24 stundu sacensības Polijā (FITA sistēma) 12.12.2010.

Lapa 2 no 2 Previous  1, 2

Go down

Re: 24 stundu sacensības Polijā (FITA sistēma) 12.12.2010.

Post  Janis Apsitis on Pirmdiena 13 Decembris 2010, 09:56


_________________
Bet Apsītis teica...
avatar
Janis Apsitis

Male Dzīvoju : Riga, Jurmala
Klubs : Amazones
Šauju ar : Hoyt Formula Prodigy 25" + Hoyt Quatro 40# Medium
Postu skaits : 1265

Atpakaļ uz augšu Go down

Re: 24 stundu sacensības Polijā (FITA sistēma) 12.12.2010.

Post  Viesis on Pirmdiena 13 Decembris 2010, 12:54

Njā.. bildēs redzams NOGURUMS. Amatnieka jaunskunga bildēs gan var šo to citu redzēt grow up

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

Re: 24 stundu sacensības Polijā (FITA sistēma) 12.12.2010.

Post  Janis Apsitis on Pirmdiena 13 Decembris 2010, 13:40

Nu 6os no rīta bija mazliet nogurums. Sajūta salīdzināma ar apmēram 2,5 aliņiem sistēmā. Bet prakse parādīja, ka vismaz man nogurums maksāja maksimums 10 punktus (vienīgais mans paša nopelņitais eMMs). Citādi - pašās naksts stundās mēs turējāmies daudz labāk nekā ar svaigiem spēkiem.

Un kas ir redzams Amatnieka bildēs?

J.

_________________
Bet Apsītis teica...
avatar
Janis Apsitis

Male Dzīvoju : Riga, Jurmala
Klubs : Amazones
Šauju ar : Hoyt Formula Prodigy 25" + Hoyt Quatro 40# Medium
Postu skaits : 1265

Atpakaļ uz augšu Go down

Re: 24 stundu sacensības Polijā (FITA sistēma) 12.12.2010.

Post  Agate on Pirmdiena 13 Decembris 2010, 13:43

Bildē nr30 kaut kas varētu būt redzams... laikam Laughing

_________________
Field archery forever!
avatar
Agate
Admins

Female Dzīvoju : Āgenskalnā
Klubs : AiM Archery
Šauju ar : Kompaktloku, dažreiz arī ar tradicionālo
Postu skaits : 2173

http://www.archery.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Re: 24 stundu sacensības Polijā (FITA sistēma) 12.12.2010.

Post  Janis Apsitis on Otrdiena 14 Decembris 2010, 10:11

Labi. Stāsts.

24hArchery Polija apraksts.

Vispirms jau paldies Mārim, Jānim un Anetei un un viņu vecākiem un treneriem par uzticību man šādos laikapstākļos vest komandu tik tālā ceļā. Domāju visi varēs apliecināt, ka mēs braucām maksimāli uzmanīgi drošību liekot pirmajā vietā.

Tad nu par visu pēc kārtas.

Piektdien 10. decembrī komanda pilnā sastāvā gandrīz paredzētajā laikā (Māri :-) ) startēja no kluba. Edzus un Santas pavadīti – noskaņojums visiem labs, un neskaitot mazo aizkavēšanos, sākam gandrīz 650km garo ceļu līdz Varšavas tuvuma piepilsētai Radzymin. Plāns paredzēja braukt līdz aptuveni 10 vakarā un meklēt naktsmājas. Izmantojot Ginta aizdotā un Māra lieliski operētā Tomtoma norādījumus lēnām sākām ripot uz priekšu. Ja pirmie kilometri vēl bija normāli, tad apmēram sākot ar Bausku mūs apgrūtināja ne vien tumsa, bet arī vētras stipruma vējš, ik pa brīdim aizputināts ceļš, un aizdomīgi spīdīgs asfalta segums. Tas viss nozīmēja, ka nākošos 200-300km līdz pat Polijai veicām pārsvarā 50km/h braucot aiz neskaitāmajām fūrēm un nemaz nemēģinto tās apdzīt vai kā citādi paātrināt mūsu kustību. Pēc pāris apstāšanām un neiztrūkstošā McDonalds ap pus12 vakarā sasniedzām Māra atrasto Moteli, un par saprātīgām naudiņām atradām gluži pieņemamas naktsmājas.

Nākošā rītā cēlāmies ap 7iem pēc klusa giggle naktsmiera (nemaz nejautājiet kādas skaņas nāca no blakus numura ap 3iem naktī), lai startētu un norbauktu atlikušos 200km līdz sacensību vietai. Tas izdevās lieliski – jo ceļa apstākļi bija daudz labāki, un jau ap 10 (2 stundas pirms sacensību starta) bijām Radzyminā un ar nelieliem piedzīvojumiem atradām sporta zāli. Tad arī uzzinājām, ka esam ieradušies nevis 2, bet 3 stundas pa ārtu – jo Polijā ir cita laika zona. Kaut arī dažs labs iepriekšējā vakarā uz manu jautājumu par šo lietu apgalvoja, ka tā nav. Nu nekas – tikai 1h zaudēta miega, Māri :shock: . Zāle plaša. Vietas daudz. 10 sacensību vairogi un 4 visu laiku pieejami treniņu vairogi. Un daudz poļi, kas nevienu vārdu tā arī visu sacensību laiku tā arī nepateica kādā citā izņemot poļu valodā. Starptautiskas sacensības saucas Mad phe... Amazones ņēma pieredzējušāko draugu Leišu paraugu – un ārti aizņēma labākās vietas un labākos matračus zāles stūrītī. Tās tagad būs mūsu ‘mājas’ nākošo diennakti.

Pēc nelielas komandas apspriedes, kā sacensību atklājēji tika deleģēti Māris un Amatnieku Jānis. Pēc piešaudes Māris nejutās labi, un startam tika deleģēts Amatnieks. Pēc 10min garas aizraujošas runas (no kuras protams nesapratām pilnīgi neko) precīzi 12 sākās maratons. Un sākās graujoši. Sacīsim tā – no pirmajām 6 Janča šautajām bultām, ja atmiņa neviļ dzeltenie bija viens vai 2. Un tā turpinājās vēl 3-4 sērijas. Tā nevarēja turpināt – un pieņēmām lēmumu Amatnieku jau pirmās distances vidū nomainīt. Galu galā sacensību formāts atļāva pietiekami daudz laika, lai atgūtu pārliecību un izlabotu savas kļūdas. Kā parādīja turpmākās stundas – šis bija pareizs lēmums – un turpmāk Jānis rādīja stabilu sniegumu.

Tātad – Jāni nomainīja Māris un... turpināja tādā pašā garā. Galu galā 245 un 11. vieta. Skarbi. Bet mēs esam cīnītāji, un ne jau dēļ vienas sliktas distances padosimies. Māris turpināja normāli – 260. Un tad, ņemot vērā Māra vēlmes nešaut vairākas distances pēc kārtas, stafeti pārņēma Amatnieks, tad vēlreiz Māris, tad es. Neskatoties un pilnīgi nesaprotamu atgadījumu ar mani, kad pilnīgi normāls šāviens rezultējās ļoti interesantā un ļoti lēnā bultas lidojumā, kas nodarīja sāpes blakus vairogam noliktajai ziemsvētku eglītei un arī sienai – šāvām labi (es ar visu M izvilku 272). Turpinājām ar apmēram 270-280. Normāli.

Pēc apmēram 6 stundām stafeti pārņēma Anete. Kārtīgi iesildījusies un izmēģinājusi jauno stiegru – Anete sāka ar 255 (ar vienu M, ja nemaldos) un turpināja ne sevišķi veiksmīgi. Ko viņa darīja nepareizi, juta gan Anete pati, un redzēju arī es. Bet diemžēl lieliski šāvieni (kas praktiski visi bija 9-10), ik pa brīdim mijās ar „nelieliskiem šāvieniem”. Rezultātā vairāki M un slikts rezultāts. Bet Anete nepadodas – nomaina stiegru pret veco – dodas uz treniņlauku un turpmākajās sacensībās praktiski šādas kļūdas nepieļauj un šauj stabili. Par to mums un arī Anetei pašai prieks.

Tuvojoties pusnaktij visi šaujam stabili – 260-285 robežās. Sākot ar 2 naktī veicam izrāvienu – un kamēr citi kļūst miegaini es ar Amatnieku jau šaujam 280 punktu robežās un komanda nokļūst līdz 6. vietai. Redzam, ka trijnieks ir kļuvis neaizsniedzams – un lemjam, ka visi izšausim līdzīgas 6 distances. Es savas noslēdzošās distances izšauju 5 un 6 no rīta. (Kamēr visa komanda mani atbalsta saldā miegā guļot Sleep - bet tas pareizi, jo tieši tas arī ir jādara, jo visiem vēl jāšauj no rīta). Interesanta sajūta. Apmēram kā būtu 2-3 aliņi ribās. Bet rezultāts ir normas robežās, kamēr citās komandās jau novērojama apātija, Mmmi un visādas citādas izdarības. (Konkruetnu komandas dalībniece,m ar ko šāvu uz viena vairoga – kas pirms tam šāva 260-270 robežās distanci plkst.6 no rīta sāk „Manu pirmo startu līmenī ar 3 Mmiem Wink ) Tas priecē – jo pierāda, ka fiziski esam labi – lai arī esam mērojuši tik garu ceļu.

Stafeti no manis pārņem pavisam samiegojies Māris (248) un turpina Amatnieks (279+279). Esam 6. vietā, bet konkurenti miņ uz papēžiem. Viss Anetes rokās. Un Anete izmantojot naktī lieliski pielietoto taktiku, kad ‘visi liek viņu mierā’ šauj stabili un nosargā Amazoņiem 6. vietu.

Par sportisko pusi. Pirmkārt – šīs bija vērtīgas sacensības. Sevišķi tiem, kas pamanījās sataisīt ziepes. Manuprāt gan Jānis, gan Anete saskārās ar konkrētu problēmu (vienam trīcošas kājas, otrs pats zin kas) – bet ar komandas un visvairāk jau savu domāšanu tika ar problēmu galā un tad parādīja rezultātu šī brīža spēju robežās. Ilgais sacensību laiks un apmēram 6 distances deva šo iespēju. Es personīgi šāvu ja ne labi, tad vismaz pietiekoši stabili – un, ja ne šie divi Mmmi, rezultāts būtu mana treniņu fona rezultāta līmenī. Un Māris kā jau Māris. Var trāpīt 30 var trāpīt 22. Un to arī darīja. Mūsu vidējie rezultāti ir 275 man un Amatniekam, un ap 260 Anetei un Mārim. Kopā vidējais ir 267. Es biju cerējis uz 270-273 tā kā nav tik traki. Šo jāpiefiksē un jāstrādā tālāk. Salīdzinājumam – 1. vietai vidējais 289.3, 2. vietai 281.3, 3. vietai 280.3, 4. vietai – 272.8.

Sacensībās iepriecināja Eiropas vicečempjons Adrianas. Viņš vienpersoniski nogādāja Lietuvas komandu 2. vietā. Un izšāva 295. Un bija ļoti draudzīgs. Jāsaka, ka tiešām patīkami, ka ir tik draudzīgas attiecības ar mūsu lietuviešu draugiem. Gan parunājāmies, gan viens otru uzmundrinājām. Gan priecājāmies par viens otra panākumiem. Cerams tā būs arī turpmāk. Un no stratēģijas viedokļa – būtu jānoskaidro ko un kā dara tieši Adrianas. Jo viņš šobrīd ir Leišu Amatnieks. Tikai ar to atšķirību, ka viņš izšauj tieši tad kad vajag visvairāk, nevis otrādi. Tas tā – mazai atkāpei. No otras puses – Inga un Gerda, kas vasarā šāva vienu rekordu pēc otra – šeit bija pilnīgi nekādas, kā rezultātā mēs pat ar visām mūsu kļūdām stabili bijām par viņiem labāki.

Un visvairāk prieks, ka visu šo laiku komanda bija draudzīga un izpalīdzīga. Un esam uzstādījuši latiņu, ko nākošos gados varēsim pārspēt. Labā kondīcijā – šeit mums ir pa spēkam 3nieks – un tas arī jāuzstāda par mērķi nākošam gadam.

Vēlreiz paldies komandai un visiem citiem, kas mums uzticējās. Un paldies visiem, kas juta līdz.

Janis

_________________
Bet Apsītis teica...
avatar
Janis Apsitis

Male Dzīvoju : Riga, Jurmala
Klubs : Amazones
Šauju ar : Hoyt Formula Prodigy 25" + Hoyt Quatro 40# Medium
Postu skaits : 1265

Atpakaļ uz augšu Go down

Re: 24 stundu sacensības Polijā (FITA sistēma) 12.12.2010.

Post  Olestas on Otrdiena 14 Decembris 2010, 11:07

Forši. Apsveicu.
avatar
Olestas

Male Dzīvoju : Rīga
Klubs : Amazones
Šauju ar : Samick Agulla Riser + Athlete FoOm Glass Limbs
Postu skaits : 238

Atpakaļ uz augšu Go down

Re: 24 stundu sacensības Polijā (FITA sistēma) 12.12.2010.

Post  LīgaZ on Otrdiena 14 Decembris 2010, 15:23

malacīši, man patiess prieks par jums!!!! tā turpināt! shavejs
avatar
LīgaZ

Female Dzīvoju : Rīga
Klubs : Amazones
Šauju ar : Samick Xenotech + W&W Innopower 70" - 36#
Postu skaits : 219

Atpakaļ uz augšu Go down

Re: 24 stundu sacensības Polijā (FITA sistēma) 12.12.2010.

Post  Māris on Trešdiena 15 Decembris 2010, 21:09

avatar
Māris
Moderators

Male Dzīvoju : Rīga, Jugla
Klubs : Amazones
Postu skaits : 573

Atpakaļ uz augšu Go down

Re: 24 stundu sacensības Polijā (FITA sistēma) 12.12.2010.

Post  Viesis on Trešdiena 15 Decembris 2010, 22:28

Pienjemiet arii manus apsveikumus,veelu labus rezultaatus naakamajos startos.

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

Re: 24 stundu sacensības Polijā (FITA sistēma) 12.12.2010.

Post  Māris on Ceturtdiena 16 Decembris 2010, 01:09

Paldies, Giņča, un arī pārējiem sveicējiem.
avatar
Māris
Moderators

Male Dzīvoju : Rīga, Jugla
Klubs : Amazones
Postu skaits : 573

Atpakaļ uz augšu Go down

Re: 24 stundu sacensības Polijā (FITA sistēma) 12.12.2010.

Post  Elina Lapsina on Piektdiena 17 Decembris 2010, 23:32

Pievienojos sveicējiem un Paldies Jānim A. par izmeļošo brauciena izklāstu cheers
avatar
Elina Lapsina

Female Dzīvoju : Riga
Klubs : Amazones
Postu skaits : 332

Atpakaļ uz augšu Go down

Re: 24 stundu sacensības Polijā (FITA sistēma) 12.12.2010.

Post  Māris on Svētdena 20 Februāris 2011, 05:05

avatar
Māris
Moderators

Male Dzīvoju : Rīga, Jugla
Klubs : Amazones
Postu skaits : 573

Atpakaļ uz augšu Go down

Re: 24 stundu sacensības Polijā (FITA sistēma) 12.12.2010.

Post  Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Lapa 2 no 2 Previous  1, 2

Atpakaļ uz augšu


 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā