Jautājumi un priekšlikumi izskatīšanai IFAA sapulcē 9.oktobrī

Lapa 3 no 3 Previous  1, 2, 3

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Re: Jautājumi un priekšlikumi izskatīšanai IFAA sapulcē 9.oktobrī

Post  Viesis on Ceturtdiena 07 Oktobris 2010, 14:55

Vai tiešām publika ir rendeer jocolor ??? Dažos jautājumos ir saceltas tādas gaisa pilis un gan jau, ka lielākā bļaurēšana būs tieši par šiem jautājumiem.

P.S. labi, ka tur nebūšu... savu ikdienas negāciju devu varu saņemt arī paskatoties ziņas apmēram 48 sek. Evil or Very Mad

Viesis
Viesis

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  georgs on Ceturtdiena 07 Oktobris 2010, 17:12

Ansi, Tu esi mūsu spožā Rītazvaigzne!!! rendeer jocolor nešaubīdamies dosies Tevis norādītajā virzienā lai kurp tas vestu.

georgs
Moderators

Male Dzīvoju : Baloži
Klubs : Ķekavas šautra
Šauju ar : LB
Piereģistrējos : 11.05.09
Postu skaits : 606

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Viesis on Piektdiena 08 Oktobris 2010, 08:08

Par virzienu jau nav divu runu - citius, altius, fortius. Bet jāsajēdz, ka nauda tomēr kokos neaug un nav seifā vistiņa, kas dēja zelta oliņas.

Man šķiet, ka labāk lai ir Klubam 1 salabots vairogs, nekā algots foruma atbildētājs (kurš tāpat nebūs nekāds viedais guru) Evil or Very Mad

Sākumam jātiek galā ar pamata lietām (vairogi, mērķi, apgaismojums, zāle u.c.), bet jāatminas, ka nevaram sanākt barā un kolektīvu atbildību uzgrūst Eduardam. Vajag pļautu zāli? Beidz vāvuļot, pa ceļam paķer benzīna kannu un marš uz pļavu rukāt.

Varbūt vajag biežāk talkas rīkot? Ne jau tādas megatalkas, bet, piemēram, 5 cilvēki darba dienas pievakarē uz kādu stundiņu vai divām tiek norīkoti savest kārtībā vienu pusi no šautuves (pārējie šauj otrā pusē) - savākt mēslus, izslaucīt, nomainīt izdegušās lampas. Citu dienu citi savāc otru pusi. Vēl citi sakopj Kluba lokus (pielīmē kas līmējams, pieskrūvē kas skrūvējams) un trenažieru daļu. Kad jāpārlasa vairogi, tad gan iesaistās visi.

Viesis
Viesis

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Eduards Lapsiņš on Piektdiena 08 Oktobris 2010, 10:27

Paldies Ansi!!! Aš asara nobira... Sad Tādu leiputriju uzzīmēji!!! Very Happy Un lai cik dīvaini, arī mans nākotnes redzējums ir tieši tāds!!! Cool Un es tiešām svēti ticu, ka pienāks laiks, kad varēsim mūsu vadošajiem sportistiem maksāt stipendijas!!! Very Happy

Eduards Lapsiņš
Moderators

Male Dzīvoju : Babītes pagasta
Klubs : Amazones
Šauju ar : Visu, kas šauj!
Piereģistrējos : 08.02.08
Postu skaits : 5227

http://www.archery.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  georgs on Piektdiena 08 Oktobris 2010, 17:31

Paldies, Ansi, par jaukajiem un iedvesmojošajiem vārdiem. Priekš manis Tavs skaidrais redzējums uz pasaules kārtību ir zelta vērts. Lasot Tavus smalkām gudrībām un laipniem vārdiem piesātinātos rakstus, mani pēkšņi pārņēma sajūta, ka es iznāku no melnas miglas, kura līdz šim bija turējusi mani tumsonībā. Raugi, es līdz šim biju uzskatījis, ka kluba vairogi salabojas paši no sevis un naudu uz klubu nes goblini. Nu vismaz man likās ka tas ir viņu svēts pienākums. Tāpat man arī likās, ka viņi būvē nojumi, pļauj zāli, nez kāpēc nes uz klubu no savām alām visādas lokšaušanai vajadzīgas lietas. Un pats galvenais! Es biju pilnīgi pārliecināts, ka Lapsiņa kungs tikai to vien dara, kā sēž savā ofisā un garajos ziemas vakaros kopā ar iepriekš minētajiem gobliniem sit zolīti, vai varbūt pat vēl ļaunāk, spēlē dambreti.
Un visbeidzot arī liels paldies Lapsiņa kungam par ši tiešām jaukā un nenoliedzami erudītā puiša aktivitāšu neslēptu atbalstu publiskajā telpā.

Juris Novožilovs s/k "Amazones" biedrs

P.S. Biedra naudu maksāju regulāri, no lokšaušanas neko nesaprotu un līdz šim biju laimīgs savā tumsonībā un amatierismā.

georgs
Moderators

Male Dzīvoju : Baloži
Klubs : Ķekavas šautra
Šauju ar : LB
Piereģistrējos : 11.05.09
Postu skaits : 606

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Sponsored content Today at 06:33

Sponsored content

Atpakaļ uz augšu Go down