Vai ir jēga?

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Vai ir jēga?

Post  Viesis on Piektdiena 08 Aprīlis 2011, 12:52

sveicināti,
nu jau vairākas nedēļas intensīvi lasu dažādu info par loku šaušanu un nonācu pie secinājuma, ja nedzīvo tuvu galvaspilsētai, ar šo sporta veidu nodarboties puslīdz nopietni nav iespējams. un tomērt jautājums,
es esmu no Liepājas, šeit ar loku šaušanu vairs nav kur nodarboties. tuvākais Ventspils ODISEJS. šķiet nav tālu, bet ņemot vērā degvielas cenas, ...
VAI ir jēga aizbraukt uz 4-5 nodarbībām (ja tas maz iespējams), lai apgūtu kādus pamatus, un tad trenēties mājas apstākļos. (neesmu kandidāts oficiālām sacensībām).

Viesis
Viesis

Atpakaļ uz augšu Go down

Re: Vai ir jēga?

Post  Agate on Piektdiena 08 Aprīlis 2011, 13:55

jēga noteikti ir!
1) sākt nodarboties vispār
2) sākt nodarboties (un vismaz apgūt pamatus) kādā klubā, kur ir zinošs treneris

pēc tam seko jēga samesties uz vienu roku ar vēl kādiem entuziastiem Liepājā (un tādi noteikti ir, vienkārši neviens nav sācis neko kolektīvi organizēt), atrast kādu vietiņu (ārtelpu vai iekštelpu (vai pat abas)) un trenēties. ir pieredze, ka var sarunāt vietas un laikus kādu skolu sporta zālēs, ir pat gadījumi, ka bez maksas. tikai runāšanas vaina.

p.s oficiāls sacensības ne vienmēr ir augstā sporta līmenī. ir arī oficiālas sacensības tautas sporta līmenī, kurās var un vajag piedalīties Smile un ar laiku tas pat ļoti iepatīkas (no pieredzes...)

Agate
Admins

Female Dzīvoju : Āgenskalnā
Klubs : Amazones
Šauju ar : Kompaktloku, dažreiz arī ar tradicionālo
Piereģistrējos : 08.02.08
Postu skaits : 1704

http://www.archery.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  JānisS on Piektdiena 08 Aprīlis 2011, 14:55

vai tam ir jēga to vari atbildet tikai tu pats/pati Smile

protams, ja ir liela vēlme nodarboties, tad kā jau noskaidroji - īpaši lielas izvēles iespējās nav, tas ir gandrīz vienīgais ko vari darīt. Katrā ziņā, lai būtu pilnībā skaidrs vai ir jēga, tad noteikti vērts ir visamz vienreiz aizbraukt uz kādu klubu kur ir treneri. Paskatīies, parunāt. Katrā ziņā es tavā vietā parunātu ar treneri (kuru tu dabūtu rokā) par iespēju saņemt kādu palīdzību caur internetu, par attiecīgu samaksu vai ikmēneša kluba maksu. (ārzemēs jau pilns ar tādiem iestādījumiem, kas tev caur netu jebko palīdzēs un iemācīs Very Happy un pilns ar bezmaksas pamācībām un video, bet zinoša trenera palīdzību tāpat vajag lai neiebrauktu auzās) Domāju, ka kaut kā vienoties nebūtu grūti lai treneris regulāri caur internetu atbild uz taviem jautajumiem, palīdz ar ekipējumu, un apskatās kādu video, kur esi nofilmējis telefonā kā tu šauj un pasaka ko mainīt, ko koriģēt. Un pārējais jau būtu tavs darbs.

Protams būšana uz vietas klubā un šaušana ar citiem cilvēkiem kopā tas ir pavisam kas cits, bet kādam jau tak jāsāk darīt kaut ko tur, kur nekā nav. Bija vēl kāds cits interesents no Liepājas kādu laiku atpakaļ (skaties te), ja tu varētu viņu sadabūt rokā un ja sametaties kopā, tad būtu lētak izbraukāt. Vēl jau vari meklēt interesentus un ja ir gana daudz, varbūt būtu bariņš kas brauc.

Piedevām lieliska iespēja varētu būt vasarā atbraukt uz lokšāvēju nometni pie babītes ezera. Par "kad un kā un vai var" jārunā ar E.Lapsiņu.

JānisS
Admins

Male Dzīvoju : Rīga
Šauju ar :
Piereģistrējos : 08.08.08
Postu skaits : 714

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Viesis on Pirmdiena 11 Aprīlis 2011, 12:49

Sazvanījos ar ODISEJU, kad sanāks, aizbraukšu uz Ventspili, izmēģināt...ja kāre uz lokiem nepāries tad jau domāšu tālāk, meklēšu kādu līdzbraucēju no manas puses..

Viesis
Viesis

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Jancs on Trešdiena 13 Aprīlis 2011, 10:20

mūsdienu benzīna vājprāta apstākļos, manuprāt, nesanāk nekas cits, kā tikai lokalizēties velosipēda brauciena attālumā, ja ir vēlme praktizēt daudz-maz regulāri... Sad

tas principā varētu atbilst loka šaušanas idejai - šaujam ar to, ko vietējā mežā var nocirst Smile un nepiemēslojam mežu ar svinu, šaujampulveri un troksni

Jancs

Šauju ar : Falco Trophy, 72"/40lbs
Piereģistrējos : 25.11.08
Postu skaits : 78

http://dict.dv.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Kristaps Novads on Trešdiena 13 Aprīlis 2011, 11:49

Svarīgākais ir gribēt un darīt! Nekur nav jābrauc ,lai regulāri trenētos. Trenējos mājās, vai darbā no tuvas distances. Labi ,man ir lauki , varu pašaut arī tālos gabalus. Galvenais ir izkopt tehniku.Svarīgi sākumā iegūt starta informāciju, inventāru.Vēlāk sevi atrādīt kādam saprotošam cilvēkam, lai neiebrauktu auzās. Atrādīties var izmantojot mūsdienu sakaru līdzekļus. Protams, klubu sistēmai ir daudzas priekšrocības salīdzinot ar individuālu censoni, bet nekas nav neiespējams...

Kristaps Novads

Male Dzīvoju : Saldus
Klubs : Savage Archer
Piereģistrējos : 12.05.10
Postu skaits : 138

Atpakaļ uz augšu Go down

:)

Post  Girts on Piektdiena 22 Aprīlis 2011, 21:21

Vajag tikai sakt.
Es uz Grobinu atvedu darza sev siena rulonu un sauju kaut gulus, kaut stavus, galvenais jau ir maksimali daudz bultas izsaut lai roka un acs pierod,
nevis super puper kompleksi kur nospiezot podzinu bulta pati aizkapj lidz merkim
un apjautajoties kur jus velaties ieduras Smile
Man pagaidam menesus jau cetrus labas rokas locitava bikin no ierindas izgajusi, bet kad paliks labak varu piedavat kompaniju.

Girts

Male Dzīvoju : Grobiņa
Klubs : Lindales uguns
Šauju ar : Loku
Piereģistrējos : 09.04.10
Postu skaits : 46

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Viesis on Pirmdiena 09 Maijs 2011, 21:08

Lai neveidotu jaunu tēmu, paturpināšu tepat. Dzīvoju Rīgā, tāpēc vēlējos apjautāties, kur Jums notiek regulārās savākšanās. Pats esmu zaļknābis šajā jomā, taču jau no bērnības gribu ko tādu beidzot pamēģināt un saprast, vai ir priekš manis. Zinu ka ir "ofiss" starp salu un dienvidu tiltu un vasarā tusiņš Babītes pļavā, pa ausu galam dzirdēju par mežaparku. Vēlos uzzināt, kādi vēl ir varianti, jo, lai arī dzīvoju Ziepniekkalnā, nokļūšana pat uz šīm vietām sagādātu problēmas (tb. lieli ceļa izdevumi, ja regulāri darboties) Ir auto, bet vienam braukāt lieli degvielas izdevumi, baidos, ka nepavilktu Sad.
Paldies jau iepriekš, atvainojos ja ir kādi jautājumi, uz kuriem neatradu atbildi Smile
Konstantīns

Viesis
Viesis

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Agate on Pirmdiena 09 Maijs 2011, 21:55

Lai veidotu oficiālas šautuves Rīgā ir strikti jāievēro noteikumi (valdības noteiktie)

1) Ieroču aprites likums (Uz sporta lokiem un bultām šis likums attiecas tikai daļā par drošības prasībām šautuvēs (šaušanas stendos) un drošības pasākumiem un kārtību treniņšaušanas un mācību šaušanas nodarbībās un šaušanas sporta sacensībās.)

2) Kārtība, kādā izsniedzama atļauja šautuvju (šaušanas stendu) izveidošanai un darbībai, un šautuvju (šaušanas stendu) izmantošanas kārtība.

līdz ar to ir problēmas iekārtot šautuves kur pagadās.

Un sporta veida arī nav tik populārs, lai ar to sāktu nodarboties jau vidusskolā (paralēli basketbolam, volejbolam un florbolam), tāpēc tāda situācija kā ir, pagaidām arī ir.

Vēl bez kluba Amazones (starp salu un dienvidu tiltu un vasarā tusiņu Babītes pļavā) ir arī klubs FRAM (www.fram.lv), kas bāzējas kādā no Rīgas skolām pāris reizes nedēļā (kaut kur Ķengaraga pusē), un ģimenes klubu Atlantis (kur neviens ārpus ģimenes netiek) diemžēl Rīgā nekas vairs nenotiek. notiek tikai izklaides par maksu (Esplanādē un Mežaparkā).

Agate
Admins

Female Dzīvoju : Āgenskalnā
Šauju ar : Kompaktloku, dažreiz arī ar tradicionālo
Postu skaits : 1704

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Andis Šveicis on Otrdiena 10 Maijs 2011, 07:12

Agate - Rīgā ir arī Baložu skola, kur atrodas "Savage Archer" viena no vietām, kur var šaut. tas tā info, mēs arī esam Smile

Andis Šveicis

Male Dzīvoju : Cēsis
Klubs : Savage Archer
Piereģistrējos : 20.09.09
Postu skaits : 405

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  georgs on Trešdiena 11 Maijs 2011, 01:16

Pagaidām, kamēr nav uzkrāta daudz maz apmierinoša materiālā bāze, man nebija plānots reklamēties, bet ja nu šis notikums ir ieguvis publicitāti, tad dažus vārdus vēlos pateikt. Jā, tā ir taisnība, Baložu skolā ir iespēja trenēties trīs reizes nedēļā. Trešdienās un piektdienās no 19- 21, sestdienās no 15- 19. Tauta parasti sanāk trešdienās. P. un S. pagaidām mēs ar dēlu pucējam vaļā divatā ja tur esam, bet ar izaugsmi.Zāle ir bez maksas, bet ja kāds vēlas piedalīties, tad viņam ir jārēķinās ar to, ka koplietošanas inventāru būs jāiegādājas par naudu to proporcionāli sadalot uz galviņām. Starta inventārs ir mans un Lācīšu Roberta labdarības žests, bet par tālāko būs jāmaksā. Dievi ir mums stāvējuši klāt, un finansiālu palīdzību mums nav atteikusi Ķekavas domes sporta aģentūra. Bet tā kā tie ir valsts līdzekļi, tāpēc to ir tik, cik ir. Haļavas nebūs tā vienkāršā iemesla dēļ, ka es neesmu spējīgs šo pasākumu sponsorēt. Tie, kas jau Baložos darbojas, to ir jau akceptējuši. No savas puse garantēju precīzu un atklātu naudas apriti. Ja kāds pēc šīs uzrunas vēlas precīzāku informāciju, zvaniet man.
Juris Novožilovs 29456810

georgs
Moderators

Male Dzīvoju : Baloži
Klubs : Ķekavas šautra
Šauju ar : LB
Piereģistrējos : 11.05.09
Postu skaits : 606

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Viesis on Piektdiena 13 Maijs 2011, 17:49

Īstenībā ir vēl viena lieta, kas interesē. Ir doma paralēli attīstīt lokšaušanā abas puses/rokas, lai būtu simetrija un par cik esmu nosacīti abrocis. Vai ir tādi loku modeļi, kuri der abām rokām?

Viesis
Viesis

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Eduards Lapsiņš on Piektdiena 13 Maijs 2011, 19:08

Protams ir! Daži kompatnieku modeļi un šis LB modelis.

Eduards Lapsiņš
Moderators

Male Dzīvoju : Babītes pagasta
Šauju ar : Visu, kas šauj!
Postu skaits : 5229

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Jancs on Pirmdiena 16 Maijs 2011, 18:11

Zaurijs rakstīja:dzīvoju Ziepniekkalnā, nokļūšana pat uz šīm vietām sagādātu problēmas (tb. lieli ceļa izdevumi, ja regulāri darboties) Ir auto, bet vienam braukāt lieli degvielas izdevumi, baidos, ka nepavilktu Sad.
Paldies jau iepriekš, atvainojos ja ir kādi jautājumi, uz kuriem neatradu atbildi Smile
Konstantīns

Uz pļavu - jā, tur tā padārgi sanāk - no Z-kalna tūdā-sūdā sanāk ap 60 km. Toties uz Krastmalu - stipri mazāk. Bez tam - tur var braukt arī ar velosipēdu vai arī - mola autobusu no centra (laikam tā to sauc). Es pac pagaidām vēl varu atļauties ar mašīnu līdz Kastmalai aizlaist un reizēm - pat uz pļavu, kamēr visur maksas ceļi vēl nav ieviesti.

Jancs

Šauju ar : Falco Trophy, 72"/40lbs
Piereģistrējos : 25.11.08
Postu skaits : 78

http://dict.dv.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Olestas on Trešdiena 18 Maijs 2011, 10:48

Man ar auto uz Krastu noteikti ir ātrāk un ērtāk nekā ar sabiedrisko (sanāktu ap 2 stundām 35 minūšu vietā turp un atpakaļ) un daudz dārgāk arī nav, jo būtu jābrauc vairāk kā ar 1 maršrutu un jāpielieto vairākus transporta veidus.

Olestas

Šauju ar : Samick Agulla Riser + Athlete FoOm Glass Limbs
Piereģistrējos : 29.10.10
Postu skaits : 238

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Sponsored content Today at 16:20

Sponsored content

Atpakaļ uz augšu Go down

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu