Jautājumi un priekšlikumi izskatīšanai IFAA sapulcē 9.oktobrī

Lapa 2 no 3 Previous  1, 2, 3  Next

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Re: Jautājumi un priekšlikumi izskatīšanai IFAA sapulcē 9.oktobrī

Post  Uģis on Ceturtdiena 30 Septembris 2010, 18:42

Atkal pieminēšu Igauniju, (laikam citiem būšu jau noriebies) IFAA starpklubu sacensībās esmu redzējis ne tikai IFAA loku klases, bet pat arī olimpiešus pa mežu nēsājamies ar Fitas tēmekļiem, pat garajiem stabilizatoriem. Vai sporta vadībai tas interesē, jāskatās Igauņu mājas lapās rezultātu sarakstos.

Uģis

Male Dzīvoju : Alūksne
Šauju ar : PSE Vendetta XS, PSE EVO
Piereģistrējos : 12.07.10
Postu skaits : 148

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  LuckyFOX_Marina Rjabkova on Ceturtdiena 30 Septembris 2010, 20:55

Uģis rakstīja:Atkal pieminēšu Igauniju, (laikam citiem būšu jau noriebies) IFAA starpklubu sacensībās esmu redzējis ne tikai IFAA loku klases, bet pat arī olimpiešus pa mežu nēsājamies ar Fitas tēmekļiem, pat garajiem stabilizatoriem. Vai sporta vadībai tas interesē, jāskatās Igauņu mājas lapās rezultātu sarakstos.

Tas "olimpiskais", kuru tu pieminēji ir arī IFAA loku - Freestyle limited saucās (FS). Un es ar to arī šauju gan IFAA, gan FITA! Būtu tu atbraucis uz LČ (IFFA) 18.septembrī, šautu ar mani vienā grupā, līdz ar ko bija tev iespēja arī Latvijā redzēt olimpiešus nēsājamies pa mežu.

Bet es savu jautājumu uzdevu pavisam citā griezumā. Jautājuma būtība bija par IFAA sistēmu kopumā, par to kā augsti nevertē panākumus un sasniegumus IFAA, nevis par IFAA loku klasēm.
Bet ja jau sākam par loku klasēm, kāpēc LB IFAA sistemā tik izcelts starp pārējiem loku klasēs? Vismaz pie mums, Latvijā.

LuckyFOX_Marina Rjabkova

Female Dzīvoju : Rīga
Klubs : Amazones
Šauju ar : W&W RCX-100
Piereģistrējos : 11.07.09
Postu skaits : 739

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Andris Kuznecovs on Ceturtdiena 30 Septembris 2010, 22:11

Jā,LB ir prestižākais no IFAA ,gan Eiropā, gan Pasaulē. Nu laikam jau tāpēc, ka ak šo loku viss ir sācies... Kas attiecas uz Igauņiem.., manas domas ir tādas: jau patreiz viņi ar mums rēķinās, bet es ceru un zinu, ka pienāks laiks, tā diena, un mēs viņus samalsim miltos... pump archery 1st

Andris Kuznecovs

Male Dzīvoju : nitaure
Piereģistrējos : 30.08.10
Postu skaits : 245

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Uģis on Ceturtdiena 30 Septembris 2010, 22:53

19.septembrī redzēju, biju patīkami pārsteigts. Tā tik turpināt, papildināsim IFAA lokšāvājus dažādās loku klasēs Latvijā.

Uģis

Male Dzīvoju : Alūksne
Šauju ar : PSE Vendetta XS, PSE EVO
Piereģistrējos : 12.07.10
Postu skaits : 148

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Janis Apsitis on Piektdiena 01 Oktobris 2010, 11:55

Jautājuma būtība bija par IFAA sistēmu kopumā, par to kā augsti nevertē panākumus un sasniegumus IFAA, nevis par IFAA loku klasēm.

Es domāju, ka šis ir jautājums par IFAA kā sporta veidu. Manuprāt ir pilnīgi vienalga, vai cilvēks šauj ar 3000Ls olimpisko loku, 150Ls koka loku, vai arbaletu. Jautajums ir attieksmē pret sporta veidu. Ja cilvēks trenējas un strādā uz rezultātu un uzvaru kā mērķi, un pakļauj treniņu un dzīves grafiku šim rezultātam - nenoliedzami viņš ir sportists. Arī tad ja nav iespējas trenēties 7 reizes nedēļā. Un šādā gaismā arī 30 vieta vīriešu LB kategorijā vai 10 vieta veterāniem LB kategorijā ir uzskatāma par augstvērtīgu sportisku rezultātu. Jo, lai sasniegru to, gan Melecim, gan Redko gan vēl dažiem ir reāli jātrenējas un jāpārspēj vēl 100 vai 50 ļaudis, kas paliek aiz viņiem. Un šie vīri (un vēl daži) nenoliedzami ir uzskatāmi par sportistiem un viņu rezultāti par Sportiski nozīmīgiem un atzīmējamiem. Un domāju īstie lokšāvēji arī šādus rezultātus novērtē un paši censoņi saprot ko un kādā konkurencē tie ir izcīnījuši.

Bet.

Ja cilvēks nopērk loku un 2 mēnešus pašauj 2 reiz nedēļā un aizbrauc uz IFAA Pasaules Čempionātu un atved medaļas. Startēdams bez konkurences. Un droši vien aizšaujot garām lielāko daļu bultu? Tas ir lieliski un visiem ir par to prieks un lepnums - bet tam ar sportu ir diezgan mazs sakars. Un šādā gadījumā - runāt par nopietnu atbalstu no Sporta vadības ir grūti. Jo tas vienkārši nebūtu godīgi pret cilvēkiem, kas tiešām kautko ziedo šī sporta veida labā. Tas ir lielisks atpūtas veids - un tas arī viss. Ar sportisku piesitienu. Tāpat kā bovlings (līdz kāds sāk mest 200 punktus, kad tas arī kļūst par sportu) vai šautriņas, vai biljards utt.

Un šajā visā man gribējās padalītes ar vienu piemēru par "sportistiem". Ir man bijis tas gods kādu gadu trenēties vienā zālē ar bobslejitiem. Tiem pašiem, kuru "sports" ir 3 sekundes iestumt bobu un tad ielekt iekšā un lūgt Dievu, ka dzīvi nokļūs lejā. Daudzi saka - kas tas par sportu. Bet ja jūs redzētu to ko šie puiši ziedo šīm 3 sekundēm, lai varētu konkurēt ar pasaules labākajiem. Tie ir atlētu atlēti, kas 9 mēnešus gadā tikai gatavojas šiem dažiem ieskrējieniem - pa 3-6 stundām dienā. Atsakoties no visa. Un vēl riskē ar dzīvību. Lūk tas ir sports. Īsts sports. Tāpat kā viss pārejais "profesionālais" vai pusprofesionālais sports, kur, lai sasniegtu rezultātus ir jāvelta milzu darbs un arī tad vēl var neizdoties. Un, lai šos cilvekus nenoniecinātu, ir arī šis dalījums sportistos un nesportistos.

Lai mums visiem veicas.

J.

Janis Apsitis

Male Dzīvoju : Riga, Jurmala
Šauju ar : Hoyt Formula Prodigy 25" + Hoyt Quatro 40# Medium
Piereģistrējos : 21.05.08
Postu skaits : 1198

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  JānisS on Piektdiena 01 Oktobris 2010, 13:30

Ir jau arī medaļas un vietas samērā lielā konkurencē. Atbilde uz šo jautajumu manuprāt ir vienkārša. tas nav olimpiskais sports un pavisam nepopulārs Latvijā. Olimpiskās spēles ir daudz zināmāks/prestižāks pasākums. Un šis nav sportaveids, kur PČ laikā visa valsts juktu prātā Smile

JānisS
Admins

Male Dzīvoju : Rīga
Šauju ar :
Piereģistrējos : 08.08.08
Postu skaits : 714

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Janis Apsitis on Piektdiena 01 Oktobris 2010, 13:33

Nu ja. Un par taam kas ir lielaa konkurencee jau neviens arii nesaka ka tas nav sports. Jo tas ir sports. :-)

J.

Janis Apsitis

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Kristaps Novads on Piektdiena 01 Oktobris 2010, 13:51

Jebkurā gadījumā neviens neliedz meklēt ceļus finansējuma piesaistei, lai uzlabotu trases, veidotu jaunas, palielinātu savu konkurētspēju. Mēs nezin kāpēc domājam, ka mums kaut kas pienākas tāpēc ,ka mēs aktīvi pavadām laiku, ja gribat- sportojam. Daram katrs, ko varam izdarīt lietas labā. Viss sākas un beidzas galvā. Pats uzskatu ,ka esmu tikai ieguvis sākdams nodarboties ar lokšaušanu . Ir daudz sporta veidi ,kur finansējums ir minimāls, katram ir izvēles brīvība.Problēmas lielākoties mēs paši izdomājam.

Kristaps Novads

Male Dzīvoju : Saldus
Klubs : Savage Archer
Piereģistrējos : 12.05.10
Postu skaits : 138

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Janis Apsitis on Piektdiena 01 Oktobris 2010, 14:02

Tiesi taa.
Nevienam nekas nekur taapat nepienaakas.
Taa kaa tik uz prieksu. Un buus viss labi.

Janis Apsitis

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Pēteris on Piektdiena 01 Oktobris 2010, 14:49

Tad sapulces vadītāja lomai paliek Jura Novožilova kandidatūra.
Es atbalstu!
Ja kādam ir iebildumi, tad līdz rītdienai tos vajadzētu izteikt...

Pēteris
Moderators

Male Dzīvoju : Jūrmala, Rīga, Ogre, Laubere
Šauju ar : visu, kas gadās pie rokas
Piereģistrējos : 06.03.08
Postu skaits : 463

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  JānisS on Piektdiena 01 Oktobris 2010, 15:13

Pēteris rakstīja:Tad sapulces vadītāja lomai paliek Jura Novožilova kandidatūra.
Es atbalstu!
Ja kādam ir iebildumi, tad līdz rītdienai tos vajadzētu izteikt...

Es arī atbalstu Jura Novožilova kandidatūru.

JānisS
Admins

Šauju ar :

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Eduards Lapsiņš on Piektdiena 01 Oktobris 2010, 15:40

Juris ir devis savu piekrišanu! Tagadiņ jāizveido darba grupa, kas apkopos iesūtītos jautājumus, sadalīs pa prioritātēm un sagatavos rezolūcijas. Piedāvāju Novožilovu kā sapulces vadītāju, Skubeniču, Gribuli (lielo), Redjko, Kuzņecovu un Šveici. Var būt, lai mums nepārmestu sieviešu diskrimināciju, iekļaut arī Jargani un Liepiņu?...

P.S.Paldies Apsīšu Jānim par populāro skaidrojumu atšķirībai starp augsta sasnieguma sportu un sportu savam priekam!

Eduards Lapsiņš
Moderators

Male Dzīvoju : Babītes pagasta
Šauju ar : Visu, kas šauj!
Piereģistrējos : 08.02.08
Postu skaits : 5228

http://www.archery.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Agate on Piektdiena 01 Oktobris 2010, 15:51

Mani ar' var iekļaut darba grupaa, galu galaa, kad būs jautaajumi par netu, es varēšu uz viniem atbildēt (nu vismaz censties atbildēt) Smile

Agate
Admins

Female Dzīvoju : Āgenskalnā
Šauju ar : Kompaktloku, dažreiz arī ar tradicionālo
Postu skaits : 1704

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Andris Kuznecovs on Piektdiena 01 Oktobris 2010, 22:08

Šajā sapulcē Aleksandrs Redzko nepiedalīsies , diemžēl !Bez visiem minētajiem, darba grupā ļoti vēlētos redzēt kadu no šiem mežoņiem Smile , Roberts Lācītis ,Andris Melecis , Jānis Bērziņš senj.(labi būtu Kaspars Aigars ,bet viņš patreiz Holandē zālīti pīpo Wink ) Uģis Zavadskis ! p.s. Jāni Apsīti ,baigi skaista runa ,kādi ir Tavi sasniegumi sportā ?

Andris Kuznecovs

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Andris Kuznecovs on Sestdiena 02 Oktobris 2010, 10:41

Piemirsu Kasparu Sīmani !!!

Andris Kuznecovs

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Eduards Lapsiņš on Svētdena 03 Oktobris 2010, 18:02

Nu i jauki! Tātad piedāvāju darba grupai sanākt trešdien 18:00, Rīgā, Dunavas ielā 13. Varēsiet izmantot mana biroja telpas. Kuri atnāks, tie arī veidos darba grupu!!!

P.S.Nezinu kādi ir Apsīšu Jāņa sasniegumi citos sporta veidos, bet loka šaušanā viņš ir IZCĪNĪJIS vienu no trim vietām Valsts izlasē un startējis Eiropas čempionātā!!!

Eduards Lapsiņš
Moderators

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  JānisS on Pirmdiena 04 Oktobris 2010, 08:00

Eduards Lapsiņš rakstīja:Nu i jauki! Tātad piedāvāju darba grupai sanākt trešdien 18:00, Rīgā, Dunavas ielā 13. Varēsiet izmantot mana biroja telpas. Kuri atnāks, tie arī veidos darba grupu!!!

P.S.Nezinu kādi ir Apsīšu Jāņa sasniegumi citos sporta veidos, bet loka šaušanā viņš ir IZCĪNĪJIS vienu no trim vietām Valsts izlasē un startējis Eiropas čempionātā!!!

Šis ir vienīgais laiks,kad tas var notikt, jo tikai tad var tikt sapulces vadītājs Juris Novožilovs.

Ar darba grupu ir saprotami tie, kas organizēs sapulci un tās kārtību,nevis tajā piedalīsies kā debatētāji.

JānisS
Admins

Šauju ar :

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Janis Apsitis on Pirmdiena 04 Oktobris 2010, 12:02

! p.s. Jāni Apsīti ,baigi skaista runa ,kādi ir Tavi sasniegumi sportā ?

Nu ja neskaita tos panākumus, kas pavisam publiski bijuši šajā sporta veidā, kur esmu vēl absolūts iesācējs, tad kādi 15 gadi tenisā (tai skaitā Koledzas komandā USA un RTU izlasē). Plus 2 noskrieti maratoni Parīzē un daudzi starti citos garo gabalu skrējienos (pusmaratonos utt). Plus vairāki gadi MTB riteņbraukšanā vēl skolas laikā (paralēli ar tenisu). Jā, šajos pārējos sporta veidos neesmu izcīnījis Latvijas Čempiona titulus vai skaļas starptautiskas uzvaras - bet iesaku pamēģināt sagatavoties un noskriet 42km, Andri :-)

J.

Janis Apsitis

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Andis Šveicis on Pirmdiena 04 Oktobris 2010, 22:54

Es jūtu , ka mēs te varam tagad aprakstīt, cik labi mēs esam bijuši: tātad no 7 gadu vecuma spēlēju vijoli, 8 gadu vecumā tam papildus nāk Vieglatlētika, 9 gadu vecumā tam visam nāk klāt Klavieres, 12 gadu vecumā visam šim komplektam pievienoju tenoru(orķerstris) +dambrete(latvijas merogā), tātad līdz 16 gadu vecumam, katru dienu uz skolu 7.00 un mājas 20.00. tajā laikā ir noskrieti ENTIE maratoni, un citi skrējieni. Kā arī nomuzicējies esmu no galvas līdz kājām, kā jau kārtīgs latvietis, ar dziesmiņu karā gāju, ar dziesmiņu sētiņā. pēc 16 gadu vecu sāku nodarboties ar roku laušanos, kur ari esmu izcīnījis godalgotas vietas LV. + mazāk svarīgi sporta veidi, ko dara katrs jaunietis, kursh sevi uzskata par sportisku.

Ar šo es gribēju pavēstīt- domāju ka katram, kas sheit lasa-raksta-nodarbojas ar lok-šaušanu, vai tas būtu olimpiskais, vai tradicionālais- ļoti līdzīgi stāsti par savu pagātni, saviem varoņdarbiem - mēs visi esam sportisti- un katrs dara tik cik var, un nevar iedalīt kā šobrīd iedalījāt lok-šāvējus- sportiskie un nesportiskie

Tu pieminēji, ka piem. Sasha trenējas, viņš ir sportists. man ir jautājums, vai ES- kas izšauj 1000 bultas nedēļā skaitos pie sportistiem(katru darba dienu pa 200)? ņemot vērā rezūltātus, laikam nē
fish

Ar šo rakstiņu es gribēju mudināt sportistus būt vienotiem, jo mūs ir dikti maz- un ja mēs sāksim, viens otru - welcome šādi izaicināt - lūk tad mēs sāksim būt ne-sportisti.

Vienīgais ko mēs vēlamies panākt- sports - un sports nevar būt bez noteikumiem - to izpildīšanas

Andis Šveicis

Male Dzīvoju : Cēsis
Klubs : Savage Archer
Piereģistrējos : 20.09.09
Postu skaits : 404

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  georgs on Pirmdiena 04 Oktobris 2010, 23:38

Pat īsti nezinu kā tas tā ir sanācis, bet pavisam nesen atklājās, ka daudzi gaidāmo sapulci ir uztvēruši kā federācijas, vai sliktākajā gadījumā kā kluba "Amazones" kopsapulci. Nevienu reizi pat ne ar pušplēstu vārdu par to nav bijusi runa. Mans sākotnējais formulējums bija "IFAA sistēmas lokšāvēju sapulce". Varbūt formulējums ir nedaudz neveikls, bet citādāku precīzāku es nevarēju izdomāt.
Kā zināms, federācijas rīkotās sapulces netiek sasauktas sēžot baltā zirgā un vicinot zobenu. Tāpat ir arī ar kluba sapulcēm (starp citu, kad tā pēdējo reizi ir bijusi?), kurā sanāk kluba biedri un lemj savu lemjamo. Ja gaidāmā sapulce būtu kāda no divām iepriekš minētajām , tad vairākiem lokšāvējiem tur nebūtu piekļuves jo viņi nav ne kluba, ne federācijas biedri. Tāpēc arī izvēlējos neveiklo "IFAA sistēmu", jo zem šī formulējuma ietilps visi. Līdz ar to ir iespēja visiem, kam ir tāda vēlēšanās, izteikt savu viedokli. Un sapulcē var balsot par lēmumiem, kurus vēlāk var iesniegt federācijai un kluba "Amazones" vadībai ar mērķi šos jautājumus izskatīt attiecīgajās instancēs sasaucot lemtspējīgu sapulci.
Man par lielu nožēlu ir izveidojusies situācija, ka pirms tam tik aktīvie jautājumu uzdevēji un nepilnību norādītāji, no kurām daudzas ir pamatotas, uzzinājuši, ka sapulcei ir infomējošs un konultatīvs raksturs, zaudēja par to interesi. Tā, protams, šajā situācijā ir katra privāta lieta, bet, ja mēs tagad neizrunāsim savas problēmas, tās jau nekur nepazudīs, bet kaut kad kroplā veidā atkal izlīdīs ārā.
Tāpēc aicinu visus kolēģus, kuri pieteikušies debatēs, sagatavot savu sakāmo un darīt to zināmu citiem.
Sapulces kārtība varētu būt aptuveni šāda:
1. Izraugāmies prezidiju trīs cilvēku sastāvā un rakstvedi . Mans priekšlikums E. Lapsiņš, J. Skubeničs un A. Kuzņecovs. Rakstvedis zināms- Sanita.
2. Es pats jau grozīšos priekšplānā un mani ievēlēt nevajag, ja nu vienīgi es kādam krītu uz nerviem. Nav problēmu, varu paiet malā.
3. Līdzīgi jautājumi tiek izskatīti pa grupām, nevis katrs atsevišķi, jo tad neformālo sapulci nāksies sākt pret rītu.
4. Par katru no jautājumu grupām runā debatēs pieteikušies.
5. Noslēgumā nobalsojam par rezolūciju jeb vēlmju apkopojumu, ko iesniedzam kluba vadībai vai federācijai atkarībā no risināmā jautājuma piederības. To paraksta prezidijs, sapulces adītājs un rakstvedis.
6. Draudzīgi šķiramies, vai turpinam neformālo sapulces daļu "Caunēs".
Ja kādam ir iebildumi par šādu kārtību, lūdzu dariet to man zināmu savlaicīgi.

georgs
Moderators

Male Dzīvoju : Baloži
Klubs : Ķekavas šautra
Šauju ar : LB
Piereģistrējos : 11.05.09
Postu skaits : 606

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Eduards Lapsiņš on Otrdiena 05 Oktobris 2010, 09:42

Domāju, ka Lapsiņa vietā Prezidijā vajadzētu atrasties mūsu Federācijas prezidentam Ansedam Dūšas k-gam! Ja Sapulcei būs interese varu īsi izklāstīt savu (ne Federācijas vai kluba Amazones) skatījumu uz aktuālajiem jautājumiem, dot nelielu ieskatu finanšu lietās un deklarēt savu redzējumu loka šaušanas tālākai attīstībai Latvijā. Bet lielas cerības nelolojiet! Neesmu runātājs. Labāk klusi turpināšu savu darbiņu... Bet ja ir kādi aktīvisti, kuri gribētu uzņemties sabiedriskos pienākumus Federācijas vai SK AMAZONES vadībā, tad laipni lūgti - es labprāt savas potences izmantotu sevis sportiskajai pilnveidošanai un palīdzot pārējiem līdzīgi domājošajiem sasniegt sportiskās virsotnes!!!

archery

Eduards Lapsiņš
Moderators

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Andris Kuznecovs on Otrdiena 05 Oktobris 2010, 17:28

Ļoti labi ,daudz vai maz ,bet pagaidām viss iet pēc plāna ! Būtu rixtīgi labi un jauki ,ja tie ,kas pieteikušies debatēs sagatavotu kādu saprātīgu,interesantu,noderīgu priekšlikumu mūsu kopējai lietai !!! Rolling Eyes

p.s.Jānis A. ,Tu laikam nesaprati manu jautājumu :shock: !!!
Kas atiecās uz skriešanu(42km),pedāļu mīšanu un citām mozahistiskām nodarbēm ,savas domas paziņošu Tev mutiski , savādāk majas lapas cenzūra būs pikta un sabārs mani ,ka lietoju sliktus vārdus shocked

Andris Kuznecovs

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Eduards Lapsiņš on Trešdiena 06 Oktobris 2010, 09:27

Tieši tā! Nepārvērtīsim Forumu par tukšu salmu kulšanas, savstarpēju pārmetu un apvainojumu vietu!!! Evil or Very Mad

P.S.Tas neattiecas uz Anša un Apsīšu Jāņa savstarpējajiem "ķircinājumiem", kuru saknes meklējamas viņu iepriekšējās dzīvēs!!! Very Happy

Eduards Lapsiņš
Moderators

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Janis Apsitis on Trešdiena 06 Oktobris 2010, 10:46

p.s.Jānis A. ,Tu laikam nesaprati manu jautājumu !!!
Kas atiecās uz skriešanu(42km),pedāļu mīšanu un citām mozahistiskām nodarbēm ,savas domas paziņošu Tev mutiski , savādāk majas lapas cenzūra būs pikta un sabārs mani ,ka lietoju sliktus vārdus

:-)
svētā dievmāt.

laikam tiešām nesaprtatu jautājumu. bet lietot sliktus vārdus par cilvēkiem, kas reāli nodarbojas ar sportiskām aktivitātēm :-) vai tā būtu skriešana, šaušana, sporta sēņošana, klavierspēle vai nūjošana. man vienmēr ir bijis prieks par visiem kas kautko dara.

un vispār šis vairāk galīgi nav saistīts ar loka šaušanu kā sportu. sportā cilvēki pierāda sevi ar darbiem un rezultātiem.

bet protams - droši vien ka lielajā forumā varam atstāt vietu arī šādām sarunām. vizmaz cilvekiem uzsit asinis - un varbuut rodas vēlēšanās kautko darīt :-)

Un Andi:

mēs visi esam sportisti- un katrs dara tik cik var - protams. tie kas dara cik var ir sportisti, neatkarīgi no panākumiem.

un nevar iedalīt kā šobrīd iedalījāt lok-šāvējus- sportiskie un nesportiskie - tur gan nepiekrītu - tie kas reāli piedalās sacensībās un cīnās par savu vietu un dara treninos cik ir iespēja lai to vietu dabūtu labāku - ir sportisti. tie kam šīs lieliskais sporta veids ir atpūta - nav sportisti. kad Tu vai es ejam bovlingu uzmētāt - mēs jau arī gribam trāpīt pa ķegļiem - bet mēs taču neesam sportisti.

vai ES- kas izšauj 1000 bultas nedēļā skaitos pie sportistiem(katru darba dienu pa 200) - manā personīgajā izpratnē - ja Tu tiešām šādi trenējies, un uz sacensībām skaties, kā sportisku pasākumu, kurā vēlies uzvarēt - Tu esi vistīrākais sportists. Patiesībā paraugsportists - jo ne tikai pats trenējies, bet kā redzams vēlies arī citiem palīdzēt - tādad Tev šis sports ir svarīgs un nozīmīgs.

Un galu galā tāds dalījums jau neko lielu nenozīmē - izņemot izlašu formēšanu un vēl dažos ar naudiņām saistītos jautājumos. Galu galā - visiem mums šis sports ir svarīgs - un visi vēlamies, lai šis sporta veids attīstās - vienalga ar kādiem lokiem un pa kādiem mērķiem šaujam.

Lūk tā.

Bet vispār šādām filozofiskām sarunām vajag citu foruma tematu, kur varam padiskutēt, kā vien vēlamies netraucējot "sporta dzīves" svarīgos notikumus :shock: :shock: :shock:

Lai mums visiem veicas.

Janis

Janis Apsitis

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  JānisS on Ceturtdiena 07 Oktobris 2010, 14:12

6.oktobra sapulces darba grupa jautājumus, kas iesūtīti(apskatāmi sākumā) sagrupēja šādi:

1 Amazones

1.1 Pļavas Trase
1.1.1 Klubs "Amazones" rīkotajos pasākumos tiek bieži uzsvērts: kamēr jūs paši nesakopsiet trasi, šausiet tādā kāda tā ir. Jautājums: vai mums ir jārūpējas par sveša mantu? , kad mēs godīgi maksājam piedalīšanās maksu. Ja klubs nevar uztaisīt turnīru pilnvērtīgi, tad netaisiet 5 x gadā, uztaisiet 2 x gadā, bet labas , kvalitatīvas! Un visi būs priecīgi
1.1.2 Vairogu savešanu kārtībā kavē finansiāla vai darīšanas problēma?
1.1.3 Sagatavot „Babītes” trasi atbilstoši IFAA normām par SK Amazones līdzekļiem.
1.1.4 Talkas paliek spēkā kā brīvprātīgi obligātas par to pretī piedāvājot atlaidi no dalības maksas nākamajās sacensībās 50% apmērā.
1.1.5 Ieviest trases lietošanas maksu.

1.2 Finanses
1.2.1 Lai varētu objektīvi spriest par SK AMAZONES un finansēm, kā kluba biedrs, vēlos redzēt:
• SK AMAZONES 2009 gada pārskatu (ko nodot vid)
• Kā tiek reģistrēti jaunie biedri, biedru naudas un cik mēs esam oficiāli?
1.2.2 Biedra maksa
• Ieteikums kluba biedra naudas ikmēneša iemaksu palielināt līdz 20 Ls.
• Ieteikums Kluba „Amazones” biedriem, kuri neizmanto treniņu bāzi, noteikt 20 Ls dalības maksu gadā. Piemērs: AAE dalības maksa 20 EUR/gadā, Igaunijas kluba maksa 20 EUR/gadā (Ar tiesībām startēt pasaules mēroga mačos).

2 LLŠF

2.1 Par LLŠF
2.1.1 Latvijas Loka Šaušanas Federācija:
• Funkcijas, saistība ar lokšāvējiem.
• LLŠF statūti
• Vai LLŠF oficiāli pārstāv IFAA ?
• Ieteikums iecelt LLŠF iecelt pārstāvi, kas pārstāv IFAA intereses.
2.1.2 Biedra maksa
• Klubiem, kuri vēlas iestāties LLŠF, noteikt iestāšanās maksu 70 Ls/gadā.
• LLŠF var iestāties arī privātpersonas par 20 Ls gadā.

2.2 Sacensību organizācija
2.2.1 Latvijas Kauss:
• Latvijas Kausa posmi(kopējā ieskaite): Kāpēc tiek ņemti vērā tikai kluba "AMAZONES" turnīri?
• Jebkurām sacensībām, kas saistītas ar Latvijas kausa kopvērtējumu, ir jāatbilst IFAA normām.
• Uz federācijas rīkoto sacensību sagatavošanas laiku algot cilvēkus, kuri sagatavo inventāru un laukumu sacensībām vai arī neiekasēt no tiem tekošo sacensību dalības maksu.
• Ar nākamo gadu sacensības veikt IFAA klašu ietvaros nevis kā līdz šim tikai tradicionālo loku konkurencē.
• Kam ir domāti noteikumi(IFAA), vai tikai ārpus Latvijas, vai arī Latvijai? Ja arī Latvijai arī, kāpēc mēs tos neievērojam?
• Ieviest inventāra apskates komisiju pirms sacensībām pēc IFAA noteikumiem.
• Izveidot normatīvus pēc kuriem nosaka vai trase ir lietošanas kārtībā, kā arī komisiju, kas to pārbauda trasi pirms sacensībām.
• Ja Latvijā nav iespējams (pagaidām) izveidot daudz maz atbilstošu IFAA trasi, vai nevarētu kādu Latvijas čempionātu uzrīkot ārpus Latvijas (piemēram Igaunija), jo tur ir izveidotas dažas izcilas trases priekš IFAA.

2.2.2 Visu sacensību kopvērtējums:
• Visas sacensības, kas notiek pēc LLŠF apstiprināta kalendāra, ir jāiekļauj kopējā punktu sistēmā (Latvijas kausa izcīņa). Piemērs: Pukstu aplis, Manīgā cauna, Nameja gredzens.
• Punktu skaitīšana: Visus sacensību punktu kopsumma, mīnus divu sliktākie rezultāti.

2.2.3 Dalības maksa sacensībām jāpalielina līdz 10 Ls pieaugušajiem un 5 Ls bērniem. Ģimeņu atlaides.

2.3 Citi jautājumi saistīti ar LLŠF
2.3.1 Ieviest visiem pieejamu rezultātu datubāzi. Reģistrēt Latvijas sacensību/šāvēju rekordus.
2.3.2 LLŠF biedra vai arī Lokšaušanas Klubu kartes ieviešana.
2.3.3 Organizēt pašiem vai finansēt IFAA noteikumu apstiprinātu tulkojumu latviešu valodā un izlikt to plaši pieejamu Amazones internetvietnē.

3 Citi jautājumi
3.1.1 IFAA sistēmas lokšāvēju kopsapulci rīkot vienu reizi gadā.
3.1.2 Kā jūs domājat, kāpēc pie mums nebrauc ciemos Igauņi uz turnīriem?
3.1.3 Igauņi piedāvā:
• palielināt Livonijas kausa posmu skaitu.
• Latvijas klubiem iesaistīties viņu Klubu Kausa izcīņā.
3.1.4 Forums:
• Ieliekot ziņojumu par sacensībām, vai jebkādu citu noteikumu šī foruma ziņa ir obligāti jāpievieno kalendāram.
• Ieteikums algot cilvēku, kurš regulāri uzrauga forumu, seko datumiem, sagatavo atbildes uz sistemātiski uzdotajiem jautājumiem un tās ievieto forumā pēc vajadzības.
3.1.5 Uzaicināt/sameklēt vieslektoru:
• no igauņu kolēģiem kurš varētu pastāstīt par lokšaušanas attīstību viņu valstī.
• no Eiropas naudas apgūšanas dienestiem ar mērķi piesaistīt naudu mūsu vajadzībām.
3.1.6 V.Matutis stāstīs par IFAA trases izveidi Cēsīs. Tiek gaidīti ieteikumi, idejas un ierosinājumi

Tika izlemts:

• jautajumi tiks izskatīti pa grupām kā tie ir sagrupēti.

• Ar LLŠF jautājumiem saistītie lēmumi ir iesniedzami LLŠF izskatīšanai. (LLŠF sēde notiks 16. oktobrī. 2010.)

Pēdējo reizi labojis JānisS Piektdiena 08 Oktobris 2010, 13:39; labots 2 reizes

JānisS
Admins

Šauju ar :

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Sponsored content Today at 17:37

Sponsored content