Klubs : Savage Archer
Piereģistrējos : 20.09.09
Postu skaits : 405

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  georgs on Pirmdiena 20 Septembris 2010, 15:39

Ak vai cik nav bijis reižu, kad emociju uzplūdā esmu forumā rakstījis garas, un manuprāt pamatotas vēstules par kādu no tajā brīdī aktuālām tēmām. Bet, kad esmu ticis līdz vēstules galam, emocijas jau daļēji ir noplakušas, jo vēstules satura sacerēšana ir prasījusi ķermenim papildus piepūli to atņemot stresam tērējamai. Un labi ka tā! Pēc atkārtotas vēstules satura izlasīšanas nonāku pie secinājuma, ka daudz ko esmu pārspīlējis. Tad neaizsūtītās vēstules saturu dzēšu un galu galā to publiskoju daudz īsāku un kodolīgāku un brīvu no emocionālā uzslāņojuma. Es neapgalvoju, ka šāda rīcība ir pareiza, bet tā var izvairīties no nevajadzīgiem pārpratumiem. Tāpēc ierosinu:
1. Izvēlēt vienu cilvēku, piem. Jāni S., kuram interesenti iesūta rūpīgi sagatavotus jautājumus un pretenzijas par patreiz aktuālo tēmu,
2. Viņš apkopo tos, iesniedz šos jautājumus kluba vadībai,
3. Kluba vadība sagatavo uz tiem atbildes,
4. Kluba vadība nozīmē laiku, kad tiek sasaukta IFAA sistēmas šāvēju sapulce,
5. Sapulcē nozīmētā kārtībā katrs jautājumu iesniedzējs izklāsta savu risinājumu nevis brauc virsū vadībai,
6. Vadība par tiem pašiem jautājumiem izsaka savu nostāju,
7. Tiek rakstīts sapulces protokols,
8. Ja par kādu jautājumu viedokļi saskam, par tiem nebalso,
8. Ja par kādu jautājumu ir atšķirīgi viedokļi, notiek balsošana ar vienkāršu balsu vairākumu,
9. Pieņemtie lēmumi ir obligāti visiem kluba (klubu) biedriem vadību ieskaitot,
10. Par lēmumu nepildīšanu jāparedz sankcijas,
11. Ja sapulce izvēršas par vienkāršu papļāpāšanu vai bļaustīšanos, vai dalību tajā ņem mazāks cilvēku nekā klubu skaits, tad tā jāuzskata par nenotikušu.

P.S. Bet varbūt nemaz tik traki nav un viss jāatstāj kā ir?

georgs
Moderators

Male Dzīvoju : Baloži
Klubs : Ķekavas šautra
Šauju ar : LB
Piereģistrējos : 11.05.09
Postu skaits : 608

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  JānisS on Pirmdiena 20 Septembris 2010, 15:51

Andis Šveicis rakstīja:Es nevaru pateikt cik es brīvi jūtos, kad braucu uz Pukstiem vai Caunēm vai Aluksni, kur tiek lieliski padomats par trasi un izpildījumu. Viņi to var un tāpēc viņi organizē! Nedrīkst kādu vainot, ka trase nav uztaisita tapēc , ka nav spēka vai gribas, vai cilvēku! JA tu nevri- netaisi. Taisa tas, kurš ir spējīgs un gribošs.. Es piemeram , ļoti gribu uztasiit trasi, bet nevaru diemžēl, jo nevaru, tapēc netaisu.

Par rakstīšanu, ja būtu kartiņā no 1-14 (x2) nebūtu vispār jautājumu, kur ir jāraksta.(risinājums)

Runajot par klubu maksām, atkal jāpiemin Igaunija, tur gadā maksā 20 eiro cilvēks, kur ir iekļauts trase kaut visu dienu vari šhaut. Un trases viniem ir sakoptas un padomāts par Būltu apturētājiem. Vini visi kopā to spēj, jo ir kopā

Zvēros mazāk bultu šauj un mazākas distances. Trase nav "zeltīta". Ir grūti. Bet ko gribējās - lai viss ir viegli? Vai būtu labāk, ja sacensības nebūtu notikušas?

Igauņiem viss ir labāk Smile vajag idejas kā virzīties uz to!

JānisS
Admins

Šauju ar :

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Andis Šveicis on Pirmdiena 20 Septembris 2010, 16:17

Es esmu par sacencībām, manuprāt emu pierādijis to ar apmeklējumu, nēesmu izlaidis nevienu, izņemot ziemā vienu iekshtelpu, kad nebiju LAtvijā.
Ir labāk organizēt, nekā neorganizēt, bet ja tu nevari pienacīgi uztaisit, tad labāk nevajaga.
Igaunijā esmu šogad šāvis manuprāt tiaki 2 x 3d zvērus, pārējās reizes ir Papīri!

Andis Šveicis

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Kristaps Novads on Pirmdiena 20 Septembris 2010, 17:27

Doma par kopējo sapulci ,ar katra sagatavotiem jautājumiem un priekšlikumiem, ir laba. Manuprāt pļavas trase ,ņemot vērā ieguldījumu, ir laba.Kā arī nedomāju ,ka masveidība tiešā veidā ietekmē rezultātu.Kāda nozīme cik daudzi netrenējas vai nepiedalās talkās. Cik bultas tika sabojātas no tām ,kuras trāpīja mērķī ? Man neviena. Katrs var pats izvēlēties cik dārgas bultas sabojāt , ja nevar trāpīt mērķī. Ja lokšaušanu uztver kā izklaidi ,tad jā ,vajag platus stendus, tīklus, utt . Ja kā sportu ,tad organizators var stendu taisīt tikai mērķa lielumā. Hobija līmenī prasās zināms komforts .Es lielāku uzmanību pievēršu procesam, nevis rezultātam. Sacensības man patika .Liels paldies Robertam par palīdzēšanu. Naivi cerēt, ka bez pašu aktīvas līdzdalības viss nokārtosies. Viss pašu rokās!

Kristaps Novads

Male Dzīvoju : Saldus
Piereģistrējos : 12.05.10
Postu skaits : 138

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Uģis on Pirmdiena 20 Septembris 2010, 20:22

Lai man piedod visi svētie, bet visvairāk man patika kad Lapsiņa kungs Latvijas čempionāta noslēgumā, pirms apbalvošanas stādija priekšā (ja nemaldos) LLŠF prezidentu. Labi, es ar savu piecu mēnešu lokšaušanas stāžu varēju nezināt tādu kungu. Bet, pēc apbalvošanas apvaicājos vairākiem (ar stāžu) lokšāvējiem par šo vīru, un tikai viens atbildēja ka ir tādu redzējis pāris reizes, tātad es nebiju vienīgais kas uzklausīja viņa runu pirmo reizi (????????)
Varbūt vajadzētu pievērst lielāku uzmanību apvidus lokšāvējiem, un palīdzēt risināt to problēmas arī no federācijas puses. Nevis svinīgi ierasties Lč beigās un savā runā atkārtot E. Lapsiņa kunga vārdus. Bez federācijas atbalsta Latvijas apvidus loka šāvēji nespēs kvalittīvi attīstīties(Latvijā paliks tikai entuziasti, kurus neinteresē rezultāti, bet tikai vēlme pašaudīties ar loku). Tātad ņemam piemēru no kaimiņvalsts Igaunijas, un pēc zināma laika būs arī rezultāti starptautiskās sacensībās.

Uģis

Male Dzīvoju : Alūksne
Šauju ar : PSE Vendetta XS, PSE EVO
Piereģistrējos : 12.07.10
Postu skaits : 148

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Andris Kuznecovs on Pirmdiena 20 Septembris 2010, 20:29

... hobija pēc ,mēs varam mājas, mežā trenkāt vāveres un ežus , šis ir sports !!! , un iet runa par Latvijas čempionātu un IFAA noteikumiem , un nevis par komfortu,izklaidi vai naivām cerībām... shocked

Andris Kuznecovs

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  LuckyFOX_Marina Rjabkova on Pirmdiena 20 Septembris 2010, 22:44

Andris Kuznecovs, Jūs pamanījāt, ka Jums ir vismaz 1 jauna ziņa (privātā)? albino neizlasīta.....

LuckyFOX_Marina Rjabkova

Female Dzīvoju : Rīga
Šauju ar : W&W RCX-100
Piereģistrējos : 11.07.09
Postu skaits : 739

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Andris Kuznecovs on Pirmdiena 20 Septembris 2010, 22:55

Lucky Fox , piedod , ar kompi un internetu esmu uz jūs ! Smile , pilnigi nesaprotu kā to ziņu apskatit , ja nav īpaši grūti ,atsūti sms veidā uz tel.29146306 !Paldies !

Andris Kuznecovs

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  LuckyFOX_Marina Rjabkova on Pirmdiena 20 Septembris 2010, 23:11

Andri, tur garš jautājums:) Apskatīties vari šīs lappuses pasā augšā. Tur, kur saturs, kalendārs, galerija .....Profils .... un Jums ir 1 jaunā ziņa:)

LuckyFOX_Marina Rjabkova

Šauju ar : W&W RCX-100
Piereģistrējos : 11.07.09
Postu skaits : 739

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Ināra on Pirmdiena 20 Septembris 2010, 23:22

Ja tomēr izrādītos ka marķētās distances ir neprecīzas, vai nevajadzētu rezultātus anulēt???!!!

Ināra
Moderators

Piereģistrējos : 19.08.08
Postu skaits : 72

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  georgs on Pirmdiena 20 Septembris 2010, 23:41

Cienītie kungi un godātās dāmas (vai varbūt otrādi), šī diskusija tādā veidā ir neauglīga. Vienmēr būs tādi, kam tas būs sports, un arī tādi, kam tas ir hobijs. Un abu pušu intereses ir jāsaskaņo!!! Ir pilnīgi skaidrs, ka publiskajā telpā ir izlauzies kādu laiku krājies rūgtumiņš. Ja tas netiks izrunāts klātienē, nekas labs mūs nasagaida. Tāpēc vēlreiz visus aicinu padomāt par sapulces sasaukšanu. Lai darbotos tālāk, ir jāpieņem kopīgi lēmumi.

georgs
Moderators

Male Dzīvoju : Baloži
Klubs : Ķekavas šautra
Šauju ar : LB
Piereģistrējos : 11.05.09
Postu skaits : 608

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  JānisS on Otrdiena 21 Septembris 2010, 09:06

Kādi ierosinājumi par sapulces laiku un vietu?

JānisS
Admins

Šauju ar :

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Eduards Lapsiņš on Otrdiena 21 Septembris 2010, 09:22

Tātad norunāts - tiek sasaukta IFAA sistēmas šāvēju kopsapulce. Laikam ideālākā vieta un laiks būtu 9.oktobris, pēc sacensībām "Manīgā caune pie Abzes" (ja Pēterim nav pretenziju...).

Būtu jauki to visu noorganizēt zem kaut kāda nebūt jumta, bet sliktākā gadījumā varētu arī zem eglītēm... Var būt Lauberē atrodas kāda konferenču telpa? Pēc likuma SK AMAZONES kā sabiedriskā labuma organizācija pašvaldības rīcībā esošās telpas šādām vajadzībām var dabūt bez maksas. (Tā man stāstīja Ogres novada organizētajā seminārā...) Ja nav citu variantu - visi braucam uz Rīgu un pulcējamies Dunavas ielā 13, Šaušanas kluba telpās (mitrs, vēss, bet vietas pietiks visiem!).

Lai sapulce būtu saturīga jābūt sapulces vadītājam, protokolistam, prezidijam un sagatavotām rezolūcijām. Tātad jāizveido darba grupa, kas visu šo sagatavo un noorganizē. Apspriežamie jautājumi jāiesniedz un debatēm jāpiesakās līdz 2.oktobrim. Jautājumu apspriešanā piedalās visi, bet balss tiesības ir tikai Federācijas biedriem (respektīvi SK ODISEJS, SK ATLANTIS un SK AMAZONES biedriem).

Domāju, ka darba grupā vajadzētu būt: Andrim Kuzņecovam, Jānim Skubeničam, Aleksandran Redjko, Jurim Novožilovam, man un kādam, kurš pārstāv neorganizētos loka šāvējus (FRAM, STIEGRA, ZIEMEĻNIEKS, JAUNPILS, WENDI un iespējams vēl kādus). Var būt Andris Šveicis...

Vai ir vēl kādi priekšlikumi?

Tāpat domāju, ka vēlams uz sapulci uzaicināt arī Prezidentu...

Eduards Lapsiņš
Moderators

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Eduards Lapsiņš on Otrdiena 21 Septembris 2010, 09:27

Ināra rakstīja:Ja tomēr izrādītos ka marķētās distances ir neprecīzas, vai nevajadzētu rezultātus anulēt???!!!

Ja arī distances nebija korektas (kas starp citu tas vēl ir jāpārbauda), tad jebkurā gadījumā šaušanas apstākļi visiem bija vienādi un es neredzu nekādu iemeslu anulēt rezultātus!

Eduards Lapsiņš
Moderators

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Andis Šveicis on Otrdiena 21 Septembris 2010, 09:36

Es esmu par Debatēm "Caunēs" , jo tad būs sabraukuši pietiekami daudz Lokšāvēju, un varēsim visu izteikt(ja saņemsies), ja rīkos atsevišķu satikšanos.
Vai pat jābūt 2 piegājieniem, neformālās pārunas 'Caunēs" , lai būtu informācijas daduzveidība, un tad pie galda neliela grupa, kas pieņem lēmumu, izdara secinajumus. learn

Andis Šveicis

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  JānisS on Otrdiena 21 Septembris 2010, 09:54

Esmu gatavs darboties. Pieredzes man sapulču organizēšanā nav, bet darīšu ko vajag.

JānisS
Admins

Šauju ar :

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Pēteris on Otrdiena 21 Septembris 2010, 15:28

Lauberes pagasts laipni apņemas nodrošināt telpu IFAA sistēmas šāvēju kopsapulcei 9.oktobrī, pēc sacensībām "Manīgā caune pie Abzes".
Savukārt neformālo apspriedi varam turpināt vakarā "Caunēs".

Pēteris
Moderators

Male Dzīvoju : Jūrmala, Rīga, Ogre, Laubere
Šauju ar : visu, kas gadās pie rokas
Piereģistrējos : 06.03.08
Postu skaits : 463

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Eduards Lapsiņš on Otrdiena 21 Septembris 2010, 16:51

Brīnišķīgi!!! Nu tad sākam iesūtīt Jānim Skubēničam apspriežamos jautājumus, kurus lūdzu Jāni apkopo un šeit pat publicē. Lai ļaudis var pieteikties debatēm par šiem jautājumiem. Lai būtu kārtība un sapulce notiktu konstruktīvi - pēc 2.oktobra iesniegtie jautājumi netiks izskatīti!!! Tāpat, ja neesi pieteicies debatēs - sēdi, klausies un klusē!

P.S.Protams tas neattiecas uz neformālo apspriedi "Caunēs"... Cool

Eduards Lapsiņš
Moderators

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  JānisS on Otrdiena 21 Septembris 2010, 17:11

jautājumus sūtiet uz - janissk [at] gmail.com
vai forumā caur ziņu.

JānisS
Admins

Šauju ar :

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Roberts on Trešdiena 22 Septembris 2010, 09:08

Ledus sakustējies dāmas un kungi! Iespējams ar sapulces palīdzību tiksim pie skaidrības un uzlabosim lokšaušanas veicināšanu Latvijā gan IFAA, gan FITA, gan Medniekiem, gan arī individuālajiem šāvējiem kuri nav nevienā klubā.
Kāpēc gan šie vērtīgie (visi iepriekšējie) jautājumi un atbildes ir noslēpti kaut kur atsevišķi nevis izcelti paša priekšā, lai katrs ienākošais redz un lasa??? Vai tiešām mums ir ko slēpt vai baidīties?
Ar laba vēlējumiem visiem rakstītājiem un aktīvistiem!
Roberts

Roberts

Male Dzīvoju : Dzīvesvieta Koknese, darbs Rīga
Šauju ar : Hoyt Contender Elite BareBow style
Piereģistrējos : 10.02.09
Postu skaits : 166

http://www.lacisaskola.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  JānisS on Trešdiena 22 Septembris 2010, 09:15

Roberts rakstīja:Ledus sakustējies dāmas un kungi! Iespējams ar sapulces palīdzību tiksim pie skaidrības un uzlabosim lokšaušanas veicināšanu Latvijā gan IFAA, gan FITA, gan Medniekiem, gan arī individuālajiem šāvējiem kuri nav nevienā klubā.
Kāpēc gan šie vērtīgie (visi iepriekšējie) jautājumi un atbildes ir noslēpti kaut kur atsevišķi nevis izcelti paša priekšā, lai katrs ienākošais redz un lasa??? Vai tiešām mums ir ko slēpt vai baidīties?
Ar laba vēlējumiem visiem rakstītājiem un aktīvistiem!
Roberts

Nekas nav slēpts Smile es šobrīd drukāju un lieku kopā. paskaties drusku vēlāk! Un atsūti arī savus priekšlikumus!

JānisS
Admins

Šauju ar :

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Sponsored content Today at 10:39

Sponsored content

Atpakaļ uz augšu Go down