Klasifikācijas kartiņa [IFAA]

Go down

Klasifikācijas kartiņa [IFAA]

Post  JānisS on Otrdiena 12 Jūlijs 2011, 12:10

Gaismu ir ieraudzījusi klasifikācijas kariņa. Links - klasifikācijas kartiņa ifaa mājaslapā.

garais teksts īsi :

1)kartiņa ir obligāta uz starptausitskajiem mačiem, kur būs jāiesūta (kā saprotu skenējums) kopā ar reģistrāciju.
2)Kartiņā reģistrē visas sacensības, kuras uzskata par svarīgām. Šobrīd ir atļauts iekļaut sākot no 2010.gada, lai uzrādītu pašreiz esošo klasi. Lai to izdarītu ir jāņem kartiņa, jāiet pie sacensību rīkotāja, un jāsaņem ieraksts.
3)Kaut klasifikācijai der tikai hunter un field round, vajadzētu arī kādu "zvēru" roundu, jo starptautiskajās bowhunter sacensībās tas parādīs, ka esat ar pieredzi(tas viņiem interesē) (Šis vairāk uz tiem, kas pirmo reizi dodas, domāju, ka tie kas ir bijuši var atsaukties uz saviem iepriekšējo gadu rezultātiem rakstiski)
4) Katrs šāvējs pats var izdrukāt savu kartiņu un katrs šāvējs pats savāc ierakstus un parakstus. Bet kartiņu apstiptina mūsu federācija. Tam paredzēts zīmogs priekšējajā daļā. Šis zīmogs apstiprina IFAA biedrību.
Kartiņa drukājas uz A4 lapas no abām pusēm(faili esot izveidoti piemēroti drukai), iesaka 150 gramu papīru, samērā biezu. Iesaku to darīt ar lāzera printeri, lai lierainā dienā nepaliekat ar netīru papīra gabalu.

avatar
JānisS
Admins

Male Dzīvoju : Rīga
Klubs : Amazones
Šauju ar :
Postu skaits : 718

Atpakaļ uz augšu Go down

Re: Klasifikācijas kartiņa [IFAA]

Post  georgs on Otrdiena 12 Jūlijs 2011, 13:07

Ierosinu kartiņu aprobēt uz Baltijas čempionātu, kurš pēc kalendāra būs 23-24. jūlijā pļavā. Nolikuma gan pagaidām nav, bet gan jau būs. Pēc manām domām kartiņu būtu jānodod rīkotājam iepriekš aizpildot datus par sevi. Lai tad rīkotājs arī rezultātus saraksta. Pie viena varētu arī izskaidrot negludumus ja tādi rastos.
avatar
georgs
Moderators

Male Dzīvoju : Baloži
Klubs : Ķekavas šautra
Šauju ar : LB
Postu skaits : 672

Atpakaļ uz augšu Go down

Atpakaļ uz augšu


 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā