2010 gada labāko LB vīru un sievu lokšāvēju neoficiāls vērtējums

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Post  Andis Šveicis on Pirmdiena Decembris 06, 2010 6:49 pm

Lai mēs varētu adekvāti pateikt, kurš ir labākais lokšāvējs Latvijā, ir jāņem verā visi turnīri, kas tiek ierakstīti gada kalendārā. Mans piedāvājums (šī gada apkopojums) - neoficiālais. Tika ņemti vērā 12 turnīri - no kuriem ieskaitē tika ņemti 7 labākie rezūltāti. Formula ir: 12/2 +1 =7

Punktus ir iespējams dabūt tikai pirmajām 10 vietām. Un tas ir: 1. vieta=10 punkti; 2. vieta=9 punkti; 3. vieta = 8 punkti.............................................................
Kā arī tiks noskaidrots labākais (LB - loku) klubs Latvijā - katri nopelnītie punkti iet klubam.

Ja turnīrā piedalās zem 10 cilvēkiem - punktus iegūst - apgriesti proporcionāli - cik cilvēku, tik punktu pirmajai vietai.

Kopējais sk. Izskaitļojots Vieta

Vīru konkurence

Aleksandrs Redjko 75 64 1
Andris Kuzņecovs 75 59 2
Roberts Lācītis 63 55 3
Andis Šveicis 53 44 4
Jānis Bērziņš jun 39 39 5
Vitalijs Žukovs 39 39 6
Kristaps Novads 30 30 7
Jānis Skubeņičs 23 23 8
Eduards Lapsins 21 21 9
Kaspars Sīmanis 18 18 10

Sievu konkurence (atvajnojiet - apkopotas tikai pirmās 4 vietas). Punkti šeit tika vērtēti pēc formulas (1. vieta=4 punkti; 2. vieta = 3 punkti................parcik sievu ir maz Sad ) - nākotnē skaitīšana būs kā augstāk minēts.

Ināra Liepiņa 20 16 1
Andra Jargane 16 15 2
Ineta Bērziņa 14 14 3
Agrita Žunna 10 10 4

archery archery

Andis Šveicis

Male Dzīvoju : Cēsis
Klubs : Savage Archer
Piereģistrējos : 20.09.09
Postu skaits : 405

Atpakaļ uz augšu Go down

Re: 2010 gada labāko LB vīru un sievu lokšāvēju neoficiāls vērtējums

Post  Aleksandrs Redjko on Trešdiena Decembris 08, 2010 11:43 am

Sorry, kolegi, bet manuprat visie tie reitingi - tas ir tukshas udens maalshana.
Spriezhot peec K.Simanja un K.Novada poziicijaam, tas drizaak ir sacensiibu piedalishanaas biezhuma veertejums. Kaa var buut Simanim, kuram shogad Vaacijaa bija 19 vieta, peedeeja vieta Latvijas desmitniekaa? Ko darit ar E.Lapsinjam,kursh piedalijas rupji sakot vienas sacensiibas gadaa un veiksmiigi parrava lupatas visus?

Nesaprotu. Paskaidrojet.

P.S. No kuraa laikaa A.Melecis un P.Gribulis netiek pieskaitami pie viriem? Kur ir cienja pret veteraniem??????!!!!!!
Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

P.P.S. IMHO tematu labak parlikt pie Dazhaadiem Jautajumiem

Aleksandrs Redjko

Male Dzīvoju : Riga
Klubs : Amazones
Šauju ar : loku
Piereģistrējos : 27.09.09
Postu skaits : 354

http://airart.lv/

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Andis Šveicis on Trešdiena Decembris 08, 2010 2:20 pm

Tātad - vēlreiz skaidroju - Punkti tika savākti no 12 turnīriem no kuriem 7 labākie tika ņemti vērā. Kas te ir nesaprotams????????

O jā Edurads Lapsiņs mums visiem sadeva pēdējos mačos pie Pētera, un tas arī ir viss- ko viņs parādīja gada griezumā - līdzarto viņš atrodas tur, kur viņs atrodas.

Es zinu 33 labus lokšāvējus, bet viņi nepiedalās turnīros, līdzarto - kā es varu viņus ierastīt sarasktā, ja viņi nepiedalās??? Gaidu atbildes!!

PAr veterāniem - bija aktuāls jautājums - kur viņus likt, vai kopā ar vīriem, vai atsevišķi? Juris - vienigais atbildēja- ka turpmāk skaitīsim kopā. Un jā skaitīšana notiks publiskā telpā - lai visi redz kā tas veidojas, runa iet par nākamo gadu.

Runājot par šo skaitīšanu, tas nav mans izdomājums - bet gan paņemts no Citautiešiem.

Andis Šveicis

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  georgs on Trešdiena Decembris 08, 2010 2:26 pm

Neesmu gan šo sarakstu sastādījis, bet cik zinu, Andis nevarēja izlemt vai veterānus skaitīt atsevišķi vai nē. Un neviens viņu nopelnus atņemt negrasās. Vēl dažus vārdus par "visādiem reitingiem". Kungi, ja jau jums viņi tik ļoti nepatīk, nu tad vienkārši tos ignorējiet.

georgs
Moderators

Male Dzīvoju : Baloži
Klubs : Ķekavas šautra
Šauju ar : LB
Piereģistrējos : 11.05.09
Postu skaits : 607

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Andis Šveicis on Trešdiena Decembris 08, 2010 3:55 pm

ak jā aizmirsu pieminēt Latvijas čempionātu - man nav skadrs kāpēc Kaspars Sīmanis ir tikai 8 vietā, Kaspars tak bija importa zemē un šāva!!!!! Man nav skaidrs Sashka -paskaidro. Un kāpēc tai sarakstā nav ne Kristapa nedz Eduarda??

kautkādi suņa murgi :bounce: horse

Andis Šveicis

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Aleksandrs Redjko on Trešdiena Decembris 08, 2010 9:20 pm

ak jā aizmirsu pieminēt Latvijas čempionātu
Nedz ziemas nedz vasaras Latvijas chempionaatos Kaspars diemzheel nepiedalijaas. Ja runa iet par Latvijas Kausu, kur Kaspars un Kristaps palaida garam piecus posmus no septiniem,bet Lapsinjsh nepiedalijaas vispaar - beigu punktu skaits peec Kausa noteikumiem tiek aprekjinaats no posmu punktu skaita summas; ja kads nepiedalaas vai laizh garam posmus - pats vainiigs un paskaidrojumi dotajaa gaidijumaa manuprat ir lieki.
Bet ja mees runaajam par Latvijas lokshaveju kopeejo vertejumu vai reitingu - var butu, ir jeega izdomaat un lietot kaut kaadu koeficientu, lai izvairiitos no situaacijas, kad reaali labie shaveji, kuri dazhaadu iemeslu deelj reti piedaalas sacensiibas, atrodas reitinga zemaakaa pozicijaa nekaa tie, kas shauj katraa machaa, bet ar rezultataatiem videejem vai vel zemaak.
Es zinu 33 labus lokšāvējus, bet viņi nepiedalās turnīros
33 -preciizs Latvijas Kausa daliibnieku skaits giggle ,taa kaa, Lapsinj, kaut kur kruumos sleepjas veel 32,kuri lidziigi tev demonstratiivi ignoree Latvijas Kausu un parejas sacensiibas(joks), ja gribi ar viniem iepaziities, zvani Andim(joks 2)

Pēdējo reizi labojis Vends Trešdiena Decembris 08, 2010 10:00 pm; labots 1 reizi

Aleksandrs Redjko

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Aleksandrs Redjko on Trešdiena Decembris 08, 2010 9:55 pm

Kolegji, luudzu nedomat par mani neko ljauno - man ir prieks, ka notiek reitingu sastadishana un tam lidziigas darishaanas - tas ir solis uz priekshu un daudz labak, ka nekas. Man vienkarsh gribas, lai tie verteejumi butu pec iespeejas taisniigak un preciizak.
Starp citam, pie igauniem sastadita tada interesanta tabula, kur mineti visi lokshaveji, vinju klases un personigie rekordi visaadas discipliinas
http://www.vibuinfo.ee/tulemused/FAAE_rekord_klass_lyhike.xls
var but, ari mums kaut-ko lidziigo vajag?

Aleksandrs Redjko

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Jānis Bērziņš jun. on Trešdiena Decembris 08, 2010 11:06 pm

Vai tad tas nav pareizi, ka, ja nepiedalies mačos, esi zemā vietā kopvērtējumā? Reitings jau parāda sezonā sastrādāto. Ja sezonā neesi bijis, tad nav par ko brīnīties redzot rezultātus ne? Very Happy

Varam jau ieviest tādu rādītāju kā PPC(point per competition) un tam gan vajadzētu dot objektīvāku skatījumu. Tik tur atkal jāiedala pa Hunter/field vai animal/3D.

Jānis Bērziņš jun.
Moderators

Male Dzīvoju : Sigulda
Klubs : Stiegra
Šauju ar : Falco Trophy with carbon 70'' 35lbs.
Piereģistrējos : 15.09.08
Postu skaits : 838

http://skstiegra.wordpress.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Andis Šveicis on Ceturtdiena Decembris 09, 2010 5:24 am

Ļoti pareiza atbilde Aleksandr- viņi nepiedalijās - tātad mēs vinus arī nerakastam. Un vini nevar būt nedz pirmajā vietā nedz pēdējā. UN redzi izrādas, tu nepazīsiti tos 33 šāvējus labos, un citi arī nē?, tikai es!! Un tāpēc viņi arī nav saraktā. Kamēr nešausi turnīros, tikmēr paliksi turkur esi. Kā akmens no pleciem novēlās closed

Andis Šveicis

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  JānisS on Ceturtdiena Decembris 09, 2010 6:38 am

Ideja par rezultātiem un rekordiem bija jau sen - tad man paprasija - "priekš kam tev?" labi ,ka vismaz tagad rekordus pierakstīs kaut kur, kaut tikai dažās disciplīnās. manuprāt arī vajag visu tipu sacensību labākos rezultātus reģistrēt. Vai kaut kur var dabūt vecos sacensību rezultātus? Linki no foruma ziņām pārsvarā nestrādā.

Šis ko Andis taisa ir Latvijas sacensību gada kopsavilkums. Ja kāds negribēja vai nevarēja(kā piemēram es) izvilkt savu pakaļu un pašaut, tad tas ir arī kopsavilkumā redzams. Šis nav reitings. Šis parāda, kurš gada laikā ir darbojies.

Par reitingiem Bērziņu Jānim ir laba ideja, ko var vēl uzlabot. Manuprāt retingam nevajadzētu būt par kādu laika posmu, bet ietvert visu šauto sacensību rezultātus un ietverot tikai šauto sacensību rezultātus(neliekot nulles vai mīnusus par to kad nav šauts). Jā - tad varbūt pavisam pirmo sacensību rezultāti, kuri pārsvarā ir slikti vilks uz leju, bet tas ir tikai loģiski. Ar laiku regulāri uzrādot labu rezultātu reitings nostabilizēsies un celsies. Un sliktie rezultāti ir mums visiem, tā kā domāju, ka reitingi aptuveni izlīdzinātos un parādītu situāciju kāda tā ir. Šis gan der vienu scanensību gadijumā, bet sarēķinot par katru disciplīnu var izvilkt vidējo un summēt dažādās disciplīnas, vai arī vienkārši summēt un tas varētu būt aptuvens kopējais reitings.
Tāds mans skats par reitingu.

JānisS
Admins

Male Dzīvoju : Rīga
Šauju ar :
Piereģistrējos : 08.08.08
Postu skaits : 714

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Pēteris on Ceturtdiena Decembris 09, 2010 7:44 am

Katram kokam vismaz divi gali... un katra runātajā (rakstītajā) ir rodams savs patiesības graudiņš.
"2010 gada labāko LB vīru un sievu lokšāvēju neoficiāls vērtējums" skan pārāk pretenciozi!!! Tas acīmredzot izraisa šīs diskusijas.
Un iespējams, ka šāda tipa reitingam labāk piestāvētu cits nosaukums vai būtu jāpievieno skaidrojums. Piemēram: čaklākais, mērķtiecīgākais, tas, kurš Latvijas loka šaušanas sacensībās vairāk piedalījies un guvis tajās labus rezultātus....vai kaut kā tamlīdzīgi.

Pēteris
Moderators

Male Dzīvoju : Jūrmala, Rīga, Ogre, Laubere
Šauju ar : visu, kas gadās pie rokas
Piereģistrējos : 06.03.08
Postu skaits : 463

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Agate on Ceturtdiena Decembris 09, 2010 9:37 am

JānisS rakstīja:Vai kaut kur var dabūt vecos sacensību rezultātus? Linki no foruma ziņām pārsvarā nestrādā.

Iepriekšējo gadu (izņemot 2010) rezultaati ir dabonami pie Lapsiņa, viņi nav salikti jaunajā federācijas lapā, jo tas vienkārši ir jāizdara. Nieka dažu dienu sēdēšana pie datora un bakstīšana. 2010. gads ir ielikts, jo to prasa augstākas instances.
Ir brīvprātīgie? Ja ne, tad vienkārši būs jāgaida, vai jāiet ciemā.

Agate
Admins

Female Dzīvoju : Āgenskalnā
Šauju ar : Kompaktloku, dažreiz arī ar tradicionālo
Piereģistrējos : 08.02.08
Postu skaits : 1704

http://www.archery.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Agate on Ceturtdiena Decembris 09, 2010 9:49 am

Par rekordiem_
visās disciplīnās viņus nemaz nav objektīvi reģistrēt.
Visur, kur ir redzami IFAA sistēmas rekordi (pie igauņiem vai IFAA mājas lapā) Jūs nekur neatradīsiet rekordus 3D.
Field, Hunter, Animal, International, Flint un Indoor - šiem visiem ir strikti fiksētas distances un mērķu lielumi, tātad dāžadās trasēs sašautie rezultāti ir samērojami. Bet nemarķētajās distancēs ir notiekti tikai minimumi, līdz ar to to mietiņu rīkotājs var iespraust 50 jardus tālāk un uztasīt supergrūto trasi, kuru nevar ielikt rekordu tabulās, vai supervieglo, kur rezultāts ir tuvu maksimumam un tam, kas šo rekordu ir ieguvis ir "smagi paveicies".

Agate
Admins

Female Dzīvoju : Āgenskalnā
Šauju ar : Kompaktloku, dažreiz arī ar tradicionālo
Postu skaits : 1704

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  JānisS on Ceturtdiena Decembris 09, 2010 10:00 am

Agate rakstīja:Par rekordiem_
visās disciplīnās viņus nemaz nav objektīvi reģistrēt.
Visur, kur ir redzami IFAA sistēmas rekordi (pie igauņiem vai IFAA mājas lapā) Jūs nekur neatradīsiet rekordus 3D.
Field, Hunter, Animal, International, Flint un Indoor - šiem visiem ir strikti fiksētas distances un mērķu lielumi, tātad dāžadās trasēs sašautie rezultāti ir samērojami. Bet nemarķētajās distancēs ir notiekti tikai minimumi, līdz ar to to mietiņu rīkotājs var iespraust 50 jardus tālāk un uztasīt supergrūto trasi, kuru nevar ielikt rekordu tabulās, vai supervieglo, kur rezultāts ir tuvu maksimumam un tam, kas šo rekordu ir ieguvis ir "smagi paveicies".

Šo jau runājām, un es piekrītu tam. BET - attiecīgo sacensību ietvaros rezultāti ir samērojami. Un field un hunter manuprāt nav īsti samērojami dēļ leņķiem šķībumiem utt bet tomēr samēro. Un es nesaku, ka vajag 3D rekordus kā rekordus, es tikai vēlos redzēt kur kādus ciparus lielākus ir izšāvis, pie tam var arī pēc rezultātu videjā līmeņa izsecināt vai trase vieglāka vai grūtaka. Es neprasulaikāds man kaut ko sagatavo Smile pats gribu apkopot un nevienam neuzbāzīšos ar tiem skaitļiem.

Es piesakos brīvprātīgi ielikt tos rezultātus.

JānisS
Admins

Male Dzīvoju : Rīga
Šauju ar :
Piereģistrējos : 08.08.08
Postu skaits : 714

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Andis Šveicis on Ceturtdiena Decembris 09, 2010 10:07 am

Jautājums- kā mēs varam noteikt labāko LB lokšāvēju Latvijā? vai ir kāds cits paņēmiens(neskaitot ja mēs sacešāmies noteiktā daudzumu sacencībās)?

Andis Šveicis

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Jānis Bērziņš jun. on Ceturtdiena Decembris 09, 2010 10:30 pm

Tā jau laikam ir kā Pēteris saka, ka nevajag to labāko virsrakstā. Šis ir reitings un viss. Bet labākos varam izcelt ar to PPC. Tik Andim jāpaprasa, lai iemet to savaa tabulā un tad arī redzēsim tos efektīvākos.

Jānis Bērziņš jun.
Moderators

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  georgs on Ceturtdiena Decembris 09, 2010 11:17 pm

To nosaukumu izgudroju es, tā kā lūdzu visus akmeņus manā dārziņā. Laikam visi ir aizmirsuši,bet lēmumu sastādīt šādu sarakstu akceptēja sapulce, kura karsto diskusiju laikā notika Lauberes pagasta namā. Tā kā pēc dabas esmu klusais gnīda, tad šīs darbības tika saskaņotas ar Andi, jo viņš sapulces laikā apņēmās šādu sarakstu sastādīt. Viņš pēc labākās sirdsapziņas šo darbu arī paveica, un viņam arī par to lielais paldies. Galu galā tika savākti uin apkopoti 2010 gada rezultāti. Man gribētos zināt, kurš vēl uz to būtu gatavs, izņemot varbūt Jāni S? Ir tik viegli kaut ko izraut no konteksta, pievienot tam personiskas antipātijas un publicēt viedokli, kas informācijas trūkuma, nezināšanas, vai navēlēšanās zināt dēļ, tiek pausts kā vienīgais pareizais ar atsauci uz vietējām autoritātēm.

georgs
Moderators

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Jānis Bērziņš jun. on Piektdiena Decembris 10, 2010 12:06 am

Ar akmeņiem nemētājos tikai papildinu .

Jānis Bērziņš jun.
Moderators

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  georgs on Piektdiena Decembris 10, 2010 11:06 pm

Tā mana logoreja netika mārķēta konkrēti J. B. j, bet visai par to ieinteresētai auditorijai. Paldies dievam mēs esam atšķirīgi, un tieši tāpēc nevajag noniecināt citu darbu, jo katrs kas kaut ko dara, redz lietas savādāk.

georgs
Moderators

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Eduards Lapsiņš on Trešdiena Janvāris 26, 2011 7:34 am

Federācijas mājas lapā, sadaļā "Jaunumi", ir publicēti pirmie LB loka šāvēju reitingi. Lūdzu ievērtējiet.

Eduards Lapsiņš
Moderators

Male Dzīvoju : Babītes pagasta
Šauju ar : Visu, kas šauj!
Postu skaits : 5231

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Kristaps Novads on Trešdiena Janvāris 26, 2011 7:55 am

Eduards Lapsiņš rakstīja:Federācijas mājas lapā, sadaļā "Jaunumi", ir publicēti pirmie LB loka šāvēju reitingi. Lūdzu ievērtējiet.
Maira Novada nekur nav redzama...

Kristaps Novads

Male Dzīvoju : Saldus
Piereģistrējos : 12.05.10
Postu skaits : 138

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  georgs on Trešdiena Janvāris 26, 2011 8:12 am

Es esmu riktīgs suņabērns! Tā ir rupja un nepiedodama mana kļūda. Atvainojos arī Annai. Paldies dievam, izlieto ūdeni vēl var sasmelt un tas tiks izdarīts vistuvākajā laikā.

georgs
Moderators

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Eduards Lapsiņš on Trešdiena Janvāris 26, 2011 11:13 pm

Varu teikt tikai vienu: NEKĻŪDAS TAS, KAS NEKO NEDARA!!!

Twisted Evil

Mazais misēklis novērsts un paldies Jurim par ieguldīto darbu!!!

cheers

Eduards Lapsiņš
Moderators

Male Dzīvoju : Babītes pagasta
Šauju ar : Visu, kas šauj!
Postu skaits : 5231

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Eduards Lapsiņš on Otrdiena Februāris 08, 2011 9:49 am