Skrūvju līme

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Skrūvju līme

Post  JR on Piektdiena 11 Novembris 2011, 09:02

Par cik nav normāla topica, kur šādas lietas postēt, uztaisīšu vēl vienu jaunu Smile

Tātad lūk ir štellīte, par kuru dažiem stāstīju, ar kuras palīdzību var novērst savā nodabā vaļā skrūvējošās skrūves pie vibrācijām. Maksā ~2 Ls, var sameklēt sākot ar Statoil, beidzot ar visādiem specializētiem veikaliem - liela iespējamība, ka visādos auto veikalos būs.

Es izmantoju konkrēti šo:

JR

Male Dzīvoju : Rīga
Klubs : Amazones
Piereģistrējos : 22.08.11
Postu skaits : 954

Atpakaļ uz augšu Go down

Re: Skrūvju līme

Post  JānisS on Piektdiena 11 Novembris 2011, 09:50

paldies! biju par tādu dzirdējis, tikai nezināju, kur ņemt. Izmantojams, jau laikam tikai uz skrūvēm, ko nevajag pārskrūvēt.

JānisS
Admins

Šauju ar :
Piereģistrējos : 08.08.08
Postu skaits : 714

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  JR on Piektdiena 11 Novembris 2011, 09:57

JānisS rakstīja:Izmantojams, jau laikam tikai uz skrūvēm, ko nevajag pārskrūvēt.

Nu, ne gluži. Vienkārši skrūve kļūst "smagāka" - atskrūvēt joprojām var. Ja vajag, lai vieglāk skrūvējas, vienkārši mazāk uzpilini uz vītnes.

JR

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  JānisS on Piektdiena 11 Novembris 2011, 10:07

mmm interesanti, man bij radies iespaids,ka viņa "savelk" diezgan cieši, ka ja vajag atskrūvēt var, bet tā vispār nekustas.

Viena meitene nopirka Hoyt rokturi jaunu(tagad jau veco Smile ), un viņai bija čupa problēmu, viena no tām, ka iznāca mazo stabilizatoru vītnes no roktura kopā ar stabilizatoru - vītne palika uz stabilizatora. Veikals uz jautājumiem atbildēja, ka vajag ko šītādu(lock tite) uzmālēt un ieskrūvēt, tad pagaidīt un mēgināt izskrūvēt. tapēc man likās,ka tas tāda ka puslīme,Ja viņš tiešam darbojas kā ķite,kā medus, tad diez vai te būtu palīdzējis.

JānisS
Admins

Šauju ar :
Piereģistrējos : 08.08.08
Postu skaits : 714

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  JR on Piektdiena 11 Novembris 2011, 10:23

Tā finālā kļūst cieta, vienkārši vītni aizpilda. Esmu pilnīgi jauniem nažiem regulējošās skrūves uz šīs sēdinājis, velo visādas problēmskrūves skrūvējis utt. un viss kedā. Auto piekarēs uz līdzīgas līmes ir visi uzgriežņi no dzimšanas, lai neskrūvētos vaļā pie vibr.

Pēdējo reizi labojis MOnk Trešdiena 16 Novembris 2011, 10:43; labots 1 reizi

JR

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Kristaps Novads on Piektdiena 11 Novembris 2011, 11:25

Līmes ir dažādās krāsās, zaļā- knapāka, zilā vidēja, sarkanā stipra( var gadīties , ka bez karsēšanas neizdosies atskrūvēt).Parasti lietoju zilo.

Kristaps Novads

Male Dzīvoju : Saldus
Klubs : Savage Archer
Piereģistrējos : 12.05.10
Postu skaits : 138

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  JR on Otrdiena 22 Novembris 2011, 01:21

Kristaps Novads rakstīja:Līmes ir dažādās krāsās, zaļā- knapāka, zilā vidēja, sarkanā stipra( var gadīties , ka bez karsēšanas neizdosies atskrūvēt).Parasti lietoju zilo.

Nez, man nav sanācis, ka nevaru atskrūvēt. Šodien ar to pašu sarkanu ielīmēju vienu ļurīgu tēmekļa skrūvi, pēc tam ar rokām, pieliekot palielu spēku, atskrūvēju un viss forši, skrūvējas smagāk un vairs netirinās.

JR

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Sponsored content Today at 16:21

Sponsored content

Atpakaļ uz augšu Go down

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu