European bowhunter championships 2008 Igaunijā

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

European bowhunter championships 2008 Igaunijā

Post  Viesis on Piektdiena 15 Februāris 2008, 15:29

http://www.ebhc2008.com/

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

Re: European bowhunter championships 2008 Igaunijā

Post  Eduards Lapsiņš on Pirmdiena 02 Jūnijs 2008, 13:14

Pieteiktie dalībnieki no Latvijas.http://194.204.40.240/ebhc2008/Reg/List.aspx

Participant Style Ass. Payment Received
1 342 Eduards Lapsins AMLB LAF
2 350 Peteris Gribulis VMLB LAF
3 351 Karlis Akots Gribulis CMLB LAF
4 357 Vitalij Zukov AMLB LAF
5 358 Kaspars Simanis AMLB LAF
6 359 Martins Kazainis CMFS(R) LAF
7 361 Ralfs Simanis CMLB LAF
8 405 Digna Vietniece AFFS(R) LAF
9 424 Agrita Zunna AFLB LAF
10 449 Maris Cirulis AMBB(R) LAF
11 450 Janis Amatnieks JMLB LAF
12 461 Jelena Kononova AFFS(R) LAF
13 487 Andris Melecis VMLB LAF
14 499 Maris Lapins JMBB(R) LAF
15 352 Redzinalds Pucko AMFS(R) LAF
16 353 Maris Lapins JMFS(R) LAF
17 355 Anete Kuznecova AFLB LAF
18 360 Krists Hirssons AMFS(C) LAF
19 532 Karlis Viksna AMFS(R) LAF

20 626 Juris Novozilovs AMFS(R) LAF

+ Rinalds Zelts - JMLB

archery archery archery archery archery archery archery archery archery archery archery archery archery archery archery archery


Pēdējo reizi labojis Eduards Lapsiņš Trešdiena 02 Jūlijs 2008, 01:06; labots 1 reizi

_________________
Tādi kā es bija un būs, bet loka šaušana kā Olimpiskais sporta veids paliks!!! lv

Eduards Lapsiņš
Moderators

Male Dzīvoju : Babītes pagasta
Klubs : Amazones
Šauju ar : Visu, kas šauj!
Piereģistrējos : 08.02.08
Postu skaits : 5237

http://www.archery.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Re: European bowhunter championships 2008 Igaunijā

Post  Viesis on Svētdena 20 Jūlijs 2008, 23:07

Daži noteikumi priekš WBHC (WorldBowHunterChampionship):

4 dienas x 28 mērķi:

2 dienas
Animal Round vai 3D zvēri
neatzīmētas distances
3 bultas
punktu skaitīšana, kā Animal raundā (20-16-12, 18-14-10)

1 diena
3D Standard Round
neatzīmētas distances
2 bultas, abas rezultatīvās
punktu skaitīšana: 10-8-5, atkarībā no trāpījuma

1 diena
3D Hunting Round
neatzīmētas distances
1 bulta
punktu skaitīšana: 20-16-10, atkarībā no trāpījuma


vingrinājumu secība nav noteikta


Pēdējo reizi labojis irina Otrdiena 22 Jūlijs 2008, 03:27; labots 1 reizi

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

Re: European bowhunter championships 2008 Igaunijā

Post  Eduards Lapsiņš on Pirmdiena 21 Jūlijs 2008, 11:20

Varētu sākt pieteikties ļaudis ar auto, lai varam visi draudzīgi aizbraukt, sadot visiem pa spurslām un atgriezties. Man busā 8 brīvas vietas. Startēšu no Babītes caur Rīgu. Šodien noskaidrošu, kā ar dzīvošanu tai viņu kempingā un došu ziņu, kā arī precizēšu izbraukšanas laikus.

_________________
Tādi kā es bija un būs, bet loka šaušana kā Olimpiskais sporta veids paliks!!! lv

Eduards Lapsiņš
Moderators

Male Dzīvoju : Babītes pagasta
Klubs : Amazones
Šauju ar : Visu, kas šauj!
Piereģistrējos : 08.02.08
Postu skaits : 5237

http://www.archery.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

vēl daži WBHC noteikumi

Post  Viesis on Otrdiena 22 Jūlijs 2008, 23:50

Pie katras šaušanas pozīcijas jābūt norādījuma zīmei ar sekojošu informāciju:
- mērķa numurs;
- mērķa izmērs (1., 2., 3. vai 4. grupa);
- zvēra zīmējums ar nāves zonas izvietojumu.

...nav zināms, kā būs EBHC.

Ja kadam vajag zvēru grupas ar bildēm, droši prasiet man vai Eduardam!
archery rendeer

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

REZULTĀTI - 1.diena

Post  Viesis on Pirmdiena 28 Jūlijs 2008, 14:41

oficiālie rezultāti pēc 1.dienas:

vārdsloka veidskonkurentirezultātsvieta1.vietas rezultāts
Eduards LapsiņšAMLB9534856486
Vitalij ŽukovAMLB9530680486
Kaspars SīmanisAMLB9529682486
Agrita ŽunnaAFLB4023234428
Andris MelecisVMLB184424464
Pēteris GribulisVMLB1835812464
Rinalds ZeltsJMLB83925422
Ralfs SīmanisCMLB34502488
Digna VietnieceAFFS(R)61925304
Juris NovožilovsAMFS(R)92108362
Jānis AmatnieksJMFS(R)24621462
Mārtiņš KazainisCMFS(R)14841484
Māris LapiņšJMBB(R)12121212
Kārlis Akots-GribulisCMBB(R)24661466

Piezīme: dažas vietas, piemērām AMLB grupā, nav īsti objektīvi, jo visi rezultāti salikti vienā tabulā un vienkārši sanumurēti augošā secībā, neskatoties uz to, kā ir arī vienādi rezultāti... Tāpēc Eduardam, pēc maniem aprēķiniem ir ap 18 pozīcijām uz augšu - apmēram 38. vieta... u.t.t.
Palika vēl 3 sacensību dienas. Tad jau būs viss skaidrs

amazones cempiones

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

REZULTĀTI - 2.diena

Post  Viesis on Otrdiena 29 Jūlijs 2008, 21:15

vārdsloka veidskonkurenti2.dienas rezultātskop.rezultatskop.vieta1.vietas rezultāts
Eduards LapsiņšAMLB9516050857795
Vitalij ŽukovAMLB9511041689795
Kaspars SīmanisAMLB9513543185795
Agrita ŽunnaAFLB4013036233669
Andris MelecisVMLB181165586640
Pēteris GribulisVMLB1810646414640
Rinalds ZeltsJMLB81825744616
Ralfs SīmanisCMLB31526022682
Digna VietnieceAFFS(R)64166085820
Juris NovožilovsAMFS(R)94266368820
Jānis AmatnieksJMFS(R)24749361936
Mārtiņš KazainisCMFS(R)12327161716
Māris LapiņšJMBB(R)14606721672
Kārlis Akots-GribulisCMBB(R)21666321632

Piezīme: spriežot pēc rezultātu daudzveidības un neskaidriem apzīmējumiem EBHC-mājaslapā, dalībnieki nešauj vienu un to pašu disciplīnu vienlaicīgi. Daži šauj 1 bultu (3D Hunter Round), citi 3 bultas...

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

Re: European bowhunter championships 2008 Igaunijā

Post  Agate on Trešdiena 30 Jūlijs 2008, 11:05

UAR - šķiet ir Unmarked Animal Round (respektīvi 3 bultas, pirmais trāpījums)
3D HU - 3D Hunting round (1 bulta)
3D TS - 3D Standart round (2 bultas)

punktu skaitu tiesaam var ieguut nu loti atskiriigu katraa discipliinaa. skiet ka isto vietu sadalijumu varees redzeet tikai pasaa peedeejaa dienaa. intriga saglabaajas! shavejs

_________________
Field archery forever!

Agate
Admins

Female Dzīvoju : Āgenskalnā
Klubs : Amazones
Šauju ar : Kompaktloku, dažreiz arī ar tradicionālo
Piereģistrējos : 08.02.08
Postu skaits : 1706

http://www.archery.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

dažas bildes

Post  Viesis on Trešdiena 30 Jūlijs 2008, 12:28

igauņi pārsvarā fotografē igauņus, tāpēc tik daudz par latviešiem



Pēdējo reizi labojis irina Piektdiena 01 Augusts 2008, 12:42; labots 2 reizes

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

REZULTĀTI - 3.diena

Post  Viesis on Trešdiena 30 Jūlijs 2008, 14:52

vārdsloka veidskonkurenti3.dienas
rezultāts
kop.
rezultats
kop.
vieta
1.vietas
rezultāts
Eduards LapsiņšAMLB95114622611023
Vitalij ŽukovAMLB95112528841023
Kaspars SīmanisAMLB95128559801023
Agrita ŽunnaAFLB4010046231669
Andris MelecisVMLB1838294061026
Pēteris GribulisVMLB1840086471026
Rinalds ZeltsJMLB835693031040
Ralfs SīmanisCMLB3408101021190
Digna VietnieceAFFS(R)624285051169
Juris NovožilovsAMFS(R)920484081309
Jānis AmatnieksJMFS(R)2229116511165
Mārtiņš KazainisCMFS(R)1476119211192
Māris LapiņšJMBB(R)1480115211152
Kārlis Akots-GribulisCMBB(R)2482111411114

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

REZULTĀTI - 4.diena un vispār...

Post  Viesis on Ceturtdiena 31 Jūlijs 2008, 16:45

jocīgas lietas notiek... Jāni Amatnieku pekšņi apvienoja ar Māri Lapiņu un vēl k-kādu Lietuvas puiku un nosauca to grupu JMFS(R) ... līdz ar to....


vārdsloka veidskonkurenti4.dienas
rezultāts
kop.
rezultats
kop.
vieta
1.vietas
rezultāts
Eduards LapsiņšAMLB954101032551506
Vitalij ŽukovAMLB95280808881506
Kaspars SīmanisAMLB95364923801506
Agrita ŽunnaAFLB40332794281359
Andris MelecisVMLB18173111361304
Pēteris GribulisVMLB18167103171304
Rinalds ZeltsJMLB8191112131247
Ralfs SīmanisCMLB3238124821442
Digna VietnieceAFFS(R)6414126451661
Juris NovožilovsAMFS(R)9434127481831
Jānis AmatnieksJMFS(R)3242140731553
Māris LapiņšJMFS(R)3264141621553
Mārtiņš KazainisCMFS(R)1210140211402
Kārlis Akots-GribulisCMBB(R)2260137411374

medaļu kaudze tomēr būs cheers

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

Re: European bowhunter championships 2008 Igaunijā

Post  Sponsored content Today at 14:44


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu


 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā