SK Amazones sarunas #1

Lapa 30 no 31 Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31  Next

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Re: SK Amazones sarunas #1

Post  Eduards Lapsiņš on Sestdiena 13 Septembris 2014, 17:19

Jā... "Palīdzēt Edžum uz Pļavas" tas ir forši! Rolling Eyes Bļin! Nekad nebiju domājis, ka piedzīvošu laikus, kad daži Amazoņi staipa vairogus, a vesels bars vienkārši tupa lupī!!!... Evil or Very Mad

Eduards Lapsiņš
Moderators

Male Dzīvoju : Babītes pagasta
Klubs : Amazones
Šauju ar : Visu, kas šauj!
Piereģistrējos : 08.02.08
Postu skaits : 5236

http://www.archery.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Oksana on Sestdiena 13 Septembris 2014, 19:46

Jā, daži Amazoņi uzskata sevi uz Plavas par "mīliem ciemiņiem", kurus uzaicināja atpūsties. Varbūt pret tādiem, beidzot, jāsāk izturēties ka pret "viesiem", bet tikai ne mīlajiem.   Evil or Very Mad

Oksana

Female Dzīvoju : Riga
Piereģistrējos : 17.12.08
Postu skaits : 130

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Janis Apsitis on Pirmdiena 15 Septembris 2014, 09:31

Diemžēl ne ar kādām sankcijām nekas te nebūs panākams. Kā mēs ļoti labi redzējām un secinājām vedot vairogus un darot citus darbiņus - ir diezgan pozitīva un konkrēta attiecība palīdzēšanai un darīšanai ar labu rezultātu - kā nekā Markam - Sporta Meistars, Man personiskais rekords FITĀ un Čempiona tituls, Ivo - 309 no 50m kā vecos labos laikos, Anetei - vairāki personiskie rekordi un Čempiona tituls, Mazajai Līgai - personiskie rekordi, medaļa un smaids līdz ausīm... Un par spīti medaļu trūkumam šodien - es domāju arī Edžus ir priecīgs, ka vismaz dažiem viņa audzēkņiem ir novērojamas ļoti pozitīvas tendences šaušanas panākumos... Tā kā būs viss labi - lauks pēc mačiem palika glītāks kā jebkad un mači par spīti nelielam dalībnieku skaitam bija izteikti interesanti un ar pietiekoši labiem rezultātiem - īpaši jau top6 veču izpildījumā.

Janis Apsitis

Male Dzīvoju : Riga, Jurmala
Šauju ar : Hoyt Formula Prodigy 25" + Hoyt Quatro 40# Medium
Piereģistrējos : 21.05.08
Postu skaits : 1200

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Oksana on Pirmdiena 15 Septembris 2014, 14:46

Un ko darīt ar Pļavas "PIEDIRSĒJIEM"? Sorry par neglītiem vārdiem.

Oksana

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Eduards Lapsiņš on Pirmdiena 15 Septembris 2014, 22:56

Lēnā garā (pa vienam) varētu viņus izķert un piespiest aiz sevis savākt! Twisted Evil Precedenti jau ir -UN DARBOJAS!!! Twisted Evil

Eduards Lapsiņš
Moderators

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Eduards Lapsiņš on Piektdiena 26 Septembris 2014, 20:36

Šodien tā dūšīgi pastrādāj uz Pļavas. Very Happy Paldiesiņš visiem palīgiem! cheers Tagad pavisam cits skats - salauztās nojumes novāktas, vecie krūmi un kaudze ar mēsliem nodedzināts, nojumē jauna kārtība. Lēnām gatavojamies ziemai.... aizloga Ak jā, ar mājiņām laikam arī tikām kārtībā: tagad ir meiteņu mājiņa, kurā izņemot meitenes nevienam nav ko darīt!!! ir VIP mājiņa, kurā bez manas atļaujas nevienam nav ko darīt!!! un ir Pusjāņa mājiņa, kurā bez viņa atļaujas nevienam nav ko darīt!!! Lūk tā cūceņi, guļiet zem eglītes! Twisted Evil

Eduards Lapsiņš
Moderators

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Elina Lapsina on Svētdena 16 Novembris 2014, 15:48

Šovakar daži apskatīs vecpilsētā Staro Rīga - droši mums var pievienoties Smile

p.s. Redžinald - būs arī Edmunds  Laughing Laughing Laughing

Elina Lapsina

Piereģistrējos : 15.08.09
Postu skaits : 281

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Eduards Lapsiņš on Svētdena 16 Novembris 2014, 18:35

Es gan turpināšu būvēt jauno nojumi.. Twisted Evil Un īstenībā nav nemaz tik traki - uz Paļavas var pat nakšņot! Very Happy

Eduards Lapsiņš
Moderators

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Janis Apsitis on Otrdiena 25 Novembris 2014, 11:57

Vakar TV sižetā par vienu no visu laiku labākajiem Latvijas sportistiem - šķēpmetēju Jāni Lūsi, Olimpiskais čempions un vecais vīrs pateica tādu tīrradni...

"Ja neieliksi darbu ar vienu talantu nekur netiksi. Ja talanta nav- nav ko trenēties, tāpat nekas nebūs. Jābūt kautkādām dabas dotībām, ko attīstīt. Ja viņu nav - ko tad tu attīstīsi. Nav ko attīstīt, ja viņas nav."

Viegli runāt visa kaluma Olimpisko medaļu īpašniekam un četrkārtējam Eiropas čempionam... Bet zināma taisnība tajā visā ir... Nu ko jāmeklē talants un jāattīsta :-)

Veiksmīgu mums visiem dienu...

Janis Apsitis

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Jānis Bērziņš jun. on Otrdiena 25 Novembris 2014, 13:22

Nezinu vai forumā kau kur mētājas šāda frāze, bet ir viens labs citāts par šo tematu.

Hard work beats talent when talent doesnt work hard.

Jānis Bērziņš jun.
Moderators

Male Dzīvoju : Sigulda
Klubs : Stiegra
Šauju ar : Falco Trophy with carbon 70'' 35lbs.
Piereģistrējos : 15.09.08
Postu skaits : 839

http://skstiegra.wordpress.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Eduards Lapsiņš on Otrdiena 25 Novembris 2014, 13:33

Es gan esmu dzirdējis pavisam citus tekstus no visai cienījamiem sportistiem-volejbolistiem (piedodiet uzvārdus nenosaukšu, jauniņš biju, ja nemaldos viens no viņiem bija Seviļanovs...) - ar smagu darbu, ilgā laika posmā var panākt augstu rezultātu, pat ja tev nav dabas dots talants! Talantam viss padodas ātri un viegli, līdz ar to viņi ir slinki un agri vai vēlu cilvēks, kurš sūri grūti strādājis, viņam aizies garām!!!

Un mūsu Klubā ir pieejami abi piemēri biezā slānī! Twisted Evil  Talantu diemžēl krietni mazāk... :zviega:

Un beigu beigās atkārtošos n-to reizi: 1978.gadā mani gribēja atskaitīt no sporta skolas "Daugava" kā neperspektīvu!  Twisted Evil  Paturēja tikai tādēļ, ka togad maz pieteicās jauniņo (es tā domāju...  scratch ). 1981.gadā mans rezultāts vingrinājumā FITA bija ap 980-1020 punktiem... shocked No 90m distances šāvu ZEM 200 PUNKTIEM!!!shocked Un tikai 1982.gadā es izpildīju Sporta Meistara normatīvu (toreiz 1120 punkti vingrinājumā FITA) un izcīniju vietu Latvijas PSR izlasē. Vēl pēc pus gada jau šāvu nedaudz virs 1200 un izcīniju vietu arī Baltijas kara apgabala izlasē! Un to visu TIKAI UN VIENĪGI AR SMAGU DARBU! Twisted Evil  Katru dienu, līdz tumsai, līdz tulznainiem, asiņainiem pirkstiem, līdz pilnīgam pagurumam, ieguldot visus fin.līdzekļus labāka inventāra iegādei, pat ielienot parādos utt. Twisted Evil

Nu tā apmēram... training  

lv

P.S.Lūk, nepaspēju publicēt, kad Bērziņu Jānis jau īsi pateica to ko es te tā smalki mēģinu pasniegt... :zviega:

Eduards Lapsiņš
Moderators

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Janis Apsitis on Otrdiena 25 Novembris 2014, 13:41

Protams protams... Tā jau arī ir... Un vienmēr mēs mīlam to darbu un darbu pieminēt... Bet vecais čempions tik konkrēti pateica, ka vienkārši padalījos...

Un jā - lai šautu LV izlases līmenī - tiešām talants nav nepieciešams nemaz... te tiešām pietiek arī ar smagu darbu... un tas ir labi... tikai redz, ka gribās vairāk... daudz vairāk...

J.

Janis Apsitis

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Vitalij on Otrdiena 25 Novembris 2014, 14:21

Я слышал в исполнении Яниса Лусиса другую историю. Не понимаю, почему он забыл рассказать о тренерах, помощьниках тренеров, физиотерапевтах, целой команде других специалистов и научно-исследовательских институтах, которые помогали раскрыть его талант и тяжело работали над тем, чтобы его копье полетело в нужном направлении на недосягаемое для других атлетов расстояние.
Можно быть очень талантливым писателем и не знать как в руках держать ручку и как ей писать. Можно много и тяжело работать,"копать яму" ежедневно, но рынь ее не в том месте или не в том направлении. Так что без поддержки тренера, наставника какой бы длинны и глубины "яма" не была выкопана, тяжелый труд может оказаться напрасным и вместо колодца с прозрачной водой может получиться сточная яма для помоев.

Vitalij

Male Dzīvoju : Rīga
Piereģistrējos : 27.03.12
Postu skaits : 91

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Eduards Lapsiņš on Otrdiena 25 Novembris 2014, 14:37

Janis Apsitis rakstīja:...Un jā - lai šautu LV izlases līmenī  - tiešām talants nav nepieciešams nemaz... te tiešām pietiek arī ar smagu darbu... un tas ir labi... tikai redz, ka gribās vairāk... daudz vairāk...

J.

Zanes 4.v.starp Eiropas jauniešiem un 10.v.starp Eiropas pieaugušajiem arī tika sasniegta trenējoties 3X dienā, 5X nedēļā, apm.4 gadus no vietas! Twisted Evil Diemžēl vēlāk nekādas talanta izpausmes netika novērotas... hvz

Eduards Lapsiņš
Moderators

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  LuckyFOX_Marina Rjabkova on Otrdiena 25 Novembris 2014, 16:00

Vitalij rakstīja:Я слышал в исполнении Яниса Лусиса другую историю. Не понимаю, почему он забыл рассказать о тренерах, помощьниках тренеров, физиотерапевтах, целой команде других специалистов и научно-исследовательских институтах, которые помогали раскрыть его талант и тяжело работали над тем, чтобы его копье полетело в нужном направлении на недосягаемое для других атлетов расстояние.
Можно быть очень талантливым писателем и не знать как в руках держать ручку и как ей писать. Можно много и тяжело работать,"копать яму" ежедневно, но рынь ее не в том месте или не в том направлении. Так что без поддержки тренера, наставника какой бы длинны и глубины "яма" не была выкопана, тяжелый труд может оказаться напрасным и вместо колодца с прозрачной водой может получиться сточная яма для помоев.    

Pilnība piekrītu!
Cik tu daudz nestādātu un cik talantīgs tu būtu, ļoti daudz atkarīgs no tā, vai ir uzminēts mehanisms (algoritms) jeb pieeja, pēc kuras tevi apmāca (trennē).

Es skriešānā, par 3 mēnešiem akadēmijā sasniedzu par kārtu lielāku rezultātu, nekā par visu mūžu. Kaut ar sportu nodarbojos no 7 gadiem pieredzējušo treneru vadībā un skola bija ar sporta novirzienu.Vienkārši ļidz šīm neviens mani netrennēja un nestāstīja par citām treniņu iespējām, un starpcitu ar trīs reizes mazākām piepulēm!

Tas pats ar mūzikskolu, ja man kāds jaunībā mācītu atpazīt akordus pēc basa notis, nevis pēc harmonijas, manā dzīvē tas sataupītu ļoti daudz darbastundas. Diemžēl par to es uzināju tikai dažus gadus atpakaļ. Bet mūzikskolā visus māca pēc šablona - spēlēt no rīta līdz vakaram līdz tūznām, līdz tu tur krīti. Un neviens neinteresējās kāpēc tu nedzirdi harmoniju, vai kādā veidā tu to mēģini saklausīt. Ja dzirdi - talantīgs, ne dzirdi - netalantīgs:))) Bet ne vienam ne otram apmācības veids nemainās, abi dara vienu un to pašu vienādu stundu skaitu dienā! No 100 paliek 2 līdz kuriem kaut kādā veidā informācija pieleca, plus ieguldīja milzīgi daudz darba stundas, tie arī skaitās talantīgi. Citus atskaitā kā nederīgus! Standarta padojumu apmācības sistēma.

Protams iedzimtība daudz ko nozīmē. bet nākamais būtu nevis cik daudz stundas tu dari, bet ko tieši tu tajās stundās dari!

LuckyFOX_Marina Rjabkova

Female Dzīvoju : Rīga
Šauju ar : W&W RCX-100
Piereģistrējos : 11.07.09
Postu skaits : 739

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Dainis on Otrdiena 25 Novembris 2014, 18:19

LuckyFOX_Marina Rjabkova rakstīja:[nevis cik daudz stundas tu dari, bet ko tieši tu tajās stundās dari!
 super   šo vajag lieliem burtiem, zelta ramītī un pie sienas!!!
p.s. skatos ka Marina mums te ne tikai šaut prot bet arī muzicēt Smile varbūt jāsāk organizēt, ja ne tīri bigbends, tad kaut kas mazāks. Wink

Dainis

Male Dzīvoju : Riga
Piereģistrējos : 06.08.13
Postu skaits : 87

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  LuckyFOX_Marina Rjabkova on Otrdiena 25 Novembris 2014, 21:45

Dainis rakstīja:
LuckyFOX_Marina Rjabkova rakstīja:[nevis cik daudz stundas tu dari, bet ko tieši tu tajās stundās dari!
 super   šo vajag lieliem burtiem, zelta ramītī un pie sienas!!!
p.s. skatos ka Marina mums te ne tikai šaut prot bet arī muzicēt Smile varbūt jāsāk organizēt, ja ne tīri bigbends, tad kaut kas mazāks. Wink

Nē Daini, es to daru tikai savam priekam, līdz skatuves limenim stipri nedavelku:) bet cilvēku ar muzikalām prasmēm starp lokašāvējiem nav tik maz:))))) Bet man ieguldījums mūzikas izpildītāju labā ir 5 darba dienas, 8 stundas dienā jau 8 gadus pēc kārtas:)) Mans darbs ir saistīsts ar šo jomu:)))

LuckyFOX_Marina Rjabkova

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Eduards Lapsiņš on Sestdiena 10 Janvāris 2015, 22:10

Esmu gandarīts!!! Twisted Evil Mūsu meitenes parādija, ka nav velti lieti sviedri - Līga Ilona atklāja lielo klikera noslēpumu, Jūlija saprata kā var mierīgi šaut no 70m un trāpīt mērķī, Aneta ar Elīnu pieteica sevi Eiropas kausa izcīņai! Twisted Evil Ļoti labs treniņš šodien bija jā! labs

Eduards Lapsiņš
Moderators

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Anete. on Piektdiena 06 Februāris 2015, 22:43

http://novostivideo.ru/video/1282153

Iespējams šeit var redzēt video no Baltijas pirmā kanāla, kur mūs filmēja ceturtdien..

Anete.

Female Dzīvoju : Kūrortpilsētā
Piereģistrējos : 29.11.09
Postu skaits : 103

http://www.amazones.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Eduards Lapsiņš on Sestdiena 07 Februāris 2015, 00:41

Manuprāt nav slikti! Twisted Evil Ja neņem vērā dažus cietušus purnus... giggle

Eduards Lapsiņš
Moderators

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Oksana on Sestdiena 07 Februāris 2015, 19:54

Nosaukums vienkārši ... episks... Laughing

Oksana

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Jul_Pow on Otrdiena 10 Februāris 2015, 22:05

Seit var apskatities video LTV kanala no latvijas cempionata archery
http://ltv.lsm.lv/lv/raksts/10.02.2015-loka-shaushana.id43794/

Jul_Pow

Female Dzīvoju : Rīga, Purvciems
Piereģistrējos : 16.09.14
Postu skaits : 39

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Eduards Lapsiņš on Piektdiena 13 Februāris 2015, 12:29

UZMANĪBU!!! UZMANĪBU!!! UZMANĪBU!!!
Pie Sporta manēžas pulcējamies 20:00!!! Bet no 18:00 būs atvērts Klubs - tā, kā, ja ir vēlēšanās, varēs arī patrenēties.
archery

Eduards Lapsiņš
Moderators

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Eduards Lapsiņš on Otrdiena 10 Marts 2015, 17:15

Sestdien (14.03.2015.) nodarbības uz Pļavas nebūs iespējamas - STRĀDĀS CILVĒKI!!!

Eduards Lapsiņš
Moderators

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  LuckyFOX_Marina Rjabkova on Pirmdiena 06 Aprīlis 2015, 17:35

Kaut kur pazaudēju bultu izvelkamo (oranžā krāsā ar magnētiņu), ja kāds atradīs, lūdzu dodiet ziņu.

LuckyFOX_Marina Rjabkova

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Sponsored content Today at 13:33

Sponsored content

Atpakaļ uz augšu Go down

Lapa 30 no 31 Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31  Next