Hei Olimpieši! Kā jums patīk jaunais Pasaules rekords?

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Hei Olimpieši! Kā jums patīk jaunais Pasaules rekords?

Post  Eduards Lapsiņš on Trešdiena 05 Oktobris 2011, 14:26

Tā nekas, vingrinājumā Olimpiskais riņķis vīriešiem 693 punkti!!! surprise Atgādinu - Latvijas rekords 632 punkts (J.Amatnieks). Vairāk lasiet šeit.

Un šaujot ar Formulu!!!... smiekls Kaut kāds sviests!!! cussing

Eduards Lapsiņš
Moderators

Male Dzīvoju : Babītes pagasta
Klubs : Amazones
Šauju ar : Visu, kas šauj!
Piereģistrējos : 08.02.08
Postu skaits : 5236

http://www.archery.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Re: Hei Olimpieši! Kā jums patīk jaunais Pasaules rekords?

Post  Janis Apsitis on Trešdiena 05 Oktobris 2011, 14:57

Šis džeks ir nereāls. Izdevās viņu pavērot Turīnā. Ar vienu lietu viņš atšķiras no visiem citiem. No visiem. Arī no visādiem Galiazo, un Žiruliem, pat Rubaniem un daudziem daudziem citiem. Tas ir kkas, ar ko viņu var salīdzināt ar vēl vienu pasaules ģēniju - Jamaikiešu sprinteri, pasaules rekordistu un visticamāk pasaules labāko atlētu - Boltu. Viņi abi pret savu darbu (un viņu darbs ir sacensības) attiecas neticami viegli. Nešaubos, ka treniņos viņi strādā smagi un luni nelaiž. Bet sacensības viņiem ir svētki. Viņi uz startu iziet ar smaidu. Turīnā uz treniņu lauka dienu prims kvalifikācijas viņš man nostājās blakus. Izšāvām kādas 2 sērijas kopā. Trāpīja viņš normāli, bet ne jau tur bija visi 10nieki, pat ne visi dzeltenie. Bet viņam ir taaaaaada pārliecība. Un pat savā līmenī viņš par 8niekiem nepārdzīvo. Pasmaida un dod tālāk. Tā viņs nokļuva lidz finālam, kur ja neatceros zaudēja. Un tāpat šauj arī pasaules kausos, cik esmu redzējis. Pilnīgi bez stresa. Pilnīgā mierā. Ar prieku. Neatkarīgi no tā, ka ne vienmēr uzvar. Un gan šim gan Boltam ir tikai viens uzdevums - uzvarēt. Viss cits principā ir neveiksme. Bet tik un ta - pasmaida un strādā tālāk. Dienu no dienas. Sacensības no sacensības. To, manuprāt, jebkuram sportistam ir no šiem jāmācās.

Pāris dienas atpakal redzēju interviju ar I. Radēviču. Mūsu Eiropas Čepmpioni un pasaules bronzas ieguvēju tāllekšanā. Šī brīža sportisti nr.1 starp dāmām Latvijā. Arī viņai ir līdzīga attieksme. Pastieties fotogrāfijas ar viņu. Skaista un smaidīga. Tieši to pašu sajūtu atceros no Prokopčukas viņas uzvaru laikā. Ir ko pamācīties. Ir no kā iedvesmoties.

Lai mums visiem veicas.

J.

Janis Apsitis

Male Dzīvoju : Riga, Jurmala
Šauju ar : Hoyt Formula Prodigy 25" + Hoyt Quatro 40# Medium
Piereģistrējos : 21.05.08
Postu skaits : 1200

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Māris on Trešdiena 05 Oktobris 2011, 15:54

Es arī daudz smaidu un par neveiksmēm tik pasmejos, bet tikai un vienīgi zaudēju Very Happy

Tas tā uz nenopietnās nots.

Māris
Moderators

Male Dzīvoju : Rīga, Jugla
Šauju ar : Hoyt GMX 25 + TX990 Medium 38#
Piereģistrējos : 21.02.08
Postu skaits : 540

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Anete. on Trešdiena 05 Oktobris 2011, 22:11

Bet vai tad paši nekad neesat dzirdējuši, kad Edžus saka - sacensības ir kā svētki, jāšauj ar prieku, ka ir jāšauj brīvi?Tikai mēs paši iedomājamies, ka nu tik parādīsim sacensībās kā vajag šaut, sasprindzinamies uz startu tik nenormāli, ka beigās tāpat nekas nesanāk.

Anete.

Female Dzīvoju : Kūrortpilsētā
Piereģistrējos : 29.11.09
Postu skaits : 103

http://www.amazones.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Eduards Lapsiņš on Ceturtdiena 06 Oktobris 2011, 11:10

Atceros kā mums ar Zanīti bija tā laime parunāties ar Latvijas Olimpiskās vienības psiholoģi pirms vieniem no nopietnākajiem mačiem mūsu kopējās sporta gaitās. Es dzirdēju manuprāt kolosālākos vārdus, kurus vajadzētu zināt visiem un atcerēties pirms katrām sacensībām: "Vai jūs kāds spiež šaut? Vai jūs kāds dzen uz šīm sacensībām? Vai jums kāds draud ar izrēķināšanos, ja starts neizdosies? Nē? Tad baudiet šīs sacensības kā svētkus! Startējiet ar prieku un jebkurš rezultāts būs augstākais, kuru šobrīd esat spējīgi uzrādīt!!!"

Protams, lai startētu ar prieku ir jāpasvīst treniņā. Ir jāvar valdīt loku, ir jāspēj izpildīt kaut cik līdzīgus šāvienus un psiholoģiski jābūt gatavam arī LIELAJAM REZULTĀTAM! Lai nenobītos, kad "tas nāk"!

Jā, mums ir tehnisks sporta veids un daudz kas ir atkarīgs no inventāra, bet spilgts piemērs ir mans starts pēdējās sacensībās, ar augstākās klases inventāru un pilnīga nīkuļa rezultātu...

Un te pienākam pie vēl viena aspekta - var jau startēt ar prieku, bet ja tu (ar prieku) dari visu ko vari, bet tavas bultiņas duras riņķī apkārt 5-6 un gadiem no vietas, tad tavs prieks lēnām pāraug panikā...

LATVIJAI IR VAJADZĪGS VIENS RIKTĪGS IEROČU MEISTARS! SEN JAU VAJADZĪGS!!!

Eduards Lapsiņš
Moderators

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Janis Apsitis on Ceturtdiena 06 Oktobris 2011, 11:29

Edžu,

Es vienmēr esmu teicis, ko domāju, un arī šoreiz teikšu.

Manuprāt tomēr sistēma ar finansešanu, ka no konkrēta rezultāta izšaušanas gadījumā sezonas svarīgākajā startā ir tik ļoti atkarīga finansiālā situācija ne vienam vien sportistam (vai viņu vecākiem) - nav labākais veids kā nodrošināt šo prieka sajūtu.

Ok - ir skaidrs, ka visos sporta veidos par godalgotām vietām/rekordiem utt ir prēmijas. Un tā tam ir jabūt. Bet.

Ja cilvēks brauc uz PČ vai EČ vai PK, tad viņš šo vietu ir nopelnījis godīgā un skaidrā kvalifikācijas sistēmā (kas mūsu šajā PČ ciklā, manuprāt, bija lieliska) - tomēr aizbraucot tur būtu jādomā tikai par startu un viss. Un jāizbauda process. Nevis jārēķina, kas būs ,ja neizšaušu 1300, vai palikšu otrais aiz strīpas, vai vēl nezko.

Man personīgi tas šoreiz neko nemainīja, jo labi apzinos savu reālo rezultātu uz konkrēto brīdi un (ne)iespēju sasniegt nospraustos 1300 vai kvalifikāciju turnīrcīņām. Tomēr citiem tā nebija. Citiem, es domāju, zināmas dolāru zīmes lidoja prātā. Un, kas zin, vai tieši tik arī nepietrūka, lai dažs labs aizsniegtos līdz tam Pasaules 108niekam, kas dod vietu turnīrcīņās.

Tāpēc priekšdienām ierosinu, ka naudiņu (lai cik mums viņa būtu) sadalam kvalifikācijas ciklā, kur tiešām ir īstā vieta cīnīties kā nu mākam, un papildus emocionāls slogs ir pat vēlams - bet uz lielajiem mačiem braucam ar prieku un to brīvības apziņu, ko dod sajūta, ka esi šo godīgi noplenījis.

Lai mums veicas.

Janis

Janis Apsitis

Male Dzīvoju : Riga, Jurmala
Šauju ar : Hoyt Formula Prodigy 25" + Hoyt Quatro 40# Medium
Piereģistrējos : 21.05.08
Postu skaits : 1200

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Eduards Lapsiņš on Ceturtdiena 06 Oktobris 2011, 12:40

Pats stulbākais, ka naudiņas jau nemaz nebija... Evil or Very Mad Vēl joprojām mūsu Valstī darbojas vecu vecais likums - viss pirms rezultāts, tad naudiņa! To ko savu laik Zane "nopelnija" ar saviem labajiem startiem - viņa arī izlietoja... Šobrīd viss atkal jāsāk no nullītes! (kaut gan šoreiz vieglāk - ceļš jau iebradāts, toreiz bija jāsāk ar LIELU mīnus zīmi...)

ES piesolīju PRĒMIJU, kuru būtu dabūjis vienalga no kurienes!!! Un tie kas atceras EČ Brielē un PČ Madridē zin, ka dažš labs, kopējo interešu vārdā, bankā pat dzīvokli ieķīlāja... Twisted Evil

Gribējās kā labāk, sanāca kā vienmēr... Bet dalīt to naudas mazumiņu, kura, starp citu, paredzēta visiem, tikai starp izlasniekiem, kuri nevar pat kvalificēties, manu prāt arī nav pareizi! Neutral

Eduards Lapsiņš
Moderators

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Eduards Lapsiņš on Pirmdiena 10 Oktobris 2011, 19:17

Un kā jums patīk šie rekordi? Very Happy

Eduards Lapsiņš
Moderators

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Māris on Pirmdiena 10 Oktobris 2011, 21:50

Nu rekordi vismaz ir ievērības cienīgi Smile atšķirībā no Latvijas apkopotajiem. Negribu nevienu apvainot, bet tā tomēr ir.

Māris
Moderators

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Eduards Lapsiņš on Otrdiena 11 Oktobris 2011, 10:16

Māris rakstīja:Nu rekordi vismaz ir ievērības cienīgi Smile atšķirībā no Latvijas apkopotajiem. Negribu nevienu apvainot, bet tā tomēr ir.

Ko tur apvainot vai neapvainot - tā ir arī Tava vaina, ka mūsu rekordi ir kā maza bērna šļupsti!!! cussing

Eduards Lapsiņš
Moderators

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Māris on Otrdiena 11 Oktobris 2011, 23:28

Par to es ar baidījos, ka tu mani arī tajā vainosi Very Happy .

Māris
Moderators

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Sponsored content Today at 15:25

Sponsored content

Atpakaļ uz augšu Go down

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu