Nimes turnīrs Francijā

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Nimes turnīrs Francijā

Post  Eduards Lapsiņš on Pirmdiena 24 Janvāris 2011, 11:56

Nimes turnīrs Francijā pulcē 1100 šāvējus no 30 valstīm un starp iespējamiem favorītiem minēta arī mūsu Zane, kura šai lokšāvēju forumā pārstāvēs Latviju! latvia Oficiālā informācija šeit. Rezultātus gan vēl nemana...

Tā, atradu gan! Nu franči paliek franči - uzskata, ka visiem jāzina franču valoda! Un vietām janvāra vietā figurē jau februāris... Kā ir tā ir! Kvalificējas Zane 25.vietā (279 + 278 = 557 punti). Kvalifikācijas rezultāti. Rezultātos gan Zane figurē jau kā Francijas kluba Nimes sportiste... Veikls reklāmas triks - lai parādītu cik daudz valstis piedalās tad Zane latviete, bet kad jāstartē jau francūziete! Labi! Lai būtu. Pirmajā cīņā Zane ar 7:1 uzvar francūzieti Diop, otrajā cīņā Zane ar 6:2 uzvar Viljamsoni no Anglijas un trešajā ar 2:6 zaudē 3.vietas ieguvējai Laursenai no Dānijas un izkrīt no turnīra 1/4 daļas... Žēl... Cīņa bija punkts punktā - 28:29, 28:28, 26(!)nervs?:29 un 28:28, viss, sportiskā veiksme šoreiz nebija Zanes sabiedrotā... Turnīru rezultāti šeit. Līdz ar to Zane izcīna 8.vietu paliekot aiz 2 korejietēm, dānietes, krievietes, holandietes, krievietes un francūzietes! Lai Tev Zane turpmāk sportiskā veiksme pavada visās cīņās!!! Oficiālie rezultāti šeit.

amazones cempiones

Eduards Lapsiņš
Moderators

Male Dzīvoju : Babītes pagasta
Klubs : Amazones
Šauju ar : Visu, kas šauj!
Piereģistrējos : 08.02.08
Postu skaits : 5232

http://www.archery.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Re: Nimes turnīrs Francijā

Post  Zane on Pirmdiena 24 Janvāris 2011, 23:28

Sveiciens maniem Amazonjiem!!!

Esmu beigusi kaarteejaas sacensiibas... Tikai shoreiz drusku svariigaakas, kaa ieprieksheejaas..
Nu tad sniegshu arii nelielu ieskatu.
Klubs, kuraa treneejos katru dienu jau 14. reizi organizeeja pasaulee vienu no lielaakajiem lokas shaushanas turniiriem telpaas..
Manaa kategorijaa bija 118 daliibnieces... Jaasaka taa, ka taadu stressu kaa pirms shiim sacensiibaam nebiju veel laikam piedziivojusi nekad, neskatoties uz manu starptautisko sacensiibu pieredzi.. Smile
Pirms kvalifikaacijas biju sev par meerkji uzlikusi 575 (treninjos ap sho rezultaatu tureejos)... Tik ljoti gribeejaas labi izshaut, ka tikai 557 sanaaca...
Turniiriem riktiigi savaacos un ar stresinju (tikai tik cik vajag) labi pashaavu... Sesdienas vakaraa uzvareeju francuuzieti 1/16. Naakamajaa dienaa no riita 1/8 pret Olimpiaades medaljnieci Viliamsoni zinaaju ka jaaliek visi speeki pretiim... Vinjai gan paaraak nepatika, ka es ta saaku peekshnji labi shaut... Jo kad vinja izshaava 30 punktus, es arii.... Izshaavu 118 punktus no 120... Smile Ljoti patiikama uzvara...
1/4 finaalaa ar daanieti bulta dejoja rinjkja danci ap 10. Nevareeju vinjas iekshaa nekaadi dabuut.. un ja 10 niekaa nekriit, tad arii nevar nekaadu uzvaru gaidiit!!
Kopumaa savu startu veerteeju ljoti pozitiivi... 8 vieta Smile labs iesaakums jaunajai sezonai. Smile
Un tos 575 izshaushu vai nu Las Vegasas turniiraa vai arii Francijas chempionaataa!! esmu gatava! Smile

Veel kas bija ljoti nepierasti - ljoti lielaa mediju uzmaniiba. Taa kaa biju ierakstiita pie vienaam no favoriiteem un plus veel no organizatoru kluba... bija 2 raksti aviizee, 2 intervijas radio un TV... Ja buus pieejami internetaa, nosuutiishu kur paskatiities tiem kam interesee.. Smile

Kaa vienmeer - samiiljojieni visiem!!!!

Pēdējo reizi labojis Zane Trešdiena 26 Janvāris 2011, 17:30; labots 1 reizi

Zane
Moderators

Female Klubs : Amazones
Piereģistrējos : 11.02.08
Postu skaits : 43

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Eduards Lapsiņš on Otrdiena 25 Janvāris 2011, 08:51

Ļoti labs un pamācošs sacensību atreferējums! Tieši tas ko es no Zanes gaidīju!! Paldies!!!

Jebkurā gadījumā

un tā tam būs būt!!!

Eduards Lapsiņš
Moderators

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Māris on Otrdiena 25 Janvāris 2011, 14:58

Nezināju, ka korejieši šauj arī telpās Smile Apsveicu tevi Zanē flaglv

Māris
Moderators

Male Dzīvoju : Rīga, Jugla
Šauju ar : Hoyt GMX 25 + TX990 Medium 38#
Piereģistrējos : 21.02.08
Postu skaits : 540

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Eduards Lapsiņš on Otrdiena 25 Janvāris 2011, 20:15

Starp citu, Zane otrajā cīņā uzstāda jaunu Latvijas

REKORDU!!!

cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers

Eduards Lapsiņš
Moderators

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Māris on Otrdiena 25 Janvāris 2011, 20:17

vaitad vel ieskaita jaunos rekordus? Jo ir taču jauni turnīru noteikumi un ja tu nevine 4 setos , bet piecos tad rezultāts var sanakt ap 150 punktiem.

Māris
Moderators

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Eduards Lapsiņš on Otrdiena 25 Janvāris 2011, 20:22

Rekordu Turnīrcīnas 12 šāvieni neviens nav atcēlis! Razz

Eduards Lapsiņš
Moderators

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Māris on Otrdiena 25 Janvāris 2011, 20:29

Tad izšaujot turnīrcīņu ar pieciem vai četriem setiem un uzstādot rekord, nav nekāda starpība?

Māris
Moderators

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Eduards Lapsiņš on Otrdiena 25 Janvāris 2011, 20:38

Šo jautājumu risinās treneru-tiesnešu padome Ventspilī, pieaicinot kā konsultantu FITA tiesnesi Ringu! Cool

Eduards Lapsiņš
Moderators

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Eduards Lapsiņš on Ceturtdiena 27 Janvāris 2011, 00:27

Lielbritānijā sēras... Crying or Very sad Vietējie masu mēdiji raksta aptuveni tā Arrow :

In recurve, Alison Williamson made it to the last 32 in the women’s
event, before losing out to home archer Zane Berzina. Sam Meadows made
it to the last 32.

baisi

Informācijas avots šeit.

Eduards Lapsiņš
Moderators