Latvijas atklātais čempionāts IFAA

Lapa 1 no 2 1, 2  Next

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Latvijas atklātais čempionāts IFAA

Post  Eduards Lapsiņš on Sestdiena Augusts 13, 2011 5:01 pm

NOLIKUMS
Sacensības loka šaušanā “Latvijas atklātais čempionāts IFAA sistēmā”.

1. Mērķis un uzdevumi. Izcīnīt Latvijas čempiona titulu.
2. Vispārējie noteikumi. Vingrinājums Field Round un Hunter Round 28 mērķi.
3. Vieta un laiks. 2011.gada 17.-18.septembrī, Babītes novada, Salas pagasta, „Babītēs”.
4. Dalībnieki. Visi sportisti atbilstoši loka klasēm, pieaugušo vecuma grupā.
5. Vadība. Latvijas loka šaušanas federācija sadarbībā ar Latvijas loka šaušanas sporta klubiem.
6. Sacensību programma:
17.09.2011.
9:00 – 9:30 – Iesildīšanās, reģistrācija, tehniskā komisija
10:00 – 16:00 – Šaušana vingrinājumā Field Round 28 mērķi (Ozolginta 40 pauguru trasē).
18.09.2011.
10:00 – 10:30 – Iesildīšanās
11:00 – 17:00 – Šaušana vingrinājumā Hunter Raund 28 mērķi (Ozolginta 40 pauguru trasē).
7. Finansēšana. Sacensību organizēšana tiek segta no sacensību organizatoru līdzekļiem un sacensību dalībnieku dalības maksām. Dalībnieki maksā: Ls 5.00.
8. Pirmpieteikumi. Jāiesūta līdz 15.09.2011.uz Lkauss@apollo.lv vai reģistrējoties Forumā.
9. Pieteikumi. Dalībnieki piešaudes laikā iziet tehnisko komisiju, ar parakstu apstiprina savu apmierinošo veselības stāvokli, parakstās par šaušanas drošības tehnikas nosacījumu zināšanu un ievērošanu.
10. Uzvarētāju noteikšana. Uzvarētājus nosaka pēc augstākā rezultāta, vienāda rezultāta gadījumā pirmajam 3-niekam rīko papildšaušanu – 3 bultas no 50y distances pa Field mērķi, ja rezultāts vienāds – viens šāviens, kam tuvāk centram tas ieņem augstāku vietu, pārējie vietas dala.
11. Apbalvošana. Uzvarētājus LB loku klasē apbalvo ar diplomiem un medaļām, pārejās ar diplomiem.
12. Papildnosacījumi. Dreskods – brīvs stils.
13.Latvijas loka šaušanas federācija brīdina - publiskajā telpā būs pieejami sacensību rezultāti ar dalībnieka vārdu, uzvārdu, pārstāvēto klubu/valsti, esošo un/vai uzrādīto sporta klasi, disciplīnu/loka klasi kurā startējis un iespējams ar citu organizatoram iesniegto informāciju.

Pēdējo reizi labojis Eduards Lapsiņš Trešdiena Augusts 17, 2011 3:02 pm; labots 1 reizi

Eduards Lapsiņš
Moderators

Male Dzīvoju : Babītes pagasta
Klubs : Amazones
Šauju ar : Visu, kas šauj!
Piereģistrējos : 08.02.08
Postu skaits : 5233

http://www.archery.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Re: Latvijas atklātais čempionāts IFAA

Post  georgs on Ceturtdiena Septembris 15, 2011 9:52 pm

Informācija tiem, kuri ir ieinteresējušies par IFAA kvalifikācijas kartiņām. Lapsiņa kungs ar zīmogu ir apstiprinājis LLŠF biedru iesniegumus, kuri ir izpaudušies iegādājoties iepriekš minētās kartiņas. Pārējiem, kuri tādas ir iegādājušies, un arī federācijas biedriem es tās pašrocīgi izsniegšu sestdien, 17.09.2011 Latvijas čempionāta pirmās dienas nobeigumā. Tiem, kuri ir iegādājušies kartiņas, bet tajās nebūs Federācijas zīmoga, tiks uzskatītas par derīgām Latvijas iekšējās sacensībās bez juridiskām sekām. Lai tās legalizētu, ir jāiestājas kādā no klubiem, kuri ir LLŠF sastāvā, vai arī juridiski noformējot savu, jau fiziski eksistējošo.
Tiem, kuri ir saņēmuši legālas kartiņas, pirms katrām sacensībām, kurās viņi piedalās da jebkurā pasaules malā, tās ir jāiesniedz sacensību rīkotājam. Pēc sacensībām kartiņa ar ierakstu ir jāpieprasa ar konkrēto sacensību rīkotāja rezultāta ierakstu un rīkotāja parakstu.
Šādi ieraksti ir jākrāj galvenokārt par field un hanter raund, citas sacensības arī var ierakstīt, bet tās netiek ieskaitītas kopējā kvalifikācijā kā tas bija Pukstu aplī.
Lai piedalītos starptautiskās sacensībās, piem. Pasaules un Eiropas čampionātos, reizē ar reģistrāciju būs jānokopē un rīkotājam jānosūta kartes saturs, kāds tas ir nosūtīšanas dienā.
Vēl gribu atzīmēt, ka tajā brīdī, kad kartiņa ir nonākusi pie tās īpašnieka, par tās turpmāko likteni ir atbildīgs pats tās īpašnieks, līdz brīdim, kad tā ir pilna. Ja tas tā ir noticis, tad jaunu varēs iegādāties pie manis, vai izdrukāt pats no IFAA mājas lapas. Lai to apzīmogotu, ir personiski jāiet pie Lapsiņa kunga, vai arī to varēs nodot man. Par tālāko es parūpēšos.
Šādas kartiņas IFAA nepieprasa no veterāniem un bērniem.
Tas arī kopumā viss, ja kaut ko neaismirsu.

georgs
Moderators

Male Dzīvoju : Baloži
Klubs : Ķekavas šautra
Šauju ar : LB
Piereģistrējos : 11.05.09
Postu skaits : 608

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Eduards Lapsiņš on Piektdiena Septembris 16, 2011 7:17 pm

Reģistrējušies: 29 dalībnieki
"A" klases sportisti - 1 "B" klase - 8 "C" klase - 11
AMLB - 18
AFLB - 7
AFBU - 2
AMBU - 1
AMFU - 1

LATVIJAS ATKLĀTAIS ČEMPIONĀTS 2011
Vārds, Uzvārds Tituls Klubs Loka klase
1 Aleksandrs Redjko A AMAZONES AMLB
2 Kristaps Novads B SAVAGE ARCHER AMLB
3 Maira Novada C SAVAGE ARCHER AFLB
4 Jānis Eisaks C AMAZONES AMLB
5 Agate Zālīte B AMAZONES AFBU
6 Marina Rjabkova B AMAZONES AFLB
7 Sergejs Kosigins C FRAM AMLB
8 Tatjana Lukičeva C FRAM AFLB
9 Andris Melecis B SAVAGE ARCHER AMLB
10 Konstantīns Pļešakovs AMAZONES AMLB
11 Roberts Lācītis SAVAGE ARCHER AMLB
12 Andris Kuzņecovs SAVAGE ARCHER AMLB
13 Ināra Liepiņa C SAVAGE ARCHER AFLB
14 Olga Petrova AMAZONES AFLB
15 Arnoldas Jurgaitis VILNIUS AMLB
16 Arvīds Melnis AMLB
17 Kaspars Aigars B ZIEMEĻNIEKS AMLB
18 Aija Kalēja C ZIEMEĻNIEKS AFLB
19 Guntis Melecis C ZIEMEĻNIEKS AMLB
20 Jānis Skubeničs AMAZONES AMFU
21 Jānis Bērziņš sen C STIEGA AMLB
22 Jānis Bērziņš jun B STIEGA AMLB
23 Ineta Bērziņa C STIEGA AFLB
24 Dzintars Šulcs C STIEGA AMLB
25 Uģis Zavadskis ZIEMEĻNIEKS AMBU
26 Maksims Rebrovs C AMAZONES AMLB
27 Ilze Bogdanova ? ? ?
28 Normunds Bērziņš B FREE WIND ARCHERS AMLB
29 Pēteris Gribulis B AMAZONES AMLB
30 Irita Zavadska ZIEMEĻNIEKS AFBU

Eduards Lapsiņš
Moderators

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Eduards Lapsiņš on Piektdiena Septembris 16, 2011 9:09 pm

Plkst.0:10. Diemžēl nepaspēju visu izdarīt. Trasē nosprausti 9 mērķi... Rīt ceļos 4:30 un 5:00 turpinu. Ja kāds pievienosies - nemaz neabižošos. Ja ne, ne. Nestartēju FITA un pārceļam IFAA sākumu uz nenoteiktu laiku. Piedodiet, ja variet... Mad

Eduards Lapsiņš
Moderators

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Eduards Lapsiņš on Svētdena Septembris 18, 2011 4:55 pm

Šodien, sporta ziņās, pēc Panorāmas, pa TV-1, iespējams, parādīs vakar filmēto sižetu... Very Happy

Eduards Lapsiņš
Moderators

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  LuckyFOX_Marina Rjabkova on Svētdena Septembris 18, 2011 6:43 pm

jā! Bija arīSmile noskatījos:)
paldies pa info:)

LuckyFOX_Marina Rjabkova

Female Dzīvoju : Rīga
Šauju ar : W&W RCX-100
Piereģistrējos : 10.07.09
Postu skaits : 739

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Eduards Lapsiņš on Pirmdiena Septembris 19, 2011 8:46 am

Jā, šoreiz diezgan operatīvi parādīja sižetu! Very Happy Diemžēl Amatnieka Jāņa vietā rādīja Apsīšu Jāni giggle bet tas nu tā - reklāma sporta veidam bija.

Tagad par tām IFAA sacensību uzskaites kartiņām - ES PILNĪGI UN GALĪGI NEPIEKRĪTU VIŅAS AIPILDĪT!!! shocked Man (un domāju jebkuram citam sacensību organizatoram) tā jau ir darba pāri par galvu, lai vēl ņemtos ar tām kartiņām!!! :no: Esmu svēti pārliecināts, ka viņas vienalga likvidēs - vienkāršāk ir pieprasīt no Federācijas izziņu par tiem, kuri gatavojas startēt kādā no lielajām sacensībām par viņu statusu - vai ir Federācijas biedri un kāda ir piešķirtā klase, nekā dublēt rezultātus: sacensību protokolā un katram vēl individuāli kartiņā... Evil or Very Mad Ja nu tik ļoti vajag, redzu vienīgo izeju - kāds uzņemas nodarboties ar šīm kartiņām (kā šobrīd to dara Juris), pēc sacensībām (pamatojoties uz sacensību protokolu) kāds aizpilda šīs kartiņas un sacensību organizators tikai paraksta. Ja ir citas idejas - lūdzu, bet neradīsim organizatoram vēl papildus slodzi! bow

Eduards Lapsiņš
Moderators

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Eduards Lapsiņš on Pirmdiena Septembris 19, 2011 11:29 am

Rezultāti Federācijas mājas lapā un šeit.

Eduards Lapsiņš
Moderators

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  georgs on Pirmdiena Septembris 19, 2011 11:32 am

Jā, Lapsiņa kungam ir taisnība, ka visticamāk IFAA savu nostādni mainīs, bet tāda nu tā patreiz ir. Līdz ar to ir jāatrod modelis tās praktiskai ieviešanai. Esmu brīvprātīgi uzņēmies IFAA klasifikācijas kartiņu uzraudzību: proti, pie manis tās varēs iegādāties, es tās nogādāšu pie Lapsiņa kunga, viņš uzspiedīs uz tām zīmogu ja kartiņas īpašnieks būs LLŠF biedrs, tad kartiņai tiks piešķirts reģistra numurs un visbeidzot es šo kartiņu pret parakstu izsniegšu tās īpašniekam, reģistrā norādot arī izsniegšanas datumu. Tālā kartiņa dzīvo savu dzīvi līdz tiek piepildīta vai arī tiek izmesta. Pirmajā gadījumā sekos iepriekš aprakstītās darbības.
Tālāk pamatošu viedokli, kāpēc kartiņas būtu jāaizpilda sacensību rīkotājam vai viņa norīkotajam cilvēkam:
1. Pēc kartiņu nodošanas to īpašniekam, par to likteni ir atbildīgs viņš pats.
2. Kartiņu ir ērti un vienkārši iesniegt sacensību rīkotājam reģistrējoties.
3. Kartiņu vienas ailītes aizpildīšana neprasa ilgu laiku.
4. Pēc sacensībām rīkotājam ir vienīgajam pieejami visi rezultāti.
5. Ja kartiņu aizpilda pats dalībnieks, tad atsevišķos gadījumos virsroku var ņemt cilvēciskais faktors.
6. Ja sacensību rīkotājs ar savu parakstu apstiprina rezultātu, viņam ir jāpārliecinās par tā pareizību, bet tas var aizņemt gandrīz tik pat lielu laiku kā visas ailītes ierakstīšana.
7. Es pats kategoriski atsakos ar to nodarboties katrās sacensībās tā vienkāršā iemesla dēļ, ka es piedalos ne gluži visās.
Tādas ir manas domas par šo tematu, būtu jauki, ja vēl kāds izteiktos.

georgs
Moderators

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Eduards Lapsiņš on Pirmdiena Septembris 19, 2011 12:00 pm

Un ņemam vērā, ka arī sacensību organizētājs ir tikai cilvēks (es par sevi nerunāju, sen jau tāds nejūtos giggle ) un ne vienmēr sacensību rezultāti ir pilnībā apkopoti līdz ar sacensību uzvarētāju apbalvošanu (piem.izpildīto normatīvu noteikšana, vienādu rezultātu nošķiršana ja pretendenti nepretendē uz pirmajām 3 vietām utt.).

Eduards Lapsiņš
Moderators

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Pēteris on Otrdiena Septembris 20, 2011 9:56 am

Eduards Lapsiņš rakstīja:Un ņemam vērā, ka arī sacensību organizētājs ir tikai cilvēks (es par sevi nerunāju, sen jau tāds nejūtos giggle ) un ne vienmēr sacensību rezultāti ir pilnībā apkopoti līdz ar sacensību uzvarētāju apbalvošanu (piem.izpildīto normatīvu noteikšana, vienādu rezultātu nošķiršana ja pretendenti nepretendē uz pirmajām 3 vietām utt.).
Neuzņemos risku pats sevi klasificēt!?
Taču, kā organizators un dalībnieks, uzskatu, ka ir iespējams kartiņas aizpildīt. Konkrēti es pats savās sacensībās apņemos to paveikt.
Protams, tad dalībniekiem viennozīmīgi jārēķinās ar apbalvošanas procedūras aizkavēšanos!!! It sevišķi, ja būs kuplāks dalībnieku pulks (un ir bijuši precedenti - Lāčausis ar 44, Pukstu aplis ar 47 dalībniekiem vienā dienā).
Vai arī nāksies šķirties no lielākas dalības maksas, ja tiks nolīgti palīgi! Tādā gadījumā gan varētu pilnveidot un papildināt arī citus organizatoriskos pasākumus.

Pēteris
Moderators

Male Dzīvoju : Jūrmala, Rīga, Ogre, Laubere
Šauju ar : visu, kas gadās pie rokas
Piereģistrējos : 06.03.08
Postu skaits : 463

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Janis Apsitis on Otrdiena Septembris 20, 2011 10:35 am

Tā protams nav mana darīšana. Un man nemaz nav kartina. Un tik drīz arī nebūs. Bet šo lasot ir jautajums.

Vai tiesām katrs nevar aizpildīt savu kartiņu pats? Es domāju, ka mums šeit visi visus pazīst, un ja kāds tiešām sāks kļūdīties pārāk daudz, tad kļūs par apsmieklu visai lokšāvēju saimei. Galu galā - ja tik ļoti baidaties no šmaucējiem - vienmēr jau katras grupas dalībnieki var visu sarunāt savā starpā un ko tik vēl neizdarīt. Šis tomēr ir sporta veids, kas balstās uz zināmām goda jūtām un cieņu pret sevi un saviem sāncenšiem. Mans priekšlikums - ņemiet un katrs pildiet kartiņu pēc oficiālajiem rezultātiem ,kas pēc katrām sacensībām tiek publicēti internetā, un neskaidrību vai aizdomu par "īpašu" kļūdīšanās gadījumiem - vienmēr jau kāds no malas var lūgt pārbaudīt konkrētā sportista kartinu.

Lai veicas.

Janis

Janis Apsitis

Male Dzīvoju : Riga, Jurmala
Šauju ar : Hoyt Formula Prodigy 25" + Hoyt Quatro 40# Medium
Piereģistrējos : 21.05.08
Postu skaits : 1199

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Pēteris on Otrdiena Septembris 20, 2011 11:08 am

Kartiņu var aizpildīt pats dalībnieks, taču ierakstu apstiprina rīkotājs ar savu parakstu. Ja es parakstu, tad arī vēlos būt pārliecināts par ieraksta pareizību (kas prasa pārbaudi)!
Dabīgi, ka var arvien vēl iztikt bez šīm kartiņām. Reāli tās būs nepieciešamas tiem, kas brauks uz Eiropas vai pasaules čempionātiem.
Ņemot vērā, ka tādi pasākumi notiek 2-3 reizes gadā, manuprāt ir vēl viens risinājums. Šādu kartiņu pats (vai kāds cits) uztur (aizpilda) elektroniskā formā. Mēnesi vai nedēļu pirms izbraukšanas izdrukāju, apzīmogoju un savācu parakstus. Starp citu, būs arī glītāk noformēts.

Pēteris
Moderators

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Eduards Lapsiņš on Otrdiena Septembris 20, 2011 11:12 am

Padomijas laikos katram sportistam bija šāda uzskaites kartiņa. Kartiņu aizpildīja treneris un nesa apstiprināt pie attiecīgajām amatpersonām. 1.lapas pusē bija foto un persondati, tad GDA (gatavs darbam un aizsardzībai) normu izpildi, atzīmes par gadskārtējo medicīnisko apskati, tālāk atzīmes par piešķirtajām sporta klasēm un pēdējā lapā atzīmes par klubu maiņu (toreiz biedrību). Var būt kādas idejas noder...

Eduards Lapsiņš
Moderators

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Eduards Lapsiņš on Otrdiena Septembris 20, 2011 11:25 am

Pēteris rakstīja:... Dabīgi, ka var arvien vēl iztikt bez šīm kartiņām. Reāli tās būs nepieciešamas tiem, kas brauks uz Eiropas vai pasaules čempionātiem.
Ņemot vērā, ka tādi pasākumi notiek 2-3 reizes gadā, manuprāt ir vēl viens risinājums. Šādu kartiņu pats (vai kāds cits) uztur (aizpilda) elektroniskā formā. Mēnesi vai nedēļu pirms izbraukšanas izdrukāju, apzīmogoju un savācu parakstus. Starp citu, būs arī glītāk noformēts.

Pilnīgi pareizi!!! Very Happy Jā, man tādu kartiņu (laikam) vajadzētu, jo esmu pieteicies Eiropas čempionātam, bet es gribu redzēt, kā viņi mani nepielaidīs bez šīs kartiņas, ja man nav bijusi iespēja startēt IFAA sacensībās, bet esmu samaksājis dalības maksu!!! Twisted Evil Un sliktākā gadījumā, kurš būs tas, kas man šādu kartiņu neizsniegs ņemot vērā, teiksim, manu startu Lietuvā, Igaunijā kaut kad pavasarī? shocked

Ja pareizi saprotu, šīs kartiņas ir nepieciešamas, lai augsta ranga sacensībās nestartētu absolūts iesācējs (var būt kļūdos...). Neredzu nekādas grūtības šādas kartiņas izrakstīt cilvēkam, kurš reāli gatavojas kaut kur braukt, bet aizpildīt visiem tikai tādēļ, ka man arī tādu gribās - nu piedodiet!!! Evil or Very Mad Pildi pats un es parakstīšu un ja esi tāds :pig: , ka saraksti visādas muļķības, tad tiešām pa purnu ready un lai vairāk nerādās loka šaušanas tuvumā!!! Twisted Evil

Eduards Lapsiņš
Moderators

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  georgs on Otrdiena Septembris 20, 2011 11:44 am

Kā cilvēcisko faktoru es biju domājis ne tik daudz mākslīgu rezultāta uzlabošanu, bet drīzāk nepareizu kartiņas aizpildīšanu ja tās katrs aizpildītu pats. Kļūdu procents būtu niecīgs vai pat maznozīmīgs, ja šo procesu pieskatītu viens cilvēks. Es būtu gatavs to uzņemties, bet es nevaru apsolīt, ka būšu klāt katrās sacensībās. Varu to darīt arī neklātienē, bet tad man būtu to visu papīra turzu vienmēr jāvadā līdz un jāmedī iepriekšējo sacensību rīkotāji. Bet tad sanāktu tā, ka man būtu jālūdz to, ko man nemaz nebūtu jālūdz. Es varētu uzņemties šīs kartiņas rakstīt, bet ar noteikumu, ka uz tām būs mans paraksts, kartiņas atradīsies pie manis pastāvīgi un tās es pēc pieprasījuma izsniegšu pret parakstu. Ja mans priekšlikums apmierina visas ieinteresētās puses, lūdzu, lieciet par to manīt forumā vai e- pastā: jurisn@gmail.com vai zvanot uz m.t. 29456810. Pretējā gadījumā es tās izdalīšu īpašniekiem un tad lai katrs rīkojas pēc saviem ieskatiem.

georgs
Moderators

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Eduards Lapsiņš on Otrdiena Septembris 20, 2011 12:10 pm

Atbalstu, atbalstu, atbalstu!!! cheers Ja Tu Juri uzņemies - atbalstu ar abām rokām!!! cheers Tik nelieciet sacensību organizatoram, pēc sacensībām, vēl aizpildīt 90% nevajadzīgas kartiņas!!! shocked Nu nebrauks visi ne uz Eiropas, ne uz Pasaules čempionātu! Twisted Evil

Eduards Lapsiņš
Moderators

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  georgs on Otrdiena Septembris 20, 2011 12:59 pm

Drīzāk jau retorisks jautājums:Diez kurš šo darbu darīs Pukstos?

georgs
Moderators

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Pēteris on Otrdiena Septembris 20, 2011 1:29 pm

georgs rakstīja: Es varētu uzņemties šīs kartiņas rakstīt, bet ar noteikumu, ka uz tām būs mans paraksts...
Man personīgi arī tā derētu, bet tad jau arī katrs pats varētu savus rezultātus ierakstīt un parakstīties!!!

Pēteris
Moderators

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  georgs on Otrdiena Septembris 20, 2011 1:38 pm

Nogaidīšu līdz nedēļas beigām. Neizšķirta gadījumā vai ja vairākums būs pret maniem noteikumiem, ar mierīgu sirdi šķiršos no šī sabiedriskā pienākuma.

georgs
Moderators

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  JānisS on Otrdiena Septembris 20, 2011 1:51 pm

Eduards Lapsiņš rakstīja:
Pilnīgi pareizi!!! Very Happy Jā, man tādu kartiņu (laikam) vajadzētu, jo esmu pieteicies Eiropas čempionātam, bet es gribu redzēt, kā viņi mani nepielaidīs bez šīs kartiņas, ja man nav bijusi iespēja startēt IFAA sacensībās, bet esmu samaksājis dalības maksu!!! Twisted Evil Un sliktākā gadījumā, kurš būs tas, kas man šādu kartiņu neizsniegs ņemot vērā, teiksim, manu startu Lietuvā, Igaunijā kaut kad pavasarī? shocked

Nepielaidīs,ja nebūs Biedra asiciācijas zīmogs, ar šo kartiņu grib kontrolēt Biedrus un nebiedrus. Jo kā viņi rakstija, agrāk pienākums to pārbaudīt bija biedru organizacijām, bet reti kura to darija. Tā kā papildus kontrole.

Par iesācējiem kā es sapratu caur puķēm, ka laikam ir tādi cilveki, kas gandrīz vai pirmo reizi sacensībās un uzreiz pasaule/eiropa un tad protams pazaudē/salauž bultas un ir neapmierināti, ka tik grūtas sacensības utt. Tāds man iespaids radās. Varbūt kāds no tiem kas apmeklē šāda līmeņa pasākumus var pakomentēt. Šī kartiņa parāda pieredzi. Viena lieta, ka mes te viens otru zinam, bet aizbraucot pasaulē vai kāds zin kas mēs esam? varbū vakar nozagām loku un šodien esam šeit. Pēc kartiņas ir noajusma vai cilveks vismaz māk skaitīt punktus un kaut ko saprot, vai arī ir tikai iesācējs, ko būtu jāliek kopā ar kādu gudrāku, lai nesanāk grupa kas skaita punktus 10-9-8...

JānisS
Admins

Male Dzīvoju : Rīga
Šauju ar :
Piereģistrējos : 08.08.08
Postu skaits : 714

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Eduards Lapsiņš on Otrdiena Septembris 20, 2011 2:25 pm

Tad jau SUPER! cheers Braucu ar tukšu, apzīmogotu kartiņu un viss ir štokos! :bounce: Pēteris teica, ka IFAA mājas lapā parādījusies svaiga informācija par šīm kartiņām - var būt kāds var latviskot un sulu publicēt... Rolling Eyes

Eduards Lapsiņš
Moderators

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  JānisS on Otrdiena Septembris 20, 2011 5:08 pm

Eduards Lapsiņš rakstīja: var būt kāds var latviskot un sulu publicēt... Rolling Eyes

Sula jau sen te un ir sarūgusi

JānisS
Admins

Male Dzīvoju : Rīga
Šauju ar :
Piereģistrējos : 08.08.08
Postu skaits : 714

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Eduards Lapsiņš on Otrdiena Septembris 20, 2011 5:13 pm

Tā stulbi sanāca... :geek: A man teica, ka jauna informācija... scratch

Eduards Lapsiņš
Moderators

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  georgs on Otrdiena Septembris 20, 2011 5:16 pm

Nu tad es vispār atslābstu. Pie izdevības atdošu pie manis esošās un lai katrs savu laimi kaļ pašrocīgi. Lokšāvēju dievs ir niķīgs bet tālredzīgs.

georgs
Moderators

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Sponsored content Today at 8:38 am

Sponsored content

Atpakaļ uz augšu Go down