Gadskārtējā treniņnometne jauniešiem.

Go down

Gadskārtējā treniņnometne jauniešiem.

Post  Eduards Lapsiņš on Otrdiena 19 Jūlijs 2011, 18:18

Pēc jauniešu vēlēšanos arī šogad organizēšu treniņnometni (8.-21.augusts) ar noslēgumu - starts Pasaules jauniešu čempionātā Legnicā (POL). 21.augusts vēl var mainīties atkarībā no izbraukšanas dienas uz Poliju...

Dalībniekiem, kuri vēlas iesaistīties nometnes darbībā, ir jāreģistrējas šeit Forumā un jāzina, ka režīms kā vienmēr būs saspringts!!! Twisted Evil

_________________
Tādi kā es bija un būs, bet loka šaušana kā Olimpiskais sporta veids paliks!!! lv
avatar
Eduards Lapsiņš
Moderators

Male Dzīvoju : Babītes pagasta
Klubs : Amazones
Šauju ar : Visu, kas šauj!
Piereģistrējos : 08.02.08
Postu skaits : 5939

http://www.archery.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Re: Gadskārtējā treniņnometne jauniešiem.

Post  Eduards Lapsiņš on Pirmdiena 08 Augusts 2011, 08:09

SK AMAZONES VASARAS SPORTA NOMETNE 2011

Mērķi un uzdevumi – aizpildīt jauniešu brīvo laiku ar fiziskām aktivitātēm, paaugstināt meistarību loka šaušanā, veikt sabiedriski lietderīgo darbu uzlabojot un pilnveidojot vasaras treniņbāzi, apgūt loka šaušanas sacensību organizēšanas un tiesāšanas teoriju un praksi.
Vispārējās ziņas – nometne paredzēta loka šaušanas sporta kluba AMAZONES biedriem (pamatā jauniešiem un bērniem), notiks loka šaušanas vasaras bāzē (Babītes novada, Salas pagastā) no 2011.gada 8.augusta līdz 20.augustam, bez nakšņošanas. Ja kāds nevar izbraukāt un vēlas nakšņot, tad to var darīt uz savu atbildību, savā teltī vai Kluba vasaras mājiņās (mājiņā ir tikai gultas – matrači, spilveni, segas utt.jāgādā pašiem). Jābūt apģērbam sportiskām aktivitātēm un nelabvēlīgiem laika apstākļiem.
Nometnes iekšējās kārtības noteikumi un darba plāns:
– ievērot ugunsdrošības, personīgās higiēnas un vispār pieņemtos drošības un kārtības noteikumus, bez ierunām pakļauties nometnes organizatora un dežurantu prasībām, ievērot nometnes dienas kārtības noteikumus. Visas aktivitātes pie ūdens tikai un vienīgi ar atļauju un pieaugušā (atbildīgā) tiešā klātbūtnē.
– darba plāns sadalīts divās daļās: izlasei un izlases kandidātiem (izlase ir izlase visi pārējie ir izlases kandidāti). Izlase gatavojas startam sacensībās „Pasaules jauniešu čempionāts” (22.08.-28.08.), tiesnešu praksi iziet sacensību „FITA EXTREEEME” laikā (20.08.).
– sods par nepakļaušanos nometnes kārtības noteikumiem – izslēgšana no nometnes un iespējams arī no Kluba.
Nometnes dienas kārtība:
7:00 ierašanās (tiem, kas nakšņo celšanās)
7:20-7:30 rīta rosme
7:30-8:00 brokastis (tiem, kas nakšņo)
8:00-9:00 sagatavošanās nodarbībām: rīta līnija (treniņuzdevumu formulēšana), karoga pacelšana, ekipējuma sagatavošana nodarbībām
9:00-13:00 rīta treniņš: praktiskā šaušana, sabiedriskais darbs
13:00-1400 pusdienas
14:00-17:00 brīvais laiks: sporta spēles un rotaļas
17:00-21:00 vakara treniņš: praktiskā šaušana
21:00 dienas rezumē: vakara līnija (treniņuzdevumu izpildes analīze), karoga nolaišana, došanās mājup (gatavošanās naktsmieram tiem, kas nakšņo)
23:00 – 7:00 naktsmiers (tiem, kas nakšņo)
Treniņuzdevumi saskaņā ar treniņplānu - izlasei orientēti uz inventāra piedzīšanu un tehniskā rezultāta paaugstināšanu, izlases kandidātiem uz šāviena tehnisko izpildi.

P.S.Apraksts ir vadlīnija, kura tiks koriģēta atkarībā no laika apstākļiem, sportisko rezultātu izaugsmes tempiem un nometnieku vairākuma vēlmēm (saprāta robežās).

_________________
Tādi kā es bija un būs, bet loka šaušana kā Olimpiskais sporta veids paliks!!! lv
avatar
Eduards Lapsiņš
Moderators

Male Dzīvoju : Babītes pagasta
Klubs : Amazones
Šauju ar : Visu, kas šauj!
Piereģistrējos : 08.02.08
Postu skaits : 5939

http://www.archery.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Atpakaļ uz augšu


 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā