9.oktobra sapulces rezultāti

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

9.oktobra sapulces rezultāti

Post  georgs on Pirmdiena 11 Oktobris 2010, 01:01

Gan es, gan domāju arī citi sapulces dalībnieki ir ļoti pateicīgi Lapsiņa kungam par kluba vadītāja cienīgu izturēšanos oficiālās un vēlāk arī neoficiālās sapulces laikā. Man šķiet,ka no šī pasākuma ieguva visi kas ar to bija saistīti. Varbūt arī kaut kādos jautājumos arī palikām katrs pie sava viedokļa, bet kļuva skaidrāki katras puses argumenti. Un bļaurēšanas arī nekādas nebija, jo tā nemaz arī tur nebija paredzama, jo visi esam saprātīgas būtnes. Tāpēc lūdzu jauniešus, kuriem dzīves pieredzes trūkuma dēļ jūra ir līdz ceļiem, turpmāk neizteikt spontāni radušos spriedumus par lietām, par kurām viņiem ir visai aptuvens priekšstats.
Turpretī neko labu nevaru pateikt par Federācijas vadību, jo viņas tur vienkārši nebija.
Varbūt arī pirmajā mirklī varēja rasties iespaids, ka šis pasākums ir bezjēdzīgs, bet ieklausoties katra debatētāja viedoklī kļuva skaidrs, ka iecienītā nodarbe nevienam no klātesošajiem nav vienaldzīga, tikai katrs saredz atšķirīgas attīstības iespējas.
Par pašu sapulci: Visi bija vienprātīgi kā tādas ik pa laikam ir nepieciešamas. Gandrīz visi izskatāmie jautājumi tika atbildēti. Tie jautājumi, kas lemjami kluba un federācijas valdes sēdēs, tur arī nonāks. Ar nepacietību gaidīšu rezultātus.
Būšu ļoti pateicīgs,ja būs arī atšķirīgi publiski viedokļi.

Sapulces vadītājs Juris Novožilovs

ī cits

georgs
Moderators

Male Dzīvoju : Baloži
Klubs : Ķekavas šautra
Šauju ar : LB
Piereģistrējos : 11.05.09
Postu skaits : 606

Atpakaļ uz augšu Go down

Re: 9.oktobra sapulces rezultāti

Post  Eduards Lapsiņš on Pirmdiena 11 Oktobris 2010, 09:46

Paldies Juri par pateicību, bet es jau esmu paspējis dzirdēt citu viedokli... Laughing

Paldies Jurim, Jānim un citiem aktīvistiem, pateicoties kuriem sapulcei vispār bija kaut kāda jēga! Turpmāk šādas sapulces notiks bez manis! Nejūtos atbildīgs par visiem trūkumiem un neizdarībām (izņemot pēdējo Latvijas čempionātu, par kuru es jau vairākkārt esmu atvainojies!), bet konkrētu, konstruktīvu jautājumu vai piedāvājumu nebija (izņemot tos, kurus jau izrunāja darba grupa)! Labprāt strādāšu izveidotajā darba grupā, kurai vajadzētu pievienoties arī Andrim Kuzņecovam, var būt arī Viljusam Matutim, kad viņš sakārtos savas juridiskās attiecības ar Federāciju. Tas dos daudz lielāku labumu kopējai lietai! archery

Eduards Lapsiņš
Moderators

Male Dzīvoju : Babītes pagasta
Klubs : Amazones
Šauju ar : Visu, kas šauj!
Piereģistrējos : 08.02.08
Postu skaits : 5229

http://www.archery.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Uģis on Pirmdiena 11 Oktobris 2010, 13:34

Paldies Lapsiņa kungam par dalību sapulcē. Iepriekš biju domās, ka Eduards ir baigais "Knīpstanga". Bet sapulces laikā klausoties viņa atbildes uz uzdotajiem jautājumiem, sapratu, ka pateicoties Viņam IFAA vispār kaut kas notiek Latvijā. Taču daudz kas ir atkarīgs no kluba biedru intereses līdzdarboties, jo tikai pasakās viens cilvēks ir spējīgs apgāzt kalnus. Patiesībā arī Igaunijā nedzīvo trollis, kurš uzkopj trasi, labo mērķus, un Igaunis tikai šauj bultas vairogos.
Visu cieņu Eduardam.
Ceru, ka ar nākamo sezonu IFAA sasparosies piedalīties vairāki kompaktloku īpašnieki. Zinu, ka tādi ir, neslapstaties pa krūmiem, bet parādiet ka varat trāpīt arī mērķī. "Sagraujiet manu iedomību", savādāk nākas braukt uz Igauniju.

Uģis

Male Dzīvoju : Alūksne
Šauju ar : PSE Vendetta XS, PSE EVO
Piereģistrējos : 12.07.10
Postu skaits : 148

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Sponsored content Today at 08:04

Sponsored content

Atpakaļ uz augšu Go down

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu