“Manīgā caune”, IFAA, 2011.g. 19., 20. martā, 3D

Lapa 1 no 2 1, 2  Next

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

“Manīgā caune”, IFAA, 2011.g. 19., 20. martā, 3D

Post  Pēteris on Pirmdiena 28 Februāris 2011, 16:47

Sacensības loka šaušanā

“Manīgā caune”
NOLIKUMS

1) Mērķis un uzdevumi. Popularizēt šaušanu ar loku. Dot iespēju piedalīties dažāda formāta sacensībās. Noteikt šā brīža spēcīgākos, mērķtiecīgākos, izturīgākos, veiklākos un veiksmīgākos apvidus loka šāvējus skarbos brīvdabas apstākļos, katrā loka veidā un vecuma grupā (Styles and Divisions).
2) Vispārējie noteikumi. 3D sacensības pirmajā dienā notiks pēc IFAA noteikumiem vingrinājumā Unmarked Animal Round (3 bultas), šaujot divus apļus pa 14 telpiskajiem mērķiem no nezināmas distances. Otrajā dienā pietuvināts Hunting Round ar 1 bultu (iespējami vairāki mērķi no viena punkta vai otrādi u.c. “pilnveidojumi”)
3) Vieta un laiks. Sacensības notiks 2011.g. 19., 20. martā, „Caunēs”, GPS koordinātes 56. 47. 31 N; 25. 04. 07 E (tuvākā autobusa pietura Krodzinieki), Ogres novada Lauberes pagastā, ap 10 km no Lauberes, 10 km no Madlienas, 5 km no Lēdmanes
4) Dalībnieki. Sacensības ir atklātas un tajās aicināti piedalīties visi loka šāvēji - atbilstoši IFAA noteikumu vecuma grupām un loku veidiem (+ iesācēji, kuri šauj no bērnu distancēm).
5) Dress kods. Silts apģērbs un apavi brīvā stilā (piemēroti ziemas apstākļiem!!!).
6) Vadība. Sacensības organizē Gribuļu ģimene ar SK AMAZONES, A/s "3-D mērķi", kā arī Lauberes pagasta atbalstu.
7) Sacensību programma.
19. martā: 10:30 ÷ 11:30 – reģistrācija, tehniskā komisija un iesildīšanās
11:40 ÷ 11:50 – atklāšana un instruktāža
12:00 ÷ 17:00 – šaušana vingrinājumā Unmarked Animal Round – 3 bultas
17:30 ÷ 18:00 apbalvošana
20. martā: 10:00 ÷ 10:45 – reģistrācija, tehniskā komisija un iesildīšanās
10:45 ÷ 10:50 – dalībnieku instruktāža
11:00 ÷ 15:00 – šaušana modificētā vingrinājumā Hunting Round – 1 bulta
15:30 ÷ 16:00 apbalvošana
8) Finansēšana. Sacensību organizēšanas izmaksas tiek segtas no Gribuļu ģimenes privātajiem līdzekļiem un sportistu dalības maksām. Sacensību dalībnieki maksā:
 reģistrējoties pirmo reizi - bērni (līdz 13 gadiem) 3,00 Ls, iesācēji un juniori (līdz 18 gadiem) 5,00 Ls, pārējie 6,00 Ls, ja pirmpieteikums saņemts līdz š.g. 11. martam. Novēlota pieteikšanās – attiecīgi 4.00, 6.00 un 7.00 LVL.
 reģistrējoties nākamajai dienai - bērni 2,00 Ls, iesācēji un juniori 3,00 Ls, pārējie 4,00 Ls, ja pirmpieteikums saņemts līdz š.g. 11. decembrim. Novēlota pieteikšanās – attiecīgi 3.00, 4.00 un 5.00 LVL.
 ģimenei otrajam un nākamajiem dalībniekiem – puscena (50% no maksas).
 ģimenei ar diviem pieaugušajiem dalībniekiem – bērni piedalās bez maksas
9) Pieteikumi. Pirmpieteikumi jāiesūta līdz š.g. 11. martam, norādot vārdu, uzvārdu, loka veida vecuma grupu, kurā startēs (pēc IFAA klasifikācijas), un kurās dienās. Dalības maksu var pārskaitīt uz kontu LV45HABA000130A228891, uzskatot to par pirmpieteikumu, ja ir norādīta visa augstāk pieprasītā informācija.
10) Reģistrācija. Dalībnieki pirms sacensību atklāšanas tehniskajai komisijai uzrāda inventāru, samaksā dalības maksu un ar parakstu apstiprina savu apmierinošo veselības stāvokli, loka šaušanas noteikumu zināšanu un ievērošanu.
11) Uzvarētāju noteikšana. Uzvarētājus nosaka pēc lielākā uzrādītā rezultāta. Vienāda rezultāta gadījumā salīdzina labāko trāpījumu skaitu (20 – niekus), ja arī tad rezultāti vienādi, šauj 3 bultas pa treniņvairoga mērķi. Uzvar pretendents ar augstāko rezultāta summu. Vienāda rezultāta gadījumā – katram viens šāviens, uzvar tuvākais trāpījums centram.
12) Apbalvošana. Labākos apbalvo ar diplomiem (iespējamas arī papildus balvas).
13) Papildus informācija. Dalības maksā iekļauts: auto stāvvieta, iespēja ierasties iepriekšējā vakarā un/vai palikt pēc sacensībām un nakšņot zem jumta (savā guļammaisā) apkurināmā telpā, žāvēt drēbes, apavus, sausais WC, zupa pusdienās par pašizmaksu – 0,6 LVL, karstie dzērieni (tēja, kafija) ar pīrādziņu, iespēja izmantot traukus, galda piederumus, sasildīt vai pagatavot līdzpaņemto ēdienu, izmantot slieteni (ar ugunskura vietu) u.c. Papildus (t.sk. atjauninātu) informāciju skatīt Latvijas loka šāvēju forumā: http://archery.forumakers.com/forum.htm
14) Kontaktinformācija.
Pēteris Gribulis
tālrunis: 67408880 (darbā), +37129492239,
e-pasts: peteris.gribulis@vadc.gov.lv

Pieteikušies
AMLB - 15
AFLB - 6
CMLB - 1
AFFS (R) - 1
AFBU - 1
AMBU - 1
AMHB - 2

"A" - 2
"B" - 2
"C" - 5

Dalībnieki:
1. Eduards Lapsiņš SK AMAZONES "A" klase AMLB abas dienas
2. Sergejs Kosigins klubs? klase? AMLB Droši vien abas dienas, bet vēl nav parliecīnati.
3. Tatjana Lukičeva klubs? klase? AFLB Droši vien abas dienas, bet vēl nav parliecīnati.
4. Agate Zālīte SK AMAZONES "B" AFLB abas dienas
5. Daniels Borisenko SK Amazones, C klase, CMLB piedalās abās dienās
6. Maira Novada klubs? klase? AFLB 19. 03.2011
7. Kristaps Novads klubs? klase? AMLB 19. 03.2011
8. Olga Petrova SK AMAZONES, C klase AFLB 19.03.2011.noteikti, 20.03.2011.ja būs ar ko aizbraukt.
9. Andris MELECIS, Savage Archer, klase? AMLB, pagaidām domājams, abas dienas
10. Andis Šveicis SAVAGE ARCHER klase? AMLB abas dienas domajams
11. Andris Kuzņecovs SAVAGE ARCHER klase? AMLB abas dienas domajams
12. Marina Rjabkova Amazones klase? AFFS (R) viena diena
13. Ināra Liepiņa Savage Archer klase? AFLB, domāju, ka abas dienas
14. Dainis Federovs SAVAGE ARCHER klase? AMLB dienas?
15. Normunds Bērziņš Vendenes strēlnieki C klase AMLB domājams ka abas dienas.
16. Andris Seilis SAVAGE ARCHER klase? AMLB dienas?
17. Juris Novožilovs "Amazones" klase? AMLB Piesakos uz abām dienām
18. Aleksandrs Redjko SK Amazones "A" AMLB abas dienas
19. Jānis Bērziņš jun. Stiegra B AMLB Uz 19o.
20. Anda Buceniece Stiegra C AFLB Uz 19o.
21. Dzintars Šulcs Stiegra C AMLB Uz 19o.
22. Irita Zavadska klubs? klase? AFBU Uz 19.03.
23. Uģis Zavadskis klubs? klase? AMBU Uz 19.03.
24. Gļebs Kozickis , Fram , AMHB Atbrauksim uz Unmarked Animal Round 19.02:
25. Jevgenijs Goreliks , Fram , AMHB Atbrauksim uz Unmarked Animal Round 19.02:
26. Kaspars Aigars "Ziemeļnieks" AMLB Uz 19.03.2011
27. Igo Bite "Ziemeļnieks" AMLB Uz 19.03.2011
28.

Pēteris
Moderators

Male Dzīvoju : Jūrmala, Rīga, Ogre, Laubere
Klubs : Amazones
Šauju ar : visu, kas gadās pie rokas
Piereģistrējos : 06.03.08
Postu skaits : 463

Atpakaļ uz augšu Go down

Re: “Manīgā caune”, IFAA, 2011.g. 19., 20. martā, 3D

Post  Fergusons on Trešdiena 09 Marts 2011, 13:00

Es braukšu no Rīgas, domājams, ka vieta mašīnā atradīsies. Pagaidām gan domāju, ka šaušu abas dienas, bet, lai nu nāk tuvāk, tad redzēs!

Fergusons

Male Dzīvoju : Rīga
Klubs : Savage Archer
Piereģistrējos : 17.02.09
Postu skaits : 213

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Andis Šveicis on Trešdiena 09 Marts 2011, 21:37

Radās jautājums - Kopējā sarakstā tiem , kuriem nav norādīta Klase ir ? zīmīte - Nolikumā nav pieminēts, ka janorāda. Vai ir nepieciešamība nosūtīt savas klases?

Andis Šveicis

Male Dzīvoju : Cēsis
Piereģistrējos : 20.09.09
Postu skaits : 406

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  georgs on Ceturtdiena 10 Marts 2011, 10:58

Ja nolikumā būtu tāda prasība, tad jā. bet tākā tādas prasības nav, tad katrs dara kā grib.
Piesakos uz abām dienām Juris Novožilovs AMLB "Amazones"

georgs
Moderators

Male Dzīvoju : Baloži
Klubs : Ķekavas šautra
Šauju ar : LB
Piereģistrējos : 11.05.09
Postu skaits : 608

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Eduards Lapsiņš on Ceturtdiena 10 Marts 2011, 11:41

Andis Šveicis rakstīja:Radās jautājums - Kopējā sarakstā tiem , kuriem nav norādīta Klase ir ? zīmīte - Nolikumā nav pieminēts, ka janorāda. Vai ir nepieciešamība nosūtīt savas klases?

Klase (tāpat kā piederība kādam klubam) ir kā Uzvārds, kā personas kods, kā militāristam dienesta pakāpe. Klase norāda piederība kaut kādam līmenim, kuru esi sasniedzis un pārējiem ari ir aptuveni skaidrs, kas par "putnu" tu esi. Nenoliedzami dalībnieku klases norāda arī sacensību līmeni. Ja ir pieteikušies vieni "čaiņiki" domāju, ka daudzi nemaz negribētu tāda "līmeņa" sacensībās piedalīties un atņemt bērniem konfektes. Piemēram FITA sistēmā ir sacensības, kuru Nolikumā norādīts, ka var piedalīties tikai Sporta meistara kandidāti un augstākas klases šāvēji.

Diemžēl pie mums nav pieņemts lepoties ar sasniegto līmeni, bet tas nav pareizi - ir ar lepnumu jānēsā savs tituls un jātiecas pēc vēl augstāka, savādāk sportam kā tādam vispār zūd jēga... Uzvarēt var tikai viens, bet sporta klases prasības izpildīt var visi - tik jāstrādā vaiga sviedros!!! Twisted Evil

Eduards Lapsiņš
Moderators

Male Dzīvoju : Babītes pagasta
Šauju ar : Visu, kas šauj!
Piereģistrējos : 08.02.08
Postu skaits : 5236

http://www.archery.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Eduards Lapsiņš on Ceturtdiena 10 Marts 2011, 17:41

Busiņš no Kluba uz Caunēm startēs plkst.9:30. Atpakaļ svētdien pēc sacensībām iebraucot Rubeņos pēc garšīgajiem kūpinājumiem... droll

Braucēji:
1. Pats
2. Agate
3. Aleksandrs
4. Ināra (ja nesalabo Andra auto)
5. Juris (ja nesalabo Andra auto)
6. Andris (ja nesalabo Andra auto)
7.
8.

Pēdējo reizi labojis Eduards Lapsiņš Pirmdiena 14 Marts 2011, 16:20; labots 1 reizi

Eduards Lapsiņš
Moderators

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Fergusons on Pirmdiena 14 Marts 2011, 11:44

Šodien nācās atdot mašīnu remontā, tādēļ esmu palicis bez "riteņiem". Sola gan uz nedēļas galu visu izdarīt, bet - ej nu zini. Tādēļ, domāju, lietderīgi rezervēt vietas busiņā, Edžu, ja nav iebildumu.
Mēs esam trīs - es, Ināra Liepiņa un Juris Novožilovs.

Fergusons

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Aleksandrs Redjko on Pirmdiena 14 Marts 2011, 12:23

(c)Eduards Lapsiņš
... Uzvarēt var tikai viens, bet sporta klases prasības izpildīt var visi - tik jāstrādā vaiga sviedros!!!
Atvainojos par offtopu, bet , manuprat, lai izpildiit C klases normatiivus, var ari bez sviedriem iztikt Very Happy Very Happy Very Happy

Aleksandrs Redjko

Male Dzīvoju : Riga
Šauju ar : loku
Piereģistrējos : 27.09.09
Postu skaits : 354

http://airart.lv/

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  georgs on Pirmdiena 14 Marts 2011, 13:51

Vot, vot! Tāpēc ļaudīm arī nav intereses eksponēties ar C klasi (te es domāju sevi).

georgs
Moderators

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  JānisS on Pirmdiena 14 Marts 2011, 15:57

georgs rakstīja:Vot, vot! Tāpēc ļaudīm arī nav intereses eksponēties ar C klasi (te es domāju sevi).

Vairākas reizes negribeju rakstīt, bet nu uzrakstīšu savas domas par klasēm. Manuprāt IFAA klases nemaz nav tas pats, kas FITA sistēmā. Fita sistēmā cik man sajēga ir, ir kā Eduards uzrakstīja - gandrīz kā tituls, vai pakāpe. IFAA tas nemaz nav tā. Jā protams, to var izmantot gandrīz kā titulu, bet pamatā klase, manuprāt, ir kā šaušanas līmeņu sadalītājs, kas tieši vājākiem dod savu labumu. Ar to domāju, ka tieši C klasi ir jābūt ieinteresētam dabūt,jo tad notiek vērtēšana C klases ietvaros un ļaunie supermeņi ar A klasi nejauc gaisu. Tas ir kā pasargāšanas mehānisms, lai visiem būtu interesanti. Un tieši C un B klasi ir vērts uzrādīt piesakoties, lai esi savā līmeņa grupā. Jo ja piesakie bez klases, tad vērtē kopā ar A klasi. C un B klases nav kā atgrūsto grupas kurās jums jāšauj tapēc ka šaujat sliktāk. Bet gan tieši lai savā starpā varētu līdzīgi sacensties. Vienīgi mūsu ir tik maz ka nav ekonomiski/loģiski/interesanti apbalvot šāvējus katrā grupā. Domāju, ka tas nav nekas pretnoteikumisks, ja jūs nenorādat klasi un jūs vērtē kopā ar A. nekādu problēmu. Tātad vēlreiz - C un B ir pakalpojums, bonuss, nevis apkaunojums!

Pie tam piesakoties sacensībām ir japārvērtē klase, jo klasi, cik es saprotu no tiem noteikumie nosaka tikai pēc rezultātiem kas ne vecāki kā 2 gadi un uzrādīti 12 mēnešu periodā. Jā, tas nozīmē, ka klasi var zaudēt vispār, ja nav šauts 2gaduss, vai pēkšņi būt ar zemāku, ja 2 gadu laikā neuzrāda A klases rezultātus 12 mēnešos t.i. ar 12 mēnešu atstarpi netiek ņemti vērā. Jā, es saprotu, ka tas var radīt situāciju, ka ļoti spēcīgs šāvējs var noslīdēt uz B un tad atkal apšaut vsus iekš B. Apšaujot ar lieliskiem rezultātiem savukārt viņš tiek atpakaļ savā A klasē.

Protams, ja jūs šaujat A klases līmenī tad ar to var un vajag lepoties, bet tas nav kā "Sporta meistars".

Ieteikums: varbūt ja ir interese no cilvēkiem, tad ir vērts LLŠF padomāt par kādiem nacionāli noteiktiem tādiem paliekošiem normatīviem kā "sporta meistars" tiem kas šauj ar koka pagalēm, lai ir ko piespraust pie sienassegas un mazbērniem rādīt. Neviens to mums izveidot nevar aizliegt, bet nu protams, tas nozīmēs kaut ko tikai mūsu valsts ietvaros un jautajums vai cilvekus kurus tas skars vispār kaut kas tāds interesē.

ps. ja godīgi es pat nezinu ko tas nozīmē "sporta meistars"... Kāds gudrāks varētu pastāstīt vai tas ir tikai līmeņa norādītājs, vai standarti, ko viņš ēd un kas, priekš kā viņu izdomāja?

JānisS
Admins

Šauju ar :
Piereģistrējos : 08.08.08
Postu skaits : 714

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  georgs on Pirmdiena 14 Marts 2011, 16:26

Vislielākais prieks man ir par to, ka izdevās izprovocēt Jāni S. Bet ja nopietni, tad uzrādot C klasi, es vēlētos sacensties ar sev līdzīgiem un iegūstot augstāku klasi atkal sacensties ar sev līdzīgiem. Bet tā kā mēs esam tik cik mēs esam, mēs sacenšamies vienotā sarakstā un pazīstam viens otru kā raibus suņus. tāpēc neredzu vajadzību, ja nav īpašas prasības, uzrādīt savu mazspēju. Šis ir mans viedoklis, un nekas vairāk.

georgs
Moderators

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Andis Šveicis on Pirmdiena 14 Marts 2011, 16:37

Bet ja es esmu izgājis tikai uz 3D sacencībām man nemaz nav tada klase Sad un pat ja es būtu labākais 3d šāvējs - to nekādi neviens nezin, jo nav kategorijas??

Andis Šveicis

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Fergusons on Pirmdiena 14 Marts 2011, 16:47

Paldies, Edžu, jūtos "pieskaitīts"!

Fergusons

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  JānisS on Pirmdiena 14 Marts 2011, 16:50

Andis Šveicis rakstīja:Bet ja es esmu izgājis tikai uz 3D sacencībām man nemaz nav tada klase Sad un pat ja es būtu labākais 3d šāvējs - to nekādi neviens nezin, jo nav kategorijas??

Ja tu būtu labakais, tu varētu kļūt par Latvijas, Eiropas un Pasaules Čempionu! Smile es domāju tur tev vairs nekādas ketegorijas un klases nevajadzētu.

Bet arī 3d manuprāt var izdomāt klases, ņemot vērā trases vieglumu ko varētu aprēķināt pēc punktu uz sacensībam daudzmuma vidējā Bet nu tas ir liels ciparčakars un nav dzirdēts ka pasaulē to darītu tapēc taisīt mums pašiem savu ir bezjēdzīgi.

JānisS
Admins

Šauju ar :
Piereģistrējos : 08.08.08
Postu skaits : 714

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Andis Šveicis on Pirmdiena 14 Marts 2011, 16:53

bet to jau zin, tikai tie, kas zin, jauniem šāvējiem, vai citā valstī aizbrauc, Fita šāvēji pasaka savu klasi un vini zin , cik vosn labs šāvējs, neko nezinot par viņu vairāk kā klasi, bet 3d ? tada bija doma

Andis Šveicis

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  georgs on Pirmdiena 14 Marts 2011, 17:08

Abās manās iepriekšējās prātulās par to arī runāju, ka klasi uzrāda ja to prasa sacensību nolikums, ieraksts starta kartiņā vai kā citādi. Visos citos gadījumos to darīt neuzskatu par vajadzīgu, bet ja tauta grib, varu arī rakstīt.

georgs
Moderators

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Daniels on Otrdiena 15 Marts 2011, 15:48

Eduards Lapsiņš rakstīja:Busiņš no Kluba uz Caunēm startēs plkst.9:30. Atpakaļ svētdien pēc sacensībām iebraucot Rubeņos pēc garšīgajiem kūpinājumiem... droll

Braucēji:
1. Pats
2. Agate
3. Aleksandrs
4. Ināra (ja nesalabo Andra auto)
5. Juris (ja nesalabo Andra auto)
6. Andris (ja nesalabo Andra auto)
7. Daniels Borisenko
8.

Daniels

Šauju ar : LB&C
Piereģistrējos : 19.03.10
Postu skaits : 45

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Eduards Lapsiņš on Trešdiena 16 Marts 2011, 18:36

Ir ienācies priekšlikums, sestdien vakarā uzgrilēt shashlik un iekost perfekti sagatavotu gaļiņu (šefpavārs Agate, sola maz cūciņ sīpolcitronmarinādē droll ). Bet saprotams, ka tas kaut ko maksā... Rolling Eyes Domāju, ka pa 5.00Ls no stiprā dzimuma deguna, pa 4.00Ls no daiļā dzimuma deguntiņa un pa 3.00Ls no mazajiem deguntiņiem, būtu ieguldītajam darbam un krīzes cenām adekvāta summa. Very Happy Apstiprināt savu ēstgribu rakstot Agatei līdz ceturtdienas vakaram (Agatei vakars sākas ap 21:00 un beidzas ap 2:00). Ninnes cenā naf iekļautas!!! Evil or Very Mad Es pamēģināšu sagādāt Brenguļu aliņi, bet nesolu. beer

ylsuper TAD LAI DZĪVO LOKŠĀVĒJU TUSS!!! ylsuper

archery

Eduards Lapsiņš
Moderators

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  georgs on Trešdiena 16 Marts 2011, 23:00

Diemžēl, ar Agati man pastarpinātu kontaktu nav, tāpēc "jā" vārdu esmu spiests teikt publiski.

georgs
Moderators

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Fergusons on Ceturtdiena 17 Marts 2011, 09:33

Agate, es arī piedalos!

Fergusons

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Uģis on Ceturtdiena 17 Marts 2011, 20:38

Uz 19.03.2011. piesakās
Kaspars Aigars AMLB "Ziemeļnieks"
Igo Bite AMLB "Ziemeļnieks"

Uģis

Male Dzīvoju : Alūksne
Šauju ar : PSE Vendetta XS, PSE EVO
Piereģistrējos : 12.07.10
Postu skaits : 148

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Andis Šveicis on Ceturtdiena 17 Marts 2011, 21:19

jehuu Smile ziemeļnieki atkal zirgā Smile

Andis Šveicis

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Agate on Piektdiena 18 Marts 2011, 09:11

Pasūtījumi pienemti Smile

Agate
Admins

Female Dzīvoju : Āgenskalnā
Šauju ar : Kompaktloku, dažreiz arī ar tradicionālo
Postu skaits : 1705

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Eduards Lapsiņš on Piektdiena 18 Marts 2011, 15:08

Agate rakstīja:Pasūtījumi pienemti Smile

Man gan liekas, ka Kaspars ar Igo piesakās uz sacensībām... Wink

Eduards Lapsiņš
Moderators

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Agate on Piektdiena 18 Marts 2011, 15:55

Jaa es ar taa sapratu, ja sie uz vienu dienu, tad laikam ka ne uz galinaam piesakaas Smile

Bet lai nu kaa, galinas sapaziistinaatas ar siipoliem un citroniem gaida riitvakaru. Viss pa glauno Smile

Agate
Admins

Female Dzīvoju : Āgenskalnā
Šauju ar : Kompaktloku, dažreiz arī ar tradicionālo
Postu skaits : 1705

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Sponsored content Today at 09:44

Sponsored content