Latvijas loka šāvēju forums
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Eduards Lapsiņš
Eduards Lapsiņš
Moderators
Male Dzīvoju : Babītes pagasta
Klubs : Amazones
Šauju ar : Visu, kas šauj!
Postu skaits : 6861
http://www.archery.lv

Uzmanīgi ar MELDONIUM!!! Empty Uzmanīgi ar MELDONIUM!!!

on Pirmdiena 13 Maijs 2019, 19:29
Diemžēl sadaļā par dopingu ielikt nevaru! hvz

Latvijas Antidopinga birojs informē!


Ar to, ka palielinājies nelabvēlīgo analīžu gadījumu skaits attiecībā uz aktīvo vielu Meldonium (Mildronāts®️, Mildronate®️, Meldonium Olainfarm®️, Quaterine®️ u.c.), kas pamatojoties uz 2019. gadā publicēto Aizliegto vielu un metožu sarakstu ir IEKĻAUTA sportā aizliegto vielu un metožu sarakstā, tas nozīmē, ka Meldonium lietošana sportistiem ir aizliegta.

Latvijas Antidopinga birojs vērš uzmanību informatīvam rakstam, kas publicēts Latvijas Antidopinga biroja oficiālajā mājas lapā (https://antidopings.gov.lv/news/mildronats-atkartots-atgadinajums). LŪDZU INFORMĒJIET SAVUS SPORTISTUS, TRENERUS un SPORTISTU ATBALSTA PERSONĀLU par šo svarīgo jautājumu. Iespēju robežās, lūgums aktualizēt šo informāciju Jūsu sporta federācijas mājaslapā.

Tas nozīmē, ka ikviens sportists, kas piedalās atzītas sporta federācijas rīkotajos pasākumos (treniņi, nacionālā vai starptautiskā līmeņa sacensības) var tikt uzaicināts nodot dopinga kontroles paraugu un šī parauga pārbaude notiek pēc starptautiskiem standartiem pamatojoties uz aktuālo Aizliegto vielu un metožu sarakstu. MELDONIUM GADĪJUMĀ INDIVIDUĀLĀS SODA SANKCIJAS – DISKVALIFIKĀCIJA LĪDZ ČETRIEM GADIEM, atkarībā no lietas apstākļiem.

Pasaules Antidopinga kodekss nosaka, ka:

SPORTISTU UN CITU PERSONU PIENĀKUMS IR BŪT INFORMĒTIEM PAR TO, KAS IR ANTIDOPINGA NOTEIKUMU PĀRKĀPUMS, KĀ ARĪ PAR TO, KĀDAS VIELAS UN METODES IR IEKĻAUTAS AIZLIEGTO VIELU UN METOŽU SARAKSTĀ.
KATRA SPORTISTA PERSONĪGAIS PIENĀKUMS IR NODROŠINĀT, LAI VIŅA ORGANISMĀ NENOKĻŪTU AIZLIEGTĀS VIELAS.

_________________
Tikko audzēknis kļūst "gudrāks" par savu treneri - nav vairs vērts priekš viņa tērēt savu laiku!!!
Nekas labs, diemžēl, tur vienalga nesanāks!...
hvz
Atpakaļ uz augšu
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā