Poļu sacensību kalendārs (FITA)

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Poļu sacensību kalendārs (FITA)

Post  Eduards Lapsiņš on Trešdiena 09 Februāris 2011, 23:50

KALENDARZ ZAWODÓW CENTRALNYCH PZŁUCZ NA 2011 ROK
ZATWIERDZONY PRZEZ ZARZĄD PZŁUCZ.
Lp Nazwa zawodów Data Miejscowość Kategorie
1 Halowe Zawody Kontrolne -18m 8-9.01 Wisła S,J,Bl
2 Międzynarodowe Halowe Mistrzostwa Mazowsza - II Memoriał dr Karola Hibnera 29-30.01 Teresin S,J,Bl
3 II Halowe Zawody Kontrolne 5-6.02 Prudnik S,J
4 Memoriał trenerów Stelli Kielce 11-13.02 Kielce młodzicy
5 XXIX Halowe Mistrzostwa Polski Seniorów 26-27.02 Rzeszów S,J, Bl
6 XXVI Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów i IV Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 4-6.03 Milówka ,J,MŁ,Bl
7 XXI Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych 12-13.03 Teresin Jmł, Bl
8 Halowe Mistrzostwa Europy Seniorów i Juniorów 21-26.03 Tarragona, Hiszpania S,J,Bl
9 Zawody - OR FITA - Międzynarodowy Puchar Gór Opawskich 1-3.04 Prudnik S,J
10 I Runda Pucharu Europy Seniorów 12-17.04 Antalya S
11 I Runda Pucharu Polski Seniorów i Juniorów 16-17.04 Prudnik S,J,Bl
12 XXIX Memoriał A. Gromskiego i XI Memoriał K. Wiśniowskiej 30.04-1.05 Rzeszów młodzicy, dzieci
13 Memoriał Michała Sawickiego 30.04-1.05 Radom S,J,Jmł, Bl
14 I Runda Pucharu Świata Seniorów 2-7.05 Chorwacja S
15 I Runda Pucharu Polski Juniorów Młodszych 7-8.05 Supraśl Jmł
16 II Runda Pucharu Polski Seniorów i Juniorów 13-14.05. Kielce S, Bl
17 Puchar Europy Juniorów 16-21.05 Armenia J, Jmł, Bl
18 VI Międzynarodowy Puchar Beskidów 21.05 Żywiec S,J,Jmł, Bl
19 II Runda Pucharu Europy Seniorów 24-29.05 Francja S,Bl
20 VI Międzynarodowy Memoriał M. Nowakowskiego 28-29.05 Warszawa S,J,Jmł,Bl
21 Międzynarodowy Turniej Łuczniczy Juniorów z okazji 770 rocznicy bitwy pod Legnicą 2-4.06 Legnica J,Jmł,Bl
22 II Runda Pucharu Świata Seniorów 6-11.06 Antalya S
23 II Runda Pucharu Polski Juniorów Młodszych 11-12.06 Kołobrzeg Jm,Bl
24 Międzynarodowe Zawody PZŁucz-Memoriał I. Szydłowskiej 17-19.06 Warszawa S,J,Jmł, Bl
25 Eliminacje strefowe do OOM 18-19.06 ZPM,LUB,DŚL,ŚWI,ŚL,MLP Jmł
26 Puchar Ziemi Dolnośląskiej 18-19.06 Wrocław J
27 Akademickie Mistrzostwa Polski 25.06 Kraków studenci
28 III Runda Pucharu Polski Juniorów Młodszych 25-26.06 Bytom Jmł
29 Mistrzostwa Zrzeszenia LZS 29-30.06 Zamość Młodzieżowiec,J,Jmł
30 46 Mistrzstwa Świata Seniorów 3-10.07 Turyn S
31 Mistrzostwa Świata Niepełnosprawnych 10-17.07 Turyn S, Bl
32 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 15-17.07 Teresin Jmł
33 LX Mistrzostwa Polski Juniorów 22-24.07 Sędziszów J,Bl
34 XXV Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 29-31.07 Brzozów Młodzieżowcy
35 III Runda Pucharu Świata Seniorów 1-6.08 USA S
36 Uniwersjada 12-20.08 Chiny S
37 III Runda Pucharu Polski Seniorów i Juniorów 13-14.08 Głuchołazy S, J, Bl
38 Międzynarodowe Mistrzostwa Krakowa 20.08 Kraków S, J, JMł, Bl
39 Mistrzostwa Świata Juniorów 22-27.08 Legnica J, Jmł, Bl
40 Ogólnopolska Liga Młodzików - III rundy kwalifikacyjne do 31 sierpnia kluby młodzicy
41 LXXV Mistrzostwa Polski Seniorów 31.08-03.09 Katowice S, J,Bl
42 Klubowy Puchar Europy 3-4.09 Niemcy S
43 IV Runda Pucharu Świata Seniorów 5-10.09 Chiny S
44 III Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Weteranów 10-11.09 Poznań S
45 Ogólnopolski Turniej Młodzików 10-11.09 Ścinawka Średnia młodzicy
46 IV Runda Pucharu Polski Seniorów i Juniorów 17-18.09 Żywiec S, J, Bl
47 Jesienny Młodzieżowy Turniej Lajkonika 24.09 Kraków dzieci i młodzicy
48 Finał Pucharu Świata Seniorów 24-25.09 Turcja S, Bl
49 Ogólnopolski Turniej Juniorów Młodszych 24-25.09 Dobrcz Jmł, Młodzicy
50 Finał Ogólnopolskiej Ligi Młodzików 25.09 Nowa Ruda Młodzicy,Dzieci
51 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików do 30.09 ZPM,LUB,DŚL,ŚWI,ŚL,MLP młodzicy
52 IV Runda Pucharu Polski Juniorów Młodszych 1-2.10 Głuchołazy JMł
53 Test Olimpijski 3-10.10 Londyn S
54 Złoty Liść Jesieni 8.10 Kielce J, Jmł
55 XXII Miedzynarodowa Złota Ciupaga Góralska 8-9.10 Żywiec S, J, Jmł, Bl
56 Halowe Zawody Kontrolne 19-20.11 Milówka
S,J,Bl
57 Halowe Zawody Kontrolne 3-4.12 Prudnik S,J,Bl

_________________
Tādi kā es bija un būs, bet loka šaušana kā Olimpiskais sporta veids paliks!!! lv

Eduards Lapsiņš
Moderators

Male Dzīvoju : Babītes pagasta
Klubs : Amazones
Šauju ar : Visu, kas šauj!
Piereģistrējos : 08.02.08
Postu skaits : 5237

http://www.archery.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Re: Poļu sacensību kalendārs (FITA)

Post  Eduards Lapsiņš on Ceturtdiena 10 Februāris 2011, 00:04

Redzu 2 sacensības, kuras varētu būt interesantas un reālas:
1. Nr.9 (1.-3.04.Prudņikos, apm.1030km)
2. Nr.20 (28.-29.05.Varšavā, apm.665km)

_________________
Tādi kā es bija un būs, bet loka šaušana kā Olimpiskais sporta veids paliks!!! lv

Eduards Lapsiņš
Moderators

Male Dzīvoju : Babītes pagasta
Klubs : Amazones
Šauju ar : Visu, kas šauj!
Piereģistrējos : 08.02.08
Postu skaits : 5237

http://www.archery.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu


 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā