Mani pirmie starti novembrī

Lapa 2 no 2 Previous  1, 2

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Re: Mani pirmie starti novembrī

Post  LuckyFOX_Marina Rjabkova on Pirmdiena 29 Novembris 2010, 16:00

jurij_v, viss ir OK. Sāc tik trennēties, kopā pie Igauniem brauksim:))) Very Happy
Un baigais profs es arī neesmu, šovasar sāku mēģināt:)
Nekas, nekas, es jau samierinājos ka jūs abi man uzstumsiet uz 3.vietu:) Very Happy

LuckyFOX_Marina Rjabkova

Female Dzīvoju : Rīga
Klubs : Amazones
Šauju ar : W&W RCX-100
Piereģistrējos : 11.07.09
Postu skaits : 739

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  JānisOzoliņš on Pirmdiena 29 Novembris 2010, 16:18

Gribēju teikt, ka man ļoti patika šīs sacensības - laikam jau tāpēc, ka pirmās! Smile Piekrītu, ka šaujot divatā BB klasē, Ventspilī nebija tādas īstas sacensību sajūtas, jo sanāca, ka cīnamies par 1. vai 2.vietu! :suspect: Atklāti sakot, es labprāt cīnītos ar visiem pārējiem kopā - tas nekas, ka man pagaidām nav tēmeklis. Very Happy

JānisOzoliņš

Male Dzīvoju : Ikšķile
Piereģistrējos : 08.09.10
Postu skaits : 18

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  JānisS on Pirmdiena 29 Novembris 2010, 22:35

jurij_v rakstīja:
A es vot domāju, ka laikam vajag mainīt kategoriju, jo nav sacensību gara.
nevajag mainīt un pielāgoties! vajag aģitēt lai vairāk cilvēki šauj tavā klasē!

JānisS
Admins

Male Dzīvoju : Rīga
Šauju ar :
Piereģistrējos : 08.08.08
Postu skaits : 714

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Viesis on Otrdiena 30 Novembris 2010, 08:55

JānisS rakstīja:
nevajag mainīt un pielāgoties! vajag aģitēt lai vairāk cilvēki šauj tavā klasē!

Nu kā es to redzu, priekš cilvēkiem kas šauj ar aprīkoto olimpisko loku, šaušana bez tēmekļa ir kā solīs atpakaļ. Bet priekš tiem kas šauj ar tradicionāliem lokiem, ir sava kategorija. Vai ne?
Tātad, pēc loģikas vajag vai nu pariet uz tradicionālo loku, vai nopirkt tēmekļ Smile

Viesis
Viesis

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  LuckyFOX_Marina Rjabkova on Otrdiena 30 Novembris 2010, 09:19

Ja, Juri, visi sekotu tavai loģikai, tad laikam kompaktloku klase joprojām nebūtu attīstījusies. Laughing

LuckyFOX_Marina Rjabkova

Female Dzīvoju : Rīga
Šauju ar : W&W RCX-100
Piereģistrējos : 11.07.09
Postu skaits : 739

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Viesis on Otrdiena 30 Novembris 2010, 10:04

LuckyFOX_Marina Rjabkova rakstīja:Ja, Juri, visi sekotu tavai loģikai, tad laikam kompaktloku klase joprojām nebūtu attīstījusies. Laughing

Kāpēc?

Teikšu godīgi, kad atnācu nodarboties, es pat nedomāju, ka loka šaušana ir tik tehnisks sporta veids, ka šeit tik daudz ir atkarīgs no iekārtam.
Protams, vajag strādāt pie šaušanas tehnikas bet, bez tā, esmu pašlaik mazliet sajūsma, kur virzīties tālāk, vai ieguldīt un nodarboties ar olimpisko loku, vai vispār pariet uz tradicionālo.

Viesis
Viesis

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Eduards Lapsiņš on Otrdiena 30 Novembris 2010, 10:18

Jāšauj ar visiem trijiem!!! Twisted Evil Katrā klasē ir kaut kas specifisks! Rolling Eyes Pēc pieredzes teikšu - katra loku klase, ja tajā "šauj ar galvu", papildina viena otru un dod izaugsmi. 1st Ar tradicionālo var īsā laika posmā veikt ārkārtīgi daudz šāvienus - ja es gribu strādāt uz šāviena sajūtu, es izvēlos LB. Kompatnieks dod iespēju kārtīgi tēmēties un izjust šāviena "sprādzienu" mugurā - ja es gribu strādāt uz centralitāti un atlaidienu, es izvēlos kompatnieku. Olimpiskais ir daudz precīzāks par LB, bet vairāk atkarīgs no šāvēja prasmes nekā kompatnieks - ja es gribu sapņot par Olimpiskajām spēlēm, es izvēlos Olimpisko loku un veltu viņam savu mūžu. ylsuper

P.S.Un atceramies, ka 2011.gadā, Latvijā, būs pirmās sacensības loka šaušanas trīscīņā - katrs dalībnieks šaus ar visiem trijiem lokiem un uzvarēs labākais kopvērtējumā. Wink

shavejs

Eduards Lapsiņš
Moderators

Male Dzīvoju : Babītes pagasta
Šauju ar : Visu, kas šauj!
Piereģistrējos : 08.02.08
Postu skaits : 5228

http://www.archery.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Sponsored content Today at 06:35