Jauniņais ar savu paku

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Jauniņais ar savu paku

Post  Viesis on Ceturtdiena 04 Novembris 2010, 23:54

Sveiciens visiem.
Esmu nolēmis pasmelties zinības loka(coupound)šaušanā.
Pēc ilgām pārdomām un velkot dažādas paralēles-izvēle krita uz trenniņiem ar savu ekipējumu.Lieliski apzinos-risks baigais,bet šo to palasoties netā izvēle krita uz šādu komplektu:
Loks- Mathews Apex 7 Compound Bow (2009). Draw Weight 50-60 lbs.Draw Length 28.75" or 29.75" (28R & 29R Cams supplied with the bow) - on the Apex these cams make the Draw length .75" longer than the marked length on the Cam.
Bultas- Bullseye Premium 200 Carbon Arrow w/ Quikspin
Tēmeklis- Tru Glo 2009 PWR-DOT Archery Green-Dot Sight, Black*
Bultas atbalsts- NIB RH 2010 QAD ULTRA-REST PRO HD BLACK
Nu un protams- Tru Ball The Beast Release Buckle Strap.
Pašam pieredze -0!Labi apzinos,ka par sportistu nekļūšu,bet baigi gribas pamēģināt-kaut kas tajā visā ir!Saskarā ar šo visu daži jautājumi-
1.Vai ir kāds ,kas paskaidrotu,kā tas viss pareizi jāsaskrūvē(tieši par arrov restu),jānoregulē,jāapkopj,kas tam visam vajadzīgs.
2.Tad,kad aparāts gatavs-jādodas pie jums uz dunavas ielu-jāmeklē kāds,kurš ar stangām pirstos kož-tas nu būtu skaidrs.Tikkai,vai pirms tam zvanīt-ja jā,tad kam?
3.Un visbeidzot-cik lielā pa..ļā esmu ar visu šo?

Viesis
Viesis

Atpakaļ uz augšu Go down

Re: Jauniņais ar savu paku

Post  JānisS on Piektdiena 05 Novembris 2010, 10:15

1. Ar kompaktloku mazāk šeit cilv kas šauj, bet gan jau kāds parādīsies, kas pateiks kur skatīt.
2. http://amazones.archery.lv/?page_id=48 , vienīgi jaunā grupa laikam beidzas, bet piezvanīt, domāju var tur pat.
3. nezinu,kad tiksi ārā paskaties uz augšu Smile tad arī būs redzams.

JānisS
Admins

Male Dzīvoju : Rīga
Klubs : Amazones
Šauju ar :
Piereģistrējos : 08.08.08
Postu skaits : 714

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Viesis on Piektdiena 05 Novembris 2010, 11:35

Lūk, iegādāt kompaktnieku pirms zināms atvilciena garums ir (piedošanu) stulbi. No OK, konkrētajam kompaktniekam atvilciena garumu var pārcelt, bet tas var nelīdzēt. Pats drusku mocos ar kompaktnieka atvilciena garumu, bet man vajag ap 31.5" un tur jau ir pamatīga cenas atšķirība, kurai šobrīd nespēju pārkāpt.

Lociņš pats ir ļoti ļoti labs, cik lasīts internetos. Bet par TruGlo saitu neesmu tik pārliecināts, jo man izskatās, ka tas ir kaut kāds elektronisks štrunts, kas netiek nekur lietotas un akceptēts. Tikai medībās. Palaidējmašīna arī medību, bet noteikti lietojama. Vēl jau lokam vajag stabilizatorus (stabiliser), kādu kāju (bowstand) uz ko loku balstīt kamēr nešauj, somu/koferi pārvietošanai, bultu maku (quiver), actiņu stiegrā (peep sight), d-cilpu uz stiegras (d-loop), noderēs arī gumija bultu izvilkšanai (arrow puller).

Domāju, ka labākais variants Tev būtu sazināties ar Eduardu Lapsiņu (meklē tepat forumā vai amazones.archery.lv), gan jau par nelielu, bet godīgu atlīdzību viss taps izdarīts.

Un kompaktšāvēji jau klubā ir pietiekami - Andris, Māris, Jānis U., Jurijs, pats Edžus šauj dažreiz, Ansis (es) un vēl vismaz 2, kuriem vārdus neesmu iegaumējis.

Viesis
Viesis

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Viesis on Piektdiena 05 Novembris 2010, 13:26

Paldies pagaidām,gaidu,kad viss atnāks,jo salasīts pa visu pasauli.Vēlreiz -paldies.

Viesis
Viesis

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Sponsored content Today at 06:36

Sponsored content

Atpakaļ uz augšu Go down

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu