Eiropas čempionāts un OS kvalifikācijas turnīrs (WA) [21.–26.05.2012]

Lapa 2 no 2 Previous  1, 2

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Re: Eiropas čempionāts un OS kvalifikācijas turnīrs (WA) [21.–26.05.2012]

Post  Eduards Lapsiņš on Otrdiena 22 Maijs 2012, 16:04

Janis Apsitis rakstīja:...Edzus treneeja meitenes...

Kauns pa visu ģīmi, par tādu trenēšanu!!! Embarassed Vienīgi Rimma izšāva kā cilvēks! vemt Labi ka pašam izdodas tā skaisti aiziet no LIELĀ sporta Twisted Evil

Eduards Lapsiņš
Moderators

Male Dzīvoju : Babītes pagasta
Klubs : Amazones
Šauju ar : Visu, kas šauj!
Piereģistrējos : 08.02.08
Postu skaits : 5228

http://www.archery.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Māris on Otrdiena 22 Maijs 2012, 16:18

Eduards Lapsiņš rakstīja:

Labi ka pašam izdodas tā skaisti aiziet no LIELĀ sporta Twisted Evil

Jā gan.

2. distance pa sērijām: 50 54 53 55 53 51 = 316

Māris
Moderators

Male Dzīvoju : Rīga, Jugla
Šauju ar : Hoyt GMX 25 + TX990 Medium 38#
Piereģistrējos : 21.02.08
Postu skaits : 540

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Redzinalds on Otrdiena 22 Maijs 2012, 22:46

Es protams atvainojos, BET cilvekam kas netrennejas ( edzhu nu atzisti, ka nav laika, ka doma treninja laika par visu, tikai ne gaishas domas par stradashanu ar loku)
TAS IR LABS REZULTAS
un vispar vecais, pietiek muldet, mums ir jaapsezhas un normali jaiedzer...
jasaruna kadu kas aizved maajas, normali gaisha dienas laikaa sacept galjinju, ieraut snjabiiti, un es domaju gaisma tunelja galaa nebus atrvilciens.

RIMMA - Es lepojos, ka mums ir tada lieliska "meitene"... luk tas ir kaujas gars, dzenbudista ietvaraa:)
Edzhu - ar Tevi man viss ir skaidrs, IEDZERAM
janji divi - stradat!

Julijai - mazliet veiksmes

Visiem... Es Jus miilu un pienjemu tadus, kadi esat, BET TAGAD STRAADAAT un bez jaunam pardomam un idejam varat neatgriesties...

Redzinalds

Male Dzīvoju : Rīga
Šauju ar : Kompaktloks, ugunsbliezhi.
Piereģistrējos : 11.02.08
Postu skaits : 369

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Janis Apsitis on Otrdiena 22 Maijs 2012, 23:15

ZINA 4.

Kvalifikaacija beigusies. Labaa zina. Visiem individuaaliem turniiriem esam visi kvalificeejusies. Sliktaa - nekam komandveidiigam neesam. Bet tik gara diena (jaacelas bija jau 6os) , ka tagad 10 vakaraa seezot viesniicas vestibilaa pie interneta, vienkaarsi nav speeka neko rakstiit. Riit ciinamies par Eiropas Cempiona titulu. Kkad taalaak nedeelaa ciiniisimies par Olimpiskajaam kvotaam. Sekojiet un turiet iikskus par mums. Veiksme noderees.

Lai mums veicas.

Janis
Hotel Ibis
Amsterdama, Holande

Janis Apsitis

Male Dzīvoju : Riga, Jurmala
Šauju ar : Hoyt Formula Prodigy 25" + Hoyt Quatro 40# Medium
Piereģistrējos : 21.05.08
Postu skaits : 1198

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  LuckyFOX_Marina Rjabkova on Trešdiena 23 Maijs 2012, 14:34

1/48
RW
Rimma 4 pret Bozic 6
8;7;5 20 9;8;7 24
9;9;8 26 10;7;7 24
x;x;M 20 9;9;6 24
x;9;8 27 9;7;7 23
8;7;6 21 10;9;9 28
Nasaridze 6 pret Līgu 4
9;9;9 27 9;9;8 26
10;8;8 26 10;9;7 26
9;8;8 25 10;10;8 28
9;9;9 27 8;7;7 22
9;8;7 24 9;9;6 24
Zane 4 pret Danailova 6
x;7;6 23 9;9;7 25
9;5;8 22 9;9;8 26
10;9;7 26 9;8;7 24
x;9;8 27 9;8;8 25
8;8;6 22 10;10;9 29

RM 1/48
Apsītis 0 (sērijas 24;21;24) pret Girouille 6 (sērijas 27;26;27)
Amatnieks 0 (sērijas 22;24;23) pret Velikov 6 (sērijas 27;27;26)
Lapsiņš 6 pret Shahnazaryan 4
10;10;8 28 9;9;9 27
8;7;6 21 9;9;8 25
9;9;7 25 x;x;10 30
9;9;7 27 9;8;3 20
9;9;8 26 9;9;7 25

1/24
RW
Nowak Piotr 7 pret Lapsins Eduards 3
10;9;8 27 10;8;7 25
10;9;9 28 9;9;7 25
9;9;8 26 10;10;9 29
9;8;8 26 9;9;8 26
10;9;9 28 9;8;8 26

Jāņi - kaut kā tie cipari neziskatās pēc jūs rezultātiem. Nezinu, kas tam par iemeslu, varbūt neveiksmīga diena! Katrā ziņā, es par Jums turu īkšķus un priekšā vēl cīņa par Olimpiskām kvotām! Droši uz priekšu, es zinu - Jūs to varat!
Rimma, malacis, cīnījies ka lauva. Kas tur par mistisku M?)Līga arī godam pastrādāja. Meitenes, labs starts, nedaudz jums šoreiz veiksmes pietrūka.
Ežu, es pat šeit seižot sajūtu sacensības un cīņas garu. Skaisti! Malacis! Shahnazaryan šauj 30!, bet Edžus mierīgi un vēsi turpina savu darbu - un ir win 6 pret 4!

p.s. Shahnazaryan - ceru, ka pareizi uzrakstīju šo un citus ārzemju sportistu uzvārdus.

LuckyFOX_Marina Rjabkova

Female Dzīvoju : Rīga
Šauju ar : W&W RCX-100
Piereģistrējos : 11.07.09
Postu skaits : 739

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  LuckyFOX_Marina Rjabkova on Trešdiena 23 Maijs 2012, 16:04

Pastāstiet kāds par OS kvotām. Kā tur notiek tā cīņa un cik kvotas (vietas) ir par kurām var cīnīties?

LuckyFOX_Marina Rjabkova

Female Dzīvoju : Rīga
Šauju ar : W&W RCX-100
Piereģistrējos : 11.07.09
Postu skaits : 739

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Eduards Lapsiņš on Piektdiena 25 Maijs 2012, 15:36

LuckyFOX_Marina Rjabkova rakstīja:Pastāstiet kāds par OS kvotām. Kā tur notiek tā cīņa un cik kvotas (vietas) ir par kurām var cīnīties?

Tiek izcīnītas 6 kvotas: 3 pirmās vietas RM un RW. Mūsējo viņu vidū šoreiz nav!!! Evil or Very Mad Viss tuvāk bija Annelī Preiman (EST), kura zaudēja turcietei 1/4 finālcīņā. Tālāk neskatamies, skrienam uz autobusu, braucam uz hoteli un pošamies uz mājām. Pēc brītiņa tiekamies uz Pļavas!!!
shavejs
lv

Eduards Lapsiņš
Moderators

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Eduards Lapsiņš on Trešdiena 30 Maijs 2012, 14:55

Eduards Lapsiņš rakstīja:
SĀKĀS!!! Very Happy

Oficiālais ielūgums šeit.

Oficiālā sacensību mājas lapa šeit.

flaglv flaglv flaglv NEATSLĀBSTAM! TURPINĀM GATAVOTIES!!! flaglv flaglv flaglv

archery

Un nu jau viss beidzies... Surprised Vēl viena vilšanās... Twisted Evil Ko darīt? q Atteikties no sapņa?... :hmm: Tad kāpēc dzīvot?... emo Lai pārstrādātu pārtikas vielas? horse Beigas tā vai tā visiem zināmas... kaput What a Face

Atliek tik šaut un priecāties, ja netīšam trāpa...

shavejs

lv

Ak jā, šeit oficiālie rezultāti.

Eduards Lapsiņš
Moderators

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Janis Apsitis on Trešdiena 30 Maijs 2012, 15:03

Ko esam iemācījušies? Ko secinam? Kāds plāns nākotnē? Kādas kļūdas? Kas izdevās? Kas no ieguldītā ir kautko devis, un kas nē?

No tā ka secinam ka vilšanās vai izgāšanās nekas labāk nepaliks...

J.

Janis Apsitis

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Redzinalds on Trešdiena 30 Maijs 2012, 17:18

vispar jau shie jautajumi ir jauzdod katram sev pasham... Edzhum nebus atbildes.

Redzinalds

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Janis Apsitis on Ceturtdiena 31 Maijs 2012, 09:57

Protams, ka katram sev pašam vispirms. Bet visai mūsu lokšāvēju saimei kopumā arī.

Janis Apsitis

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Redzinalds on Ceturtdiena 31 Maijs 2012, 10:52

varbut es pateikshu ko riebigu, BET
lokshaveju saime ir maksimums 2 X lielaka par izlasi, kas aizbrauca.
parejie ir tadi lidzskrejeji, kas atnak paris reizes menesi uz treninju un sacensibam.

kapec zaudejaat? tapec ka neviens no Jums nav psihologjiski gatavs uzvaret...
Kad dazha laba izshaujot slikti neteiks, "taa nebiju es, kas shaava".
kad pat domas par "nepaveicaas" nebus Juusu galvinjaas, bet tikai
Es neizdariju to un to, es izdariju to un shito, rit jastrada pie tadas un tadas kljudas un viss, DARBS jotitj!
tad kad Juus/Mees nebrauksim ciinities bet vienkarshi "NOSTRAADAAT". ka to izdarija Edzhus, tad rezultati buus.
Piedodiet, ka tik asi... man slikts garastavoklis... un uz ko tad izgazt zhulti, ka ne uz tuvakajiem draugiem, biedriem... praktiski gjimenes locekljiem.

Lai ka ari nebutu es vienalga lepojos, ka esmu viens no lidzskrejejiem.

Redzinalds

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Eduards Lapsiņš on Ceturtdiena 31 Maijs 2012, 12:25

Dabīgi - pēc kaujas ar kulakiem nemētājas! Bet jautājums paliek - kāpēc mēs neuzvarējām???... Kāpēc pensionārs Lapsiņš un padomju skolas pārstāve Rimma nostartēja savu iespēju max robežās? (Rimma uzrādīja savu personīgo rekordrezultātu!!!) Kāpēc Anete šodien rāda konkurentspējīgu rezultātu, bet vakar palika pirmā aiz strīpas un netika izlasē? Kāpēc mūsu līdere un visu laiku lielākā cerība Zane Bērziņa vakar sacensībās uzrāda rezultātu 642 punkti (322+320), kas viņai Eiročempja kvalifikācijā dotu vietu pirmajā desmitniekā, bet Amsterdamā ilgu laiku vilkās līdzi kā pēdējā komandas bremze, beigu beigās parādot kaut kādus nīkuļojošus 577p???... Kāpēc Līga sacensību sāka cerīgi un pēc apmēram 3.sērijas pārvērtās par bezcerīgu lūzeri blakus Zanei? Kāpēc Amatnieks pēdējā laikā nevienas sacensības nevar izšaut stabili, nesačakarējot pusi starta ar visādiem eksperimentiem? Kāpēc Apsītis treniņos "neiet ārā no dzeltenā", bet sacensībās rāda, maigi izsakoties, viduvēju rezultātu? Par Jūliju un ventspilniekiem es labāk paklusēšu! (Ja kādam netīšam liekas, ka Jūlija nostartēja labi, tad ziniet - VIŅAS VIETA BIJA FĪNĀLĀ!!!) Bet mūsu Jakubanecs gan ir pelnījis pa rīkli un viņš to zin!

Redž, Tu maldies! Par katru atsevišķu jautājumu man ir atbilde! Bet saliekot visus šos jautājumus kopā rodas pārdomas. Un šīs pārdomas velkt uz to, ka kaut kas nav kārtībā pašā sistēmā! Ir lietas ko mēs nevaram mainīt - Valsts finansējums, sponsoru esamība, kvalificēti kadri, augstas klases lokšāvēju pieplūdums no kaut kurienes, vai vienkārši lielas lokšāvēju masas no kurām izvēlēties perspektīvākos utt. Kā ir, tā ir. Bet vienu gan mēs varam darīt - turpināt nodarboties ar to, kas mums patīk - šaut ar loku!!! Un priekš kam mums tā Olimpiāde???!!!... Nu nav lemts nabagiem ar dižgabalu šaut! Nav! Es arvien biežāk atceros viena iesācēja pravietiskos vārdus - pacelt sporta veidu pasaules līmenī, vācot pa latiņiem mēnesī, NAV IESPĒJAMS!!! Visu laiku es tam nepiekritu - redz, bijām 4 lokšāvēji Latvijā, šodien esam jau 104! A jēga? Līmenis nav mainījies!!! Toreiz tie četri cīnījās, ja tā var teikt, par pēdējām vietām un šodien notiek tieši tas pats! Un ja vajag titulus - aizšaujam uz Pērnavu, sašaujam Eiropas rekordus, sagrābjamies Eiropas čempionāta medaļas un lepni braucam atpakaļ! Kāds teiks - a Zanes panākumi? Jā, bija, bet es atvainojos - tad bija sponsors ar 20 000Ls gadā vienam cilvēkam!!!

Man visu laiku pārmet - Tu nedrīgsti tā runāt! Tu nokauj cilvēkiem sapni! Tu esi atbildīgs - mēs Tev ticējām!!! Un jēga? Es nevienam nekādus sapņus nenokauju! Sapņojiet uz veselību!!! Palaižam zemāk mērķus! Par to naudu, kuru mēs iztērējām Eiročempim kādi 30 cilvēku varētu aizbraukt un nostartēt, piemēram, Slovakin Grand Prix sacensībās!!! Kur gan pretinieks pa zobam, gan sacensības viss augstākajā līmenī, gan labuma būtu daudz vairāk! A gribi paskatīties kā šauj pasaules elite? Nav problēmu! Tik viegli tikt Valsts izlasē vēl var tikai kaut kādā Āfrikas valstiņā! Vajag tik naudiņu, lai samaksātu nenormāli dārgās viesnīcu cenas, starta maksu un ceļa izdevumus! Bet nē! Cik tas ir apbrīnojami - cilvēks samaksā milzu naudu, atbrauc un tā vietā, lai mācītos, skatītos kā šauj labākie, vazājas pa pilsētu itkā plikus pupus nebūtu redzējuši vai vēl labāk - salec mašīnā un brauc mājās!!! Absurds!!! (Taisnību sakot teiktas neattiecas uz visiem mūsējiem un lielākā daļa uz tuvāko kaimiņu komandām, kurām rādās ir tādas pašas problēmas!!!...)

Tātad, pie lietas! Nākošgad Pasaules čempionāts tepat aiz stūra - Antālijā! Ir gribētāji? Piedāvāju sākt atlasi, lai nesanāk kā šoreiz - rīt jābrauc uz Amsterdamu, bet skaidrības nav nekādas... Un Antālijā piedalīties ir cerības par kādiem latiem 500... Tik lēti Pasaules čempis, tuvākā laikā, nez vai būs...

:hmm:

Eduards Lapsiņš
Moderators

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Redzinalds on Ceturtdiena 31 Maijs 2012, 12:38

Vainigs - kljudijos;)
Bet rezultats ir:) Uzrakstiiji no a-z, kapec....
ir beigu beigas jasaprot, kas katrs grib but shaja dzivee...
es shauju sudigi, ambiciju man nav, tapec ari nepretendeju uz izlasi:)
bet var but es shauju sudigi jo nav ambiciju...
vai ari nepretendeju uz izlasi jo nav ambiciju...
nav svariigi kapec, bet es tomert shauju suudiigi un to zinu.
beigu beigas man tas ir hobijs, tapat ka shaut pa skjivishiem, ka lasit fentazi gramatas, ka dailjdirst shaja forumaa:)
Bet slovakian grand pri... ar lielo busu, kada leta viesnicinjaa... labprat... un lielopu fermas smards, ari nebija sliktakais, ko piedzivoju:)
Piedodiet, ja kautkas nav ta:)

es Jus visus miilu un par lielako dalju atdotu savu dzivibu un veselibu.

Redzinalds

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Eduards Lapsiņš on Ceturtdiena 31 Maijs 2012, 13:40

Eiročempis fotogrāfijās 1.

Eiročempis fotogrāfijās 2.

Eiročempis fotogrāfijās 3.

Eduards Lapsiņš
Moderators

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Janis Apsitis on Trešdiena 27 Jūnijs 2012, 11:04

Jau sen solīju uzrakstīt savu viedokli/atskaiti par Eiropas Čempionātu - un solījums ir jāpilda.

Tātad - kas manuprāt notika un kāpēc viss iznāca kā iznāca.

Vispirms par manu personīgo startu - jāsaka godīgi - šoreiz man nav ne jausmas kāpēc mans rezultāts kvalifikācijas sacensībās bija kāds bija. Atšķirībā no citām reizēm, kad tiešām mocos ar mandrāžu, nespēju izšaut šāvienu pietiekoši ātri un citām lokšāvēju ķibelēm - šoreiz uz starta izgāju apbrīnojami labā psiholoģiskā un fiziskā stāvoklī un nebija nekāda iemesla, lai mans kopējais reizultāts nebūtu par vismaz 20 punktiem (katrā distancē pa 10) augstāks nekā tas bija. Esot nu jau kādu laiku lokšaušanas vidē - es rēķinos, ka sacensībās rezultātam (pie normāliem laikapstākļiem) ir tendence būt apmēram 10 punktus zemākam, kā normālos apstākļos treniņos. Bet arī šādā gadījumā man pietrūkst kādi 10-15 punkti. Un šoreiz nav runa par kautkādiem norautiem šāvieniem vai Mmiem, kas nereti sabojā rezultātu. Man tādu nebija. Bet tā arī neviena sērija nepārsniedza 51-52 punktus - un dažas sērijas ar pāris 7niekiem visu sabojāja. Novelt šo uz ekipējumu - tas nebūtu godīgi - jo treniņos un pat piešaudē rezultāti bija pilnīgi normāli un atbilstoši maniem treniņu rezultātiem. Novelt uz laikapstākļiem - nepamatoti. Fiziskā forma bija apmierinoša - kā nekā bijām gan izgulējušies, gan paēduši, gan apģērbušies. Atliek tikai un vienīgi psiholoģiska rakstura jautājums - kas manuprāt ir izskaidrojams ar elementārām bailēm un aukstasinības trūkumu sacensību apstākļos. Kā šo risināt - visticamāk startējot vairāk mačos ilgtermiņā un sacensību sagatavošanās procesā, kā arī protams - treneris. Pat šajā EČ, kas tomēr ir sacensības plauktiņu zemāk kā Pasaules Čempionāts vai Pasaules Kausa posmim praktiski visiem top (un ar šo es domāju top50) sportistiem ir konkrēts (un bieži personisks) treneru atbalsts visā sacensību gaitā. Bet vēl svarīgāks ir jautājums par līmeni - ja līmenis treniņos ir 330 punkti - tad pat šaujot 10-15 punktus mazāk lielos mačos - rezultāts ir pietiekams, lai turnīros nebūtu uzreiz jāšauj pret nemirstīgajiem.

Par turnīriem - EČ 1/48 izmantoju iespēju un pret Franču zvaigzni Guirrule - 'aizņēmos' Zanes franču treneri Oliveru. Kā nekā - zaudēt man nebija ko un zinot sevi, ka es labāk šauju ar atbalstu aizmugurē, nodomāju pamēģināt. Olivers teica visas vajadzīgās lietas, bet viens 6 katrā sērijā (atkal tikai un vienīgi drosmes trūkums nostrādāt līdz galam) liedza man izrādīt pretestību francūzim - kaut arī pirmais sets man bija jāņem (pēdējā šāvienā būtu pieticis ar 8) un francūzis šajos mačos nebūt nebija tik neuzvarams.

Olimpiskās kvalifikācijas sacensībās manuprāt nostartēju labi.

Pret slovāku (1/48) jau šāvu diezgan brāzmaina vēja apstākļos un paturēju prātā savu uzdevumu - šaut ātri un to, ka šoreiz 8 pietiek. Un svarīgos šāvienus, kuros izšķīrās setu liktenis visus veicu pietiekami labi (8-9) robežās un ātrī, kas arī nodeva pa slovāka nerviem, kas, savukārt, rezultējās arī viņa kļūdās. Lai nu kā - pirmā starptautiskā uzvara.

Pret baltkrievu Pireplou, kurš ir uzskatāms pat pietekoši nopietnu sportistu un bija kvalificējies pietiekoši labā vietā, es šāvu jau pavisam labi. Tikai pāris milimetri man liedza izvirzīties mačā vadībā ar 5:3 un vairākus izšķirošos šāvienus es trāpīju pietiekoši labi arī konkrēta spiediena apstākļos. Pret mani bija vai visa baltkrievu komanda. Bet pie 4:4, kad biju izšāvis vienu bultu sarkanajā, baltkrievs trenera atbalstīts un uzmundrināts) dažu sekunžu laikā ielika 10-10-10. Šādos gadījumos atliek vien paspiest roku un citēt Oliveru - "You are the King today".

Par pārējiem. Jāsaka, ka šaušanas grafiks bija tāds, ka citu šaušanu praktiski neredzēju. Puiši kvalifikāciju šāva man aiz muguras un kad es beidzu savas bultas, edžus jau bija sen apsēdies ēnā :-). Turnīros bijām tālu viens no otra un arī šāvām reizē. Edžus laikam šāva labi, bet redzēju ļoti maz no viņa šaušanas. Jānis - it kā visu laiku kaut ko mēģināja darīt lietas labā. Eksperimentēja un meklēja risinājumus. Principā es no viņa redzēju nopietnu un atbildīgu attieksmi pret mačiem. Bet kautkā nesanāca - viņa gadījumā ļoti izteikti. Kāpēc tā - droši vien jāatbild viņam pašam un viņa trenerim. Mēģinājums doties atbalstīt mūsu meitenes kvalifikācijā (jo viņas šāva otrā indeksā) beidzās nesekmīgi :-) un to vairāk nemēģināju darīt. Dies' pas' - ar dāmām tomēr labāk pa labam. Turnīrcīņas arī šāvām paralēli, un kamēr vismaz mēs vinnējām savas pirmās cīņas Olimpiskajā turnīrā, mūsu dāmas mačus jau bija beigušas, kaut arī visām 3 bija jāuzvar. Skumji, bet fakts.

Par viņām man arī ir vislielākā škrobe - jo tieši meitenēm "līmenis" ir stipri tuvāk tam, kas nepieciešams, lai cīnītos par labākām vietām. Kas viņām visām notika tā arī nesapratu - laikam jau problēma ir tikai un vienīgi galvās. Ar to arī jācīnās. Vai arī nav jācīnās, bet vienkārši jāšauj un jāstrādā. Jo tad arī agri vai vēlu, bet būs. Tagad mums ir 2 gadi visu savest kārtībā un tad 2 gadi, lai kvalificētos Rio olimpiādei - un tam arī ir jābūt pakļautam visam nākošo sezonu darbam.

J.

Janis Apsitis

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Eduards Lapsiņš on Trešdiena 27 Jūnijs 2012, 12:42

Paldies par viedokli! Arī pārējie varētu izteikties... Beigu beigās Amsterdamā startēja mūsu Valsts LABĀKIE lokšāvēji un daudzi gribētu dzirdēt no saviem varoņiem - kā tas ir startēt TUR affraid .

Par Rio... Eh, labāk neizteikšos!!! Laughing

Kā minēju - sākam atlasi Antālijai. Piedāvāju sekojošu formulu - sākot ar Amsterdamas pēdējo dienu fiksējam (tiem, kas pretendē uz izlasi Very Happy ) FITA rezultātu (paralēli iekavās varam arī 2X70m, bet tas tā...). Ja es kaut ko palaižu garām - neviens neapvainojas, bet atsūta man ziņu - lūk, es startēju tajās un tajās sacensībās, kuras notika tad un tad, tur un tur, izšāvu tik un tik, protokols ir atrodams šeit - www.... Tālāk. Katram pretendentam ir 2 rezultāti: labākā FITA un vidējā FITA. Pie tam, vidējo FITU veido neskaitot sliktāko FITU. Pirms nosaukt galīgo sastāvu VISI PRETENDENTI piedalās atlases sacensībās Latvijā, kurās arī izcīna vietu komandā. Līdz pat shoot offam, ja nepieciešams!!! Twisted Evil Izņēmuma situācijas: cilvēks nevar atbraukt uz sacensībām - ar viņu vienojas par oficiālu kontrolšaušanu LATVIJĀ, cilvēks ir galvas tiesu pārāks par pārējiem - viņam atlases sacensībās jāuzrāda rezultāts, kurš nav zemāks par viņa vidējo. Ja ne - brauc 3 atlašu sacensību LABĀKIE. Visos jautājumos gala vārds pieder tiesnešu-treneru padomei.

Ja ir kas piebilstams - lūdzu izsakieties bigok lai treneru-tiesnešu padome var izstrādāt galīgo variantu un uzsākt izlases veidošanas procesu.

Eduards Lapsiņš
Moderators

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Janis Apsitis on Trešdiena 27 Jūnijs 2012, 12:49

Pilnībā piekrītu. Un jo ātrāk ir zināmi un apstiprināti kritēriji - jo labāk.

J.

Janis Apsitis

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  JānisS on Trešdiena 11 Jūlijs 2012, 18:08

Pazīstamas sejas Smile

JānisS