Livonijas kausa 3 posms

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Livonijas kausa 3 posms

Post  Uģis on Piektdiena 15 Jūlijs 2011, 13:01

Igaunijas lokšāvēju mājas lapā www.vibuifo.ee ir atrodama informācija, ka Livonijas kausa 3 posms notiks "Pukstos" 06.-07. augustā. Vai šī informācija ir patiesa?

Uģis

Male Dzīvoju : Alūksne
Šauju ar : PSE Vendetta XS, PSE EVO
Piereģistrējos : 12.07.10
Postu skaits : 148

Atpakaļ uz augšu Go down

Re: Livonijas kausa 3 posms

Post  georgs on Piektdiena 15 Jūlijs 2011, 17:01

Nē, nav taisnība. Šo datumu ir izdomājuši paši brāļi igauņi. Pārpratums, manuprāt, ir radies no tā, ka viņi paši šo datumu nav izņēmuši ārā. Pagājušā gada rudenī, kad kopīgi spriedām par sacensību termiņiem, igauņu puse mums mēģināja uzspiest sev vēlamus datumus, tai skaitā arī Livonijas kausu Pukstos. Vienīgais, kas varēja būt elastīgs, bija Alūksnes Kaspars, tieši pateicoties viņa atsaucībai LC notika igauņiem vēlamajā laikā. Es nebiju gatavs pārcelt savus jau gadu uz priekšu plānotos laikus. Pie tam zāli Pukstu pļavās drīkst pļaut tikai pēc 15. augusta, tāpēc arī sacensību termiņu es grozīt nevaru. Un galu galā mums ir savs sacensību kalendārs un mums jāiespringst ar datumiem ir tikai uz Pasaules un Eiropas čempionātu.
Atcerējos, ka tajā igauņu puses sastādītajā sarakstā 100 zvēri bija ieplānoti oktobrī kādā nezināmā Latvijas vietā un Lapsiņa kungs man neļaus par to samelot. Bet no kurienes bija uzpeldējusi tāda informācija, igauņi sajēdzīgi arī paši nevarēja paskaidrot. Mēs pat izmisumā lai neizgāztos teorētiski mēģinājām piemeklēt vietu, bet pēc tam atslābām.

georgs
Moderators

Male Dzīvoju : Baloži
Klubs : Ķekavas šautra
Šauju ar : LB
Piereģistrējos : 11.05.09
Postu skaits : 608

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Uģis on Piektdiena 15 Jūlijs 2011, 17:20

OK. Varbūt šajā jautājumā būtu kas piebilstams "Stiegrai" vai "Vendiem", nū, es domāju par 3 posma uzrīkošanu?

Uģis

Male Dzīvoju : Alūksne
Šauju ar : PSE Vendetta XS, PSE EVO
Piereģistrējos : 12.07.10
Postu skaits : 148

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Eduards Lapsiņš on Piektdiena 15 Jūlijs 2011, 17:37

Manuprāt "Livonijas kauss" jau no paša sākuma bija "aiz matiem pievilkts pasākums"... Viņu kūrēja Veiko k-gs kā "Trīs piļu kausa" alternatīva, bet kopš Veiko k-gs ir pazudis troļļu valstīs - viss šis pasākums ir nu tāds, manuprāt nekāds... Jā, "Trīs piļu kauss" bija ar labu auru un īstenībā vajadzēja iespringt, lai viņu saglabātu, nu bet kā ir tā ir. A ar visādiem "censoņiem", kuri atļaujas domāt un izplatīt dažādas ziņas citu vietā jārīkojas vienkārši - ar žileti pa What a Face ... sorry, tas no filmas! Vienkārši pilnīgs ignoris!!!

Eduards Lapsiņš
Moderators

Male Dzīvoju : Babītes pagasta
Klubs : Amazones
Šauju ar : Visu, kas šauj!
Piereģistrējos : 08.02.08
Postu skaits : 5236

http://www.archery.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  JānisS on Pirmdiena 18 Jūlijs 2011, 10:18

Uģis rakstīja:OK. Varbūt šajā jautājumā būtu kas piebilstams "Stiegrai" vai "Vendiem", nū, es domāju par 3 posma uzrīkošanu?

Man liekas,te ir jāizmanto papildiespēja "Zvans Bērziņiem" Smile

cik sapratu, viņi piekrita rīkot augustā, bet neiznāja teikt datumu.

JānisS
Admins

Male Dzīvoju : Rīga
Klubs : Amazones
Šauju ar :
Piereģistrējos : 08.08.08
Postu skaits : 714

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Andis Šveicis on Pirmdiena 18 Jūlijs 2011, 10:20

Paga - kā tak datums ir zināms! ITKĀ - bet varbūt es jaucu. Siguldas Senjors piekrita organizēt 3 posmu- un cik noprotu Mārkulīčos- otrā dienā pēc 13 un 14 datums. pirmajai dienai jau nolikusm ir , otrā paredzēta Livonijas kausam

Andis Šveicis

Male Dzīvoju : Cēsis
Klubs : Savage Archer
Piereģistrējos : 20.09.09
Postu skaits : 406

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Normunds on Piektdiena 29 Jūlijs 2011, 22:27

Par visiem 100 % apliecinu.ka "Mārkulīčos" 2011.gada 14. augustā Livonijas kausa 3. posms nav paredzēts.Kur,kad un nafig jautāt Augsti god.un Cien. Bērziņam senioram.Bet klīst baumas par 11.septembri....

Normunds
Moderators

Male Dzīvoju : Cēsis
Klubs : Free Wind Archers
Piereģistrējos : 24.01.11
Postu skaits : 59

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Jānis Bērziņš jun. on Piektdiena 29 Jūlijs 2011, 23:44

Par nepatiesām ziņām var vainot mani, ja ir vēlme to darīt.

Jānis Bērziņš jun.
Moderators

Male Dzīvoju : Sigulda
Klubs : Stiegra
Šauju ar : Falco Trophy with carbon 70'' 35lbs.
Piereģistrējos : 15.09.08
Postu skaits : 839

http://skstiegra.wordpress.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Sponsored content Today at 02:02

Sponsored content

Atpakaļ uz augšu Go down

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu